14 augustus 2002 81e jaargang nr. 1 Voorlopige C-jun. Hatim El-Abbassi, Sean Bains, Jassir Bounnaanaa, Erixon Danso, Mitch Deelstra, Herman Duba Moran, leroen Halsema, Mitchell Hulsthoff, Mats van Liempd, Philip Meyer, Dave van Nielen, Dennis Puttman, Joey Singels, Marciano Vermeer, Fabian Wells, Boyd Zandwijken. Voorlopige C-jun. Danny Bekker, Xaverio Esajas, Felix van Es, Rik Jongeneelen, Wim Ostendorf, Michael Parsser, Camille Pietrzak, Orgin Senel, Robin Telkamp, Peter Verhagen, David Weinstein, Milan de Wijs, Cees Willems. Voorlopige C-4 Daan Delsing, Marcel Dury, Ferdinand Grapperhaus, Mike Hollander, L. Hoogland, Ricardo Lek, Ollivier Lodder, Thomas Meijaard, Kees van Nieuwkerk, Yarin Ploum, Jard Schuit, Milan Ramer, Luciano Zoon. Voorlopige C-5 Patrick den Boer, Max Dekker, Pieter Fritschy, Charles Gyasi, Bob Hamersma, Floris Heyne, Essam Jansen, Elja Klein Essink, Benjamin Kool, Daniel de Leau, Danny Mol, Tom Sijtsma, Jonathan Tugend- haft. Voorlopige C-6 Kay Bottse, Diego Caeiro, Johan Castillio, Issam Darib, Gilles van Kesteren, Julian Kuin, Anthony de Leeuw, Charley van der Meijden, Nittin Pabbi, Michell Ramsahai, Alexander Roos, Jaap van Schaik, Demy Schoute, Joakim Smit. Voorlopige C-7 Tim van Galen, Ernst Gerolt, Bobby van der Graaf, Willem Klinken berg, Max Magielsen, Ruben Moses, Alexander van Os, Niels Schma- le, Geert Streur, Bart Vromans, Xander Waller, Joren Wiewel, Ikalev Yildiz. Voorlopige C-8 Wieger d'Arnaud Gerkens,Thomas Born, Casper Brakel, Jonas Cue- ni, Luca Cueni, Patrick Ebu-Mordi, Philip Hagenbeek, Emmet King, Victor Rooze, Lorian Rotstein, Don Saarloos, Joel Strijder, Gianne Termaaten. Voorlopige C-9 Christian Baker, Martin Bishoff, Steven Bos, Varen van den Ende, Joost Huisman, Daniel Juliard, Pieter Lubbers, Jeroen Melsen, Dylan Price, Nathan Sokoloff, Wout van der Veer, Hein van der Wall, F.van Wezel, Yoris de Wit. Voorlopige D1/D2 selectie Felix Admiraal, Arne Bartelsman, Thierry Boadum, Kay Bottse, Robin Buning,Majid Faiz,Fedor de Fretes, Rick van der Graaf Dominic Grot Nigel Hasselbaink, Jordi Inden, Jordi Jacobs, Raffy Koopmans, Gautam Kumar, Tom van der Meer, Dirk de Meijer, Yanick Meyer, Robert Jan Molenaar, I. Nibte,Tim Noordraven, En rico Patrick, R van Reijsen, Ercin Senel, Maxim Singels, Justin Sporkslede, Thomas Visser, Vincent Weijl, Robert Wevers. Voorlopige D3/D5 selectie Joey Andela, Youry Bolsius, Rio Biltoo, Oessema Boukhari, Daan Brinkman, Nick van Dunné, Stephan Frijns, Rick de Graaf, Edwin Gyasi, Tim van Hasselt, Duco Hiensch, Brian Inden, Sibren Leeman, Lennart de Leeuw, Allain Leons, Floris de Lugt, David de Munnik, Sam van Noort,Victor Rekelhof, Kevin Schmale, Randall Smit, Maxim Stefels, Rafael Stoffels, Justin Swart, Mitchell te Vrede, Roe mer Weerkamp, Raffy Wallheimer, Allon Worms. Voorlopige D4 Darryl Bruster, Tim Davidson, Edmar Dermijn, Henk Fakkeldij, Nicky Heeremans, Enne Hekma, Raoul Kan-Me, Dani Korsten, Abel Malschaert, Sam Massar, Marcus de Oude, Mare Smits, Lars Steune- brink, Thijs Vernooy. Voorlopige D6 Jason Abeln, Raoul Bohne, Lucas Brand, Baby Chatziliantos, Sam Cohen, Julius van 't Hek, Alexander Hes, Maxim Lassally, Merlijn Out, Julian Schild, Tatcio Torcoli, Tim van Wees, Sake van der Wall. Voorlopige D7 Giliam Adams, Didier Badenbroek, Carlo Bohle, Vito Hattem, Daan van den Hoven, Mathijs Loriaux, Mischa Marchi, Pieter de Meijer, Justin Monpellier, Bas Ris, Oscar Sanders, Sil Scholte, Arthur R. Stam, Michael Webbers. Voorlopige D8 Felix Ahuis, Philippe Avendano Vera, Maxim Cohen, Joop Dedem, Midas Dujardin, Duco Ferwerda, Thomas van Geuns, David Groen teman, Michael Haven, Daniel Herter, Willem Herter, Benjamin de Lieme, Herbert van Litsenburg, Luuk Nijsen, Bart Penris. Voorlopige D9 Tim Bary, Lodewijk van de Biesen, Timothy Curry, Rick Dekker, Kers van Denderen, Daan de Jong, Kersten Mulder, Jasper Oldenhof, Tjardo Riihl, Sander des Tombe, Ruben Treurniet, Timothy Vos, Ruben van Wijnen, Martijn Wulffele, Tymen van Zadelhoff. Voorlopige D10/E1 selectie Ousama Ariani, Jim Bakker, Colin van Beem, Clay Bobeldijk, Blue ter Burg, Floris Dokkum, Dylan Duiykersloot, Philip van Ham, Geraldo Hoogvliets, Tom Huisman, Camiel Kesser, Thierry van def Kooye, Daniel Lam, Mourad Mouon, Darren van Mourik, Roche Obergh, Laurens van Os, Chaim Roosblad, Amine Toufik,Wolf de1 Wijs. Voorlopige E2/E4 selectie Enzo Doyer, Daan Erisman, Daan van de Horst, Stijn Jesse, Ogei Klos, Daniel van der Kolk, Thomas Lam, Mels Otsen, Thorsten Roobeek, Thomas Russell, Paul Smid, Fabian Sporkslede, Faisal Struiken, Dion Thomas, Benjamin Tugendhaft, Fridas van der Ven. David de Vries, Denzei Zurburg, Avital Zwart. Voorlopige E3 Jonathan Allick, Derrek Bisterbosch, Jordy de Boer, Bas Couturier, Marc Koswal, Jeremy Parsser, Bo Rettich, Daniel Staal, Martijn van der Straeten, Timothy Wells, Wessel Westerhof. Voorlopige E5 Mats Boerstra, Philip Brouwer, Jonathan Davidsz, Phil Etwi, Aaror Grass Vergara, Bram van der Horst, Thijs Kooi, Martijn Piek, Daar Rutten, Lucas van der Wall. Voorlopige E6 Jorick Besier, Thorn Beumer, Marc van de Graaff, Valentijn Grap perhaus, Andre Hekma, Abel Jolink, Alik Riabokon, Rick Ruys, Joe) Schloss, Raoul Shah. 19

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 19