Bestuurs mededeling Ledenlijst Routebeschrijving naar ADO '20 AFC's"Bie"- zonderheden Van de penningmeester Op het moment van schrijven (4 december) hebben ruim 1350 leden en donateurs (oftewel 85%) hun contributie of donatie betaald. Het gaat nu niet zo hard meer en ik kom inmiddels toch weer veel bekende namen tegen op de achterstandslij st. De nieuwe acceptgiro's, inclusief een toeslag van 75,=, zijn vorige week verzonden en toon uw sportiviteit door deze te gebruiken en niet het exemplaar dat u in juli ontving Er zijn zelfs nieuwe leden die voor 1 september hadden moeten betalen die dat nog niet gedaan hebben. Ook diverse boetes en toeslagen van vorig seizoen die voor 1 september betaald hadden moeten zijn, staan nog open. De commissies worden op de hoogte gebracht van diegenen die nog niet aan hun verplichtingen hebben voldaan en vanaf 31 december worden deze leden uit de opstellingen gehaald en is men vanaf die datum uitgesloten van deelname aan trainingen en wedstrijden. Er zal nog strenger op worden toegezien! In januari worden de namen in de Schakel gepubliceerd. Regelingen kunnen niet meer getroffen worden! De contributies voor het seizoen 2001-2002 luiden thans als volgt: Na 1 januari Vollid f 615,= (279,07 Euro) Jong senioren f 510,= (231,42 Euro) Jeugdlid f475,= (215,55 Euro) 60+ f 300,= (136,13 Euro) Donateurs worden vriendelijk verzocht minimaal 190,= (na 1 januari 86,22 Euro) te betalen. Volgend seizoen zullen de bedragen in ieder geval afgerond worden. Postgiro 241002 t.n.v. 2° penningmeester AFC, Amstelveen. Edwin Geluk. Adreswijzigingen P C A Schoor, don, Dommelstraat 191, 5215 BL Den Bosch, lidnr. 9738. J N Hall, jun, 15-04-1994, Graham Bellstraat 2, 1097 DD Amsterdam, lidnr. 6306. J Vorst, don, Kanteel 100, 1083 DC Amster dam, lidnr. 9752. P J Bol, sen, De Moucheronstraat 10, 2593 RA Den Haag, lidnr. 6256. R Heertje, sen, Stadionkade 98", 1076 BM Amsterdam, lidnr. 5609. Sportpark De Vlotter, Oosterweg, Heemskerk, tel. 0251-244534 Neem via de A9 afrit 9 (is afslag Heems kerk). Bij le rotonde rechts. Bij stoplichten rechtdoor. Bij twee (2e en 3") rotondes recht door, daarna de weg naar links volgen. Bij 4e rotonde rechts en weg volgen naar links. Aan het einde bij voorrangsweg rechts. Na de eerstkomende stoplichten wordt het oppassen geblazen: ca. 200 meter erna rechts een klein weggetje in: de Oosterweg. Na ca. 600 m. links vindt u Sportpark De Vlotter. Informatie website: www.ado20.com In de Televizier van 1 december jl. staat een uitgebreid interview opgenomen met ons lid Michiel Huisman. Michiel maakt een blik semcarrière door. Hij speelt in de politieserie op de televisie Spangen de zoon van Moni que van de Ven en in de televisiefilm Costa het broertje van Katja Schuurman. Daarnaast is hij zanger en tekstschrijver van de band Fontane. Kiezen tussen acteren en zingen kan hij niet en hij zegt "Mijn leven is nu zo divers dat ik niet anders wil". Naar mijn mening een leuk interview, hetwelk U beslist moet lezen. In dezelfde Televizier een uitgebreid inter view met ons lid Ruud Gullit naar aanlei ding van het feit, dat Ruud recent is gestart als interviewer in zijn Yorin programma Gullit. In het desbetreffende artikel geeft Ruud zijn duidelijke mening over zaken die zijn privé-leven en zijn voetballoopbaan raken. Ook van dit artikel adviseer ik U kennis te nemen. Zaterdag 1 december jl. werd met veel feest- vertoon op de Dam in Amsterdam de nieuwe tram van de GVB te weten de Combino in gebruik genomen. Er was een optreden van Karin Bloemen en de zanger Gordon, alsme de van het GVB-koor. Dit GVB-koor was versterkt met dames van het Zeedijkkoor en U zult het al begrijpen. Vier van deze dames waren AFCers, want Elly Coorengel, Truus v.d. Dungen. Wielke Fröhlich en Henny Somers zongen gekleed in een uniform van de GVB mee. U ziet het weer beste lezers AFCers kom je overal tegen. Donderdag 29 november jl. waren de verte genwoordigers van de AFC-vriendelijke bedrijven te gast bij de AFC. Samen met de bestuursleden werd gestart in de bar van het Apollo-Hotel, waarna met een boot een tocht werd gemaakt door de grachten van Amster dam. Tijdens de tocht werd door voorzitter Dick van der Klaauw uitvoerig benadrukt welke belangrijke rol de AFC-vriendelijke bedrijven spelen voor onze vereniging, en dat de AFC deze bedrijven ook zeer dank baar is. In de Jordaan werd koers gezet naar de distilleerderij van ons lid Cees van Wees, waar deze de aanwezigen op een zeer humo ristische wijze vertelde over zijn zeer beken de bedrijf. De avond werd besloten met een etentje in restaurant de Eetkamer van de Jordaan aan de Westerstraat. Naar de me ning van een ieder was het een zeer geslaag de bijeenkomst. De trainer van onze oude tegenstander DCG te weten Ton Ojers is recent getroffen door een lichte beroerte. Na onderzoeken in het ziekenhuis is Ton thans thuis en zal hij een lange tijd moeten revalideren. Namens de AFC zenden wij hem onze welgemeende groeten en wensen wij hem een algeheel herstel. De ACC (Amsterdamse Cricket Club) hield woensdag 28 november jl. een algemene ledenvergadering om het afgelopen cric ketseizoen te evalueren. Uiteraard was ook de toekomst van de club aan de orde. Vol gens de laatste mededelingen zal het cric ketseizoen 2002 nog op het oude vertrouwde veld in het Amsterdamse Bos worden ver speeld. Namens de AFC wensen wij voorzit ter Rob Dukker veel succes met de voorbe reidingen van het nieuwe seizoen. De ATC (Amsterdamse Tennis Club) bereik te zondag 2 december jl. de leeftijd van 31 jaar. Ook voor deze club is één van de be langrijkste aandachtspunten: de toekomst met betrekking tot de ontwikkelingen rondom de Zuid As. Bekend is dat Dick van der Klaauw en Bob Neseker namens de Stichting Goed Genoeg alle aandacht vragen voor deze aangelegenheid. Namens de AFC onze welgemeende gelukwensen aan het bestuur, onder aanvoering van voorzitter Ronald Koster. Donderdag 29 november jl. waren de weersomstandigheden dermate slecht, dat de velden niet bespeeld mochten worden. Wat nu te doen met de selectie van het eerste elftal om toch bij elkaar te komen. Wederom was onze bordsponsor All Sports bij monde van directeur Rick Jamin zo vriendelijk om de selectie uit te nodigen om in zijn sportin stituut gebruik te mogen maken van de sau na. Namens de AFC onze hartelijke dank voor deze vriendelijke bereidheid. Ja, en dan het afgelopen weekend: eerst de afgelasting op zaterdag, hetgeen de Sinter klaas viering voor de jeugd ten goede kwam. Deze zaterdag vond de jaarlijkse happening plaats voor de Pupillen E en F, alsmede de F0-pupillen. Zelf heb ik kunnen constateren dat het wederom een zeer geslaagde bijeen komst is geweest. Elders in deze Schakel kunt U bij de jeugdverslagen hierover nader vernemen. Zondag de algehele afgelasting van al het amateurvoetbal in Nederland. Voor de A- selectie was zondag een extra training inge last om toch in de juiste'vorm te blijven voor de competitiewedstrijd van zondag a.s. tegen ADO'20 in Heemskerk. Bij de start van de training werden de spelers, trainer, leiders en verzorgers verrast door de komst van Sinter klaas met een tweetal Zwarte Pieten. Trai ner Ton du Chatinier mocht van de Goed heiligman een cadeau ontvangen in de vorm van een haarvolume-gevende shampoo, waarmede de trainer zeer tevreden was. Opvallend was dat Sinterklaas een opvallen de gelijkenis vertoonde met onze door bles sures gekwelde speler Marco van Galen en dat zijn beide knechten een beetje leken op Ronald v.d. Meent en Peter de Waal. Deze laatsten spraken zelfs een weinig Spaans. 3

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 3