Indeling teams dacht dat de spanning er af was kwam bedro gen uit. In de 22' minuut maakte D.W.V. de aansluiting treffer. 2-3. De resterende minu ten waren bloedstollend. Gelukkig werd er niet meer gescoord zodat de eind uitslag 2-3 was. Jonge, jonge wat een wedstrijd. Daar zal wel veel over nagepraat worden. Ik zelf ben er nog wat overspannen van dus zeg ik maar snel, tot volgende week. Supporter J.B. 6 oktober: A.F.C. E2 - O.S.V. El Enigszins weer uit gerust van de vorige wedstrijd kreeg ik de volgende klap te verwerken. Toen duidelijk werd hoe de tegenstander er uit zag, moest ik toch wel even slikken. Wat een knapen zeg. Volgens mij zaten zij in het examen jaar ven de H.B.S. Volgens de heer van Mourik (de trainer) woonde er sommigen al op kamers. Maar goed, onze leiders is het wel toevertrouwd de jongens mentaal op te peppen. Het begin was, zoals te verwachten voor O.S.V. Gaande weg kwamen onze boys beter in hun spel. De Achterhoede werkte zeer geconcentreerd, de half linie moest regelmatig bij springen wat tot gevolg had dat het midden veld niet zo goed uit de verf kwam. Toch waren onze jongens niet onder de indruk van de grootte van de tegenstander, sterker nog, zij wisten O.S.V. bij vlagen te over klassen. In de 24' minuut maakte Wolf er 1-0 van. Nu was het de beurt aan de tegenstander die er prompt in de 26' minuut 1-1 van maakte. De tweede helft was net 3 minuten oud of wolf maakte uit een corner zijn tweede doelpunt, 2-1. Het spel golfde op en neer. Er werd kei hard gewerkt door iedereen. In de 6' minuut maakte Laurens er met een schitterend afstand schot 3-1 van. Nu ging O.S.V. met man en macht in de aanval, echter zij waren niet op gewassen tegen de keepers kwaliteiten van Floris die met gevaar voor eigen leven zijn doel verdedigde, knap hoor. Onze mannen bleven knokken wat resulteerde met een schot op de paal van Camiel, maar doelpunten vielen er niet meer. Na een, wederom, zeer spannende wedstrijd gezien te hebben ging ik, uitgeput van emotie, als een tevreden supporter naar huis om de komende week mij weer op te laden voor de komende wedstrijd tegen de mede koploper. Tot volgende week mannen ennevergeet niet het linker been te oefenen. Supporter J.B. F 1 Een geselecteerd team dat reeds enige tijd samen voetbalt, vorig jaar nog in de F 4. Heel moeilijk om een voetbalverslag te geven van dit team omdat, kunt u zich voorstellen, er 3 wedstrijden gespeeld zijn met 35 goals voor en 4 tegen. Ga er maar aanstaan om daar een ooggetuige verslag van te maken. Maar ja, er wordt dan ook wel 2 keer in de week verplicht getraind plus als er onverhoopt geen wedstrijd zou zijn, wordt er wel een extra training of oefenwedstrijd agebstnamen te noemen, u kunt ze zien en lezen op de website, zal ik proberen uit te leggen wat de kwaliteiten van dit team zijn. Het belangrijkste is de werklust en het en thousiasme, mede ondersteund door de talrijk aanwezige ouders, maar daarnaast de tech niek, overzicht en schotkracht. Het grote voordeel is dat wij (ik ga al wij zeggen!) zo wel links- als rechtsbenige jongens in het team hebben die op alle plaatsen inzetbaar zijn. De tactiek, waarop door de vaste trainer Ger van Mourik steeds gehamerd wordt om met 2 immer aanwezige vleugelspelers te spelen werpt steeds meer z'n vruchten af. Twee leiders, die zonder op de voorgrond te treden de nodige aanwijzingen completeren het stel. Kortom u moet een keer komen kij ken dan ziet u de toekomst van AFC spelen. Hans Dukker 6 oktober: HBOK F2 - AFC F6 0-15 AFC zesde F-10-tal groeit met de week. Na een onervaren competitiestart met verlies tegen de Volenwijckers (5-0) en een nipte nederlaag tegen TABA F2, lijkt AFC F6 op weg een echt team met spirit te worden. Een week later al was Kadoelen geen partij en thuis tegen TOS ACTIEF waren de lijnen en het positiespel - ondanks de nederlaag - al herkenbaar. Het keepen en uittrappen van Jordi van Teunenbroek wordt met de week beter, Roderick Oranje is sterk op het middenveld, Willem van Leuven zijn traptechniek blijft zijn sterkste wapen, Aniel Carnavar is als een rots in de branding en veel mee opkomend. Henk Janus is HET talent en op zijn nieuwe plaats op het middenveld voedt hij vooral spits Pablo (Pipo Inzaghi) Hekster, die wekelijks zijn doelpuntjes meepikt. Julien Peschar moet je gewoon drie keer voorbij wil je hem echt kwijt zijn en Nathan Moszkowicz steunt de verdediging alsof het z'n vader is. Ekim begint langzaam zijn draai te vinden en Noah Graves begint langzaam zijn Rivaldo look waar te maken. AFC F6 won overigens zaterdag met zeer overtuigend spel van HBOK. Al doet de uitslag anders vermoeden, het lag volledig aan het combinatievoetbal van onze F6 talenten. Komt u allen eens kijken. Well done, boys. Jullie coach Mocht u nog opmerkingen hebben over de indeling, wilt u dan zo vriendelijk zijn om het afc-jeugdinformatiebandje in te spreken (020-6008931) of te reageren via E-mail (afcieugd@.euronet.nD. A-junioren kontaktpersoon: Chris Bruystens, 020-6121626 Voorlopige selectie Al Tahir Akhamrane, Jamal Auriaghel, Salah Bentohami, Sherman Brown, Dyron Daal, Michael Goudriaan, Sinan Kelebek, Thijs van Leeuwen, Wasi Malik, Evron Richard son, Jermaine Rock, Louis Stam, Robbert Stuut, Matthijs Visser, David Westerhof, Wesley Wolschrijn. Leider: Dick Visser, 0226-383346 Voorlopige selectie A2 Pieter Bensen, Mathijs Blokland, Pim Brekelmans, Frederik Bronwasser, Tjidako Gaspers, Vincent J de Groot, Jink Gude, Murat Guzeler, Thomas Heemskerk, Gregory L Hirschfeld, Rory Lighthart, Sandro Pique, Yorden Plevier, Steffan van Slooten, Martijn Stronk, Tom Verhagen, Rik Vermeulen. Leider: Theo Janssen, 036-5313191 Voorlopige A3 Pim Brekelmans, Merijn Bruystens, Jerry Hollander, Danny Korving, Niels Kronenburg, Junior Macniel, Charley Kamphuis, Kevin Maduro, Alex Markus, Stefan Openneer, Haytze Teerink, Quintin Bosnië, Nabeel El Yaakoubi, Joad Arsalane. Leider: Chris Bruystens 020-6121626, Roeland Teerink, 020-4961106 Voorlopige A4 Kwaku Agbo, Sisken Baykal, David Blok, Sammy Commandeur, Willem Dooijes, Tibo Gude, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Karlo Kuzmanic, Laurens Ligthart, Suria Steijlen, Huib Tijken, Edwin van de Wijngaard, Frits Zuyderhoff, Cong Feng, Leider: Tom Blok 0297-530124 Nog geblesseerd: Karim Ayerman, Karei van Vugt B-junioren kontaktpersoon: Bas Polling, 020-6796288 Voorlopige selectie BI Stephen Becker, Furgel Cairo, Shawn Campbell, Dennis Darnley, Michael Faré, Sadik Kilic, August Lagadeau, Giliano Lin ger, Lucien van Loy, Gregory Martin, Darryl Mendoza, Pasqualino de Noten, Vernon Plet, Olivier Poederbach, Mathijs Radder, Rahmlee Seedorf Voorlopige selectie B2 Darco Botic, Kay Couwenberg, David Cairo, Recep Esqun, Jan Mathijs Harderwijk, Harvey Lodik, Naikson Maduro, Winsten Polling, Sylvian D Prade, Andrew Reep, Bahir Saied, Ernest Sarpong, Mark Schol, Rodney Ubbergen, Roy Verkaik,, Resley Stjeward. Leider: Mark Janssen, 036-5313191, Martin Verburg, 020-6471976 Voorlopige B3 Jesse Annoh-Wijnaar, Kasper van Beek, Philip Blokhuizen, Airto Burke, Mervin Joping, Wilco Horsmeier, Jurre van Kesteren, Hylke Krikke, Paul Overste, Danny Pinto, Laurens Samson, Jimmy Schokker, Donald van de Veen, Floris Wagenaar, Thomas Weijl. LeidenWillem van Beek, 020-6763404, John van Kesteren,020-4537273/ 06-51456791 Voorlopige B4 Hyatt Baker, Darshan Brassinga, Nicky Gui- jarro, Tommy van Kampen, Marijn ten Kroode, Thomas de Leth Disire Linger, Ashar Medina, Chiel Rouwendaal, Youssef Saigh, Istwan Schiering, Erik Verhagen, Ru ben Zwart, Soufian Attobi, Manus Polling. 16

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 16