sommigen lieten hun kop hangen. Dan volgt onherroepelijk de 1-2; een snelle counter van Blauw Wit. Jongens, blijf elkaar steunen en aanmoedigen in het veld, want dan win je deze wedstrijden. Woensdag 28 maart kans op revanche! En ouders. Lekker positief aanmoedigen, we weten dat het helpt! An thony, bedankt voor derde (goede) inval beurt. Thea V. 25 maart: AFC C3 - O.S.V. C2 Bijna het gehele team vroeg uit de veren om om negen uur wintertijd de C2 aan te moedi gen. Wintertijd, ja, want op 25 maart leek het alsof alle uitstekende ledematen eraf vroren door de ijzige wind. Na de C2 mochten de jongens op het Wetra aantreden. Joey had de kou al voorzien, want die had zijn enkels extra stevig laten inpak ken. Eriks rug voelde ook al erg lekker, zodat het er goed uitzag. Het was daarom zeer verrassend, dat AFC met attractief voetbal begon. Het was weer Thomas die met een mooie actie op links via de handen van de keeper scoorde. Met die score werd ook aan de thee gegaan. Onmiddellijk na de rust creëerde Laurens zichzelf een paar mooie kansen, die niet in een doelpunt resulteerden. Toninho met een mooie voorzet, Thomas met nog een mooie actie, Jeroen die vanuit de rebound van zijn vrije trap bijna scoorde, maar het bleef 1-0. Daarna sloeg het noodlot bijna toe: Erik plat op zijn rug en Joey nog een flinke tik tegen zijn enkel en de onherroepelijke counters van de tegenpartij. Sieuwerd wist een doorgebro ken speler zover naar rechts te krijgen dat hij voorlangs speelde en iedereen verdedigde zo ongeveer mee. (Rinus vrat bijna zijn horloge op van de spanning!) Toen het laatste fluit signaal klonk was de 1-0 blijven staan. Jon gens. lekker hard gewerkt en Joey als je met jouw pootjes zo speelt verdien je een dikke pluim, evenals Erik die ondanks de pijn toch doorging. Succes de volgende wedstrijden en met vechtlust kun je een heel eind komen. Thea V. opgenomen op AFC website D.W.S. C3-A.F.C. C5 Zondag 18 maart, de C5 verzamelt op een luxe tijd bij Goed Genoeg om de klus te gaan klaren bij de club met de reuzenvoetbal aan de Haarlemmerweg. D.W.S.de voormalige club van Jimmy, dat thuis door ons na een spannende en vermoeiende wedstrijd toch met 3-0 werd verslagen. Het team dat, zeker in het begin van de competitie, imponeerde door haar grote overwinningen. Uitslagen met dubbele cijfers waren toen zeker geen uitzondering. Bij D.W.S. aangekomen, hoorden we pas dat er op kunstgras moest worden gespeeld. Ietwat lastig, als je bedenkt dat de schoenen van de meeste jongens op 'zacht' gras had den gerekend. Maar goed, de wedstrijd moet uiteindelijk toch worden gespeeld, dus niet meer aan denken en "bij de wedstrijd blijven met je hoofd" was het motto. Volledig ge concentreerd gingen de jongens dus richting vlakke mat en na een gedegen warming-up en met een op een aantal plaatsen verbeterde opstelling wist de C5 de tegenstander direct vanaf het begin onder druk te zetten. Het bleek al vrij snel dat dit D.W.S. hierdoor niet dezelfde tegenstand zou kunnen gaan bieden als destijds op Goed Genoeg. Het was goed te zien dat de C5 was 'gegroeid' in de loop der maanden en dat bij D.W.S. de tijd had stilgestaan. De jongens wisten elkaar feilloos te vinden en de 'driehoekjes' waren niet van de lucht. De jongens hadden zich blijkbaar voorgenomen de in de groten getale toege stroomde ouders, broertjes, zusjes, opa's, oma's en andere belangstellenden een ca deautje te geven. Een topwedstrijd dus van een hecht team, dat niet te beroerd is om voor elkaar te werken en waarin de sfeer altijd optimistisch aanvoelt. Tino, Ronald, Niels, David L., Lee, Mare, Jasper, Jeroen, Jimmy, Floris, David van Tiel, Jair en San- der, een prima wedstrijd, waarmee jullie je kansen op het kampioenschap hebben verste vigd! Na met zijn allen bij D.W.S. te hebben ge luncht, keerde de C5 met een 1-6 overwin ning in de knip tevreden terug naar Goed Genoeg om met zijn allen 'het eerste' te gaan aanmoedigen, dat toen al kampioen kon worden, maar hun wens door Türkiyem gedwarsboomd zag. Zondag 25 maart Balen. Doordat K..B.V. zich in het begin van het seizoen had teruggetrokken, waren wij vandaag aan de beurt om het 'elfde team in de poule te zijn en ondanks de grote achter stand in wedstrijden waren we dus vrij. Nou ja, vrij. Er was vandaag voor gezorgd dat de C5 toch voldoende te doen had op voetbal- gebied. Een scheidrechter leveren, diverse teams van de nodige versterking voorzien en met de overigen lekker trainen, maakten deel uit van de voorbereiding van de volgende wedstrijd, woensdagavond uit tegen V.V.A./Spartaan. We houden jullie op de hoogte! Boy Smits opgenomen op AFC website Zaterdag 17 maart: AFC D4 - Diemen D2 Het was een mooie en spannende wedstrijd. In de beginfase ging het niet zo goed, want iedereen ging nog slapen en ik ook. Na 10 minuten stond Diemen op 2-0 voorsprong. Maar AFC geeft zich nooit gewonnen, want na puur kansen van Nittin en ik, maakte ik na ongeveer 5 minuten 2-1. Later kregen wij een penalty want Nittin werd neergehaald, dus ik mocht de penalty nemen. Ik werd een beetje zenuwachtig, maar toch, ik doe het voor mijn team, dus ik liep naar de bal toe en ik schoot de bal de kruising in, doelpunt, 2- 2. Na een kort feest op het veld was het rust. In de rust kwam de trainer Hugo met zijn lange toespraak. Terug in het veld voor de 2e helft, maar dan komt Diemen weer in actie. Na 100 kansen (figuurlijk) kwamen ze op voorsprong, 2-3 voor Diemen, maar wij kregen ook kansen, van onder anderen van mij, Demy, Mitchell, en de ballen kwamen van aanvoerder Youri. En toen 5 minuten voor tijd kregen wij weer een penalty, want Wout werd neergehaald, en weer mocht ik het nemen. Ik weer zenuwachtig, maar ik liep naar de bal en schoot hem in het doel, 3-3. We kregen na het doelpunt nog kansen van ondermeer Jaap, Olivier, Joachim, en ik weer. En toen ging het eindsignaal, lekker hoor D4!ü, Boys. Groetjes van Johan osei Castillio, D4. opgenomen op de site van D4 El Ouderwets en nèt te kort! 17/3 AFC El - Abcoude El 5-1 Een lekkere wedstrijd op een voor ons laat tijdstip vanwege het drukke programma na de afgelastingen deze winter, pas om 2 uur dus. Hoewel Abcoude wat laag op de rang lijst staat hebben wij het altijd een sterke tegenstander gevonden. En dat was het ook nu weer. Een sterke "nummer 10" verdeelde het spel bij hen goed, en bleef voor gevaar zorgen. Maar vandaag lukte alles wat de laatste wedstrijden steeds niet wilde lukken. De eerste helft ging nog wel lang gelijk op. Hoewel we grotendeels op hun helft konden spelen. En na 10 minuten kwamen we met een tikje geluk, maar niet onverdiend op 1-0 via een afstandsschot van David dat van de grond onverwachts opsprong voor de keeper. Abcoude bleef echter sterk tegenstand bieden en uiteindelijk resulteerde dat in een niet onverdiende gelijkmaker, hoewel Randall de eerste poging daartoe nog wist te keren. En op slag van rust voorkwam hij "met gevaar voor eigen leven" zelfs een voorsprong voor ze door zich op de voeten van hun gevaar lijkste man te werpen. Maar na de rust bleek dat al deze tegenstand Abcoude te zeer had vermoeid. En liepen we via Rio en weer David uit naar een veilige voorsprong van 3-1. Daarna werd het echt eenrichtingsverkeer en liet Duco weer eens zien dat zijn rendement fantastisch is, 3 kan sen, twee doelpunten! Het had er nog veel meer kunnen zijn, maar we liepen elkaar wat voor de voeten vanwege het enthousiasme dat alles eindelijk weer eens lukte. Iedereen had er zin in, vooral scheidsrechter Hans kon er geen genoeg van krijgen. Volgende week wacht de topper tegen de koploper, Kon. HFC, die wel een heel sterke prestatie neerzetten in deze competitie, maar wie weet Gezien hun eigen website nemen ze ons in ieder geval heel serieus 24/3 Kon. HFC El - AFC El 4 - 1 Maar als je keeper Randall overduidelijk "Man of the Match" wordt dan weet de geoe fende lezer al hoe laat het is we stonden tegen HFC weer flink onder druk. En het begon zo goed, gelukkig (want dat leek met al die regen nog wel even spannend te wor den) een goedgekeurd gras(hoewel...)veld, lekker voetbalweer, iedereen fit, en maar meteen op voorsprong. Nog in de eerste minuut liep een aanval over links uitstekend en mondde uit in een pass op de vrijstaande Thomas die de bal zonder aarzelen laag in de linkerhoek mikte, 0 - 1Heel snel leek HFC weer langszij te komen, maar met een wan- hoopsduik tikte Randall de bal, tsja...van, of achter, de lijn weg De sportieve en steeds zeer alerte scheidsrechter besliste in ieder geval gedecideerd: doorspelen! De voorsprong konden we zo geruime tijd vasthouden, ook al kreeg HFC een aantal gevaarlijke kansen. Er werd keihard gewerkt door Nick en Daan die het middenveld ver dedigden, terwijl David en Mitchell achter 1 14

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 14