Indeling teams m WS R mi" V tin vanuit het middenveld stuurden onze spit sen richting het vijandelijke doel en een ge lijkmaker hing dan ook in de lucht. Dat lukte uit een slecht verwerkte corner die Rick des kundig van dichtbij kon binnenschieten. Daarna braken de 10 minuten van Duco aan. Eerst na een snelle rush de keeper omspelend worden neergehaald en een penalty verdie nend. Vervolgens deze zelf nemen en missen. Maar binnen enkele minuten zich volledig revancherend door een goed schot en een prachtige solo waarbij hij nu wel uit handen van de keeper kon blijven een 1-3 ruststand. De tweede helft werd volledig op de helft van Omniworld gespeeld en we kregen kans op kans resulterend in 1-6. Wel even schrik om Oessema die van twee meter afstand een bal op volle kracht in zijn maag kreeg ge schoten en volledig groggy was. Maar heel dapper na enige minuten "reanimatie" er niet aan dacht om aan de kant te blijven en even later weer als van ouds op de rechterflank gevaar kon stichten op de lange ballen van David. Gelukkig is hij maar klein anders was de bal op een nog veel pijnlijker plek te rechtgekomen... Een sterke teamprestatie, nu werd positief gereageerd op een achterstand en dat resulteerde in een hele mooie uitslag. Frank de Munnik 3 november: AFC E6 - AFC E5 4-4 Je leest het goed, "broedermoord" op de velden van AFC. Deze twee ploegen staan le resp. 2e in de competitie! Beide ongeslagen doch de eerstejaars E6 heeft een wedstrijd gelijkgespeeld en de tweedejaars E5 niet. (Enkele van de jongens van de E5 bleken al op kamers te wonen). E6 begon zeer voortvarend en binnen 1 minuut was het reeds 1-0. Het leek een makkelijke wedstrijd te worden, toen het al snel 3-0 stond en de E5 verbijsterd toekeek hoe deze jongere jongens met vloeiende combinaties de winst zouden gaan pakken. Dat dachten ze. In de laatste 5 minuten van de eerste helft was er al een kentering te bespeuren, met name de fysieke druk werd groter en slordigheden werden onderdeel van het spel.Dat beloofde wat voor de tweede helft .De eerste de beste vrije trap, gegeven door de uitstekende onpartijdige, voor de eerste maal, leidende, eigen kweek, scheidsrechter,was dan ook raak .Overigens een vrije trap mag altijd ineens op het doel. Daarna liep De E6 achter de feiten aan en werd het spoedig 3-4. Gelukkig hervonden de E6 zich en gingen in de laatste 5 minuten weer voetballen wat resulteerde in een aantal corners.In de laatste minuut werd door een kopbal van de E5 de stand gelijkgetrokken wat gezien het beeld van de gehele wedstrijd de enige juiste uitslag was. De volgende AFC derby belooft wat. Ton Bisterbosch 3 nov.: Neerlandia/SLTO Fl-AFC F 1 1-1 Zoals gewoonlijk was massaal aanvallen en snel een goal maken het motto maar dat viel tegen. Onze roem was kennelijk vooruitgesneld en de tegenpartij was er op voorbereid. Hun voornaamste taak was ons niet te laten scoren terwijl zij via snelle counters ons doel be stookte. Rust 0 -0. De 2e helft de ene kans na de andere voor beide partijen met AFC het meest in balbezit. Waar we al bang voor waren, even werd het spelertje dat voorin was blijven hangen niet in de gaten gehouden en prompt 1 -0 achter. In jaren niet gebeurd! Dan maar echt alles op alles met het risico nog een doelpunt tegen te krijgen. Mels met zijn snelheid op links, Sem, Denzei en Oger gingen zich nog nadrukkelijker met de aanval bemoeien, de aanmoedigingen van het in groot aantal opgekomen publiek schalden over het veld. De fanclub speciaal meege komen met Faisal liet zich nog duidelijker horen. Ijsberend liepen de leiders langs de kant. Schot na schot op het doel van N/SLTO maar of net naast of de keeper stond in de weg. Tot aan het moment dat een bevrijdende trap vanuit ons doelgebied ineens bij Thomas belandde die na een lange rush alleen voor de keeper kwam en tot ieders opluchting de bal in de hoek deponeerde. Nog 2 minuten voor een beter resultaat maar het was op, de uitstekende scheidsrechter floot voor het einde en eigenlijk was het wel goed zo. Er was een heuse nabespreking midden op het veld om de boys te wijzen op het feit dat ondanks het harde werken en goed voetbal niet iedere wedstrijd winnend afgesloten kan worden en dat als het een keer tegen zit er niet gemopperd mag worden maar juist de koppies één kant op moeten. Laatste nieuws: DCG heeft gewonnen. Volgens het programma zoals nu bekend volgende week thuis tegen Sloten/Rivalen F2 en over 14 dagen de wedstrijd van de waarheid uit tegen DCG. Ik krijg nu al geen boterham door m'n keel. Hans Dukker 27 okt.: AFC F1 - Sloten/Rivalen F1 5-1 Stijfjes en met een lichte hoofdpijn betraden ze Zaterdagochtend het veld. Ik heb het natuurlijk niet over de spelers maar over de ouders, noem het maar de F1-side, welke de avond daarvoor met elkaar gegeten hadden in een Griekse taveerne. De door Jan ontworpen menukaart viel bij iedereen erg in de smaak. Tot laat in de avond klonk nog de sirtaki en gingen de voetjes van de vloer. Nu over de wedstrijd. In het vorige stukje had ik al gewaarschuwd dat de sterkere tegenstanders nog moesten komen. Wel onze opponent ging er voor staan en had besloten dat er om iedere bal gestreden moest worden en zo maar even een mannetje passeren was er niet bij. Wel waren we constant in de aanval maar bij iedere doelpoging zat er wel een voet tussen of stond hun voortreffelijke keeper in de weg. Geduld hebben, tempo opvoeren, en over de vleugels blijven spelen is dan belangrijk met als resultaat een strakke voorzet van Denzei en een mooie goal van Mels nog wel met links. Met een paar schijnbewegingen stuurde Thomas zijn tegenstanders de verkeerde kant op en schoot de bal onder lat en eindelijk had één van de afstandsschoten van Fabian suc ces. De 2e helft hetzelfde beeld alleen kroop SL/R iets meer uit zijn schulp hetgeen resul teerde in een tegengoal. Wederom had Tho mas succes, en vlak voor tijd stelde Faisal met een speels tikje de overwinning veilig. In dit soort wedstrijden kunnen we eigenlijk Oger en Sem niet missen maar volgende week zijn ze er weer bij. Resultaat 4 gespeeld - 12 punten, 36 voor en 6 tegen. Het voorstel om iedere week met de ouders uit eten te gaan is met algemene stemmen afgewezen. Hans Dukker A-junioren kontaktpersoon: Chris Bruystens, 020-6121626 Selectie Al Tahir Akhamrane, Jamal Auriaghel, Salah Bentohami, Sherman Brown, Dyron Daal, Tjidako Gaspers, Michael Goudriaan, Sinan Kelebek, Thijs van Leeuwen, Wasi Malik, Evron Richardson, Jermaine Rock, Louis Stam, Robbert Stuut, Matthijs Visser, David Westerhof, Wesley Wolschrijn. Leider: Dick Visser, 0226-383346 Selectie A2 Karim Ayerman Pieter Bensen, Mathijs Blokland, Pim Brekelmans, Frederik Bronwasser, Vincent J de Groot, Jink Gude, Murat Guzeler, Thomas Heemskerk, Gregory L Hirschfeld, Rory Lighthart, Sandro Pique, Yorden Plevier, Steffan van Slooten, Martijn Stronk, Tom Verhagen, Rik Vermeulen. Leider: Theo Janssen, 036-5313191 A3 Kwaku Agbo, Pim Brekelmans, Merijn Bruystens, Danny Korving, Junior Macniel, Charley Kamphuis, Kevin Maduro, Alex Markus, Stefan Openneer, Haytze Teerink, Quintin Bosnië, Nabeel El Yaakoubi. Leider: Chris Bruystens 020-6121626, Roeland Teerink, 020-4961106 A4 Sisken Baykal, David Blok, Sammy Commandeur, Willem Dooijes, Tibo Gude, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Karlo Kuzmanic, Laurens Ligthart, Suria Steijlen, Huib Tijken, Edwin van de Wijngaard, Frits Zuyderhoff, Cong Feng, Sam Wenneken- donk. Leider: Tom Blok 0297-530124 B-junioren kontaktpersoon: Bas Polling, 020-6796288 Selectie BI Stephen Becker, Shawn Campbell, Dennis Darnley, Michael Faré, Sadik Kilic, August Lagadeau, Giliano Linger, Lucien van Loy, Gregory Martin, Darryl Mendoza, Pasqua- lino de Noten, Vernon Plet, Olivier Poederbach, Mathijs Radder, Rahmlee Seedorf Selectie B2 Darco Botic, Kay Couwenberg, David Cairo, Jan Mathijs Harderwijk, Harvey Lodik, Naikson Maduro, Winsten Polling, Sylvian D Prade, Andrew Reep, Bahir Saied, Ernest Sarpong, Mark Schol, Rodney Ubbergen, Roy Verkaik,, Resley Stjeward. 17

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 17