Indeling teams Maxim die echter de lat raakte, en een schot na een corner dat van de lijn werd gehaald door een Ajax verdediger. Na de thee waren wij erop bedacht dat Ajax sterk zou terugkomen. Met verse spelers en een flinke pep-talk van hun coaches. Dat klopte en omdat wij nu toch even minder geconcentreerd aan de opdrachten dachten lukte ze dat ook even. De eerste 10-15 minu ten ging de strijd gelijk op waarbij Ajax ook kansen begon te krijgen en David nu dus wel attent moest zijn. En met succes voor hun kant toen een corner er mooi en onhoudbaar werd ingekopt. Dat maakte ons weer wakker. Nieuwe energie, met Nick als uitstekende vechter op rechtshalf en Oessema met zijn slimme passjes op de linkerflank, en zo pakten we het initiatief weer terug. Resulte rend in nieuwe kansen; Rio voorbij de keeper maar weer van de lijn gered, en hun keeper die een schot van hem er met zijn vingerna gels nog wist uit te houden. Ook Rick, Oes- sama en Justin kwamen via goede acties nog gevaarlijk door. Maar de stand bleef zo als die was. een zeer verdiende overwinning die, zoals dat heet voor de neutrale toeschouwer, nog best iets hoger had mogen uitvallen. En een echte team prestatie, goed samenwer kend, iedereen zeer gemotiveerd, en de les-1 sen van Marco goed in de praktijk gebracht. Allemaal "Man of the Match" En dan zouden wij bijna Tom vergeten die een fantastische invaller bleek voor Hans aan de zijlijn en zeer actief vlaggend de scheids rechter af en toe nog eens corrigeerde. Zo voetballend mogen ook de twee clubs die we nog voor ons hebben geen probleem zijn. De geplande wedstrijd tegen (K)HFC kon vanwege het weer helaas geen doorgang vinden op de le, maar wij hadden het geluk op het kunstgrasveld tegen Voorland te kunnen spelen. Daar hebben we eerder in de competitie van verloren en dat maakte ze bij aankomst nogal overmoedig bleek uit de opmerkingen van de spelers. En in het eerste kwartier leken ze daar nog gelijk in te krijgen ook. Al na enkele minuten werd een corner er ingetikt, niet zo heel veel later gevolgd door een schuiver uit een snelle uitval, 2-0. Maar langzaam maar zeker volgde het her stel, en in het tweede deel van de eerste helft kwam het accent van balbezit bij ons te liggen, hoewel nog zonder resultaat. De rust sloegen we vrijwel over om op tijd bij Sinterklaas te kunnen zijn, en toen was er plotseling beleving om dat modewoord maar eens te gebruiken. Rio was in topvorm en daarmee levensgevaarlijk voor de Voorlandse achterhoede, binnen enkele minuten waren we zo terug op 2-2. Thomas speelde nu risico- maar ook succesvol voor de verdediging uit, zo het middenveld ver sterkend. En Voorland had hier niet veel antwoord meer op. Hoewel een van hun nu spaarzame aanvallen ons nog op achterstand zette, kwamen er diverse kansen voor ons. Alweer Rio bracht ons op gelijke hoogte en daarna rondde Justin een fraaie dieptepass goed af. Een erg goed herstel na een zwak begin, en de Voorland spelers even op hun plaats gezet! Die zullen als we ze voor de competitie thuis ontvangen wel anders praten. Een snelle douche en de haartjes netjes want toen natuurlijk naar de Goede Sint in onze eigen kantine. Een erg leuke bijeenkomst waarbij de Sint zowaar op rijm het hele team toesprak en naast de chocoladeletter, en het rondvliegende snoepgoed, voor het team ook nog een prachtige verzorgingstas had. En gelukkig niemand had gescout om mee naar (Real) Madrid mee te nemen! Frank de Munnik de E4 Ze spelen erg goed en met veel passie Ze staan op de 5e plaats met maar 4 punten verschil met DWS, de nummer 1 De wedstrijden tegen Blauw Wit E2 en Buitenveldert E3 de nummers 2 en 3 zijn heel schlemielig verloren. Ze kunnen nog kampioen worden als ze zo blijven spelen Vito van Hattum speelt als rechtsbenige voetballer op links en scoort de laatste tijd er veel. Didier Badenbroek is net zo klein als Simon Tahamata maar ook net zo balvaardig, hij moet alleen iets vaker overspelen Bas Ris de laatste man is de rots in de bran ding van de verdediging, (hij gelooft nog in sinterklaas en hij wil later ook zwartepiet worden) Frans Ris Mocht u nog opmerkingen hebben over de indeling, wilt u dan zo vriendelijk zijn om het afc-jeugdinformatiebandje in te spreken (020-6008931of te reageren via E-mail (afcjeugd@euronet.nl). A-junioren kontaktpersoon: Chris Bruystens, 020-6121626 Selectie Al Tahir Akhamrane, Jamal Auriaghel, Salah Bentohami, Sherman Brown, Dyron Daal, Tjidako Gaspers, Michael Goudriaan, Sinan Kelebek, Thijs van Leeuwen, Wasi Malik, Evron Richardson, Jermaine Rock, Louis Stam, Robbert Stuut, Matthijs Visser, David Westerhof, Wesley Wolschrijn. Leider: Dick Visser, 0226-383346 Selectie A2 Karim Ayerman Pieter Bensen, Mathijs Blokland, Pim Brekelmans, Frederik Bronwasser, Vincent J de Groot, Jink Gude, Murat Guzeler, Thomas Heemskerk, Gregory L Hirschfeld, Rory Lighthart, Sandro Pique, Yorden Plevier, Steffan van Slooten, Martijn Stronk, Tom Verhagen, Rik Vermeulen. Leider: Theo Janssen, 036-5313191 A3 Kwaku Agbo, Pim Brekelmans, Merijn Bruystens, Danny Korving, Junior Macniel, Charley Kamphuis, Kevin Maduro, Alex Markus, Stefan Openneer, Haytze Teerink, Quintin Bosnië, Nabeel El Yaakoubi. Leider: Chris Bruystens 020-6121626, Roe land Teerink, 020-4961106 A4 Sisken Baykal, David Blok, Sammy Com mandeur, Willem Dooijes, Tibo Gude, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Karlo Kuzmanic, Laurens Ligthart, Suria Steijlen, Huib Tij ken, Edwin van de Wijngaard, Frits Zuyder- hoff, Cong Feng, Sam Wennekendonk. Leider: Tom Blok 0297-530124 B-junioren kontaktpersoon: Bas Polling, 020-6796288 Selectie BI Stephen Becker, Shawn Campbell, Dennis Darnley, Michael Faré, Sadik Kilic, August Lagadeau, Giliano Linger, Lucien van Loy, Gregory Martin, Darryl Mendoza, Pas- qualino de Noten, Vernon Plet, Olivier Poederbach, Mathijs Radder, Rahmlee Seedorf Selectie B2 Darco Botic, Kay Couwenberg, David Cairo, Jan Mathijs Harderwijk, Naikson Maduro, Winsten Polling, Sylvian D Prade, Andrew Reep, Ernest Sarpong, Mark Schol, Rodney Ubbergen, Roy Verkaik,, Resley Stjeward. Leider: Mark Janssen, 036-5313191, Martin Verburg, 020-6471976 B3 Jesse Annoh-Wijnaar, Kasper van Beek, Philip Blokhuizen, Airto Burke, Recep Esqun, Mervin Joping, Wilco Horsmeier, Jurre van Kesteren, Hylke Krikke, Paul Overste, Danny Pinto, Laurens Samson, Jimmy Schokker, Donald van de Veen, Floris Wagenaar, Thomas Weijl. Leider: Willem van Beek, 020-6763404, John van Kesteren, 020-4537273/06- 51456791 B4 Hyatt Baker, Darshan Brassinga, Nicky Gui- jarro, Tommy van Kampen, Marijn ten Kroode, Thomas de Leth, Disire Linger, Ashar Medina, Chiel Rouwendaal, Youssef Saigh, Istwan Schiering, Erik Verhagen, Ruben Zwart, Soufian Attobi, Manus Pol ling, Ben Leenhouts, Christian van Wester- loo. Leider: Klaas de Leth,020-6629585/06- 15536844, Bas Polling, 020-6796288/06- 23752328 B5 Koen Bos, Daniel Dresden, Olaf den Har- tigh, Sjors Kaaks, Liran Kroonenberg, Tom my Markus, Olivier Masson, Flip Nieuwen- huys, Benno Nihom, Alexander Peters, Christian Roos, Seth van Straten, Teun van Waesberge, Geza Weisz, Ruben van der Woude. Leider: Roy van Straten, 020-6429168 B6 Tycho Erdman, Vincent Heit, Rik van der Hoven, Cilian King, Floris Kloes, Jonathan de Lieme, Lucas Jonker, Sven Meuleman, Kevin Read, Stijn Reurs, Jesse Rommerts, Jeffrey Schaap, Victor Versteegh, Robbin Wielinga, Chemano Marttherus Leider: Wim Meuleman, Kees van der Ho ven, 020-6732030/020-6702996 C-junioren kontaktpersoon: John Parsser 020-6440029/06-21288705 13

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 13