pers, Vincent J de Groot, Jink Gude, Murat
Guzeler, Thomas Heemskerk, Gregory L
Hirschfeld, Rory Lighthart, Sandro Pique,
Yorden Plevier, Steffan van Slooten, Martijn
Stronk, Tom Verhagen, Rik Vermeulen.
Leider: Theo Janssen, 036-5313191
Voorlopige A3/A4
Kwaku Agbo, David Blok, Pim Brekelmans,
Merijn Bruystens, Sammy Commandeur,
Danny Korving, Junior Macniel, Tibo Gude.
Charley Kamphuis, Daan aan de Kerk, Kevin
Maduro, Alex Markus, Stefan Openneer,
Suria Steijlen, Haytze Teerink, Edwin van
de Wijngaard, Willem Dooijes, Quintin
Bosnië, Mischa Klerk, Cong Feng,
Leider: Chris Bruystens, 020-6121626,
Roeland Teerink, 020-4961106
Nog geblesseerd: Karim Ayerman, Karei
van Vugt
De spelers en de ouders van spelers van de
A3/A4 worden uitgenodigd voor een ge
sprek op donderdag 4 oktober na de trai
ning om 19.00 uur.
Zoals jullie de afgelopen weken gemerkt
hebben zijn er bij AFC gelukkig een groot
aantal A-junioren die competitiewedstrijden
willen spelen. De A3 stond op zondag 23
september met 19 spelers waardoor de coach
zelfs genoodzaakt was om 3 spelers, volgens
de richtlijnen van de KNVB, op de tribune
plaats te laten nemen. De jeugdcommissie
heeft daarop besloten een A4 team samen te
stellen. Dit betekent wel dat alle spelers het
hele seizoen met 100% inzet moeten blijven
spelen en ook bereid moeten zijn om inciden
teel in een weekend 2 wedstrijden te spelen.
Ook zullen een aantal B-junioren worden
benaderd om een jaar eerder door te schuiven
naar de A-junioren.
B-junioren kontaktpersoon:
Bas Polling, 020-6796288
Voorlopige selectie BI
Stephen Becker, Furgel Cairo, Shawn Camp
bell, Dennis Darnley, Michael Faré, Sadik
Kilic, August Lagadeau, Giliano Linger,
Lucien van Loy, Gregory Martin, Darryl
Mendoza. Pasqualino de Noten, Vernon Plet,
Mathijs Radder Rahmlee Seedorf
Voorlopige selectie B2
Darco Botic, Kay Couwenberg, David Cairo,
Recep Esqun, Jan Mathijs Harderwijk, Har
vey Lodik, Hylke Krikke, Naikson Maduro,
Olivier Poederbach, Winsten Polling, Sylvi
an D Prade, Andrew Reep. Bahir Saied,
Ernest Sarpong, Mark Schol, Rodney Ub-
bergen, Roy Verkaik, Thomas Weijl., Resley
Stjeward.
Leider:Mark Janssen, 036-5313191, Mar
tin Verburg, 020-6471976
Voorlopige B3
Jesse Annoh-Wijnaar, Kasper van Beek,
Philip Blokhuizen, Airto Burke, Nicky Gui-
jarro, Mervin Joping, Wilco Horsmeier,
Jurre van Kesteren, Paul Overste, Danny
Pinto, Laurens Samson, Jimmy Schokker,
Donald van de Veen, Floris Wagenaar.
Leider: Willem van Beek, 020-6763404,
John v. Kesteren, 020-4537273/06-
51456791
Voorlopige B4
Hyatt Baker, Sisken Baykal, Darshan Bras-
singa, Tommy van Kampen, Marijn ten
Kroode, Thomas de Leth Disire Linger,
Chiel Rouwendaal, Youssef Saigh, Istwan
Schiering, Erik Verhagen, Soufian Attobi,
Manus Polling, Ashar Medina.
Leider: Klaas de Leth. 020-6629585/06-
15536844, Bas Polling, 020-6796288/06-
23752328
Voorlopige B5
Koen Bos, Daniel Dresden, Olaf den Hartigh,
Sjors Kaaks, Liran Kroonenberg, Tommy
Markus, Olivier Masson, Flip Nieuwenhuys,
Benno Nihom, Alexander Peters, Christian
Roos, Seth van Straten, Teun van Waes-
berge, Geza Weisz, Sam Wennekendonk,
Ruben van der Woude.
Leider: Roy van Straten, 020-6429168
Voorlopige B6
Tycho Erdman, Vincent Heit, Mathan Hilf
Rik van der Hoven, Cilian King, Floris
Kloes, Jonathan de Lieme, Lucas Jonker,
Sven Meuleman, Kevin Read, Stijn Reurs,
Jesse Rommerts, Jeffrey Schaap, Victor
Versteegh, Robbin Wielinga, Chemano
Marttherus
Leider: Wim Meuleman 020-6732030,
Kees van der Hoven 020-6702996
Kontakt opnemen met de jeugdcommissie:
Bilal Amhouch, Ruben Zwart, Laurens Ligt-
hart
C-junioren kontaktpersoon:
Roy van Straten, 020-6429168
Voorlopige selectie Cl
Jeroen Acda, Raymond Alexander, Thomas
Bleker, Brice de Groot, Allon Cohen, Ben
Ebu-Mordi, Tyrone de Groot, Danny Hijze-
lendoorn, Lamin Jaiteh, Khalid Aulad el
Faddil, Wouter Kloes, Anthony Koswal,
Joey van Leijenhorst, Marouane Malouk,
Norbey Siepman, Sieuwerd Teerink.
Leider: Wim Muller, 036-5337505
Voorlopige selectie C2
Aswad Agard, Sam Bakker, Toninho Ber-
kleef, Tim Croke, Xaverio Esajas, Ismael
Ghazouani, Bandy Jacobs, Toni Korsten,
Gideon Muller, Jesse Saastamoinen, Jeffry
Sam-Sin, Joey Singels, Orville Struiken,
Tjerk Veltman, David Weinstein, Boyd
Zandwijken.
Leider: Peter Buys, 020-6150884/06-
53541873
Voorlopige C3
Mordechai Biallosterski, Jim Brakel, Tino
de Bruyn, Joost Delsing, Merijn Halsema,
David Langenberg, Tim Leeman, Jasper
Pelsma, Kenneth Provacia, Peter Lek, Ro
nald Pieters, Lee Sieradzki, Jeroen Smits,
David van Tiel.
Leider: Boy Smits 020-6796611/06-
18163321, Ruud de Bruyn 06-55195650
Voorlopige C4
Danny Bekker, Marcel Dury, Felix van Es,
Mike Hollander, Jard Schuit,
Ramon Kloosterman, Thomas Meijaard,
Philip Meyer, Wim Ostendorf, Michael
Parsser, Yarin Ploum, Orgin Senel, Peter
Verhagen, Cees Willems.
Leider: John Parsser 020-6440029, Eddy
Meijer
Voorlopige C5
Thomas Abeln, Darryl Bartens, Andreas
Ewart, Jurdao de Fretes, Laurens Gijsen,
Jack Huiman, Oscar Kemps, Nils van Lin-
gen, Marc Pullens, Victor Schiering, Steven
Rubinstein, Alex van Stokkum, Elbert Wal
ler, Thomas Wissink, Carl Wobma.
Leider: Erik Wobma 020-4635126/ 06-
24906840,Ton Pullens 6769759/06-
15227350
Voorlopige C6
Youri Bottse, Diego Caeiro, Johan Castillio,
Issam Darib, Daan Delsing, Julian Kuin, An
thony de Leeuw, Olivier Lodder, Charley
van der Meijden, Nittin Pabbi, Mitchell
Ramsahai, Jaap van Schaik, Demy Schoute,
Joakim Smit, Thomas Wiewei, Gilles van
Kesteren
Leider: Nol de Leeuw 020-6445462, John
van Kesteren, 020-4537273/06-51456791
Voorlopige C7
Wieger d' Arnaud Gerkens, Thomas Born,
Gianni Termaaten, Ferdinand Grapperhaus,
Boris Guntenaar, Jordan Hagenbeek, Philip
Hes, Kees van Nieuwkerk, Alexander van
Leeuwen, Luca Cueni, (Jacob Nijsen), Milan
Ramer, Ricardo Lek, Ruben Rouwendaal,
Brett Schiebergen, Lorian Rotstein.
Leider: Ton Schiebergen, 020-4535000
D-pupillen kontaktpersoon:
Roy Halsema, 020-6710655/
06-51408423
Voorlopige selectie Dl
Jassir Bounnaanaa, Joop Canes, Herman
Duba Moran, Hatim El-Abbassi, Jeroen Hal
sema, Rik Jongeneelen, Myron de Klerk,
Daryl van Mieghem, Owuraku A Sante,
Camiel Pietrzak, Chevello de Rijp, Robin
Telkamp, Fabian Wells, Milan de Wijs.
Leider: Bas Polling, 020-6796288/
06-23752328, Derrick Grot, 06-24731949
Voorlopige selectie D2
Sean Bains, Patrick den Boer, Max Dekker,
Charles Gyasi, Bob Hamersma, Floris Hey-
ne, Mitchell HulsthoffJordi Inden, Essam
Jansen Elja Klein Essink Benjamin Kool,
Daniel de Leau, Danny Mol, Bart Sandberg,
Jonathan Tugendhaft.
Leider: Hugo Hoogeveen 06-20334962, Ed
de Leau, 020-6266694
Voorlopige selectie D3
Felix Admiraal, Kay Bottse, Dominic Grot,
Nigel Hasselbaink, Raffy Koopmans, Tom
van der Meer, Dirk de Meijer, Yanick Mey
er, Robert Jan Molenaar, Tim Noordgraven,
Ercin Senel, Maxim Singels, Vincent Weijl,
Robert Wevers.
Leider: Bernard Koopmans, 06-51507191
17