op 1 de spitsen moesten opvangen. Voorin was het echter moeilijk om de bal vast te houden voor Rio en Justin, hoewel vooral de laatste voor elke meter vocht. En, dat was wel de kracht van HFC, nooit hadden we een vrije man waardoor het opbouwen erg moei lijk werd. Zodat de aanvalsgolven in hoog tempo op ons doel bleven afkomen. De ge lijkmaker werd een wat ongelukkig van richting veranderd afstandsschot, dat brak onze weerstand. En nog voor de rust kwam ook de achterstand via een goede combinatie die van dichtbij werd ingeschoten. In de tweede helft bleven we goed en gemotiveerd tegenstand bieden. Acties van Duco en Maxim liepen echter meestal vast in het postuur van hun tegenstander, hun keeper heeft slechts een enkele keer moeten ingrij pen. Achter hadden we het een stuk drukker. Randall heeft het niet kunnen horen, maar hij kreeg heel wat terechte complimentjes van de ruim aanwezige toeschouwers. Vaak liep het daardoor goed af. Maar twee hele mooie doelpunten van HFC maakten het verschil duidelijk. Leuk om tegen zo'n goede tegenstander te spelen. Fijn dat dat ook in een hele vriende lijke en sportieve sfeer ging vandaag. Ieder een heeft zijn best gedaan, jammer dat we nèt tekort kwamen. Wij gaan deze competitie dus voor plaats twee, dat hebben we in eigen hand, want alle andere teams kunnen we wèl hebben Frank de Munnik opgenomen op AFC website 24/3 AFC E6 - Sporting Martinus E3 7-4 Na een wat mindere periode, waarin onder meer uit van Sp. Martinus verloren werd, waren de spelers van de E6 deze zaterdag vast besloten weer eens wat punten binnen te slepen. Onze vaste kiep Ruben was helaas afwezig, maar gelukkig was Daan bereid om het doel te verdedigen. Vanaf de uittrap zette de E6 meteen druk op het doel van de tegen stander en in de hele beginfase van de wed strijd werd met mooie combinaties vanaf de zijvleugels menige kans geschapen. Sporting Martinus beschikte echter naast enige (zeer) lijvige spelers ook over een prima keeper, zodat een AFC-doelpunt vooralsnog uitbleef. Via een verre pass op een zeer vooruitge schoven spits kon de tegenstander de score zelfs openen, 0-1! Gelukkig lieten onze jon gens het er niet bij zitten, en kort na de ope ningstreffer scoorde Giel via een opponent de gelijkmaker. Al heel snel na de hier op volgende midden-uit kwam al weer de vol gende kans, waarbij Giel alleen op de keeper afging. De keeper kwam als een haas zijn doel uit om hem te verschalken, maar had met een zeer fraai lobje van Giel toch het nakijken: 2-1! Sporting Martinus zette ui teraard alles op alles om weer langszij te komen, en Daan verrichte enige wonderbaar lijke reddingen. Ook Ruben verhinderde met een professionele sliding een zeker tegen doelpunt, en verdedigde samen met Tymen en Mathijs op het middenveld de hele wed strijd uitstekend! Zo hield AFC overwicht, en kon Stephan de voorsprong uitbouwen tot 3- 1AFC bleef doorgaan met goed voetballen, en Sporting Martinus moest soms driest uitverdedigen. Uit een van de corners die hieruit voortkwamen scoorde Youri met een schitterende kopbal simpel maar fraai 4-1. Wie dacht dat de wedstrijd hiermee gelopen was vergist zich echter, want Sporting Marti nus wist toch nog zicht op de aansluiting te behouden door terug te komen naar 4-2. Uit alweer een corner boorde Sil echter alle hoop voor de tegenstander de grond in met een genadeloos harde knaller: 5-2. Hierna dreig de de AFC motor even te haperen, en liep de tegenstander ondanks heldhaftig kiepen van Daan weer in tot 5-3. Gelukkig wist de E6 echter het doel van Sporting Martinus toch steeds weer te vinden, en kon Rafael vanuit een bijna onmogelijke hoek met een prachtig doelpunt 6-3 aantekenen. Na alweer een tegendoelpunt wist Stephan uiteindelijk de eindstand op 7-4 te bepalen. Jongens, jullie hebben ons een hele goede wedstrijd laten zien, met veel prachtige doel punten. Wat opvalt is dat jullie heel hard hebben gewerkt, goed samenspelen, en on danks de soms wel heeeel stevige tegenstan ders toch goed zijn blijven doorvoetballen. De van Gaaltjes langs de lijn zijn weer trots!! Rob Adams opgenomen op AFC website OPSTELLINGEN Al selectie: Tahir Akhamrane, Salah Bentohami, Sherman Brown, Raoel Darnoud, Marlon Faria, Reynold George, Lidiano Goedhart, Michael Goudriaan, Nordin de Groot, Jegny van de Kust, Thijs van Leeuwen, Clinus Mook, Robin Stolp, Pierre Tosch, Robert Verschraagen, Kevin van 't Wout, Matthijs Visser. Leider Al: Robert Gehring (06-54738215) A2 Robbert Eckhart, Rory Lighthart, Jordi Diepeveen, David Westerhof, Junny Panneflek, Sandro Pique, Tjidako Gaspers, Karim Eyarman, Sergio Naarden, Gregory Hirschfeld, Jink Gudde, Reinier Meyer, Karei van Vugt, Robbert Stuut, Jamal Auriaghel. Trainer coach: Dick Bakker (035-5269995) Leiders: W. Diepeveen (6235780) P. Gaspers (6642576) Verzamelen thuiswedstrijden 60 min. voor aanvang, uitwedstrijden 90 min. voor aanvang. A3 Houssein Eyarman, Tim Abbenhues, Thierno Diouff, Mitchel Lens, Niels Kronenburg, Steffan van Slooten, Mischa van Eimeren, Frank van Brussel, Jerry Hollander, Kevin Maduro, Bilal Chadli, Damian Schut. Trainer: Dick Bakker (035-5269995) Ass. Trainer: Jan Roelofs (035-5268501) (06- 2349426) Leider: Chris Bruystens (6121626) Verzamelen thuiswedstrijden 60 min. voor aanvang, uitwedstrijden 90 min. voor aanvang. B1/B2 selectie: Jaouad Arsalane, Stephen Becker, Pieter Bensen Quintin Bosnië, Orlando Brouwer, Merijn Bruystens, Furgel Cairo, Nabiel El Yaakoubi, Ibraim Erdogan, Vincent de Groot, Murat Guzeler, Thomas Heemskerk, Ernst Imanuel, Marvin Kempes, Sadik Kilic, Gilliano Linger Harvey Lodik, Lucien van Loy, Mathijs Radder, Evron Richardson, Jordi RietveltJermaine Rock, Bahir Saied, Dwayne Schet, Louis Stam, Stanley Telman, Tom Verhagen, Rik Vermeulen, Johan Voogd, Kevin Krassovski. Leider B1Chris Bruystens (6121626) Leider B2: Chris Bruystens B3 Tys de Bont, S. Baykal, Babacar Diouf, Robert Franchimont, Tibo Gude, Wilco Horsmeier, Charly Kamphuis, Junior Macniel, Martijn Meyer, Stefan Openneer. Andrew Reep, Sander Staaks, Abel Swaan, Haytze Teerink, Teun van Waesberge, Shawn Campbell Leider: Dhr. Teerink (4961106) en Dhr. Kamphuis 036-5355059) Spelers Arno Martin en Sherman Richardson worden verzocht contact op te nemen met Roy van Straten tel: 6429168) B4 Hyatt Baker, Kasper van Beek, Dick Bouwman, Airto Burke, David Cairo, Kay Couwenberg, Mervin Joping, Jurre van Kesteren, Laurens Ligthart, Ashar Medina, Paul Overste, Danny Pinto, Yorden Plevier, Youssef Saigh, Ruben Zwart. Leiders: Dhr. van Beek (6763404), en dhr. van Kesteren (4537273), en dhr. Bouman (6842317). B5 W. Agbo, David Blok, Dave de Winther, Sammy Commandeur, Mo Coppes, Tycho Erdman, Cong Feng, Vincent Heit, Rik van der Hoven, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Jonathan de Lieme, Alex Markus, Erik Meyer, Sven Meuleman, Suria Steijlen, Kyoma Veldhuis. Leiders: Dhr. Meuleman (6732030) B6 Koen Bos, Fernando Fernandez, Olaf den Hartigh, Erez Herman, Sjors Kaaks, Cilian King, Thijs Koster, Liran Kronenburg, Oliver Masson, Flip Nieuwenhuys, Alexander Peters, Christian Roos, Melle Schellekens, Seth van Straten, Sam Wennekendonk. Leider: Dhr. v. Straten (6429168) Cl selectie: Jesse Annoh-Wijnaar, Mohammed Attaibi, Tomas Bleker, Darco Botic, Allon Cohen, Ben Ebu-Mordi, Tyrone de Groot, Jan Mathijs Harderwijk, Lamin Jaiteh, Naikson Maduro, Olivier Poederbach, Sylvian Prade, Laurens Samson, Ernest Sarpong, Mark Schol, Rodney Ubbergen, Donald van de Veen, Roy Verkaik. Leider Cl: Dhr. van Leijenhorst (6980008) C2 Philip Blokhuizen, Nicky Guijarro, Wouter Kloes, Thomas de Leth, Disire Linger, Joppe Out, Winsten Polling, Maurits Pompeo, Dave Rijkaard, Yacob Sason, Norbey Siepman, Floris Wagenaar. 15

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 15