F-0 Junioren World Cup
F0-Junioren
Champions League
Leider: R. Bakker en Zn. 6597344/ 06-
51505178
Programma
Zaterdag 28 april, aanvang 10.00 uur,
laatste speelronde!!
Frankrijk - Mexico Veld 1
Engeland - Nederland Veld 2
Portugal - Uruguay Veld 3
Argentinië - Nigeria Veld 4
België - Brazilië Veld 5
Na afloop volgt in het clubhuis de
prijsuitreiking en uitleg over de evenementen
gedrunde de rest van het seizoen plaats.
Komt allen!
Zaterdag 5 mei
Wedstrijdje op half veld en duurt 2 x 17,5
minuut.
8:45- 9:20 team A-team B
9:30-10:05 team C-team D
10:15-10:50 team E-team F
Team A
Dion Thomas, Jordi Samardzic, Thomas
Russell, Sam Verbeek, Reinier Sombeek,
Enzo Doyer, Stijn Jesse, Robert Dekker, Max
Flaanraadts.
Leider: Cees Thomas (0294-415348, 020-
6182805).
Team B
Benjamin Tugendhaft, Daniel van der Kolk,
David de Vries, Denny ten Nijenhuis, Daan
van der Horst, Adriaan Didovic, Cees de
Lindt, Olivier de Jong
Leider: Fred ten Nijenhuis (06-53487485).
Team C
Bob de Vries, Xander Stoffers, Daan
Erisman, Benni Lange, David Markx, Karei
Geeraerdts, Maxime Boekei, Mike van
Doesburg.
Leider: Ron van Doesburg (06-52344217,
020-6760786)
Team D
Xander Stoffers, Tammo Tjong Joeaj, Kevin
Dekker, Jasper Lyppens, Willem van
Leuven, Dirk Hofland, Julien Peschar,
Alexander van Wijnen.
Leider: Dick Peschar (06-53840347, 020-
6704761)
Team E
Moulai Lamraoui, Lennart Ackermans,
Roderik Oranje, Daniel Drenkelfort, Nathan
Moszkovic, Kyle Schewitz, Robin van
Beveren, Leon Huyser
Leider:
Team F
Russel Fellinga, Jordi van Teunenbroek,
Mees van Dalen, Boris Ris, Henk Janus,
Ismael Filali, Jesse van de Meer, Bram
Storosum
Leider:
Zaterdag 12 en zaterdag 19 mei
Toernooi Alphense Boys
Verzamelen: 08.15 uur, op de parkeer
plaats bij AFC
Team 1: Nederland en Argentinië
Leiders: Cees Thomas en Dick Peschar
Team 2: België en Brazilië
Leiders: Nico de Vries en Maarten Jesse
Team 3: Engeland en Frankrijk
Leiders: Fred ten Nijenhuis en Frank
Verbeek.
Team 4: Uruguay en Nigeria
Leiders: Peggy van Wijnen en Charlers
Doyer
Mexico: Olivier de Jong en Karei Geeraerdts
horen bij Team 1
Stijn Jesse, Henk Janus, Leon Huyser horen
bij Team 2
Portugal: Thomas Russell en David Markx
horen bij Team 3
Daan Erishman, Kevin D. en Jordi van T.
horen bij Team 4
Indien verhinderd gaarne afbellen bij de
leider van het team. Bij 2 of meer
afzeggingen kan de leider bellen met Emiel
Neter.
Stand
Frankrijk 21
Uruguay 21
Argentinië 18
Brazilië 16
Portugal 14
Nigeria 12
Mexico 9
België 3
Nederland 3
Engeland 1
Bij verhindering, ouders gaarne bellen met
de leid(st)er van het team (zie opstellingen
voor telefoonnummers). Bij onvoldoende
spelers (i.e. 3 of minder) dient de leid(st)er te
bellen met coördinator Emiel Neter (020-
7765086 of 06-50428241).
Zaterdag 26 mei
Wedstrijdjes op half veld (wedstrijdjes
duren 2x17.5 minuut)
08.45 - 09.20 uur: Team F - Team E
09.30 - 10.05 uur: Team D - Team C
10.15 - 10.50 uur: Team B - Team A
Voor teamindeling zie zaterdag 5 mei
Opstellingen Worldcup
Nederland
Dion Thomas, Mike van Doesburg, Xander
Stoffels, Moulai Lamraoui, Luca Plieger,
leiders Ron van Doesburg (06-52344217 of
020-6760786) en Cees Thomas (0294-
415348 of 020-6182805)
België
Jordi Samardzic, Bob de Vries, Lennart
Ackermans, Tamo Tjong Joeaj, Russell
Fellinga, leider René de Vries (020-6628628)
Portugal
Thomas Russell, Daan Erisman, Kevin
Dekker, Jordi van Teunenbroek, David
Markx, leider Roy Dekker (020-6449119)
Frankrijk
Sam Verbeek, Cees de Lindt, Roderik
Oranje, Mees van Dalen, Jasper Lyppens,
leider Frank Verbeek (020-6226433)
Engeland
Reinier Sombeek, Danny ten Nijenhuis,
Benni Lange, Willem van Leuven, Daniel
Drenkelfort, leider Fred ten Nijenhuis (06-
53487485)
Uruguay
Enzo Doyer, Benjamin Tugendhaft, Bram
Storosum, Nathan Moszkovic, Dirk Hofland,
leider Charles Doyer (020-6254555)
Argentinië
Daniel van der Kolk, Djaïr Kuyt, Adriaan
Didovic, Julien Peschar, Kyle Schewitz,
leider Dick Peschar (06-53840347 of 020-
6704761)
Brazilië
Robert Dekker, David de Vries, Ismael Filali,
Jesse van de Meer, Boris Ris, leider Nico de
Vries (020-6737029)
Mexico
Stijn Jesse, Olivier de Jong. Henk Janus,
Karei Geeraerdts, Leon Huyser, leider
Maarten Jesse (020-6714969)
Nigeria
Daan van der Horst, Max Haanraadts,
Alexander van Wijnen, Maxime Boekei,
Robin van Beveren, leidster Peggy van
Wijnen-de Hond (020-6754890)
Programma
Zaterdag 28 april, aanvang 9.15 uur
Juventus - Ajax Veld 1
Barcelona - Manchester United Veld 2
F.C. Porto - Glasgow Rangers Veld 3
Bordeaux - Real Madrid Veld 4
Dinamo Kiev - Inter Milan Veld 5
B. München - Bor. Dortmund Veld 6
Zaterdag 5 mei, aanvang 9.15 uur
Inter Milan - Ajax Veld 1
Glasgow Rangers - Juventus Veld 2
Manchester United - Bordeaux Veld 3
F.C. Porto - Dinamo Kiev Veld 4
Real Madrid - Bayern München Veld 5
Barcelona - Borussia Dortmund Veld 6
Zaterdag 12 mei: geen programma!!!!
Toernooi OSV. Verzameltijd nog niet
bekend.
Uitgenodigd worden: Tim Hermans, Aart
Delsing, Nick Frese, Mickey van der Hart,
Bart Wisman, Carlo Teixeira, Mitchell
Harig, Ethan Spanjaard, David van Paridon
Leider: Gerard Spanjaard
Zaterdag 19 mei, aanvang 9.15 uur, laatste
speelronde!!
Ajax - Bayern München Veld 1
Barcelona - Dinamo Kiev Veld 2
Real Madrid - Juventus Veld 3
F.C. Porto - Manchester United Veld 4
Glasgow Rangers - B. Dortmund Veld 5
Bordeaux - Inter Milan Veld 6
17