de onverschrokkenheid van Alexander Hes, de snelheid en de doelpunten van Nicky Heeremans, de dreiging voor de goal van Baby Chatziliontos, het overzicht en de ka nonskogels van Nick Rijkaard, de koelbloe digheid en rushes van Tim van Wees, de verdedigende kwaliteiten van Julian Schild, de multi-functionaliteit van David Groen teman en de heldenmoed van onze keeper Philip Galavazi. Voeg hierbij het enthousi asme van coach Lody Bohne en de rust en deskundigheid van assistent-coach Berney Frankfort, dan zult u allen begrijpen dat het eigenlijk al vaststond dat dit, zorgvuldig door de deskundigen van AFC vastgestelde team ofwel machine, glorieus kampioen zou wor den. Namens de ouders van de spelers wil de heren Bohne en Frankfort alsnog van harte feliciteren met dit prachtige resultaat en daarnaast bedanken voor de fantastische be geleiding en vooral de intense beleving in de richting van onze kinderen. Herman Rijkaard E7 kampioen. We moesten twee keer achter elkaar tegen dezelfde tegenstander, een inhaal- en normale wedstrijd spelen en als we die beide zouden winnendan kampioen. De tegenstander hadden we dus ook al de Woensdag ervoor ontmoet bij de inhaalwedstrijd, en de tegenstand was heftig. Wat we toen al vermoedden bleek zaterdag waar. Ze hadden die woensdag wel heel sterke invallers opgetrommeld, desalniet te min hadden we toch gewonnen. Mentaal kunnen we inmiddels een stootje hebben. Al was de overwinning krap. Dus dan denk je voor de zaterdag dat wordt spannend. Dat we overigens mentaal steeds sterker werden hadden we eind vorig jaar al gemerkt. De eerste wedstrijden wonnen we fluitend, maar toen promoveerden we in de herfst en hadden het we het als team toch wel even moeilijk. Maar daar zijn we fantastisch uitgekomen want in 2 jaar tijd heeft dit team maar 1 keer verloren!!! Verloren we vorig jaar de laatste wedstrijd om het kampioenschap nog met 4-3 (weten jullie nog alle doelpunten van dat jongetje dat de volgende dag naar ajax El vertrok?) Dit keer wonnen we met 12-1 En het team stond ervoor. Max, met z'n reactievermogen het lijkt wel of hij voelt waar de bal heengaat. Hij is een belangrijke jongen onder de lat geweest in een aantal wedstrijden dit seizoen, waar het een dubbeltje op z'n kant was of we zouden winnen. In deze wedstrijd hield hij in het be gin van de wedstrijd z'n doel weer mooi schoon met een paar prima reddingen. Mer- lijn, de stofzuiger. Hij is onze laatste man en staat daar ook voor. Hij heeft in heel wat wedstrijden een knappe hoeveelheid manie ren laten zien hoe je een aanvaller kunt te genhouden. Deze wedstrijd was dat niet echt nodig maar dan komt dat harde schot uit die benen van hem ook mooi van pas. Lars speelde als zo vaak een felle en heel stand vastige wedstrijd. Hij had een paar hele goeie acties en met die harde schoten een goede aanstichter van verwarring bij de tegenpartij. Onze voorhoede profiteert vaak van zo'n lancering; zo ook dit keer met de waterval aan goals. Milan scoorde deze kampioens wedstrijd een mooi doelpunt. Hij geeft ook steeds vaker slimme voorzetjes en werkt hard. Met zoveel jongens sta je dan echter natuurlijk wel regelmatig aan de kant maar bij hem gebeurt dat op een manier waardoor je een sterke mentale kracht bent voor het team. Henk is de werker op het middenveld. Heeft dit seizoen ook regelmatig z'n doel punten gemaakt en heeft een aantal keren met harde verre schoten de keeper van de tegenpartij te grazen genomen. Thijs heeft dit seizoen al op heel wat plaatsen gespeeld. Werkt vaak heel hard en combineert dat werk dan ook nog eens regelmatig met een goede afronding. Anders gezegd hij kan veel werk in de achterhoede verzetten en is er ook vaak als de kippen bij als het gaat om scoren. En dat heeft hij dit seizoen dan ook regelmatig gedaan. Sam speelt z'n steun en toeverlaat rol prima, meestal op rechts. Als hij zich echt kwaad maakt, hoor je hem ook letterlijk langs komen stomen. Met corners nemen en vrije schoppen weten we allemaal dat hij een gericht hard schot in de benen heeft. Speelt met de volle inzet en inzicht. Net als z'n compaan aan de andere kant Abel. Abel moet het niet van z'n stevigheid hebben maar door z'n inzet maakt hij heel wat tegenstanders dol. Want zijn ze hem voorbij dan komen ze hem weer tegen. Waarbij ook hij het hele veld constant kan belopen. Met z'n voorzet ten heeft hij Tim op weg gestuurt naar me nig doelpunt. Linksvoor is de plek van Tim en die staat voor heel wat goals. Hij pingelt nog steeds, waarbij je soms vastloopt maar vaak je andere aanvalsgenoten vindt met mooie voorzetten of zelf weet af te ronden met een doelpunt. Ook bij Tim geen gebrek aan felheid; die wordt steeds minder met de mond en handen beleden maar met de voeten waardoor hij heel wat goals op z'n naam heeft staan. Jason is de middenvoor. En speelt z'n rol ook met meer en meer overtui ging. Voert z'n vleugelspelers vaak met mooie passes maar weet zelf ook het doelnet vaak in beweging te krijgen. En doet dat met veel inzet en ook hem hebben we heel wat keren horen stomen op het veld. En dan Tadzio, vaak de rechtsvoor die ook veel werk verzet. Maar ook op het middenveld z'n mannetje staat en voorin voor heel veel gevaarlijke situaties zorgt. En zoals het hoort bij elke spits: natuurlijk heel goed het doel weet te vinden. Hij kan ook echt met de bal spelen en voorziet z'n andere makkers daar mee van vaak prima scoringskansen. En zo is E7 ongeslagen gebleven dit jaar. Jongens, naast dit geweldige resultaat is het ook een heel leuk jaar geweest waar we hard hebben gewerkt en veel volume aan de kant hebben verbruikt. Jullie hebben de deal van dit jaar gewonnen, dus Willem Massar en Paul Malschaert OPSTELLINGEN Al selectie: Tahir Akhamrane, Salah Bentohami, Sherman Brown, Raoel Darnoud, Marlon Faria, Reynold George, Lidiano Goedhart, Michael Goudriaan, Nordin de Groot, Jegny van de Kust, Thijs van Leeuwen, Clinus Mook, Robin Stolp, Pierre Tosch, Robert Verschraagen, Kevin van 't Wout, Matthijs Visser. Leider A1Robert Gehring (06-54738215) A2 Robbert Eckhart, Rory Lighthart. Jordi Diepeveen, David Westerhof, Junny Panneflek, Sandro Pique, Tjidako Gaspers, Karim Eyarman, Sergio Naarden, Gregory Hirschfeld, Jink Gudde, Reinier Meyer, Karei van Vugt, Robbert Stuut, Jamal Auriaghel. Trainer coach: Dick Bakker (035-5269995) Leiders: W. Diepeveen (6235780) P. Gaspers (6642576) A3 Houssein Eyarman, Tim Abbenhues, Thierno Diouff, Mitchel Lens, Niels Kronenburg, Steffan van Slooten, Mischa van Eimeren, Frank van Brussel, Jerry Hollander, Kevin Maduro, Bilal Chadli, Damian Schut. Trainer: Dick Bakker (035-5269995) Ass. Trainer: Jan Roelofs (035-5268501) (06- 2349426) Leider: Chris Bruystens (6121626) Verzamelen thuiswedstrijden 60 min. voor aanvang, uitwedstrijden 90 min. voor aanvang. B1/B2 selectie: Jaouad Arsalane, Stephen Becker, Pieter Bensen Quintin Bosnië, Orlando Brouwer, Merijn Bruystens, Furgel Cairo, Nabiel El Yaakoubi, Ibraim Erdogan, Vincent de Groot, Murat Guzeler, Thomas Heemskerk, Ernst Imanuel, Marvin Kempes, Sadik Kilic, Gilliano Linger Harvey Lodik, Lucien van Loy, Mathijs Radder, Evron Richardson, Jordi RietveltJermaine Rock, Bahir Saied, Dwayne Schet, Louis Stam, Stanley Telman, Tom Verhagen, Rik Vermeulen, Johan Voogd, Kevin Krassovski. Leider B1Chris Bruystens (6121626) Leider B2: Chris Bruystens B3 Tys de Bont, S. Baykal, Sammy Commandeur, Babacar Diouf, Robert Franchimont, Tibo Gude, Wilco Horsmeier, Charly Kamphuis, Junior Macniel, Martijn Meyer, Stefan Openneer, Andrew Reep, Sander Staaks, Suria Steijlen, Haytze Teerink, Teun van Waesberge, Shawn Campbell Leider: Dhr. Teerink (4961106) en Dhr. Kamphuis 036-5355059) B4 Hyatt Baker, Kasper van Beek, Dick Bouwman, Airto Burke, David Cairo, Kay Couwenberg, Mervin Joping, Jurre van Kesteren, Laurens Ligthart, Ashar Medina, Paul Overste, Danny Pinto, Yorden Plevier, Youssef Saigh, Ruben Zwart. Leiders: Dhr. van Beek (6763404), en dhr. van Kesteren (4537273), en dhr. Bouman (6842317). B5 W. Agbo, David Blok, Dave de Winther, Mo Coppes, Tycho Erdman, Cong Feng, Vincent Heit, Rik van der Hoven, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Jonathan de Lieme,

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 17