PROGRAMMA
Thuisprogramma Zaterdag 29 september 2001.
14:45 AFC VET - HBS VET
12:30 243621 AFC 4 - TABA 2
14:45 244370 AFC 7 - HCSC 5 Lolkema J.
12:30 248554 AFC 8 - Meer de 3
14:45 360379 AFC Al - Zeeburgia Al Dambrink A.
12:30 360118 AFC Cl - Amstelveen H Cl Gefferie II E.C.
10:30 260038 AFC Dl - Zeeburgia Dl
09:00 381198 AFC D2 - VVH/Velserbroek D1 Benno Nihom
10:30 270124 AFC D6 - Buitenveldert D3 Seth v. Straten
10:30 279589 AFC E4 - Chabab El Michael Parsser
09:00 279725 AFC E6 - Blauw-Wit Osd. E3 Michael Parsser
10:30 279853 AFC E7 - DCG E5
12:30 287340 AFC El 1 - Blauw-Wit Osdorp E5 Benno Nihom
12:30 287337 AFC E12 - Germaan de El Victor Schiering
12:30 287498 AFC E13 - Blauw-Wit Osdorp E6 Erik Verhagen
10:30 296485 AFC F2 - Buitenveldert F1 Seth v. Straten
10:30 304173 AFC F5 - Turkiyemspor F2 Erik Verhagen
10:30 370448 AFC F6 - Tos Actief F1 Victor Schiering
Uitprogramma Zaterdag 29 september 2001.
14:30 239086 Merino's de 1 - AFC 1 Bakridi M.
12:00 241908 Kadoelen sv. 2 - AFC 2 Callenbach R.
10:30 242818 Kismet '82 3 - AFC 3
14:00 243734 Legmeervogels 4 - AFC 5
13:00 370426 Buitenveldert 3 - AFC 6
14:30 315553 SMS VEI - AFC VEI
12:30 360249 Hollandia BI - AFC BI Theunis C.W.
10:00 261322 Kadoelen sv. Dl - AFC D3
10:45 264725 KBV Dl - AFC D4
12:30 270278 Swift D5 - AFC D7
14:30 270440 DCG D6 - AFC D8
12:00 270438 Halfweg D2 - AFC D9
10:15 260410 Houten D10 - AFC D10
10:15 275180 Buitenveldert El - AFC El
11:15 275341 DWVE1-AFCE2
12:00 279856 Turkiyemspor E2 - AFC E8
09:00 287183 NAS E4 - AFC E9
11:30287181 SDZE3-AFCE10
09:00 368559 Diemen F2 - AFC F3
10:00 300462 Neerlandia/SLTO F2 - AFC F4
10:30 370539 Sporting Noord F2 - AFC F7
Thuisprogramma Zondag 30 september 2001.
14:30 000577 AFC 1 - Hollandia 1 Scheltens J.C.
14:30 320667 AFC 4 - HBC 3 Maarsen D J.
14:30 324850 AFC 6 - ZRC/Herenmarkt 3
11:30 332693 AFC 12-NFC4
09:30 379807 AFC A2 - IVV Al Meulen J vd
11:30 384551 AFC B2 - Neerlandia/SLTO B2 Mevr. L Pullens
11:30 354793 AFC B3 - Concordia BI Ram B.
09:30 340575 AFC B5 - Waterwijk B5 Fred Kronenberg
09:30 381426 AFC B6 - Abcoude B6 vervallen, KNVB
11:30 341721 AFC C3 - DWV C2
09:30 342248 AFC C4 - Abcoude C5 Ab Springer
09:30 342906 AFC C6 - DCG C3
Uitprogramma Zondag 30 september 2001.
11:00 320006 Elinkwijk 2 - AFC 2 Gooyer H.A. de
11:30 320533 HBC 2-AFC 3 Droffelaar J.A.F. van
12:00 322909 Swift 2 - AFC 5
12:00 324975 RKDES 5 - AFC 7
14:30 325096 DRC 3 - AFC 8
11:30 328615 DCG 4 - AFC 9
14:30 327890 RAP 6 - AFC 10
14:30 328021 Swift 5 - AFC 11
11:00 332257 Buitenveldert 11 - AFC 13
10:00 340315 Buitenveldert BI - AFC B4 Nolting J
10.00 341589 Hoofddorp C2 - AFC C2
14:00 342383 SDW C2 - AFC C5
10:00 343015 SDW C4 - AFC C7
Thuisprogramma Zaterdag 6 oktober 2001.
14:45 239091 AFC 1 - Roda '46 1 Marees C J
12:30 241913 AFC 2 - Roda '23 2 Peekei J.C.
14:45 365695 AFC 3 - Legmeervogels 3 Klokkemeijer J.
14:45 243739 AFC 5 - TABA 3 Peter Brans
14:45 243870 AFC 6 - Zandvoort 4
12:30 315564 AFC VEI - Volewijckers VEI
14:45 360254 AFC BI - DOVO BI Burgers F.W.
09:00 380884 AFC D3 - Blauw-Wit Osd. D2
09:00 270282 AFC D7 - DCG D5 Seth v. Straten
12:30 270448 AFC D8 - Vlug en Vaardig D2
10:30 270443 AFC D9 - DCG D7
10:30 260416 AFC D10 - Nederhorst D3 Seth v. Straten
09:00 275185 AFC E1 - SDW E1 Erik Verhagen
10:30 275347 AFCE2-OSVE1 Michael Parsser
10:30 368710 AFC E5 - IVV E2 Victor Schiering
09:00 279859 AFC E8 - DWS E3 Michael Parsser
12:30 287188 AFC E9 - Halfweg E3 Erik Verhagen
12:30 287190 AFC E10 - Blauw-Wit Osd. E4 Victor Schiering
10:30 368560 AFC F3 - Buitenboys F2 Victor Schiering
10:30 300467 AFC F4 - Buitenveldert F2 Erik Verhagen
12:30 370540 AFCF7-TOBF1 Michael Parsser
Uitprogramma Zaterdag 06 oktober 2001.
Quick Den HaagVET - AFC Vet.
14:00 243627 Rapiditas 2 - AFC 4 Schaik A.J.M.
15:45 244373 Zwaluwen 30 5 - AFC 7 Kuilman M.H.
12:00 373722 Aalsmeer 7 - AFC 8
11:30 260044 Hoofddorp DJ - AFC Dl
12:00 381202 Pancratius D2 - AFC D2
10:00 264914 SDW D2 - AFC D5
13:00 270129 Halfweg Dl - AFC D6
10:30 279444 Halfweg El - AFC E3
11:00 279597 DWS E2 - AFC E4
09:00 279731 Buitenveldert E4 - AFC E6
09:30 279861 Swift E4 - AFC E7
13:00 287343 DCG E7 - AFC El 1
10:00 287346 Sloten /Rivalen E3 - AFC E12
11:15 287502 Sloten /Rivalen E4 - AFC E13
09:00 296492 Buitenveldert F1 - AFC F1
11:00 296491 Blauw-Wit Osdorp F1 - AFC F2
10:00 304183 Sloterdijk F2 - AFC F5
09:30 370449 HBOK F2 - AFC F6
Thuisprogramma Zondag 7 oktober 2001.
11:30 320009 AFC 2 - KBV 2 Sibrandi J.
14:30 320538 AFC 3 - WA/Spartaan 2 Velder R.
14:30 322914 AFC 5 - WA/Spartaan 3 Appelboom K.
14:30 324979 AFC 7 - KDO 4
14:30 325104 AFC 8 - Dijk De 4
14:30 328620 AFC 9 - Gold star/SNA 5
11:30 387880 AFC 10 - Diemen 4
11:30 328026 AFC 11 - DCG 5
11:30 332261 AFC 13 - ABN AMRO 5
11:30 339250 AFC A3 - Amstelland Al Mulders A.G.J.
09:30 340322 AFC B4 - O verbos BI Emanuels A.O.M.
09:30 341594 AFC C2 - Buitenveldert Cl Vos H
09:30 342390 AFC C5 - Abcoude C6 Ab Springer
09:30 343018 AFC C7 - Legmeervogels C4
Uitprogramma Zondag 07 oktober 2001.
14:00 585 Argon 1 - AFC 1 Bagir D.
11:00 320673 EDO hfc 2 - AFC 4 Salinas C.
14:00 324854 RKDES 4 - AFC 6
14:00 332697 RKDES 7 - AFC 12
14:30 360387 DWS Al - AFC Al Kroon A.W.
11:45 379811 Purmerend Al - AFC A2 Mulders J.P.L.
12:00 384552 Fortius BI - AFC B2
10:00 354801 DWS B2 - AFC B3
10:00 340578 Diemen B2 - AFC B5 Geisterfer E.H.
11:30 360126 Zeeburgia Cl - AFC Cl
12:00 341725 Omniworld C3 - AFC C3
10:00 342254 Diemen C3 - AFC C4
10:00 342912 SDW C3 - AFC C6
Eventuele wijzigingen op programma (NA uitkomen van de
Schakel) staan vermeld op AT-5, pagina 515.
10