Ledenlijst AFC's"Bie"- zonderheden 1 Kandidaat Lid/Donateur: F H van Ede, don, 14-09-1957, Balthasar Florisstraat 121, 1071 VC - Amsterdam, 020-6733135, lidnr. 9782 Adres wijzigingen: 1 Galavazi, sen, Eeuwigelaan 48, 1861 CN Bergen (NH), 072-5897878, lidnr. 0244. P Aalbers, sen, Schoolstraat 5, 3742 CC Baarn, 035-5313334, lidnr. 6247. E Jungen, don, Vrijzicht 148, 1068 CJ Am sterdam, 06-55775557, lidnr. 9561. N Bartens, jun, Hoofdenburgsingel 178, 1191 NZ Ouderkerk a/d Amstel, 020- 6452696, lidnr. 6358 M G Achmad, sen, Tolheksbos 10, 1187 KP Amstelveen, 020-6407787, lidnr. 5489 J Swart, jun, Tolheksbos 10, 1187 KP Am stelveen, 020-6407787, lidnr.5524 KNVB Nummers. J C Morel (6609) FKHZ70J, S Bahasuan (6707) FZWW15D, T R M Ruhl (6704) FMNS656, J Strijder (6706) FZWW16E. In de Telegraaf van 14 maart jl. was een groot interview opgenomen met Ruud Gullit naar aanleiding van het feit, dat Ruud's TV- programma op die donderdag weer bij Yorin van start is gegaan. Ruud interviewt in zijn programma bekende mensen. In zijn eerste programma was Ruud in gesprek met Tom my Hilfiger, die met zijn befaamde kleding lijn de wereld heeft veroverd en nu in één naam genoemd kan worden met Calvin Klein en Ralph Lauren. Het is natuurlijk leuk te vermelden, dat Ruud (sinds enige ja ren lid) in zijn interviews altijd de naam noemt van onze AFC, de club bij wie hij nu voor zijn plezier voetbalt. Een tweede bij zonderheid is, dat het bedrijf van Tommy Hilfiger Europa één van onze AFC's vrien delijke bedrijven is, en tevens de daksponsor is van onze vereniging. Een derde bijzonder heid is, dat ons lid Fred Gehring aan het hoofd staat van de vestiging in Europa. On dergetekende heeft met veel interesse geke- ken naar het desbetreffende programma op de televisie. Ik meende U bovenstaande in formatie niet te moeten onthouden. In Metropool Sport de sportbijlage van de Telegraaf van maandag 11 maart jl. was Martin Wolfswinkel naar aanleiding van zijn spel in de wedstrijd tegen Argon opge nomen in het Sterrenteam. Namens de AFC onze welgemeende felicitaties. In mijn vorige bijdrage vermeldde ik U, dat ons lid van verdienste Gerard Trebert plot seling voor een operatie was opgenomen in het ziekenhuis. Inmiddels is Gerard weer thuis, en tijdens een telefoongesprek, dat ik met hem voerde, verzocht hij mij alle beken den te groeten. Namens de AFC wensen wij hem sterkte en beterschap. Ons ondersteunend lid Ab Perels verbleef in verband met een maagbloeding een aantal dagen in het ziekenhuis, maar mocht geluk kig weer naar huis. Namens de vereniging wensen wij hem een spoedig herstel. Maandag 4 maart jl. was dit keer het elftal van de Junioren A 1 te gast bij All Sports in Amstelveen. Ons succesvolle elftal, dat afge lopen zaterdag een fraaie 2-0 overwinning behaalde op de Junioren Al van Hollandia staat momenteel op de eerste plaats. Het elf tal was samen met de trainer, onze Ulli Landvreugd door All Sports' directeur Rik Jamin uitgenodigd voor de sauna. Naar ver luidt moet deze bijeenkomst zeer geslaagd zijn geweest en danken wij namens AFC de directie van AU Sports voor deze uitnodi ging- Zaterdag jl. vertoefde ik op AFC en zag in de morgen de Pupillen D2 met 3-1 winnen van NVC Dl uit Naarden. In het team van NVC speelde mee Thomas Reddering, zoon van Zilveren Ploeglid en oud-bestuurslid Frank Reddering. Frank deelde mij mede, dat er voor het eerst een Reddering tegen AFC had gespeeld en dat wilde ik U niet onthouden. ATC - onze Amsterdamse Tennis Club - hield recent de jaarlijkse algemene leden vergadering. Tijdens deze vergadering wer den de plannen voor het in april te beginnen nieuwe tennisseizoen bekend gemaakt. Op zaterdag 30 maart a.s. wordt dit nieuwe sei zoen op de bekende traditionele wijze geo pend met een prieelborrel. Aanvang 17.00 uur. De leden van de ATC zijn van harte welkom op deze zaterdag voor Pasen. Na mens de AFC wensen wij voorzitter Ronald Koster met zijn bestuur veel succes in het komende tennisseizoen. Reeds eerder vertelde ik U, dat van 25 augus tus - 1 september 2002 in het Olympisch Stadion weer het Amsterdams Top- amateurvoetbaltoernooi zal worden gehou den. Deelnemende verenigingen zijn de stan daardteams van AFC, Blauw Wit Osdorp, DCG, DWS, DWV, KBV, Türkiyemspor en Zeeburgia. Ajax Zat. heeft in verband met andere verplichtingen afgehaakt en daar voor is Zeeburgia in de plaats gekomen. Na dere bijzonderheden zullen in één van de volgende Schakels worden opgenomen. In de vorige Schakel heeft U kunnen ver nemen, dat ons jaarlijks Bollenbal thans de finitief is vastgesteld op vrijdag 5 april a.s. Elders in deze uitgave van de Schakel vindt U uitgebreide informatie over dit feestelijk gebeuren. Mevrouw Henny Roos, één van de vaste medewerksters van Netty van de Meent, heeft na een geslaagde operatie het zieken huis weer verlaten en is weer thuis. Namens de AFC wensen wij haar een spoedig herstel en hopen haar snel weer op Goed Genoeg te mogen ontmoeten. Namens de VBC spreken wij de wens uit, dat zij de biljartleden weer snel op de haar bekende charmante wijze op de donderdagavond van dienst mag zijn. AFC-Ridder Wil Brommelcamp viert op 29 maart a.s. zijn 80' verjaardag. Wil werd in 1936 reeds lid van onze vereniging en is nog steeds een trouw bezoeker van de wed strijden van het eerste elftal. Als je hem tegenkomt heeft hij nog altijd de uitstraling van een beginzeventiger. Ook is hij trouw aanwezig bij het jaarlijks herendiner en de bijeenkomsten van de Zilveren Ploeg. In het verleden was Wil ook actief bij de Amster- damsche Baseball Club, zowel als speler als bestuurslid. Namens de AFC wensen wij Wil samen met echtgenote Amy, kinderen en kleinkinderen nog een aantal gelukkige en gezonde jaren. Ondersteunend lid Frits Seunke viert op 6 april a.s. zijn 85' verjaardag. Frits is een vas te bezoeker van de wedstrijden van het eerste elftal en uiteraard in het verleden van de wedstrijden van zijn zoons, die bij onze AFC voetbalden. Ieder maandag is Frits te vinden in het clubhuis, waar hij met zijn vaste maatjes klaverjast. Ook Frits wensen wij nog een aantal gelukkige en gezonde jaren. Tenslotte nog een lid, dat een kroonjaar be reikt en de leeftijd van 75 jaar op 7 april a.s. zal gaan bereiken. Ik heb het dan over Ton Balk, die in het verleden zeer actief was bij de ACC - Amsterdamsche Cricket Club - en bij deze dochtervereniging dan ook terecht werd benoemd tot lid van verdienste. Ook Ton is een bezoeker van de wedstrijden van het eerste elftal en een vaste deelnemer aan de jaarlijkse bijeenkomst van de Zilveren Ploeg. Ons lid Jaap Pluim was in het verleden bij de organisatie van onze Veteranen actief in de vereniging. Daarnaast was Jaap 15 jaar lid van de deelraad Zuider-Amstel voorheen Buitenveldert). Van deze 15 jaar fungeerde Jaap 9 jaar als voorzitter van de Deelraad. Na de recente verkiezingen maakt Jaap geen deel meer uit van de deelraad. Bij zijn afscheid uit de politiek werd Jaap vanwege zijn activi teiten op politiek terrein benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje Nassau. Namens de vereniging wensen wij Jaap van harte geluk met deze eervolle onderscheiding. En dan de verjaardagen van de leden van de Zilveren Ploeg te weten: Herman Houtman (21/3) - Gijs Nijman (22/3) - Cas Tromp (26/3) - Jan Hein Lans (27/3) - Willem de Ridder (27/3) - Wil Brommelcamp 29/3 - 80 jaar) - Jürgen Seunke (29/3) - Nol Kui kens (31/3) - Doby Polak (3/4) - Hans Rooze (4/4) - Ab Landman (5/4) - Frits Seunke Sr. (6/4 - 85 jaar) - Ton Balk (7/4 - 75 jaar) - Ernst Huisman (10/4). Aan al deze jarigen onze welgemeende felicitaties Johan de Bie Naschrift redactie: Ons bestuurslid Johan de Bie nam vorige week na 28 jaar afscheid als raadslid van de gemeente Amstelveen. In verband met zijn langdurige activiteiten op politiek terrein werd hij onderscheiden met de gemeentelijke erepenning van Amstel veen. Namens de AFC onze hartelijke ge lukwensen. Machiel van der Woude 3

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 3