Opstellingen niet afgelopen en zat half Nederland nog voor de buis. Van mij mag dat elke week zo. De grens 19 januari: AFC D5 - ZSGOAVMS 2-2 AFC D5 heeft weer een goede wedstrijd gespeeld. We begonnen fel en namen gelijk het initiatief. Door leuk combinatiespel kregen we wat kansen, maar het doelpunt bleef uit. De 1-0 kwam uit een mooie corner, die door Tim bij de 2e paal werd ingekopt. De jongens gingen op jacht naar meer doel punten. Uit een mooie aanval scoorde Robin de 2-0. In de rust spraken we af dat we zo door zouden gaan en vooral geen tegendoelpunten moesten toestaan. We kregen aan aantal kansen om verder uit te lopen, maar helaas was het vizier niet scherp. De verdediging had alles onder controle tot ongeveer 10 minuten voor het einde. ZSGOAVMS kreeg een vrije trap links van het doel. Doordat er niemand bij de le paal stond, verdween de bal vlak langs de paal in het doel 2-1. De gasten roken bloed en zette aan voor een slot offensief. De linksbuiten die door Sam uit de wedstrijd was gespeeld kreeg even de ruimte omdat Sam even voor een blessure behandeling aan de kant was. Hij speelde zich knap vrij en gaf een medespeler een niet te missen kans...2-2. Jammer, maar toch een goede prestatie van de D5. Door een aantal blessures, zieken en Majid met de D3 meedeed, hadden we 9 man. Gelukkig kregen we hulp van Essam, Daniel en Jonathan uit de D2, die al een hele wedstrijd in hun benen hadden tegen AJAX D2Jongens bedankt namens de D5. Maikel 26 januari: Sp. Martinus D2-AFC D5 1- 3 Ondanks het slechte weer kon de D5 zater dag aantreden tegen Martinus, die tegen woordig beschikken over een prachtig kunst grasveld. Voor de wedstrijd hebben we de weerstanden besproken nl. het kunstgrasveld en de harde wind en een tegenstander die over de hele linie een kop groter was dan wij. De jongens hebben goed geluisterd en de opdrachten perfect uitgevoerd. We begonnen met wind tegen en dat is best wel moeilijk voetballen. Martinus maakte de fout door veelal de lange bal te hanteren. Het gevolg was dat mede door het kunstgras en de harde wind, de ballen veelvuldig over de achterlijn bij Edmar gingen. Ze scoorden wel de 1-0 nadat een speler de bal met de hand had meegenomen. De D5 liet het koppie niet hangen en scoorde in de le helft nog gelijk, 1-1 door Majid. Na rust hadden wij wind mee en we gingen er zo als afgesproken slimmer mee om. Geen lange ballen maar de bal in de voet spelen. Met mooi samenspel speelden we Martinus weg. We kregen een hoop kansen en liepen zo uit naar 1-3 door doelpunten van Majid en Fedor. Ik moet het gehele team weer een compliment geven voor het vertoonde spel. Het was leuk om te zien, vond ook de tegen stander. De achterhoede was zeer goed, met een hoofdrol voor Gautham, die werkelijk elk duel won. Maikel 26 januari: AFC F1 - Sloten/Rivalen F1 13-2 Aan de stem van Hans Tier onze groundsman kan je over het algemeen al horen of het doorgaat of niet, er volgt dan een ludieke boodschap eindigend met, in dit geval, "Welkom AFC ers". Nooit beseft dat Hans al om halfzeven 's ochtends aanwezig is en dat om zeven uur de velden door de consul worden gekeurd. Een kwartier later wordt het ons alom bekende bandje ingesproken. Het ging dus door. Verleden week had ik het nog over het probleem "wakker worden" wel nu kregen we de eerste goal al binnen één minuut tegen. De ruim aanwezige F1 side keken elkaar even aan "zou het nu dan een keer gaan gebeuren"? Maar niets daarvan, als een stoomwals werd Sl/R overlopen. Achter elkaar vlogen de ballen om de oortjes van het kleine maar oh zo moedige keepertje. Toch maar weer de goalgetters noemen?: Thomas 4x, Mels 3x, Fabian 2x, Oger 1 en Faisal lx. Als U er 2 mist dan klopt dat het waren nl. eigen goaltjes. Inderdaad is het zo, hetgeen werd bevestigd door de supporters van Sl/R, de jongens van AFC weten elkaar blindelings te vinden en spelen zeer doelbewust. Maar er komt een dag dat we sterkere tegen standers krijgen en dat we een keer onder druk komen te staan. Laten we het hopen want om met zo'n ruime overwinning naar huis te gaan is ook niet leuk. Of wel? Het nieuwtje is dat Ajax is toegevoegd aan onze poule. Misschien mogen we dan een keer op het hoofdveld spelen, vanwege de te verwachten grote aantallen toeschouwers. Eerst maar weer even met Hans Tier bellen! Hans Dukker 26 januari: AFC F3 - KDO F2: 5-1 Eindelijk speelden de kleine mannetjes weer eens thuis. Zoals inmiddels gewoon waren de tegenstanders een kop groter, maar dat boe zemt steeds minder ontzag in. Het liep meteen lekker en na een heuse over treding - soms zie je die al op deze leeftijd - scoorde Nick vanuit een vrije trap hard in de linkerhoek. Vlak erna een prachtig uitge speelde combinatie waarna Bart de bal goed meenam en pas stopte met rennen totdat hij met bal en al in het net hing; de keeper had 'ie onderweg niet gezien. Na rust hetzelfde beeld al stond de jarige Carlo af en toe tegenover drie man. Via een ongelukkig van richting veranderd schot wordt het dan 2-1. Twee keer werd Ethan's snelheid goed benut en de toch hele goede keeper van KDO lag opnieuw voor niets languit, 4-1. Toen Mit- chel net voor tijd uit een corner zelfs met een halve omhaal scoorde kende de vreugde geen grenzen meer en leken de kleine mannetjes allemaal een kop groter. Dit zou wel eens een hele leuke tweede competitiehelft kunnen worden, nu iedereen hard traint en een vast plekje op het veld heeft gevonden. Frank van Paridon A-junioren contactpersoon: Chris Bruystens, 020-6121626 Selectie Al Tahir Akhamrane, Dyron Daal, Tjidako Gas pers, Michael Goudriaan, Murat Guzeler, Sinan Kelebek, Wasi Malik, Evron Richard son, Jermaine Rock, Louis Stam, Robbert Stuut, Tom Verhagen, Matthijs Visser, Wes ley Wolschrijn. Leider: Dick Visser, 020-6417712/06- 55348716 Selectie A2 Pieter Bensen, Mathijs Blokland, Pim Brekelmans, Vincent J de Groot, Jink Gude, Thomas Heemskerk, Gregory L Hirschfeld, Rory Lighthart, Yorden Plevier, Steffan van Slooten, Martijn Stronk, Rik Vermeulen. Leider: Theo Janssen, 036-5313191 Contact opnemen met de jeugdcommissie: Frederik Bronwasser. A3 Kwaku Agbo, Pim Brekelmans, Merijn Bruystens, Danny Korving, Junior Macniel, Charley Kamphuis, Alex Markus, Stefan Openneer, Haytze Teerink, Quintin Bosnië, Nabeel El Yaakoubi. Leider: Chris Bruystens 020-6121626, Roe land Teerink, 020-4961106 A4 Sisken Baykal, David Blok, Sammy Com mandeur, Willem Dooijes, Tibo Gude, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Karlo Kuzmanic, Laurens Ligthart, Suria Steijlen, Huib Tij ken, Edwin van de Wijngaard, Frits Zuyder- hoff, Cong Feng, Sam Wennekendonk. Leider: Tom Blok 0297-530124 B-junioren contactpersoon: Bas Polling, 020-6796288 Selectie BI Stephen Becker, Shawn Campbell, Dennis Darnley, Michael Faré, Sadik Kilic, August Lagadeau, Giliano Linger, Lucien van Loy, Gregory Martin, Vernon Plet, Olivier Poe- derbach, Mathijs Radder, Rahmlee Seedorf, Ernst Imanuel, Virgil Cairo. Contactpersoon: Rinus van Leijenhorst 06- 53925408 Selectie B2 Darco Botic, David Cairo, Jan Mathijs Har derwijk, Naikson Maduro, Winsten Polling, Sylvian D Prade, Andrew Reep, Ernest Sar- pong, Mark Schol, Rodney Ubbergen, Roy Verkaik,, Resley Stjeward, Laurens Sams on, Darryl Mendoza. Leider: Mark Janssen, 036-5313191, Martin Verburg, 020-6471976 Contact opnemen met de Jeugdcommissie: Kay Couwenberg, Sylvian Prade en Ernest Sarpong. B3 Jesse Annoh-Wijnaar, Kasper van Beek, Philip Blokhuizen, Recep Erqun, Mervin Joping, Wilco Horsmeier, Jurre van Kes- 13

Schakels (clubbladen) | 2002 | | pagina 13