RiMK9reKW2fli Verslagen zaken Amel Vroege of onze penningmeester Bob Neseker en/of bij het secretariaat. Voor de betrokken telefoonnummers zie colofon van deze Schakel op pagina 2. Nieuw(s) op AFC's website Opnieuw zijn een aantal teamfoto's op AFC's website geplaatst. Graag willen wij de namen van de spelers onder de foto zetten, maar helaas zijn deze bij de webmaster niet bekend. Kijk even bij je team en geef de namen door. Leidersvergadering voor de A, B en C junioren op 19 november 2001 om 21.00 uur. Leidersvergadering voor de D, E en F pupillen op 26 november 2001 om 21.00 uur. Niet voor de F0 - pupillen. Al meerdere malen hebben wij de leiders verzocht het leidersformulier in te vullen. Het aantal wat wij ontvangen is nog steeds zeer bedroevend. Nogmaals verzoeken wij U het formulier elke week ingevuld in te leveren. Dat kan via de brievenbus in de kantine. Veiligheid De Jeugdcommissie onderzoekt op dit moment de veiligheid bij A.F.C. en verzoekt U om diefstal te melden via een intern aangifteformulier. Dit is te verkrijgen achter de bar of in het weekend aan de wedstrijdtafel. Inleveren bij de administratie via de brievenbus in de kantine. Kontaktpersonen in deze zijn Michael Tu- gendhaft, Bas Polling en Roy van Straaten. Jeugdige Scheidsrechters Let Op! Kijk goed in het programma wanneer en hoe laat je bent aangesteld. We krijgen veel positieve reacties. Complimenten en tot Zaterdag! Indeling teams Mocht u nog opmerkingen hebben over de indeling, wilt u dan zo vriendelijk zijn om het afc-jeugdinformatiebandje in te spreken (020-6008931) of te reageren via E-mail (afcieugd@euronet.nl). HOE BESTAAT HET! Als je het programma in de schakel leest "Herfst 3 daagse" dan denk ik wat moet hier een ongelofelijke goede organisatie achter zitten. Dit kan nooit goed gaan. Drie dagen lang dat hele stel bezig houden met veel spelletjes en wedstrijdjes, een strak tijdschema, ga d'r maar aanstaan. Ik was even kijken, kon ook niet meer weg, was onmiddellijk ingeschakeld. Als een veldheer loopt Jan Verhagen tussen de diverse activiteiten door even contro lerend of alles nog klopt, hier en daar een aanwijzing of een complimentje aan de talrijk opgekomen junioren of andere hulpjes. Tenslotte was het ook hun vakantie. Hoogtepunten: de goed verzorgde lunch en de uiteindelijke prijsuitreiking op de trap. Zou het kunnen zijn dat Jan van al die jongetjes hun voornaam weet? Met de complimenten! Hans Dukker 4 november: FC Amstelland Al - AFC A3 Met precies 11 man bij Amstelland, nummer twaalf zou wat verlaat aankomen. Van de tegenstander weten we, dat ze al een paar keer flink hebben verloren, maar desondanks toch ook nog redelijk hebben weten te scoren; oppassen dus! Al onmid dellijk vrij veel commentaar van de kant op Kevin, die hier bij zijn oude club blijkt te spelen. De tegenstander blijkt een team met een aantal flink uit de kluiten gewassen kerels en een paar technischer jongens. Fysiek voetbal dus vooral en de vrees van Chris is dan ook, dat AFC zich zal aanpassen aan dat niveau. Gelukkig weet Nabil met een mooie bal over de keep de score te openen, maar al heel snel staat het 1-1. De koppen er weer even bij en al snel weer op 1-3. Ik besloot zelf de rest van de eerste helft in de kantine te volgen, maar werd vanaf dat moment op "kluitjes-pupillen- voetbal" getrakteerd. Dit had een 3-3 ruststand tot gevolg en een donderpreek van Chris. Die hielp. Binnen tien minuten na de hervatting stond het 3-6 door dezelfde heren als in de eerste helft (Nabil, Kevin en Junior). De aanslagen op de enkels werden overleefd en onze mannen hielden de koppen koel. Merijn leek de enige met echte schade en werd naar de kant gehaald door een inmiddels ook hinkende Chris (solidariteit met je zoon heet dat). Kwaku mocht erin en na een spannend kwartiertje mocht hij de 3-7 scoren, weer drie punten in de knip. Heren, gewoon je eigen spelletje blijven spelen, dat ziet er nl. beter uit dan van de tegenstander. Veel succes de volgende keer. Thea. V 4 november: AFC B5-Zeeburgia B3 B 5 is ook negen spelers de baas Het is algemeen bekend. Als je tegen 10 man moet spelen wordt het erg moeilijk. Kan je nagaan hoe zwaar het wordt als je tegen een ploeg moet aantreden met 9 spelers. Dit lot trof de B 5, die afgelopen zondag in de wei stond tegen een incomplete B3 van Zeebur- gia. Ondanks het feit dat kilometervreter Alex er niet was wist de B5 het probleem van de numerieke meerderheid aardig op te los sen, hoewel in de eerste helft een record aan tal 100% kansen werd gemist. De 3-1 rust stand gaf de verhoudingen dan ook niet goed weer, maar dat was niet echt een grote ramp, want de drie scores van Olaf (2x) en Liran mochten er zijn. In de tweede helft een bijna vernieuwde voorhoede. Het mocht de pret geenszins drukken, al werd het na 4 -1 nog even spannend toen Zeeburgia knap naar 4-3 terug kwam. In de slotminuten stelde met name Christiaan orde op zaken met enkele fraaie treffers. Uitslag 8-3. Een verdiende zege, maar wel tegen negen man. Maar dat is toch veel moeilijker?! MW De herfstweek van de Cl Druk, druk, druk. Naast de gewone trainin gen begint het op de woensdag al met een toernooi bij zaterdaghoofdklasser VVOG uit Harderwijk. In een gote bus, samen met de Al en BI naar Harderwijk. Een hele dag spelen en uiteindelijk in de finale verliezen door een vermeend buitenspeldoelpunt van FC Volendam. Ook de beide andere AFC- teams doen het niet gek en zo wordt over-all toch nog gewonnen en mag er een geldprijs mee naar huis genomen worden. Opgemerkt moet worden dat de lunch daarentegen wat karig was. Op zaterdag weer een aardig voetbalweertje als er tegen Fortius aangetreden moet worden. Ik kom zelf te laat, maar merk dat er een aardig verhit sfeertje is en dat terwijl AFC al met 3-0 voorstaat door o.a. een mooie actie van Raymond. Na rust gebeuren er allerlei vreemde dingen, die niets met voetbal te maken hebben: een tackle op de benen van Alion, een klap op het hoofd van Tyrone (hij heeft gelukkig een stevig hoofd) en een zuiver doelpunt dat afgekeurd wordt, maar er wordt toch gewonnen met 5-0. Bandy mocht ook nog onder de lat en zo was iedereen toch nog een beetje blij. Zondag al weer vroeg op; met alleen de Cl in de bus naar AFC'34 in Alkmaar voor de Nike-cup. De heren blijken zeer onder de indruk van de mooie chauffeuse voorin, die behalve een groot rijbewijs ook nog wat pedagogische vaardigheden in huis blijkt te hebben. Ontspannen stappen de heren dan ook het veld op voor de eerste wedstrijd tegen AFC'34. Terwijl wij, ouders via de luidsprekers op de tribune op keiharde muziek getrakteerd worden, verloopt de wedstrijd voorspoedig en wordt met 2-0 gewonnen. Ook in de 2e, 3e en 4e wedstrijd wordt de 'nul' gehouden en wel gescoord. Het voetbal van onze jongens ging er ook steeds aardiger uitzien. De vijfde poulewedstrijd zou waar schijnlijk de spannendste worden: tegen de Zouaven, die het in onze competitie niet on aardig doen. Het werd ook spannend. Met een tweeling in het veld, die heel behoorlijk staat te voetballen (kwamen de de Boertjes hier ook niet vandaan?) krijgen we ons eerste tegendoelpunt te incasseren, maar halen met de volle winst de kruisfinale. Omdat FC Voeldam (alweer!!) de andere poule had ge wonnen, moest er tegen Koedijk (ook Noord- Holland-Noord) gespeeld worden. Als dat ook gewonnen zou worden mocht er met Pa sen in de volgende ronde gespeeld worden en bij winst daar zou er een toernooi in Portugal volgen. Terwijl een aantal ouders al bezig was met het regelen van tickets kwamen onze jongens wat vermoeit ogend het veld op. Koedijk volgt, aangemoedigd door heel Koe dijk. AFC komt dankzij een mooie actie van Raymond en goed afmaken van Danny op 1 - 0, daarna wil niets meer lukken en volgen twee doelpunten van Koedijk. Over en slui ten dus. Zelfs de prijs voor de beste keeper kon de stemming niet echt verbeteren. En onze keeper? Die had zijn prijs graag ingele verd voor een ronde verder, al was hij er de volgende dag toch wel een beetje blij mee. Thea. V 14

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 14