1 5. Allochtonen en de voetbalvereniging Doel: deelnemers/sters informatie ge ven over vraagstukken als cultuur (verschil len, gewoonten en achtergronden) en inte gratie (waarom rekening houden met ver schillende gewoonten en achtergronden). hoe bereiken wij allochtone kaderleden; hoe benaderen wij nieuwe allochtone leden; hoe bereiken wij ouders voor vervoer kinderen en functie binnen vereniging. Doelgroep: (jeugd)bestuursleden en kader leden Duur: 1 bijeenkomst a ±_2 uur Start: dinsdag 27 november 2001 Kosten: geen Bijzonderheid: Het is ook mogelijk om middels een aangepast programma deze avond als informatieavond/ouderavond voor allochtonen te organiseren. 6. Hygiënecode in sportkantines Doel: deelnemers/sters opleiden om zich op locatie te conformeren aan de richtlijnen van de Hygiënecode en te laten werken volgens deze richtlijnen Doelgroep: medewerkers/sters van kantines Duur: 1 bijeenkomst a j^2 uur Datum: op aanvraag door vereniging Kosten: geen 7. Privatisering Doel: deelnemers/sters informeren hoe te handelen indien door gemeente privatiseringsvoorstellen aan de orde gaan komen. Doelgroep: bestuursleden Duur: 1 bijeenkomst a j^2 uur Datumwoensdag 12 december 2001 Kosten: geen 8. Clubblad Communicatie Doel: deelnemers/sters informeren over op welke wijze de communicatie met de le den, donateurs etc. kan worden verbeterd o.a. door het vervaardigen van een goed clubblad. Doelgroep: kaderleden betrokken bij de ver vaardiging van het clubblad. Duur: 1 bijeenkomst a±2 uur Datum: maandag 26 november 2001 Kosten: geen 9. Sponsoringt Promoting Doel: deelnemers/sters inzicht ver schaffen in het presenteren van de vereniging richting sponsoren en nieuwe leden Doelgroep: Duur: Datum: Kosten: bestuurs- en kaderleden 1 bijeenkomst a 2. uur december 2001 geen 10. Nieuwe bestuursleden 1 KNVB info. Doel: deelnemers/sters inzicht verschaffen in de KNVB als organisatie, de rol van de verenigingen daarin en de belangrijkste procedures waarmee u te maken kunt krijgen, (tucht- en wedstrijdzaken, ledenadministra tie) Doelgroep: nieuwe bestuursleden Duur: 1 bijeenkomst a j^2 uur Datum: november 2001 Kosten: Sgeen Chronologisch weergegeven kunt u de komende maanden de onderstaande bijeenkomsten bezoeken: Maandag 12 november: Organisatie vereni gingsactiviteiten Woensdag 14 november: Financieel manage ment Donderdag 15 november: Bestuurlijk management Woensdag 26 november: Clubblad/commu nicatie Dinsdag 27 november: Allochtonen en de voetbalvereniging Ergens in november: Nieuwe bestuursleden/ knvb informatie Dinsdag 11 december: Secretarieel manage ment Woensdag 12 december: Privatisering Ergens in december: Sponsoring en promo ting Op aanvraag Hygiënecode in sportkantines AANMELDEN VOOR DE THEMA-BIJEENKOMSTEN Middels de administratie van AFC die hier voor een formulier heeft ontvangen kunt IJ zich aanmelden. U kunt zich ook zelf schrif telijk aanmelden bij de: KNVB district West 1 Postbus 9202 1006 AE Amsterdam

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 8