training bekend worden gemaakt voor welke wedstrijd hij wordt uitgenodigd. De Al, BI en Cl starten op 1 september de competitie. Alle andere teams starten de competitie in het weekend van 8 en 9 sep tember. Wij wensen alle spelers en ouders veel suc ces en voetbalplezier, met elkaar zullen wij er een mooi en vooral sportief seizoen van maken. Jeugdcommissie AFC Indeling teams A-, B- en C-junioren De indeling van de teams zijn voorlopig. Een aantal teams zal nog aangevuld worden met nog in te delen spelers. Ondanks dat aan de indeling door verschillende trainers en lei ders en jeugdcommissieleden aandacht is besteed kan het zijn dat spelers per ongeluk niet genoteerd zijn. Wil je dan zo vriendelijk zijn om het afc-jeugdinformatiebandje in te spreken (020-6008931) of te reageren via E- mail afcieugd@euronet.nl De spelers die bij de categorie "nog in te delen" staan en spelers die willen reageren op de voorlopige indeling kunnen ook op bovengenoemde wij ze reageren. De spelers van de selectieteams ontvangen een uitnodiging voor een bijeen komst. De trainingen van de niet- selectieteams starten in de week van maan dag 20 augustus, de competitie start op za terdag 8 en zondag 9 september. Mochten er onverhoopt verkeerd gespelde voor- en ach ternamen worden vermeld dan kun je je wenden tot bovenstaand telefoonnummer en e-mailadres. Voorlopige selectie Al Akhamrane Tahir, Auriaghel Jamal, Bento- hami Salah, Brown Sherman, Daal Dyron, Gaspers Tjidako, Goudriaan Michael, Kele- bek Sinan, Leeuwen Thijs van, Malik Wasi, Rock Jermaine, Stam Louis, Stuut Robbert, Visser Matthijs, Westerhof David, Wol- schrijn Wesley. Voorlopige selectie A2, A3 Agbo W, Bensen Pieter, Blok David, Blok land M, Bont Tys de, Bosnië Quintin, Bre- kelmans Pim, Bronwasser Frederik, Bruys- tens Merijn, Chadli Bilal, Commandeur Sammy, Korving Danny, El Yaakoubi Na- biel, Houssein Karim, Groot Vincent J de, Gude Tibo, Gude Jink, Guzeler Murat, Heemskerk Thomas, Hendriksen Tobias, Hirschfeld Gregory L, Hollander Jerry, Kamphuis Charley, Kerk Daan aan de, Klerk Mischa, Kronenburg Niels, Lighthart Rory, Macniel Junior, Maduro Kevin, Markus Alex, Openneer Stefan, Pique Sandro, Ri chardson Evron, Slooten Steffan van, Steij- len Suria, Teerink Haytze, Veldhuis Kyoma, Verhagen Tom, Vermeulen Rik, Vugt v. Ka rei, Wijngaard Edwin van de. Voorlopige selectie BI Becker Stephen, Cairo Furgel, Campbell Shawn, Darnley Dennis, Fare Michael, Imanuel Ernst, Kilic Sadik, Lagadeau Au gust, Loy Lucien van, Mendoza Darryl, Noten de Pasqualino, Plet Vernon, Radder Mathijs, Seedorf Rrahmlee, Stjeward Resley, Ubbergen Rodney. Voorlopige selectie B2 Botic Darco, Burke Airto, Couwenberg Kay, Esqun Recep, Harderwijk Jan M, Horsmeier Wilco, Krikke Hylke, Lodik Harvey, Ma duro Naikson, Plevier Yorden, Poederbach Olivier, Polling Winsten, Saied Bahir, Sar- pong Ernest, Schol Mark, Verkaik Roy, We- ijl Thomas. Voorlopige B3 Baker Hyatt, Baykal Sisken, Beek Kasper J van, Blokhuizen Philip, Cairo David, Jo- ping Mervin, Kesteren Jurre van, Overste Paul, Pinto Danny, Reep Andrew, Samson Laurens, Schmidt Laurens, Schokker Jimmy, Veen Donald van de, Wagenaar Floris, Zwart Ruben. Voorlopige B4 Amhouch Bilal, Annoh-Wijnaar Jesse, Bras- singa Darshan, Guijarro Nicky, Kampen Tommy van, Kroode Marijn S ten, Leth Thomas de, Ligthart Laurens, Linger Disire, Prade Sylvian D, Rouwendaal Chiel, Saigh Youssef, Schiering Istwan, Verhagen Erik. Voorlopige B5 Bos Koen, Dresden Daniel, Hartigh Olaf den, Kaaks Sjors, Kroonenberg Liran, Mar kus Tommy, Masson Olivier, Nieuwenhuys Flip, Nihom Benno, Peters Alexander, Roos Christian, Straten Seth van, Waesberge Teun van, Weisz Geza, Wennekendonk Sam, Woude Ruben van der. Voorlopige B6 Depeweg Kay, Erdman Tycho, Heit Vincent, Hilf M, Hoven Rik van der, King Cilian, Kloes Floris T, Lieme Jonathan de, Lucas Jonker, Meuleman Sven W, Read Kevin, Reurs Stijn J P, Rommerts Jesse N, Schaap Jeffrey, Versteegh Victor, Wielinga Robbin. Nog in te delen B-junioren Attobi S, Martin Gregory, Marttherus Ché- mano, Polling Manus. Voorlopige selectie Cl Acda Jeroen, Alexander Raymond, Bleker Tomas M, Groot de Brice, Cohen Allon, Ebu-Mordi Ben, Groot Tyrone de, Hijzelen- doorn Danny, Jaiteh Lamin, Aulad el Faddil Khalid, Kloes Wouter, Koswal Anthony, Leijenhorst Joey van, Malouk Marouane, Siepman Norbey, Teerink Sieuwerd. Voorlopige selectie C2 Agard Aswad, Bakker Sam, Berkleef Ton- inho, Croke Tim, Esajas Xaverio, Ghazouani Ismael, Jacobs Bandy, Korsten Toni, Muller Gideon, Saastamoinen Jesse, Sam-Sin Jef frey, Singels Joey, Struiken Orville, Veltman Tjerk, Weinstein David, Zandwijken Boyd. Voorlopige C3 Attaibi M, Biallosterski Mordechai, Brakel Jim, Bruyn Tino de, Delsing Joost, Halsema Merijn, Langenberg David, Leeman Tim, Pelsma Jasper, Lek Peter, Pieters Ronald, Rossum Sander van, Sieradzki Lee, Smits Jeroen, Tiel David van Voorlopige C4 Bekker Danny, Dury Marcel, Es Felix van, Hollander Mike, Schuit Jard, Kloosterman Ramon, Meijaard Thomas, Meyer Philip, Ostendorf Wim, Parsser Michael, Ploum Yarin, Senel Orgin, Verhagen Peter, Wil- lems Cees. Voorlopige C5 Abeln Thomas, Bartens Barryl, Ewart An dreas, Fretes Jordao de, Gijsen Laurens,Hes Philip, Huiman Jack, Kemps Oscar, Provacia Kenneth, Lingen Niels van, Pullens Marc, Schiering Victor, Rubinstein Steven, Stokkum Alex van, Waller Elbert, Wissink Thomas, Wobma Carl. Voorlopige C6 Bottse Youri, Castillio Johan, Darib Issam, Delsing Daan, Kuin Julian, Leeuw Anthony de, Lodder Olivier, Meijden Charley van der, Pabbi Nittin, Ramsahai Mitchell, Rotstein Lorian, Schaik Jaap van, Schoute Demi, Smit Joakim F, Wiewel Thomas. Voorlopige C7 d' Arnaud Gerkens Wieger, Born Thomas, Dunnewold Niels van, Termaaten Gianni, Grapperhaus Ferdinand, Guntenaar Boris, Hagenbeek Jordan, Nieuwkerk v. Kees, Ke steren Gilles van, Leeuwen Alexander van, Cueni Luca M, Nijsen Jacob, Ramer Milan, Lek Ricardo, Rouwendaal Ruben, Schieber- gen Brett. Nog in te delen C-junioren Boers Omri de, Haven Daniel, Holtkamp Be rend, Rochat Gregory, Semeins Jason, Zwe den Daniel van, Caeiro Diego. Indeling teams D-, E- en F-pupillen De indeling van de teams zijn voorlopig. Een aantal teams zal nog aangevuld worden met nog in te delen spelers. Ondanks dat aan de indeling door verschillende trainers en lei ders en jeugdcommissieleden aandacht is besteed kan het zijn dat spelers per ongeluk niet genoteerd zijn. Wilt u dan zo vriendelijk zijn om het afc-jeugdinformatiebandje in te spreken (020-6008931) of te reageren via E- mail afcieugd@euronet.nl De spelers die bij de categorie "nog in te delen" staan en spelers die willen reageren op de voorlopige indeling kunnen ook op bovengenoemde wij ze reageren. De trainingen starten in de week van maandag 20 augustus, de competitie start op zaterdag 8 september. Mochten er onverhoopt verkeerd gespelde voor- en achternamen worden vermeld dan kunt U zich wenden tot bovenstaand tele foonnummer en e-mailadres. Voor wat betreft de E-en F-pupillen hoeft men met ingang van het nieuwe seizoen voor deze pupillen geen wedstrijdformulier meer in te vullen. Voor de wedstrijd dient de elf talleider zich te melden aan de wedstrijdta fel, zodat men op de hoogte is van de aanwe zigheid van het team. Gaarne na de wedstrijd via de scheidsrechter of elftallleider aan de wedstrijdtafel laten weten wat de eindstand is. Deze wedstrijden moeten namelijk wel bij de K.N.V.B. geregi streerd worden.

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 14