8 SèBBB^Enl Es® umw m 3 SBH Hn
gen van de uitwedstrijden op zaterdag door
te bellen naar de wedstrijdtafel tot 18.00 uur
tel. 020-6445575 of tot uiterlijk zondag
avond te bellen 06-14597578 c.q. te mailen
naar vsteeman@hotmail.com.
Selectie E-elftal, D10
Joey Andela, Rio Biltoo, Oessema Boukhari,
Daan Brinkman, Nick van Dunné, Rik de
Graaf, Duco Hiensch, David de Munnik,
Victor Rekelhof, Randell Smit, Maxime
Stefels, Justin Swart, Thomas Visser,
Mitchell te Vrede,
Leider: Frank de Munnik, 020-3454037
Selectie El
Stephan Frijns, Tim van Hasselt, Bryan
Inden, Allain Leons, Floris de Lugt, Rafael
Stoffels, Youry Bolsius, Roemer Weerkamp,
Allon Worms.
Leider: Wouter Bolsius 020-6738849, Frits
Stoffels 020-6640758
Selectie E2
Clay Bobeldijk, Floris Dokkum, Philip van
Ham, Tom Huisman, Camiel Kesser, Thierry
van der Kooye, Darren van Mourik, Laurens
van Os, Wolf de Wijs.
Leider: Rob Bobeldijk 020-6106070,
Walter Kesser 020-6368647
E3
Edwin Gyasi, Sibren Leeman, Lennart de
Leeuw, Mathijs Loriaux, Pieter de Meijer,
Justin Monpellier, Kevin Schmale, Arthur
Stam, Raffy Wallheimer.
Leider: Mare Wallheimer 020-6708828,
Steve Monpellier 020-6758347
E4
Giliam Adams, Didier Badenbroek, Carlo
Bohle, Vito Hattem, Daan van den Hoven,
Mischa Marchi, Bas Ris, Oscar Sanders,
Michael Webbers.
Leider: Frans Ris, 020-6612855
E5
Timothy Curry, Jasper Oldenhof, Sil
Scholte, Boris Steenhuis, Sander des Tom
be, Ruben Treurniet, Ruben van Wijnen,
Martijn Wulffele, Tymen van Zadelhoff.
Leider: Jan Fred van Wijnen, 020-
6754890/06-51806647
E6
Jonathan Allick, Ousama Ariani, Jim Bak
ker, Derrek Bisterbosch, Blue ter Burg, Bas
Couturier, Daniel Lam, Jeremy Parsser,
Chaim Roosblad, Timothy Wells.
Leider: Hans ter Burg 020-6261433, Rijk
Lam 020-6628083
E7
Felix Ahuis, Lucas Brand, Joop Deden,
Willem Herter, Tom Hofland, David
Linszen, Luuk Nijsen, Bart Penris, Sem
Stapel, Ernst van der Wall, Sake van der
Wall.
Leider: Dick Hofland, 020-6796602
E8
Tim Bary, Lodewijk van de Biezen, Kers van
Denderen, Duco Ferwerda, Daan de Jong,
Amos Keestra, Philip Ladiges, Rogier van
Leeuwen, Kersten Mulder, Timothy Vos.
Leider: Koert Bary 020-6259119, Wijnand
Mulder 020-6259457
E9
Jorick Besier, Mats Boerstra, Phil Etwi,Val-
entijn Grapperhaus, Bram van der Horst,
Abel Jolink, Marc Koswal, Marlon Sarra,
Alric Riabokon
Leider: Gerrit Key 020-6209115/ 06-
262149897, Toine van der Horst
E10
Thom Beumer, Jordy de Boer, Jonathan Da-
vidsz, Martijn Piek, Bo Rettich, Joey
Schloss, Raoul Shah, Daniel Staal, Martijn
van der Straeten, Wessel Westerhof
Leider: Raymond Schloss 020-4415671,
Wiebe Westerhof, 020-4826825
Ell
Philip Brouwer, Aaron Grass Vergara, Thijs
Kooi, Jay de Metz, Daniel Mustamu, Dylan
Rothstein, Daam Rutten, Alon Voet, Chaim
ter Wee.
Leider: Milco ter Wee, 020-6710890
E12
Beau Bakker, Ruben Camphuijsen, Rick
Dekker, Dylan Duiykersloot, Alain Eisma,
Marc van de Graaff, Olmo Kramer, Rick
Ruys, Thomas Oostlander, Herbert van
Litsenburg,
Leider: Rien Bakker 020-6597344 Kees
Duykersloot, 020-6714522
E13
Lennart Ackermans, Jerry van Bekkum,
Mees van Dalen, Jimmy Dwinger, Ismael
Filali, Elkan Frank, Micha Heilbron, Olivier
de Jong, David Markx, Arvinder Singh.
Leider: Mike Ackermans, 020-6160895,
Roel van Dalen 020-4222166 06-
51092092.
F-pupillen kontaktpersoon:
Rene de Vries, 020-6628628
Attentie De leiders van de E en F pupillen
teams krijgen geen wedstrijdformulieren
meer en worden daarom verzocht de uitsla
gen van de uitwedstrijden op zaterdag door
te bellen naar de wedstrijdtafel tot 18.00 uur
tel. 020-6445575 of tot uiterlijk zondag
avond te bellen 06-14597578 c.q. te mailen
naar vsteeman hotmai 1com.
F1
Oger Klos, Thomas Lam, Mels Otsen, Paul
Smid, Denzei Zurburg, Avital Zwart, Fabian
Sporkslede, Faisal Struiken, Sam Verbeek.
Leider: Hans Zurberg, 020-6955141
F2
Fridas v/d Ven, Thorsten Roobeek, Dion
Thomas, Stijn Jesse, Enzo Doyer,
BenjaminTugendhaft, Daniel v/d Kolk, Daan
v/d Horst, Tim Hermans, Daan Erisman.
Leider: Cees Thomas, 0294-415348
F3
Carlo Teixera, Mickey v/d Hart, David van
Paridon, Ethan Spanjaard, Mitchell Harig,
Bart Wisman, Nick Frese, Aart Delsing,
Jonathan Weinstein.
Leider: Gerard Spanjaard, Serge Frese,
020-6981711/06-26048054
F4
Jordi Samardzic, Bob de Vries, Thomas Rus
sell, Kees de Lind, Reinier Sombeek,Danny
ten Nijenhuis, Robert Dekker, Max
Haanraadts, David de Vries, Bram Storosum.
Leider: Fred ten Nijenhuis, 020-6402750
F5
Mike van Doesburg, Alexander van Wijnen,
Jesse v/d Meer, Robin van Beveren, Maxime
Boekei, Leon Huyser, Adriaan Didovic, Jas
per Lijppens Tamo Tjong Tjoeaj, Michael
van der Reis.
Leider: Peggy van Wijnen, 020-6754890
F6
Roderik Oranje, Willem van Leuven, Anil
Canavar, Jordi van Teunenbroek, Henk
Janus, Julien Peschar, Nathan Moszkovic,
Pablo Hekster, Yildirim Ekim, Noah Graves
Leider: Dick Peschar, 020-6704761
F7
Djair Kuyt, Xander Stoffers, Moulai Lam-
raoui, Kevin Dekker, Dirk Hofland, Daniel
Drenkelfort, Jesper Poulina, Kyle van Til,
Daan Wagenaar.
Leider: Roy Dekker 020-6449119, Ron
Kuyt, 020-6381328
Champions League
PUPIL VAN DE WEEK BIJ
AFC - SWSMC Tommy Veen
Programma 10 november 9.00 uur. S.v.p.
aanwezig om 8.45 uur!
Veld 1Barcelona - Bayern Munchen;
Veld 2: Bordeaux- Ajax;
Veld 3: Glasgow Rangers - Inter Milan;
Veld 4: FC Porto - Juventus;
Veld 5: Real Madrid - Dinamo Kiev;
Veld 6: Bor. Dortmund - Manchester United
Programma 17 november 9.00 uur. S.v.p.
aanwezig om 8.45 uur!
Veld 1Bayem Munchen - Juventus;
Veld 2: Dinamo Kiev - Ajax;
Veld 3: FC Porto - Bordeaux;
Veld 4: Inter Milan - Borussia Dortmund;
Veld 5: Real Madrid - Barcelona;
Veld 6 Manchester Un.- Glasgow Rangers.
De leiders van het eerstgenoemde team zijn
scheidsrechter!
Afschrijven op vrijdagavond tussen 19.00 en
20.00 uur bij de leider!
Uitslagen Zaterdag 3 november:
Ajax - Real Madrid 1-3
Barcelona - F.C. Porto 0-4
Glasgow Rangers-Bayern Munchen 1-2
Borussia Dortmund - Juventus 3-4
Dinamo Kiev - Bordeaux 1 -3
Manchester United - Inter Milan 3-1
Ajax
Jair van de Reis, Marco Melchiori, Nicola
Boekei, Joël Thémans, Tim Burger.
19