Zaterdag
Ligging terreinen
Mededelingen
Zaterdag 1
Zaterdag 2
Zaterdag 3
Zaterdag 4
Zaterdag 5
Zaterdag 6
Zaterdag 7
Zaterdag 8
Veteranen 1
Aalsmeer, Aalsmeer, Sportpark Hornmeer,
Dreef, 0297-326380
Argon, Mijdrecht, Sportpark
Gemeentecomplex Hoofdweg, 0297-287985
Blauw Wit/Osdorp, Amsterdam, Sportpark
Sloten, Sloterweg, 020-6171944
Buitenveldert. Amsterdam-Zuid, Sportpark
Buitenveldert, De Boelelaan, 020-6445577
DCG, Amsterdam-West, Sportpark
Ookmeer, Troelstralaan, 020-6139209
Diemen, Diemen, Sportpark de Diemen,
Sportlaan, 020-6992048
DRC, Amsterdam, Sportpark Durgerdam,
Durgerdammerdijk, 020-6328484 of4904629
DWS, Amsterdam-West, Sportpark Spiering-
horn, Seineweg, 020-6881627
DWV, Amsterdam-Noord, Sportpark
Elzenhagen, J.H. Hisgenpad, 020-6369195
EDO, Haarlem, Noordersportpark, mr. Jan
Gerritszlaan, 023-5255675
Elinkwijk, Zuilen, Amsterdamsestraatweg,
ingang Theo Thijssenplein, 030-2440448
Fortius, Amsterdam, Sportpark
Middenmeer, Radiowg bij Kruislaan, 020-
6927955
Halfweg. Zwanenburg, Gem. Sportpark
Zwanenburg, Populierenlaan, 020-4975888
HBC, Heemstede, Sportpark H.B.C.,
Cruquisweg, 023-5280875
HBOK, Gouw Zunderdorp, Sportpark
Temieten, Termietengouw, 020-6366013
Hollandia, Hoorn, Juliana Sportpark,
Nieuwe Wal 2, 0229-215090
Hoofddorp, Hoofddorp, Sportcomplex
Leenderbos (wijk Overbos), 023-5637961
Kadoelen, Amsterdam-Noord, Sportpark
Kadoelen, IJdoornlaan, 020-6316673
KBV, Amsterdam-West, Sportpark
Riekerhaven, Overschiestraat, 020-6173635
Kismet '82, Ouderkerk a/d Amstel,
Sportpark De Toekomst, Burg. Stramanweg,
020-6965551
Legmeervogels, Uithoorn, Sportpark
Randhoorn, Legmeer,
Randweg/Noordammerweg, 0297-563681
Merino's, de, Veenendaal, Sportpark de
Groene velden, Wageningselaan 5, 0318-
510684
NAS, Zwanenburg, Gemeente Sportpark
Zwanenburg, Populierenlaan, 020-4974549
Neerlandia/S.L.T.O., Amsterdam,
Sportpark Ookmeer, Troelstralaan, 020-
6138556
Omniworld FC, Almere-Stad, Sportpark
Fanny Blankers Koen, Competitieweg 22,
036-5336665
Pancratius.Badhoevedorp,Sportpark
Schuilhoeve,Wijnmalenstraat/Lindberghstraa
t, 020-6593507
RAP, Amsterdam, Sportpark Het Loopveld,
Kalfjeslaan, 020-6430330
Rapiditas, Weesp, Papelaan, 0294-413791
RKDES, Kudelstaart, terrein Mijnsherenweg
62, 0297-321548
SDW,Amsterdam-West,Sportpark Spiering-
horn, Seineweg, 020-6882127
SDZ, Amsterdam, Transformatorweg 020-
6821819
Sloten/Rivalen, Sportpark Sloten,
Sloterweg, 020-6153213
Sloterdijk, Amsterdam-West, Sportpark
Multatuliweg, Roos van Dekamaweg, 020-
6864003
SMS, Nieuw Vennep, Oosterdreef 28, 0252-
675696
Sporting Noord, Amsterdam, Sportpark
Oostzanerwerf, Oostzanerdijk, 020-6310236
Swift, Amsterdam-Zuid, Olympiaplein, 020-
6764074
Turkiyemspor, Amsterdam, Sportpark
Spieringhorn, Seineweg, tel. 6869040
Zwaluwen '30, Hoorn, Sportpark De Waal,
Berkhouterweg, 0229-235022
Houten, Sportpark Oud Wulven.Oud
Wulfseweg, 030-6372179
Purmerend, Savannestraat, 0299-424663
De training van de overige zaterdagteams
wordt op maandagavond verzorgd door Dick
Bakker. De spelers worden verzocht zich om
te kleden in kleedkamer 7 en 8.
De C-commissie.
Voor wat betreft de wedstrijden zie
programma op bladzijde 8.
Niels Adriaans, Dirk Jan Bakker, Bart van
den Bergh, Arjan Coorengel, Johan Dol,
Coen Doolaard, Sander Hekscher, Olivier
Hendriks, Rutger Hoorn, Mare de Hond,
Mark Janssen,Mike Janssen, Tasu Koop,
Brian Koster, Sander Munsterman, Emiel
Neter, Nicky den Ouden, Thomas Rijsman,
Jasper Stuy, Jasper Swelheim, Remco
Verbruggen en Peter van der Waart.
Elftalleider: Roy van Dijk (023-5248924);
grensrechter: Theo Janssen, assistent-trainer:
Hans Coorengel (06-54656918) en ver
zorger: Ron Grosze Nipper.
Afschrijven trainer/speler: Peter van der
Waart (023-5401081).
Otto Ambagtsheer, Steve Bierman, Joris
Christiaans, Barry v/d Glas, Jasper Groot
huis, Bruno Dury, Eran Hausel, Chris Hilder,
Benno Honsdrecht, Jorg Lammers, Jacques
Leijssenaar, Rob Leijssenaar, John Luske,
Robert Mulder, Roger Ritz, Joris Scheepers,
Rutger Snow, Michiel Temminck, Han
Trimbach, Riens van der Waals en Sebo
Woldringh.
Afschrijven Sebo Woldringh 023-5492900
of 6666656 of 06-28201844.
Marco Achmad. Maurice Blank, Ewald van
der Bogt, Jerry Bouterse, Anton van Broeck-
huysen, Ruud Dil, Celso Dos Santos Cyrus,
John Ewbank, Burney Frankfort, Rob Groen
teman, Michel van der Hoek, Peter Hof,
Wilfred Hunsel, Willem Kieft, Jan-Wieger
van der Linden, Maurice Ouderland, Jack
Stenzier, Duncan Stutterheim en Bart van der
Vlugt.
Afschrijven bij Anton van Broeckhuysen
06-53214371.
Hans Burgstra, Hans Dekkers, Jonathan
Furst, Peter Kuin, Maarten Nooter, Rene Os
kam, A. Polman, Rene Pförtner, Albert Jan
Rasker, Arjan Roosen, Jac Speelman, Tarmo
Vesterbohm, Maurice Voskuilen, Dave van
Voorst, Dennis van Vugt, Ward de Witt.
Afschrijven bij Hans Dekkers 06-51545649.
R. Akkerman, R. van Doesburg, H. Drenkel-
ford, T. Egbers, M. Gosler, L. Hekster, N.
Hekster, D. Huisman, M. Huisman, H. Hulst,
R. Koster, Hennie Kottmann, E. Meijer, F.
ten Nijenhuis, R. Overweg, A. Peters, B. de
Rooy, A. van Stek, H. de Wit, C. Thomas,
Jan Willem Telkamp.
Afschrijven bij Dick Huisman 6418133 of
06-54650321.
Jeroen Bedaux, Thijs Berntsen, Tjeerd
Dekker, Peter van den Dungen, Eric Euwes,
Jerzy Havers, Raoul Heertje, Piet Jansen,
Jean Paul Krak, Johan Logher, Gijs Patina-
ma, Erwin Schreuder Goedheijt, Reinoud van
Servellen, Michel Sjiew a Joen, lan Thom
son, Marc van der Valk, Frits van Veld
huizen, David van der Zande, Lucas van
Zandvoort en Wim Zoethout.
Afschrijven bij Eric Euwes 06-55326235.
Jouko van Aggelen, Bob Arends, Martijn
Arends, Robbert Driessen, Michiel Folkers,
Camiel Huisman, Wouter Huyg, Menno van
Lacum, Mare Lammers, Frank Langenreis,
Richard Lesteluhu, Boaz Meijer, Paul Olden-
ziel, Leon van Rijswijk, Ties Top en Dirk-
Jan van de Werfhorst.
Afschrijven bij Camiel Huisman 4004305 of
06-51488483.
N. Bal, Yoram Cyklyk, Ferdinand Grapper-
haus, Harold Hamersma, Alex van Helden,
Otto Hoogendijk, H. Koenders, Tonnie van
Leeuwen, Roy Lieven, Robby Lobatto,
Randy Lobatto, Lucien Mossou, Mike
Riksen, M. Tropp, Theo Willemsen, Sjoerd
Zomer en Boudewijn Zomer.
Afschrijven bij Rob Lobatto 6691723 of
0297-562120 voor donderdag.
Bob v/d Bergh, Ruud de Bruyn, Nico Cohen,
Hans Coorengel, Wim Crouwel, Marcel
Dijkman, Henk Foppen, Jan Koomen,
Marcel Koster, Maurice Koster, Ruud
Mantel, Joop Nieuwenhuys, Bert Polder, Ron
Prins, Wim Ringe, Ab Springer, Ron Susan,
Jan Verhagen, Herman Verhagen, George
Wijnberg en Machiel v/d Woude. Mental
coach: Dirk Dirksen
11