mssm wmnssssi mc*. j) bereikbaarheid van ons complex tijdens de bouwfase. In augustus 2001 is er een eerste gesprek met een ontwerper van HBG. In dat gesprek wordt ons pakket van eisen en wensen ver taald in een eerste opzet naar de bouw van ons clubhuis. Tevens krijgt het bestuur dan een eerste kostenplaatje van deze bouwplan nen. In het 3e kwartaal 2001 maakt de gemeente Amsterdam de definitieve keuze tussen het dok-, dijk- of kunstwerkmodel. De gemeente gaat er overigens zelf reeds van uit dat er gekozen gaat worden voor het dokmodel. Op 1 april 2002 wordt er gestart met het bouwrijp maken van de grond. In juni 2002 worden het hoofdveld en tribu nes verplaatst in westelijke richting (richting ABN-AMRO). Op de plaats van de velden 4 en 5 wordt gestart met de aanleg van de par keergarage. AFC krijgt vanaf dat moment de beschikking over een tijdelijk aangelegd voetbalveld op het UVA-terrein. Op 1 januari 2005 zal naar verwachting het nieuwe clubhuis gereed kunnen zijn, zodat aan het begin van het seizoen 2005 - 2006 het nieuwe clubhuis officieel in gebruik kan worden genomen. Hans Geusebroek vraagt zich bezorgd af wat de kosten voor AFC zijn van al deze grote plannen. Dick van der Klaauw kan de vraagsteller ge rust stellen. Er zijn reeds gesprekken gaande met het consortium van de Zuidas en de ge meente Amsterdam. Indien de kosten voor de bouw van een nieuw AFC-waardig clubhuis, kleedkameraccommodatie en tribunes de fi nanciële mogelijkheden van AFC overtref fen, wordt er in overleg met deze partijen naar een voor AFC passende oplossing ge zocht. Hans de Wijs informeert of al bekend is hoe het nieuwe clubhuis er uit gaat zien en of AFC zelf de exploitatie van het clubhuis voor haar rekening gaat nemen. Dick van der Klaauw antwoordt dat het er naar uit ziet dat het 'Zeppelin'-clubhuis van de baan is. Verdere plannen zijn nog niet be kend. Rob Duis stelt vast dat er op dit moment bij het bestuur veel kennis m.b.t. de Zuidas aan wezig is. Hij adviseert het bestuur om deze kennis samen te brengen in een in het leven te roepen college van 4-5 wijze mannen, zo dat dit college gedurende de komende 4 ja ren de belangen van AFC m.b.t. de Zuidas optimaal kan behartigen. De voorzitter verklaart dat het bestuur reeds plannen heeft om te zorgen dat deze know how niet verloren gaat. Meindert Huisman vraagt het bestuur of AFC voor de bouw van het clubhuis al definitieve afspraken heeft gemaakt met HBG. Dick van der Klaauw laat weten dat het nog niet definitief is, maar de verwachting is wel dat AFC en HBG het binnenkort met elkaar eens zullen worden. Kees Gehring vraagt de vergadering een ap plaus als blijk van waardering voor de vele werkzaamheden die Dick van der Klaauw, Bob Neseker en Ron Voskamp namens AFC m.b.t. de Zuidas hebben verricht. c) AFC-parkeerterrein. Het bestuur van AFC heeft van de afdeling Parkeren van het stadsdeel Zuider Amstel een brief ontvangen waarin zij het bestuur vraagt maatregelen te nemen tegen het on rechtmatig gebruik van het AFC- parkeerterrein. Het bestuur heeft ook gecon stateerd dat veel onbevoegden hun auto par keren op ons parkeerterrein en derhalve heeft het bestuur aan het stadsdeel de toezegging gedaan dat zij de gevraagde maatregelen zal 6. Jaarverslag secretaris seizoen 2000- 2001. Dit verslag is vanaf pagina 4 in Schakel 19 d.d. 20 juni 2001 gepubliceerd. Dick van der Klaauw stelt vast dat er naar aanleiding van dit verslag geen opmerkingen uit de vergadering zijn en dankt vervolgens Kees Gehring voor dit voortreffelijke jaar verslag. Ook de vergadering heeft veel waardering voor dit jaarverslag en geeft de samensteller een groot compliment. 7. Jaarverslag penningmeester boekjaar 2000- 2001. Dit jaarverslag heeft vanaf 21 juni 2001 voor belangstellende clubgenoten ter inzage gele gen bij de administratie op sportpark Goed Genoeg. Penningmeester Bob Neseker verstrekt de vergadering het financiële verslag over het verenigingsjaar 2000 - 2001 en geeft vervol gens een uitgebreide toelichting op het door hem opgestelde verslag. Rob Duis merkt op dat er geld van The Reds is besteed aan de nieuwe geluidsinstallatie en het nieuwe carillon. Hij vraagt zich af of dat in overeenstemming is met de doelstel ling van The Reds. Kees Gehring antwoordt dat deze éénmalige extra uitgave is gedaan in goed overleg tus sen het AFC-bestuur en het bestuur van The Reds. Meindert Huisman maakt zich zorgen over het bewaken van de budgetten door de pen ningmeester en verzoekt dan ook veel extra aandacht te schenken aan de budgetover schrijdingen. Dick van der Klaauw antwoordt dat pen ningmeester Bob Neseker aan het einde van iedere maand het bestuur gedetailleerd in formeert over de financiële stand van zaken. Maarten van Driest is van mening dat het bedrag aan niet geïnde contributies (f20.000,—) erg hoog is. Edwin Geluk legt uit dat alle leden met een contributie achterstand aan het einde van een seizoen worden afgevoerd als lid. Voor deze (ex-)leden wordt vervolgens een incassobu reau ingeschakeld. Om te voorkomen dat leden, die hun contributie (nog niet hebben betaald, toch wedstrijden spelen in de lagere elftallen, is de medewerking van alle elftal commissies erg belangrijk. 8. Verslag Kascommissie. De secretaris leest de brief van de kascom missie voor, waarin zij voorstelt het bestuur décharge te verlenen. De vergadering gaat akkoord met dit voor stel. 9. Verkiezing van het bestuur. Het bestuur bestaat uit de volgende leden: voorzitter: Dick van der Klaauw secretaris: Kees Gehring penningmeester: Neseker vice-voorzitter: Machiel v. d. Woude 2e secretaris: Ger van Caspel 2e penningmeester: Edwin Geluk commissaris jeugdzaken: Ad Westerhof commissaris sociale zaken: Johan de Bie commissaris commerc. zaken:Amel Vroege Alle bestuursleden stellen zich herkiesbaar. Het bestuur wil een eerste aanzet geven tot verjonging van het bestuur omdat van het huidige bestuurscollege over een jaar 3 be stuursleden het bestuur gaan verlaten. De voorzitter deelt mede dat het bestuur voor nemens is om het komende seizoen het be stuur uitte breiden met 2 jonge AFC-ers. Het bestuur stelt kandidaat voor een be stuursfunctie Ronald Koster en Fred ten Nij- enhuis. Het is de bedoeling dat Ronald Koster club huiszaken en het lagere seniorenvoetbal in zijn portefeuille krijgt en Fred ten Nijenhuis verantwoordelijk wordt voor het materiaal en eveneens clubhuiszaken. In de eerstvolgende Schakel wordt dit voor stel gepubliceerd en als er geen tegenkandi daten zijn binnengekomen worden 14 dagen later de beide heren benoemd tot bestuurslid. Chris Schroder spreekt zijn waardering uit voor het bestuurslid commissaris sociale za ken en laat weten dat hij het zeer zou betreu ren als dit bestuurslid het volgende jaar het bestuur gaat verlaten. De voorzitter dankt vervolgens zijn collega bestuursleden voor de door hen geleverde arbeid en feliciteert zijn collegae met hun herbenoeming. 10. Wijziging Huishoudelijk Reglement. Deze wijziging is gepubliceerd in Schakel 19 d.d. 20 juni 2001. Bob Neseker geeft een korte toelichting op de wijziging, waarna Dick van der Klaauw constateert dat er geen opmerkingen zijn, zodat de wijziging is aangenomen. 12. Vaststelling begroting boekjaar 2001 - 2002. Penningmeester Bob Neseker geeft een toe lichting op de opgestelde begroting. Dick Huisman wil weten waarom in de be groting de post 'trainers seniorenmet 20% is verhoogd. De penningmeester geeft aan dat de extra kosten voor de trainer van het le elftal de belangrijkste oorzaak is. Hans Elias heeft als producent van de Scha kel moeite met de begroting voor de Schakel en hij vraagt zich dan ook af hoe voor dit

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 4