Programma
1 - AFC Dl
Dl-AFC D3
- AFC D4
D3 - AFC D6
-AFC El
AFC E5
Thuiswedstrijden Zaterdag 05 januari 2002
11.30 434058 AFC B2 - Huizen B2 (beker)
14:30 243916 AFC6-SIZ0 3 H Atar
14:30 393293 AFC VEI - Wherevogels VE2 Mevr. A R Krijtenburg
Uitwedstrijden Zaterdag 05 januari 2002
12:30 403449 A'veen Heemraad C2 - AFC C3 B C Mathot
Zondag 6 januari: AFC's nieuwjaarszaalvoetbal
in Emergohal/Amstelveen
koffie/thee gratis en lunchpakket voor alle spelers
10:00 uur - 14:00 uur, aanwezig 09:30 uur
Zaterdag 1, 4, 6 en 7
Zondag 4,5, 6 en 7
14:00- 18:00 uur, aanwezig 13.30 uur
Veteranen 1 en 2
Zaterdag 4, 5 en 8
Zondag 7/9, 10, 12/13
Thuiswedstrijden Zondag 06 januari 2002
14:30 325237 AFC 8 - Waterwijk 5
11:30 396291 AFC A4 - WA/Spartaan Al
09:30 406193 AFC B4-TOS/Actief BI
09:30 396971 AFC B6 - RKAVIC B2
09:30 406321 AFC C4 - Swift Cl
09:30 410200 AFC C7-OSVC5
Uitwedstrijden Zondag 06 januari 2002
12:30 411369 KBV 3 - AFC 4
10:00 406351 TOB Cl-AFC C5
Thuiswedstrijden Zaterdag 12 januari 2002
14:30 243785 AFC 5-WV/HEDW 9 R v Elburg
12:30 396040 AFC 8 - AMVJ 7
Uitwedstrijden Zaterdag 12 januari 2002
12:30 390571 Real Sranar.g VE5 - AFC VEI
14:00
367147
14:30
244415
14:30
248643
14:30
360439
12:00
360170
11:00
260094
11.15
414483
09:00
416148
M Nieuwenhuis
09:00
418736
A G M Valk
12:30
419681
Erik Schiering
09:00
424314
Seth van Straten
09:30
439219
Ab Springer
11:15
439417
Benno Nihom
11:15
439483
10:15
422967
09:30
425530
R Wij ens
09:00
427400
Thuiswedstrijden Zondag 13 januari 2002
14:30 325230 AFC 8 - Goldstar/SNA 3
11:30 396355 AFC 12 - ASV/Arsenal 6
09:30 379795 AFC A2-Alliance Al
11:30 396288 AFC A4-Orient Al
11:30 406252 AFC B6 - Abcoude B5
09:30 395058 AFC C2-Volendam Cl
11:30 406324 AFC C4 - Buitenveldert C1
09:30 406349 AFC C5-NEA Cl
09:30 404688 AFC Cl - Voortland C3
Uitwedstrijden Zondag 13 januari 2002
11:30 339253 NEA Al -AFC A3
10:00 406197 The Victory BI-AFC B4
12:30 403448 Waterwijk Cl - AFC C3
Thuiswedstrijden Zaterdag 19 januari 2002
14:45 239138 AFC 1 - Woudenberg 1
14:45 241960 AFC 2-Aalsmeer 2
14:45 242929 AFC 3 - Aalsmeer 3
12:30 243666 AFC 4 - OSC 2
12:30 243786 AFC 5 - RKAVIC 4
14:45 351618 AFC VEI-Orient VE3
4:45 3 60301 AFC BI - Purmersteijn BI
09:00 414605 AFC D2-AjaxD2
10:30 416145 AFC D5-ZSGO Dl
09:00 418868 AFC D7-KBVD3
12:30 418801 AFC D8 - Sp.Martinus D4
10:30 418931 AFC D9-NAS D4
10:30 260456 AFC D10-Hoofddorp Dl 1
Th M Vleerlaag
CRM Koopman
L Coops
Seth van Straten
J C Belien
G J Luske
Ab Springer
Benno Nihom
A M Rutte
E van Os
D Koper
R Meinen
J Klokkemeijer
C Tj Berg
Benno Nihom
Michael Parsser
Victor Schiering
Manus Polling
Yarin Ploum
Seth van Straten
09:00 419807 AFC E3 - Sloten/Rivalen El
10:30 424176 AFC E4-Aalsmeer El
10:30 439282 AFC E7-Vlug Vaardig El
09:00 439216 AFC E8 - Blauw Wit/Osdorp E4
12:30 439348 AFC E10 - ZRC/Herenmarkt E3
12:30 442703 AFC E13 - RKAV E3
10:30 425395 AFC F2 - Sp.Martinus F2
10:30 425461 AFC F4 - Roda'23 F4
12:30 427310 AFC F5-RKDESF2
12:30 427399 AFC F6-Hillegom F1
Uitwedstrijden Zaterdag 19 januari 2002
1 - AFC 7
-AFC 8
Seth van Straten
Victor Schiering
Yarin Ploum
Michael Parsser
Benno Nihom
Manus Polling
F J vd Bos
HPSio
A vd Heijde
Thuiswedstrijden Zondag 20 januari 2002
14:30 320585 AFC 3 - Uitgeest 3
14:30 320721 AFC 4 - Pancratius 2
11:30 322961 AFC 5 - Sloten/Rivalen 2
14:30 325018 AFC 7-RAP 4
14:30 325160 AFC 8-Meteoor2
14:30 328667 AFC 9 - AGB 5
11:30 328017 AFC 11 - Sp/Martinus 6
11:30 332330 AFC 13 - WV/HEDW 9
11:30 396301 AFC A4-Meteoor Al
09:30 406206 AFC B4 - Zeeburgia B3
09:30 381436 AFC B6 - Hoofddorp B5
09:30 395067 AFC C2 - WA/Spartaan Cl
09:30 342951 AFC C6 - Pancratius C2
Uitwedstrijden Zondag 20 januari 2002
14:00 000644 AFC'34 1 - AFC 1
12:00 320057 DEM 2 - AFC 2
11:30 324904 Pancratius 4 - AFC 6
14:00 327931 Blauw Wit/Osdorp 5 - AFC 10
12:30 369366 Arsenal 6-AFC 12
10:00 395773 AGB Al - AFC A3
10:00 384560 Almere BI-AFC B2
12:00 340620 Geuzen/Middenmeer BI - AFC B5
10:00 403457 OSV Cl- AFC C3
11:00 406332 KDO Cl - AFC C4
10:00 406358 Diemen C2 - AFC C5
10:00 380104 A'dam Seref Sport Cl - AFC C7
Thuiswedstrijden Zondag 27 januari 2002.
14:30 000647 AFC 1 -TONEGIDO 1
R Velder
V C Roeleveld
J M vd Berg
Ab Springer
Erik Schiering
Virgil Cairo
Al/BI speler
R C M v Diemen
C H Maas
H A Brussen
E H Geisterfer
G J Homsma
A Uittenboogaart
Vanaf maandag 14 januari is via onze website het programma van 26
en 27 januari te zien. Klik hiervoor bij 'nieuws' op 'programma
volgende week', bovenaan de pagina.
10