Voorlopige selectie D1/D2 (2' jaars D- pupillen) Bains Sean, Boer Patrick den, Bounnaanaa Jassir, Canes Joop, Dekker Max, Duba Mo- ran Herman, El-Abbassi Hatim, Gyasi Char les, Halsema Jeroen, Hamersma Bob, Heyne Floris, Hulsthoff Mitchell, Inden Jordi, Jan sen Essam, Jongeneelen Rik, Klerk Myron de, Kool Benjamin, Leau Daniel de, Mieg- hem Darryl van, Mol Danny, Noordraven Tim, Owuraku O, Pietrzak Camille, Rijp Chevello de, Sandberg Bart, Telkamp Robin, Tugendhaft Jonathan, Wells Fabian, Wijs Milan de. Voorlopige selectie D3/D5 (le jaars D-pupillen) Admiraal Felix, Bartelsman Arne, Bottse Kay, Buning Robin, Davidson Tim, Dermijn Edmar, Fretes Fedor de, Grot Dominic, Has- selbaink N, Heeremans Nicky, Hendriks Jes se, Koopmans Raffy, Kumar Gautam, Mal- schaert Abel, Massar Sam, Meer Tom van der, Meijer Dirk de, Meyer Yanick, Mole naar Robert Jan, Oude Marcus de, Senel Er- cin, Singels Maxim, Sporkslede Justin, Weerwind Milan, Weijl Vincent, Wevers Robert. Voorlopige D4 Fritzschy Pieter, Galen Tim van, Hilf Ejal, Klein Essink Elja, Klinkenberg Willem, Moses Ruben, Os Alexander van, Roos A, Sijtsma Tom, Streur Geert, Vromans Bart Waller Xander, Wiewei Joren, Yildiz Ikalev. Voorlopige D6 Baker C, Bos Stephan, Bruster Darryl, Ende Varen van den, Heus Jeffrey, Huisman Joost, Juliard Daniel, Lubbers Pieter, Melsen Je roen, Price Dylan, Scholte Abe D, Veer Wout van der, Wit Yoris de, Yoon-Ju Don. Voorlopige D7 Bishoff Martin, Brakel Casper, Drentje Sam, Ebu-Mordi Patrick, Gerolt Ernst, Hausel Jascha, King Emmet, Magielsen Max, Ne- deljkovic Alexander, Tijssen Stefan, Veen K van, Voorlopige D8 Abeln Jason, Bohne Raoul, Chatziliantos Baby, Cohen Sam, Fakkeldij Henk, Hek Ju lius van t, Hes Alexander, Kan-Me Raoul, Out Merlijn, Rooijens Max, Schild Julian, Steunebrink Lars, Tiel Milan van, Torcoli T, Vernooy Thijs, Wees Tim van. Voorlopige D9 Avendano Vera Philippe, Dujardin Midas, Galavazi Philip, Geuns Thomas van, Groen teman David, Haven Michael, Herter Daniel, Lieme Benjamin de, Litsenburg Felix J van, Rooze Victor, Smits Mare, Teunenbroek Mark van, Wall Hein van der. Nog in te delen D-pupillen Cohen Maxim, Cueni Jonas, Korsten D, Las- saly Maxim, Brand Lucas, Wezel Mark van Voorlopige selectie D10/E1 (2C jaars E- pupillen) Andela Joey, Biltoo Rio, Bolsius Youri, Bos Daan, Boukhari Oessema, Brinkman Darm, Dunné Nick A van, Graaf Rik B de, Hasselt Tim van, Hiensch Duco, Inden Bryan, Le- ons Allon, Lugt Floris de, Munnik David de, Rekelhof Victor, Smit Randell, Stefels Maxime, Stoffels Rafael, Swart Justin, Vis ser Thomas, Vrede Mitchell te, Weerkamp Roemer, Worms Allon. Voorlopige selectie E2 (H jaars E-pupillen) Bobeldijk Clay, Dokkum Floris, Ham Philip van, Huisman Tom S, Kesser Camiel, Kooye Thierry van der, Mourik Darren van, Os Lau rens van, Wijs Wolf de. Voorlopige E3 (2'jaars E-pupillen) Frijns Stephan, Gyasi E, Leeman Sibren, Leeuw Lennart de, Monpellier Justin, Schmale Kevin, Stam Arthur, Verkade T, Wallheimer Raffy. Voorlopige E4 (2* jaars E-pupillen) Adams Giliam, Badenbroek D, Bohle Carlo, Hattem Vito, Hoven Daan van den, Loriaux Mathijs, Marchi Mischa, Ris Bas, Sanders Oscar, Webbers Michael. Voorlopige E5 (2e jaars E-pupillen) Curry Timothy, Meijer Pieter de, Oldenhof Jasper, Scholte Sil, Steenhuis Boris, Tombe Sander des, Treurniet Ruben, Wijnen Ruben van, Wulffele Martijn, ZadelhofifTymen van, Voorlopige E6 (1'jaars E-pupillen) Allick Jonathan, Ariani Ousama, Bakker Jim, Bisterbosch Derrek, Burg Bleu ter, Coutu rier Bas, Lam Daniel, Parsser Jeremy, Roos blad Chaim, Wells Timothy. Voorlopige E7 (2e jaars E-pupillen) Ahuis Felix, Dedem Joop, Herter Willem, Hofland Tom, Linszen David, Nijsen Luuk, Penris Bart, Stapel Sem, Wall E van der, Wall Sake van der. Voorlopige E8 (2' jaars E-pupillen) Bary Tim, Biezen v.d. Lodewijk, Denderen Kers van, Ferwerda Duco, Jong Daan de, Keestra A, Ladiges Philip, Leeuwen R van, Mulder Kersten, Vos Timothy. Voorlopige E9 (le jaars E-pupillen) Besier Jorick, Boerstra Mats, Dwinger Jim my, Grapperhaus Valentijn, Horst A van der, Jolink Abel, Kok Scipio, Koswal Mare, Sarra Marlon. Voorlopige E10 (1* jaars E-pupillen) Beumer Thorn, Boer Joray den, Davidsz J, Piek Martijn, Rettich Bo, Schloss Joey, Shah Raoul, Staal Daniel, Straeten Martijn van der, Westerhof Wessel. Voorlopige Ell (1' jaars E-pupillen) Brouwer Philip, Grass Vergara Aaron, Kooi Thijs, Metz Jay de, Mustamu Daniel, Roths- tein Dylan, Rutten Daam, Voet Alon, Wee Chaim ter. Voorlopige E12 (1* jaars E-pupillen) Bakker Beau, Camphuijsen Ruben, Duiyker- sloot Dylan, Eisma Alain, Frank Elkan, Graafif Marc van de, Heilbron Micha, Kra mer Olmo, Litsenburg Herbert van, Ruys Rick. Voorlopige E13 (1® jaars E-pupillen) Ackermans Lennart, Bekkum v. J., Dalen Mees van, Filali Ismael, Jong Olivier de, Markx David, Oostlander Thomas, Riabokon A, Singh Arvinder. Nog in te delen E-pupillen Etwi Phil, Hilten Michael van, Antwi Sebas- tiaan. Voorlopige F1 Oger Klos, Thomas Lam, Mels Otsen, Paul Smid, Denzei Zurburg, Avital Zwart, Fabian Sporkslede, Faisal Struiken, Sam Verbeek. Voorlopige F2 Fridas v/d Ven, Thorsten Roobeek, Dion Thomas, Stijn Jesse, Enzo Doyer, Benjamin Tugendhaft, Daniel v/d Kolk, Daan v/d Horst, Tim Hermans, Anil Canavar Voorlopige F3 Carlo Teixera, Mickey v/d Hart, David van Paridon, Ethan Spanjaard, Mitchell Harig, Bart Wisman, Nick Frese, Aart Delsing, Jo nathan Weinstein. Voorlopige F4 Jordi Samardzic, Bob de Vries, Thomas Rus sell, Cees de Lindt, Reinier Sombeek, Danny ten Nijenhuis, Robert Dekker, Max Haanraadts, David de Vries. Voorlopige F5 Mike van Doesburg, Alexander van Wijnen, Jesse v/d Meer, Robin van Beveren, Jordi van Teunenbroek, Maxime Boekei, Le on Huyser, Adriaan Didovic, Jasper Lijp- pens. Voorlopige F6 Benni Lange, Daan Erisman, Tamo Tjong Tjoeaj, Roderik Oranje, Willem van Leuven, Julien Peschar, Bram Storosum, Nathan Moszkovic, Russell Fellinga, Hekster. Voorlopige F7 Djair Kuyt, Xander Stoffers, Moulai Lam- raoui, Kevin Dekker, Dirk Hofland, Daniel Drenkelfort, Kyle Schewitz, Karei Geerae- rdts. Nog in te delen F-pupillen Til van Kyle, Yildirim Ekim, Poulina Jesper, Wagenaar Daan. World Cup Alle spelers geboren in 1994. De indeling van de teams gebeurt pas na 2 trainingen. Champions League Alle spelers geboren in 1995(1996). De indeling van de teams gebeurt pas na 2 trainingen. 15

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 15