WEDSTRIJDVERSLAGEN OSV BI-AFC B3 (22 april) Onder de bezielende leiding van gelegenheidscoach van Straten mocht de B3 proberen puntjes binnen te halen om degradatie uit de hoofdklasse te voorkomen. Op het veld, dat aanvankelijk toegewezen was aan de C5 (die nu in een zandbak mochten ploeteren) en dat volgens mij bewees dat de aarde rond is, ging de wedstrijd van start. Met gelegenheidskeep Suria in de goal en de vaste waarde- verdedigers Shawn, Haytze en een licht geblesserde Andrew moest voorkomen worden, dat er al teveel in de AFC-goal zou komen. Er werd leuk gevoetbald en met een prachtige goal wist Stefan zijn ploeg op 0-1 te zetten.. De coach van de tegenpartij had hiermee geen rekening gehouden en vroeg zich af waarom AFC met een hoger team gekomen was. OSV moest er een schepje bovenop doen en dat resulteerde in een rode kaart voor een van hun spelers. Helaas gebeurt er dan wat zo vaak gebeurt: de AFC- spelers wisten zich geen raad met de ruimte en OSV kon met tien man twee keer tegenscoren. Na de rust werd het er niet mooier op en met nog twee keer rood werd de wedstrijd met 9 tegen 10 en een 3-1 score helaas verloren. Mannen in de eerste helft gezien, dat jullie het best kunnen, maar helaas weer niet die dure punten, even afwachten wat HBC gaat doen. Suria de complimenten en Roy nog bedankt voor de coaching. Thea. V. AFC C 3 - OMNIWORLD C 3 Slecht spelen en toch winnen. Dan mag je niet helemaal ontevreden zijn. Het wordt 1-0 door Dave Rijkaard en in de tweede helft 2-0 door Tomas Weijl. De laatste wedstrijd van het seizoen zit er op. Een korte terugblik. Tweede worden achter Zeeburgia; op zich een prachtig resultaat. We winnen 14 wedstrijden; spelen 3 wedstrijden gelijk en we verliezen er ook 3. Vooraf heeft niemand een tweede plaats durven voor spellen, alleen mmar durven hopen. Joost Delsing haakt na enkele wedstrijden af. Ben- no Nihom raak al vroeg in het seizoen ge blesseerd en heeft slechts enkele wedstrijden kunnen spelen (ik hoop dat je snel blessure vrij bent). Tom van Kampen vond dat hij te weinig tot spelen kwam. Dat was voor hem de reden om enkele wedstrijden voor het ein de van het seizoen voor de C 3 te bedanken. De opkomst tijdens de trainingen op maan dag, woensdag en vrijdag was goed; er werd weinig verzaakt. De speelvreugde tijdens de wedstrijden was groot; over de vriendschap onderling viel weinig te klagen. Sommige jongens gaan de grote 'overstap' maken naar de B junioren; anderen blijven nog een jaar C junior. Casimir en ik willen alle jongens nu alvast bedanken voor hun inzet en hun posi tieve bijdrage aan dit succesvol verlopen sei zoen (we zullen op 1 juni het seizoen geza menlijk afsluiten; daarover volgt nog infor matie). Uiteraard ook een woord van dank aan de ouders en/of verzorgers. Voor ons was het seizoen geslaagd, hopelijk voor u ook. Groeten, Casimir en Peter C 3) AFC C3- DWV C2 (6 mei) De uitwedstrijd tegen deze tegenstander was een ware thriller. Om nog maar even in de herinnering naar boven te halen: die waar Erik met een mooi afstandsschot nog net een gelijkspel uit wist te halen. Er zou dus weer hard gewerkt moeten worden. Helaas zonder Thomas, die nog in de Griekse zon zit, maar met Tjerk op zijn plaats. Met zeer veel enthousiasme werd dan ook de 1-0, een mooie goal van Toninho, op de tribune ontvangen en het duurde even, maar ook de 2-0 werd gemaakt, weer zo'n attente aktie van Ronnie. De DWV-boys liepen er wat lusteloos bij en AFC kreeg terecht de indruk dat er meer uit deze wedstrijd te halen viel. Na een mooie voorzet van Toninho scoorde Tjerk de 3-0 en knalde Erik vanuit een penalty de 4-0 in de touwen. Bij rust leek de wedstrijd al gelopen, leek het. De vraag was of er een nog leukere score uit de bus kon komen en zo ja, welke. De bedoeling was duidelijk: Merijn 5-0, Tjerk 6-0, Danny 7-0, weer Tjerk 8 en 9-0. Hier zaten echt een paar juweeltjes tussen, mede doordat er niet zelfzuchtig gespeeld werd: Toninho en Jeroen (zelfs een paar keer) met mooie assists. Inmiddels waren verdedigers Erik en Sam eruit gehaald en mochten nog twee Di ers invallen, maar het bleef eenrichtingsverkeer De tiende kon niet uitblijven en Joey maakte zijn hele familie (vooral zijn moeder) gelukkig door deze (met rechts) aan te tekenen. Omdat iedereen nu toch wel medelijden met DWV kreeg mocht die ploeg alsnog een tegendoelpunt maken en stond er na twee keer 35 min. 4-2 op het scorebord, maar 10 - 1 in het boekje van de scheids. Donderdag de laatste competitiewedstrijd tegen Omniworld, dat vandaag Blauw-Wit met 0-1 (6 mei) verslagen heeft. Worden we dan nog nog tweede? Invallers nog bedankt en genieten jullie nog maar even na van je kampioenschap. Thea. V. OSV C2 - AFC C3 (29 april) Gewapend met een doos sportdrank betreden jarige Sieuwerd en zijn vaste begeleidster het OSV-complex. We hoeven gelukkig niet te spelen in de zandbak, waar de C5 vorige week moest, maar mogen op het gezellige hoofdveld. Ook dit bleek bepaald geen biljartlaken. Thuis hadden we deze tegenstander in een pittige wedstrijd op 1-0 weten te houden, dus het zou geen "makkie" worden. AFC startte met leuk, fris voetbal: er werd lekker getikt en de tegenstander werd onder druk gezet. De 0-1 kon niet uitblijven en met een lekkere knal opende Jeroen dan ook de score. Daarna werd er iets meer met de bal gelopen en dat leverde de kwalificatie "postbodevoetbal" op van de tribune (weer wat geleerd). De tegen stander had echter een stadsomroeper inge huurd in een poging langzij te komen en met twee messcherpe counters lukte dat ook: 1-2. Na de thee weer een lekker fel AFC. Je laat je keeper tenslotte niet met een verlieswedstrijd zitten op zijn verjaardag, terwijl hij zelf zijn doel pittig leeghield na die counters. OSV werd weer goed onder druk gezet en na een niet goed ingrijpen van de OS V-keep tikte Ronnie de bal attent in de goal 2-2. Dit bleek ook de eindstand. Jongens we hebben genoten langs de kant, goed gewerkt. Speciale dank ook aan Aswad, die uitstekend inviel. Ik hoop de laatste twee competitiewedstrijden net zoveel strijd van jullie kant te zien. Succes. Thea V. AFC C3 - Zeeburgia C2 (22 april) De perfecte voorbereiding op de wedstrijd: in de file, je trainer mobiel niet bereikbaar en een klok die flink doortikt. Omkleden in de auto dan maar en hopen, dat je op tijd bent. Op het randje dus en dat tegen de koploper. De opdracht was simpel: minstens een punt halen. Na drie minuten was er al een bal op de paal van het AFC-doel en even daarna een schot op de paal bij de tegenstander; een flitsend begin en het bleek AFC dat de score opende. Er volgden nog wat mooie acties van onze boys. maar onze tegenstander werd sterker en bereikte nog voor rust een 1-2 voorsprong. Na de thee was het vooral onze tegenstander die liet zien waarom zij eerste staan en een 1- 6 bleek het eindresultaat. Geen kampioen schap meer mogelijk, maar wel de promotie naar de hoofdklasse als we de koppies erbij houden. Succes daarmee. Thea V. opgenomen op AFC website R.K.A.V. C2-A.F.C. C5 Kampioenschap binnen handbereik Woensdagavond 2 mei vertrok de C5 van een zonnig Goed Genoeg richting Aalsmeer om het op te nemen tegen de enige overgebleven concurrent voor de kampioenschap van West II. R.K.A.V., dat omstreeks de kerst was her ingedeeld in onze poule en net als de C5 tot woensdag slechts één keer had verloren, had echter nog geen onbesliste uitslag in haar stand hoeven te verwerken. Om dus uitzicht te blijven behouden op de titel, moest er der halve worden gewonnen van dit hoogste C- team uit Aalsmeer (R.K.A.V. heeft 'slechts' een C2 en een C3 en geen Cl). Omdat onze spits, David van Tiel, toe was aan vakantie en onze mandekker David Langenberg nog niet helemaal terug was van zijn blessure, was ons team die avond versterkt met Toni Korsten uit de C4 en Andreas Ewart uit het derde C team. Uiterst gemotiveerd en met een gezonde hoeveelheid spanning in het li chaam begon de C5 voortvarend aan deze klus op een schitterend grasveld dat nodig eens naar de kapper moest. Dit veroorzaakte mede een in alle opzichten zware wedstrijd, waarin zelfs het aantal gemiste kansen in evenwicht was en er in feite twee kandidaten waren voor de zege. Doordat de jongens be reid waren vanavond tot meer dan het uiter ste te gaan en zij zich gesterkt voelden door 14

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 14