38e Jaaroverzicht juni 2UU2: seizoen 2UU1-2UU2
(getotaliseerde) eindstanden, periodestanden, topscorers, resulaten, enz.
AFC 1 Hoofdklasse A
AFC 2 Res. Hoofdklasse A
AFC 3 2e Klas 202
Hollandia K
26
13
8
5
47
44-27
Omniworld 2 K
22
14
4
4
46
54-27
Voorland 2 K
22
17
2
3
53
65-27
Tonegido P
26
12
8
6
44
44-33
Hilversum 2 P
22
11
7
4
40
52-20
WA/Spart. 2 P
22
13
5
4
44
63-36
AFC
26
11
10
5
43
53-32
Argon 2 P
22
12
3
7
39
49-30
AFC P
22
14
1
7
43
62-35
Kranenburg P
26
12
7
7
43
54-38
DEM 2
22
10
4
8
34
37-30
JOS/Watergr.2 P
22
12
2
8
38
58-43
Argon
26
11
9
6
42
38-22
AFC 2
22
9
6
7
33
45-28
Neerl./SLTO 2
22
10
3
9
33
45-36
Elinkwijk P
26
12
6
8
42
48-42
Elinkwijk 2
22
8
7
7
31
52-38
HBC 2
22
10
1
11
31
44-50
Baronie
26
9
9
8
36
38-39
AFC'34 2
22
9
4
9
31
37-39
Zeeburgia 2
22
9
2
12
26
44-42
KBV
26
8
10
8
34
34-35
KBV 2 P
22
8
5
9
29
35-35
Turkiyemspor 2
22
9
1
12
25
54-57
Omniworld
26
8
9
9
33
45-34
Soest 2
22
8
4
10
28
35-41
Blauw Wit Osd.2
22
8
1
13
25
36-63
Westlandia
26
6
13
7
31
37-42
ADO'20 2 P/D
22
7
5
10
26
32-41
Uitgeest 3
22
7
2
13
23
28-48
ADO'20
26
9
4
13
31
42-56
DWS 2 D
22
6
7
9
25
38-44
DWS 3
22
7
2
13
23
28-48
AFC'34 D
26
5
11
10
26
29-34
DCG2 D
22
1
2
19
5
9-92
SDW 2 D
22
5
2
15
17
43-85
SVVSMC D
26
6
8
12
26
31-42
AFC 3 - Purmersteijn 2 3-0
Soest D
26
3
2
21
24
22-83
ADO'20 2- Quick A
2 3-2
AFC 3 promoveert
naar de le Klas
Beslissingswedstrijd: AFC'34-SWSMC 3-1
AFC 4 2e Klas 203
AFC 5 4e Klas 408
AFC 6 5e Klas 509
Hoofddorp 2 K
18
12
4
2
40
61-29
WA/Spartaan 3
20
15
3
2
48
71-22
RKDES 4 K
18
12
3
3
39
49-12
RKDES 2
18
9
7
2
34
62-36
Swift 2
20
14
5
1
47
75-22
Pancratius 4
20
10
5
5
35
65-43
EDO 2
18
10
4
4
34
48-31
AFC 5
20
14
4
2
46
84-26
Eendracht'82 2
20
10
5
5
35
72-51
Pancratius 2
18
8
6
4
29
43-33
RKAV4
19
10
2
7
32
59-48
Overamstel 4
20
10
5
5
35
49-42
Concordia 2
18
7
4
7
25
36-44
Sloten/Rivalen 2
20
10
1
9
31
59-67
Sloten/Rivalen 3
20
9
6
5
33
42-47
HBC3
18
6
4
8
22
43-41
DWG/Rombout 2
20
8
3
9
27
63-63
WA/Spartaan 4
19
9
3
7
30
62-45
KHFC3
18
5
6
7
21
36-52
P&T2
20
7
2
11
23
39-63
Volewijckers 4
19
8
5
6
29
55-44
AFC 4
18
6
3
9
21
34-51
RAP 2
19
6
3
10
21
48-64
AFC 6
20
8
3
9
27
42-58
Ripperda 2
18
4
4
10
16
40-60
ZRC/Herenm.2
19
2
4
13
10
27-60
Waterwijk 4
20
5
6
9
21
42-56
Buitenveldert 2
18
1
2
15
5
32-58
Turkiyemspor 3
20
4
1
15
10
43-105
RAP 3
20
2
3
15
8
40-80
RKAVIC 4 D
19
2
4
13
9
26-54
Arsenal 4
18
1
2
15
5
24-64
AFC 7 5e Klas 510
AFC 8 5e Klas 511
AFC 9 6e Klas 619
RAP 4 K
20
13
4
3
43
76-26
Turkiyemspor 4
21
18
0
3
54
119-53
Sp. Maroc 5 K
22
18
2
2
56
107-33
Concordia 5
20
11
7
2
40
71-35
OSV 3
22
17
1
4
52
94-39
AGT 2
22
18
1
3
55
85-35
RKDES5
19
12
2
5
38
55-18
Meteoor 2
22
17
1
4
52
78-23
Overamstel 5
22
14
1
7
43
74-45
KDO 4
20
8
8
4
32
44-32
Waterwijk 5
21
10
5
6
35
53-41
DCG 4
22
11
5
6
38
59-50
AFC 7
20
8
6
6
30
43-35
Sp. Maroc 4
19
9
2
8
29
38-40
A'dam Seref Sp.2
21
11
2
8
35
61-51
Pancratius 5
19
8
4
7
28
39-39
DRC 3
22
9
2
11
29
43-65
De Dijk 7
21
8
3
10
27
61-69
Legmeervogels 5
18
8
1
9
25
45-67
AFC 8
21
8
0
13
24
38-77
RAP 11
21
8
1
12
25
61-68
Sp.Martinus 4
20
6
4
10
22
47-58
De Dijk 4
22
7
2
13
23
47-68
ZSGO/WMS 5
22
8
1
13
25
49-73
RKAVIC 5
20
6
4
10
22
48-72
SV 2000 2
19
5
4
10
19
44-56
Sp.Martinus 8
22
6
5
11
23
62-79
Roda'23 6
20
5
4
11
19
45-60
SDZ 4
21
6
1
14
18
41-81
AFC 9
22
7
3
12
23
57-74
Legmeervogels 4
20
0
2
18
1
28-99
Gold Star/SNA 3
20
4
4
12
16
39-63
AGB 5
22
5
3
14
18
41-74
DWG/Romb. 3
22
3
4
15
13
37-65
GoldStar/SNA 5
21
2
1
18
8
35-101
AFC 10 6e Klas 613
AFC 11 6e Klas 614
AFC 12 7e Klas 723
Diemen 4 K
20
16
3
1
51
78-20
ZSGO/WMS 3
20
15
4
1
49
83-37 K
Swift 6 K
19
16
1
2
49
60-27
Buitenveldert 8
20
16
2
3
47
83-28
OSC 2
20
14
1
5
43
61-28
Pancratius 10
19
11
5
3
38
49-25
Pancratius 6
20
12
4
4
40
56-26
DWG/Rombout 5
20
12 4
4
40
59-34
WVHEDW 6
20
10
4
6
34
56-39
AFC 10
20
12
2
6
38
69-44
Neerlandia/SLT03
20
12
1
7
37
62-44
Pancratius 8
20
11
1
8
34
59-44
Swift 4
20
9
1
10
28
54-49
BlauwWit/Osd.6
20
9 7
4
34
49-37
NFC 4
20
10
2
8
32
58-48
BlauwWit/Osd. 5
20
9
0
11
27
50-53
DCG 5
19
7 5
7
25
42-40
RAP 12
19
6
5
8
23
52-53
RKAVIC 6
20
7
2
11
23
42-73
Buiteveldert 10
20
7 2
11
23
41-54
Sp.Martinus 10
20
6
5
9
23
39-47
RAP 6
19
5
2
12
17
33-70
ZRC/Herenmarkt4
20
7
1
12
22
51-75
RKDES 7
20
7
0
13
21
39-55
Swift 3
19
5
1
13
15
43-72
AFC 11
20
5 1
14
16
41-71
Arsenal 6
19
5
4
10
19
41-55
Abcoude 8
20
4
1
15
13
32-74
RAP 7
19
4 3
12
15
48-59
AFC 12
19
4
5
10
17
34-45
KDO 6
20
3
4
13
12
39-76
Sp.Martinus 6
20
1
3
16
6
41-99
Buitenveldert 12
19
5
0
14
15
41-90
AFC Zaterdag 1 2e Klas B
AFC Zaterdag 2 2e Klas 202
AFC Zaterdag 3 3e Klas 305
Merino's P
22
15
2
5
47
59-31
Aalsmeer 2 P
22
18
2
2
56
67-21
Legmeervogels3
21
17
3
1
54
89-27
CSW
22
12
3
7
39
48-50
Beursbengels 2
22
15
4
3
49
68-36
AFC 3
22
14
4
4
46
87-53
Swift P
22
11
5
6
38
46-23
ABN/AMRO 2
22
14
4
4
46
76-48
RKAVIC 3
22
14
3
5
45
103-55
Valleivogels
22
11
4
7
37
44-28
Swift 3
22
13
1
8
40
57-48
Aalsmeer 3
21
13
2
6
41
70-45
Vianen P
22
10
4
8
34
50-49
WVHEDW 2
22
12
2
8
38
77-54
RAP 4
21
11
4
6
37
78-72
Candia'66
22
10
3
9
33
30-32
Kadoelen 2
22
10
2
10
32
51-44
WVHEDW 5
22
9
2
11
29
65-71
Roda'46
22
10
2
10
32
45-43
RKAVIC 2
22
9
3
10
30
44-43
Kismet'82 3
22
9
2
11
28
75-91
WVHEDW
22
10
I
11
31
44-39
SMS 2
22
7
3
12
24
44-68
DWA5
22
9
1
12
27
65-72
AFC
22
7
7
8
28
36-35
NAS 2
22
6
5
11
23
38-53
SIZ0 2
22
8
2
12
26
42-75
Desto P/D
22
8
2
12
26
37-47
AFC 2
22
6
2
14
20
29-59
Wartburgia 3
22
5
3
14
18
55-79
Woudenberg D
22
4
8
10
20
22-37
St. Louis 2 D
22
4
2
16
14
46-75
Amstelveen 4
21
3
3
15
12
51-92
HBOK D
22
2
3
17
9
30-77
Roda'23 2 D
22
32
2
2
18
8
23-71
Geuzen/M 3
22
2
3
17
9
29-77