Verslagen zou ik volgende keer van alle uitwedstrijden betreffende deze categorie de uitslag willen hebben. Yvonne Steeman Extra mededelingen trainingen Door de herfst-3-daagse vervallen de gewone trainingen tijdens de herftvakantie voor de D-, E- en F-pupillen. De Dl, de D3 en de C- junioren trainen wel op vrijdagavond. A3 en A4 Twee weken geleden een heel leuke wed strijd gezien, die met 4-1 gewonnen werd. Junior en Kevin lekker actief voorin en ach terin Pim, die prima stond te keepen en goed samenwerkte met zijn verdedigers. Jammer was, dat een groot deel van het team niet aan spelen toekwam, omdat er bijna een tweede elftal langs de kant stond. Gelukkig heeft de j.c. besloten een A4 bij de KNVB aan te melden en zo stond er voor de beide teams op zondag een wedstrijd gepland. Het "vriendenteam" A4 mocht naar Noord en wist daar zijn eerste wedstrijd met maar liefst 0-7 te winnen. De A3 had echter te maken met een tegen stander, die niet op kwam dagen. Volgens hun teletekstpagina is de wedstrijd uitgesteld, vreemd dat ze dat niet aan AFC gemeld heb ben. Volgens de regels heeft de A3 die wed strijd dus gewoon gewonnen, maar het is leuker om dat spelend te doen. Ik hoop, dat ze dat zondag beide kunnen doen, met wel complete AFC-teams en veel speelplezier. Het is tenslotte aan de spelers om zowel van de A3 als van de A4 een succes te maken. Thea V. 7 oktober: B 5 is Diemen bijna de baas Op het hoofdveld van Diemen speelden de B2 van Diemen en onze B5 op 7 oktober een aantrekkelijke wedstrijd. Hoewel het tempo niet altijd superhoog was ging de bal toch snel heen en weer. Beide teams waren goed aan elkaar gewaagd. De papa's en mama's langs de kant ook, dus het was in alle opzich ten een geslaagde zondagochtend. Ondanks een flink aantal kansen werd er in de eerste helft maar 2 keer gescoord. Diemen opende de score (of was het andersom?), daarna was het spits Liran (even kom je niet kijken en dan die het enige foutje van de Diemen- keep met de nodige precisie afstrafte. Liran blij, team blij, vader Fred blij (het zou nog erger worden) en de koffie smaakte voortref felijk in de rust. Alle AFC-ouders waren het er over eens, dit moest AFC kunnen winnen. Met een beetje meer van dit en een beetje meer van dat zou het wel lukken. En inder daad, al snel wist Liran zijn 2e doelpunt over de keep te lepelen en leek weinig een zege voor de B 5 in de weg te staan. Maar Diemen dacht er heel anders over en maakte 2 vol strekt onhoudbare doelpunten. Seth balen, team balen, coach Joop balen. Maar de B 5 zat niet bij de pakken neer. Alex deed er nog een schepje bovenop, Geza stelde zich nog slimmer op en Flip ging met een fikse knie blessure toch door. En ja hoor, al die inspan ningen werden beloond met een doelpunt, gescoord uit een penalty door Liran. Nog een paar minuten, dus het zou nog kunnen. Pal voor tijd was het zover. Olaf, in de twee de helft op rechtervleugel actief, passeerde magistraal 2 man en gaf de bal vanaf de ach terlijn precies op maat op de goed meegeko men Teun. Maar helaas wel voor zijn choco lade been en de bal verdween met een boogje net naast het doel. Aldus werd het 3-3, een resultaat waarmee iedereen en alles achteraf toch tevreden mee was. MvdW 7 oktober: Zeeburgia Cl- AFC Cl 0-3 Zaterdag al tegen Casimir gezegd, dat we gingen winnen. Makkelijk zat, want Danny zou jarig zijn en dat brengt altijd wat extra. Hij mocht dan ook in de basis beginnen en liet samen met zijn maatjes zien, dat het ze menens was. Met fris en leuk voetbal kon na een fraaie voorzet van Raymond al na vijf minuten de 0-1 worden aangetekend door de jarige zelf. Enthousiasme bij het goed opgekomen publiek op de tribune (ook een ruime afvaardiging van de C2). Het bleef heel leuk om te kijken en de stadsomroeper van Zeeburgia, een aantal van ons zeer bekend van een vorige ontmoeting, begon steeds harder te roepen, maar werd niet echt gehoord. Ook de grensrechter, de vorige keer nog in mooi blauw kon het niet helpen: door een heel mooie persoonlijke actie kon Raymond de 0-2 aan laten tekenen. Jammer, dat er nog een paar keer (terecht) voor buitenspel gefloten moest worden, want dat had de marge absoluut nog kunnen vergroten. Toch zou ook de 0-3 nog voor de rust vallen: ditmaal een strakke voorzet van Allon op Raymond, die ook nu niet aarzelde en beheerst de 0-3 inschoot. Met ingetogen vrolijkheid naar de kleedkamer voor de rust. Na rust een wat minder aantrekkelijk duel. Zeeburgia hield het veld wat kleiner en er waren minder mooie acties te zien. Een enkele keer wel een mooie bal van Thomas op Danny, maar helaas kon voorin niet meer doeltreffend worden afgerond, jammer. Toch over het geheel een leuke pot gezien. Het enige minpuntje: buitenspel, laat je hier op coachen door je medespelers en blijf attent. Veel succes zondag. Thea V. 30 september: AFC C4 - Abcoude C5 4-0 Eindelijk een thuiswedstrijd voor de C4. Ge lukkig, de derde wedstrijd, een wat min-dere tegenstander, zowel fysiek als qua spel. Van af het begin zette de C4 Abcoude vast op eigen helft. Al snel kwam de voorsprong. Cees gaf een pass, die werd onderschept. Yarin was er als de kippen bij om Ab Cou- wenaar de bal te ontfutselen en te scoren: één - nul. Vervolgens kregen we kans op kans, zelfs vrij voor de keeper verzuimden we te scoren. En zoals zo vaak gebeurde nu niet. Het was nog steeds één - nul bij rust. Heer lijke limo in de rust gaf de C4 nieuw elan. Thomas, die een uitstekende wedstrijd speel de als linkshalf, ging alleen door en scoorde sterk: twee - nul. Wim speelde ook deze week weer goed. Met goede acties kwamen de kansen. Wim scoorde zelf een keer en gaf een prima voorzet waaruit Yarin, goed spe lend op links, scoorde. Einduitslag vier nul. De felbegeerde eerste overwinning was een feit. Drie wedstrijden drie punten is niet een heel goed begin. Maar let op de C4, die gaan nog hoge ogen gooien. Bedankt David voor je goede spel de eerste helft en Ab Springer de scheids voor de uitstekende leiding. 7 oktober: Diemen C3 - AFC C4 0-16 Het was me weer een heerlijke voetbaldag. Amsterdam uit, Diemen in om Diemen uit te spelen. Nadat Eddy met zand zestien konijnengaten had gedicht, begon de wedstrijd. Al gauw was duidelijk dat Diemen geen partij was voor onze C4. Als warme messen door de boter sneden wij door de verdediging van Diemen. Alleen hun keeper bood nog enig verweer. Heel veel kansen werden gecreëerd. Het missen van kansen ging de C4 echter beter af dan het benutten van die kansen. Ruststand: nul vijf. Kejje Efegdzmeede helft werden de meeste kansen wél benut en zo werd het zestien nul voor AFC. Weer zestien gaten gedicht. Het positieve aan deze wedstrijd was dat we goed bleven voetballen, en niet voor eigen succes gingen, maar ook anderen wilden la ten scoren. Meer en meer komen de drie hoekjes eruit en door het trainen hierop, wordt er ook beter vrijgelopen. De tweede overwinning is binnen en we stomen op naar de top. Zondag het altijd lastige Almere. De wedstrijd begint om half tien op veld twee, op AFC. Er zijn nog kaarten. John Parsser 7 oktober: Omniworld C3 - AFC C3 Na vorige week zondag op Goed Genoeg Fortius met dubbele cijfers te hebben verslagen, moest de C3 vandaag aantreden tegen het derde C-team van deze vereniging met profaspiraties in Flevoland. Op de training hadden we de C3 met behulp van een aantal gerichte oefenvormen proberen te laten ervaren wat hun vandaag te wachten zou kunnen komen te staan. Conditiewerk gecombineerd met positiespelletjes en de nodige 'scherpe' partijvormen moesten ervoor zorgen dat de jongens goed beslagen ten ijs zouden komen. De C3 was vandaag overigens ernstig verzwakt door de afwezigheid van Lee, die nog op vakantie was, Jim die vorige week weer last kreeg van de blessure van het begin van het seizoen en Joost, die een zeer slordig geparkeerde auto op zijn fietsweg vond en bij deze botsing op een zeer vervelende plek tussen zijn benen gekwetst werd waardoor spelen onmogelijk was. Met behulp van Jack en Carl uit de C5 moesten we vandaag toch de strijd aangaan htófcde panjjenaaiiVablgnPHii de wedstrijd was reeds duidelijk dat de jongens van de C3 de afgelopen week goed hadden opgelet tijdens de traningen, want Omniworld werd het con tinu onmogelijk gemaakt om een aanval be hoorlijk op te zetten. De voorhoedespelers David v.T., Peter en Kenneth zetten de ver dediging goed vast, het middenveld van Me- rijn, Jeroen en Ronald sloot goed aan zodat ballen via hun halfspelers onmogelijk waren en de goed alert voetballende verdediging van Jasper, David L., Tim, Mordechai en 13

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 13