Medische commissie Radio Noord- Holland Cup KNVB Veteranen wwmm. t vf^m mssmmmrmrnm^msa A1 in de lc minuut had van Meer een dot van een kans na een verre inworp van van der Meent, maar direct in de tegenstoot moest van Holten zich strekken na een schot van de rechtsbuiten van de algemeen kampioen. Het leek een spannende leuke wedstrijd te gaan worden, maar zeker de eerste twintig minuten was van een matig niveau. De man nen konden elkaar niet vinden en de tegen stander kon meer druk vanuit het middenveld geven waardoor AFC in de tegenstoot de ruimte kreeg. En dat moet je met een tot op het bot getergde voorhoede nou net niet doen. Van Holten moest weer optreden en kon snel Geerlings bereiken die de gigantisch vrijstaande Landvreugd kon bereiken. Uli wist met een prachtige lichaamsbeweging de achterlijn te halen en .zette zijn voet onder de bal om de mee opgekomen Purperhart bij de tweede paal te bereiken. Dit was voor Dennis "kaasie", 0-1. Dennis wilde een nieuwe vreugdedans op zijn Finidi's proberen maar belandde frontaal tegen het reclamebord van garage- en uitdeukbedrijf Valkenier. Werk aan de winkel voor Ko, maar die had wel voor hetere vuren gestaan. Schoenlepel ertussen en Dennis stond weer om zijn team genoten in de armen te vallen. Twee minuten later was er de mooiste actie van de wedstrijd. Weer een soepele bewe ging over links van Uli die de bal voorgaf op de "hangende rechter" van Dennis die de bal de lat deed kussen. Handjes op elkaar voor deze actie! De prima fluitende scheids zag twee keer niets in valpartijen van Dennis en Ronald, maar zoals zo vaak werd het drie maal scheepsrecht. Ik weet het niet, ik vond het vrij zwaar, maar goed, je kan hem geven. Gehring achter de bal en gedecideerd en vol zelfvertrouwen wist hij het net te vinden. 0- 2. Het werd na dit doelpunt weer wat romme lig en men vond het wel goed zo tot de rust. Toch nog activiteit, alleen in negatieve zin. De enige vaste waarde in de gehavende achterhoede van Baronie kon vertrekken na een elleboog op ons lieverdje van der Meent. Said Moumane deelde nog even een okkie uit voor een gele en net voor rust had Dennis de kans op 0-3, maar de keeper dook goed en Dennis schoot slecht. Het was 0-2 na 45 minuten en eigenlijk was dat prima zo. In de rust werden carnavaleske plaatjes ge draaid zoals: "We Goan Er Nog Effe Voar" en "Op eene sluf en een uwe futbalschun", waardoor je toch kon verwachten dat de thuisploeg alles uit de kast zou halen om het de "Reds" nog lastig te maken. Wat moet je er van zeggen? Het was de tweede helft zeer pover zonder AFC te kort te doen. De tegen stander kon absoluut geen potten meer bre ken en dat was natuurlijk ook onze verdien ste. Er waren nog een paar mooie kansen en na de wissel de Waal voor Sander en van Galen voor de licht geblesseerde Moumane kon Dennis wederom inknikken op een "op de stropdas" voorzet van Daniel van Meer. Het werd uitspelen met de wissel van der Meent voor de Bruyn die zijn stinkende best deed en gretig nog op zoek was naar een doelpuntje. Het werd 0-3, het was mooi zo, eigenlijk teken je vooraf natuurlijk voor zo'n eindstand, maar tegen deze tegenstander hebben wij wel 6 punten uit 2 wedstrijden gehaald met een doelsaldo 9 voor en 2 tegen. Na het trainingskamp op Gran Canaria blij ken dus de neuzen de goede richting op te staan, 6 uit 2 en een fitte en een voor elkaar strijdende selectie. Hoopvol voor de toe komst, we krijgen ze allemaal nog, dus wij willen nog veel groepsfoto's zien na weer een gewonnen wedstrijd. En Baronie? Er hingen vier mooie zilveren kampioensborden aan de muur van hun bestuurskamer. 1 have a dream! Uw "invallende" scribent, Ronald Koster Onze medische commissie in gala. V.I.n.r.: Lex Swaan (clubarts), hierachter Frank Tilmans (fysiotherapeut), Wim Crouwel (fysiotherapeut), en Ko Grosze Nipper (ver zorger A-selectie) Voor A.F.C.ers bestaat het maandagavond inloopspreekuur in de fysiopraktijk van Nijenrodeweg 914, tevens bij A.F.C. iedere woensdag van 15.00-17.00 uur en op vrijda gen van 17.00-19.00 uur Clubarts: dr. Lex Swaan tel: 020-6731337, Fysiotherapeuten: Wim Crouwel en Frank Tilmans tel: 020-6440070, Reinier van Dant- zig 020-6627244 Verzorger A-selectie: Ko Grosze Nipper tel: 06 22544077 Hollandia getipt als winnaar Noord- Holland Cup De stemmen zijn geteld en de favoriet voor de eindzege in de Noord-Holland Cup is, volgens de inzenders, Hollandia. De ploeg uit Hoorn kreeg 53,4 procent van de stem men. Opvallend, omdat de ploeg van interim trainer Ron van der Gracht bij het sluiten van de termijn (1/1/2002) een vierde plaats bezet te. In oktober ging Hollandia wel enige tijd aan kop. Dat beeld was echter vertekend, doordat de andere Noord-Hollandse clubs minder wedstrijden hadden gespeeld. De huidige nummer 1, AFC Amsterdam, ontving van de kijkers en luisteraars van RTV Noord-Holland 20,6 procent van de stemmen. ADO'20 komt met 11,0 procent op een derde plaats, nog net voor KBV met 10,7 procent. AFC'34 moet genoegen nemen met 4,3 procent van de stemmen. Prijzen De club die de Noord-Holland Cup wint, krijgt aan het einde van de competitie een cheque ter waarde van ruim 4.500 euro. Dat bedrag dient ten goede te komen aan de gehele vereniging. Voor de juiste voorspeller van de eindstand stelt RTV Noord-Holland een reischeque beschikbaar ter waarde van dik 2.700 euro. Zoals gemeld worden nieuwe voorspellingen niet meer geaccepteerd. De redactie dankt eenieder die de moeite heeft genomen zijn of haar voorspelling door te geven. Aanstaande zondag 10 februari wordt de strijd om de Noord-Holland Cup voortgezet op sportpark Riekerhaven in Amsterdam. KBV ontvangt om 14.30 uur Hollandia. Een wedstrijd die het klassement aardig op z'n kop zou kunnen zetten, hoewel de ploegen eerder dit seizoen in Hoorn niet verder dan 0-0 kwamen. Zowel Radio als TV Noord- Holland besteden aandacht aan het duel van aanstaande zondag. De tussenstand na 3 februari 2002 W WP DP T V T S 1. AFC 5 10 +9= 19 09 07 +2 2. KBV 4 8 9 17 09 05 +4 3. ADO '20 4 4 +11= 15 11 14 -3 3. Hollandia 4 5 8 13 08 07 +1 5. AFC '34 5 2 7= 9 07 11 -4 Radio Noord Holland Sport elke zondag van 14:00-19:00 uur. Te beluisteren via de ether frequentie 95.2 FM (in Amsterdam en omge ving) en 93.9 FM (in Noord Holland Noord). TV Noord Holland besteedt maandelijks in het sportprogramma op de maandagavond (18:40 uur) aandacht aan de Noord Holland Cup. Voor meer informatie zie ook teletekst pagina 525 en de internetsite van Radio en TV Noord Holland: www.rtvnh.nl Veel gefladder en weinig wol in Purmer- end. Vandaag, een sterke tegenstander, Where- vogels. Eerlijk gezegd, nog nooit eerder van gehoord. Wel van Zuidvogels, Vallei vogels, Noordvogels, Legmeervogels, weidevogels, noem maar op. Op weg naar het altijd inspi rerende Purmerend, bijzondere vrucht van het overloopbeleid van onze hoofdstad. Het regent onbedaarlijk, een totale afgelasting ligt in de rede. Maar het gaat, zoals wel met meer dingen in het leven, anders dan je

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 6