Opstellingen voorbeeld en was zowel verdedigend als aanvallend zeer scherp. Roemer Weerkamp begon het spel te verdelen en het middenveld te beheersen zoals in vroeger tijden; het geloof kwam langzaam terug. Bij de rust was de gelijkmaker dan ook bin nen na doorzetten van onze topscorer Allon Worms. Eerst raakte hij tweemaal de keeper maar de derde maal was raak. Dat gaf hoop voor de tweede helft. En toen begon het te lopen. Met fantastische combinaties werden kansen gecreëerd en dit leidde tot een perfect doelpunt van Stefan Frijns via een afstandsschot van links. KDO probeerde op kracht weer langszij te komen maar kregen geen poot aan de grond. Laatste man Youri Bolsius had hun goalgetter volle dig in de zak en liet hem zelfs niet aan schie ten toe komen. Alles onder controle. Hun corners waren gevaarlijk maar strandden op gelegenheidskeeper Tim van Hasselt die, hoewel licht geblesseerd, fenomenaal alert reageerde op elk gevaar. Het derde AFC doelpunt was een echte Brian Inden. Zoals eerder dit seizoen scoorde hij knoeihard en van flinke afstand. Onhoudbaar eigenlijk. Tenslotte, om het af te maken, terug van weggeweest een heerlijke sleepsolo en scoren met de punt van weer Allon. KDO was teleurgesteld en begrijpelijk. Maar de El was terug en het publiek had, met name in de tweede helft, enorm genoten. De trainingen van Jasper de Reus, steeds gericht op combinatie- en positiespel hadden hun effect gehad. Vasthouden, dit belooft veel. 23 maart: Legmeervogels Fl- AFC F1 0-3 Locatie: Het prachtige sportpark Randhoorn in Uithoorn, een schitterend clubhuis met een attente bediening, een goede organisatie, en als klap op de vuurpijl de ons toegewezen scheidsrechter. Deze vriendelijke man ver scheen in vol ornaat, de KNVB - badge trots op de borst, kaarten op zak en een uitsteken de conditie. Hij zat overal bovenop met hier en daar een opbeurend woordje of een ver manende vinger. Hem na aflopend compli menterend vroeg ik achteloos "hoe oud ben u eigenlijk?" Wel als ik het aan niemand zou vertellen "77 jaar", morgen fluit ik weer 2 wedstrijdjes". Bertus Smits is de naam. De wedstrijd zelf: Gedurende de hele week was er gehamerd op inzet en concentratie. Wel over inzet niets te klagen maar dat bracht gelijkertijd met zich mee dat er veel te gehaast werd gespeeld. Als dan ook dy te genpartij met z'n allen voor de goal gaat hangen wordt het moeilijk. Pas vlak voor de rust tikte de snelle Mels, na goed voorberei dend werk van Avital, dë eerste goal binnen. Zoals het eigenlijk hoort in de rust iedereen naar de kleedkamer, de limonade stond al klaar. Een klein woordje van de coach: "Er moet rust in het spel komen" Even was er de ruimte voor Thomas die door liep tot aan de achterlijn, de keeper ver wachtte een voorzet maar Thomas schoot rechtstreeks en via binnenkant paal verdween de bal over de streep. En toen kwam "het" moment, zoals voetbal is bedoeld. Opgebouwd vanuit de achter hoede, snel combinerend op het middenveld 2 a 3 man plotseling vrijlopend in de voor hoede, bal op maat naar Denzel. Een droge knal en het net bolde. Het was even stil op het sportpark. Van mij mag Bertus erelid van Legmeer vogels worden. Hans Dukker 23 maart: NAS F2 - AFC F3:1-3 Het moet niet gekker worden. Natuurlijk heb je wat over voor een glanzende voetbal carrière van je zoon, maar om halfnegen verzamelen ('ochtends!) in Zwanenbrug is op het randje. Het werd dan ook een rommelige wedstrijd. NAS verdedigde met man en macht en AFC viel chaotisch aan. Toen eenmaal de vleugels werden benut ging het snel beter. Na een mooie combinatie tikte Mitchel de bal door op de meegekomen Jonathan die van dichtbij met een boogje de bal over de keeper heen schoot. Na mst hetzelfde beeld. Een goeie, snelle aanval bracht de bal bij Mickey, die vanaf de linker kant opstoomde en de bal vanaf tien meter hard in de bovenhoek knalde. Vlak erna een combinatie over rechts tussen David en Ethan, waarbij de laatste de bal vanaf een moeilijke hoek over de doellijn wurmde. Waar de kleine mannetjes bij zo'n 0-3 nog wel eens écht goed willen gaan voetballen, bleven ze nu hangen in kluitjesvoetbal. Een snelle uitval van NAS zorgde nog voor 1-3, maar de overwinning kwam geen moment in gevaar. Na afloop maakte de voorjaarszon veel goed van het vroege opstaan. Frank van Paridon 30 maart: AFC F3 op het Voorland Paas- toernooi Ondanks de mooi-weer-voorspellingen was het ook gewoon mooi weer. Voor de wed strijd tegen Zeeburgia dolden de F3'tjes elkaar in alle vroegte. Dat duurde nog be hoorlijk lang, want Zeeburgia bleek niet op te komen dagen: de eerste pijnloze overwin ning was binnen. In de kantine sloegen de ouders hun zoveelste koffie achterover. Uiteindelijk, twee uur na verzamelen mocht er gevoetbald worden tegen JOS en dat ging lekker. Na een vlotte combinatie scoorde Ethan al snel. Vlak erna stoof Mitchel er van door en voor de zoveelste keer dit seizoen rolde de bal vanuit en wonderlijke hoek, zo'n beetje vanaf de achterlijn, in het doel. (Mitch wordt vast goed in wiskunde). Na een lange solo van Bart rondde de meegekomen Jona than beheerst af. De vierde was van David, die via de handen van de keeper scoorde. Het werd nog 4-1 en dat had een sportief JOS ook verdiend. De tweede wedstrijd tegen Voorland liep niet lekker: te grote voorstopper en een wat té fanatieke leider die razendsnel 6-9-6 speelde. Bij grote druk op het veld werden de 6 veld- spelers er 9 totdat, onder grote druk vanuit de AFC-ers langs de lijn het er weer 6 wer den. Uiteindelijke eindigde een rommelige wedstrijd in 0-0, waren er een hoop blessures bij de kleine mannetjes én een eerste plaats in de poel. Door de afwezigheid van Zeebur gia had een finale ook niet veel zin en werd dit het tweede Voorlandtoernooi dat gewon nen werd (aan het begin van het seizoen speelde F3 hier voor het eerst samen en werd ook gewonnen). Balend dat de beloofde 4 wedstrijden er 2 werden, maar zeer verguld met de beker ging eenieder huiswaarts om eieren te scoren. Frank van Paridon A-junioren kontaktpersoon: Chris Bruystens, 020-6121626 Selectie Al Tahir Akhamrane, Sherman Brown, Dyron Daal, Tjidako Gaspers, Michael Goudriaan, Murat Guzeler, Sinan Kelebek, Wasi Malik, Evron Richardson, Jermaine Rock, Louis Stam, Robbert Stuut, Tom Verhagen, Mat- thijs Visser, Wesley Wolschrijn. Leider: Dick Visser, 020-6417712/06- 55348716 Selectie A2 Pieter Bensen, Mathijs Blokland, Pim Brekelmans, Frederik Bronwasser, Vincent J de Groot, Jink Gude, Thomas Heemskerk, Gregory L Hirschfeld, Sandro Pique, Yorden Plevier, Steffan van Slooten, Martijn Stronk, Rik Vermeulen. Leider: Theo Janssen, 036-5313191 A3 Kwaku Agbo, Pim Brekelmans, Merijn Bruystens, Danny Korving, Junior Macniel, Kevin Maduro, Alex Markus, Stefan Open neer, Haytze Teerink, Quintin Bosnië, Na- beel El Yaakoubi. Leider: Chris Bruystens 020-6121626, Roe land Teerink, 020-4961106 A4 Sisken Baykal, David Blok, Sammy Com mandeur, Willem Dooijes, Tibo Gude, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Karlo Kuzmanic, Laurens Ligthart, Suria Steijlen, Huib Tijken, Edwin van de Wijngaard, Frits Zuyderhoff. Leider: Tom Blok 0297-530124 Contact opnemen met de jeugdcommissie: Charley Kamphuis, Sam Wennekendonk, Cong Feng. B-junioren kontaktpersoon: Bas Polling, 020-6796288/06-23752328 Selectie BI Stephen Becker, Shawn Campbell, Dennis Darnley, Michael Faré, Sadik Kilic, August Lagadeau, Giliano Linger, Lucien van Loy, Gregory Martin, Vernon Plet, Olivier Poe- derbach, Rahmlee Seedorf, Ernst Imanuel, Virgil Cairo. Contactpersoon: Rinus van Leijenhorst 06- 53925408 Selectie B2 Darco Botic, David Cairo, Jan Mathijs Har derwijk, Naikson Maduro, Winsten Polling, Sylvian D Prade, Ernest Sarpong, Mark Schol, Rodney Ubbergen, Roy Verkaik, Resley Stjeward, Laurens Samson, Darryl Mendoza. I^eider: Mark Janssen, 036-5313191, Martin Verburg, 020-6471976 13

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 13