Onbegrijpelijk! Aanstaande O, E en F kampioenen woensdag 4 april van 13.00-17.00 uur ADIDAS voetbaldorp woensdag 4 april van 14.00-17.00 uur regio finale ABN AMRO AJAX CLINIC zaterdag 2 juni Grand Finale Olympisch Stadion In de periode 11 maart t/m 26 maart hebben 1473 bezoekers de website van AFC bezocht. Dit is een zeer hoog aantal waar geen enkele amateurclub in Nederland maar ook in de buurt komt. Er is dus grote belangstelling voor het wel en wee van AFC. Maar bezoekers missen helaas zeer veel op de site en dat zijn verslagen, gebeurtenissen en foto's van de afzonderlijke teams. Zelfs de standaardteams bij de jeugd (Al, BI, Cl en Dl) laten het afweten. Vinden jullie het niet interessant genoeg om met je team op de AFC website te komen? Als dat het geval is moet je beslist niets ondernemen en je site leeg laten. Zo moeilijk is het toch niet: je stuurt regel matig een verslag(je) van je wedstrijd (kan heel kort zijn) naar de webmaster en deze zorgt dat dit zo snel mogelijk op je eigen site gezet wordt. Ook veel teamfoto's ontbreken nog. Complimenten verdienen C3, C5, D7, El en E6. Zij zijn heel actief op hun site. Ik neem aan dat jullie (bijna) allemaal zeer digitaal onderlegd zijn en dat het dus geen probleem moet zijn om iets van je team te e- mailen. Graag hoor ik van jullie of je het hier mee eens bent of het allemaal maar flauwekul vindt. E-mail naar: hanselias@wxs.nl Als beloning voor het behaalde kampioen schap nodigt de KNVB ook dit jaar weer alle kampioensteams uit voor de wedstrijd om de Johan Cruijff Schaal. Kampioen worden is immers een hoogtepunt voor iedere voetbal ler. En dat moet natuurlijk gevierd worden! De ontmoetingsplaats voor al die kampioe nen is net als voorgaande jaren weer de Am sterdam ArenA. Op zondag 12 augustus 'Kampioenen ontmoeten Kampioenen'; de bekroning op een prachtig voetbaljaar; maar ook de aftrap van het nieuwe seizoen. Op deze dag worden de kampioensteams als échte kampioen ontvangen. In het stadion volgt een grootse huldiging tijdens de 'Cap tains Party' en 'Kampioenenparade'. Op de 'Captains Party', voorafgaande aan de wed strijd, worden alle aanvoerders van de kam pioensteams als ware VIP's ontvangen en gefeliciteerd door de KNBV en een andere bekendheid uit de voetbalwereld. Wie dat is, is nog even geheim. Daarna loopt de aan voerder mee in de 'Kampioenenparade' op het veld. Hij neemt het applaus van al die duizenden mensen in het stadion, waaronder natuurlijk de eigen teamgenoten, in ont vangst. Kampioenen die zich willen aanmel den krijgen via de leider of wedstrijdsecreta ris een bestelformulier voor deze dag. De redactie van www.knvb.nl wil op de website alvast de gastenlijst van het seizoen 2000-2001 gaan opstellen. Daarom de op roep aan alle (toekomstige) kampioenen vanaf de D pupillen hun teamfoto te mailen naar kamioenen@knvb.nl Vertel ook even het verhaal van de titelstrijd. Naschrift redactie: het is dan natuurlijk ook vanzelfsprekend dat jullie foto en verslag naar de webmaster van AFC gezonden wordt zodat dit op de website van AFC gezet kan worden. Toernooien agenda april Victoria vrijdag 13 april: BI Quick Den Haag vrijdag 13 april: D3, D10 Elinkwijk/Nike Cup vrijdag 13 aprikCl De Meer zaterdag 14 april: D7, D9, E4, E5, F6, F7 De Meer zondag 15 april: B3, C6, C7 Easter Classic Haarlem zaterdag 14 april: D5, D6, E6, E7 Easter Classic Haarlem zondag 15 april: D5, D6, E6, E7 USV zondag 15 april: Dl, D2, El, E2, Fl, F2 Een rondje van Roy langs de velden Al: 17 maart tegen UW. Met nog 10 minu ten te spelen 4-1 achter. Met nog 10 secon den te spelen een enorme kans voor een 5-4 overwinning, echter de bal ging 1,5 mm langs de verkeerde kant van de paal. Wat een wedstrijd en wat een goede mentaliteit. Al: 24 maart uit tegen DCG. Rust 0-0. In mijn ogen een beter DCG, echter met goed keeperswerk en een beetje geluk was nog van alles mogelijk. In de tweede helft een beter AFC die verdient met 1-0 heeft gewonnen. Een grootse inzet, top mentaliteit enz, enz. Ga zo door. Alles is nog mogelijk. BI: 24 maart tegen Volendam. Toen ik aan kwam was de stand 2-0. Ik weet het, soms breng ik geen geluk want voordat ik iedereen gegroet had stond het plotseling 2-2. De tweede helft van afstand gezien en met goed voetbal een zeer verdiende 6-2 overwinning. B2: 25 maart. DWS was beter en heeft heel verdiend gewonnen. Wij waren niet goed en het is voor ons niet te begrijpen dat er weer 2-3 spelers zonder af schrijven, niet zijn komen opdagen. Dit gedrag zullen wij niet accepteren. B3. 25 maart. Met moeite waren er 11 spe lers waarvan er 2 al in de B2 hadden ge speeld. Ook hier weer 2 spelers die niet op kwamen dagen zonder afschrijven. Wat een mentaliteit. AFC onwaardig. Onze hartelijke dank aan Tino de Bruyn (C5) die het doel van de B3 met verve heeft verdedigd. Klasse. B4. 25 maart. Een leuke wedstrijd rust 2-0. 4-2 gewonnen. Prima. B5. 18 maart gewonnen en 25 maart na een 3-1 voorsprong toch met 5-4 verloren. Hoe kan dat nu?? Meer op de training komen. B6. 18 maart uit tegen DWV. Keurig ge speeld en met 2-0 gewonnen 25 maart. Niemand had last van de zomertijd behalve Sjors. Hij was er natuurlijk keurig op tijd maar in de kleedkamer kwam hij tot de ontdekking dat hij 2 rechtse kiksen bij zich had. Gelukkig zijn er moeders en kon hij de tweede helft mee voetballen. Wij moesten tegen de koploper dus was ik zo verstandig om de opstelling en coaching aan Joop over te laten. Wij waren veel beter en wisten met 1-0 te winnen. Als iedereen nu eens ging trainen dan zouden wij zeker weer kampioen worden. Scheidsrechters 01-04: B4 Erik Schiering 01-04: B6 Fred Kronenburg 08-04: B4 Erik Schiering Leidersavond A en B Junioren De Jeugdcommissie nodigt alle leiders van A- en B-junioren uit voor een leidersavond op maandag 2 april, aanvang 21.00 uur. Leidersavond C Junioren en D Pupillen De Jeugdcommissie nodigt alle leiders van de C-junioren en D-pupillen uit voor een leidersavond op dinsdag 3 april, aanvang 20.00 uur. Ziekenboeg. Bob Hamersma (D5) en Origin Senell (D2) zijn tijdens een wedstrijd geblesseerd ge raakt. Justin Sporkslede (D10/E2) heeft kort in het ziekenhuis gelegen. De Jeugdcommis sie wenst deze spelers veel sterkte en een spoedig herstel toe WEDSTRIJDVERSLAGEN 18 maart: AFC C3 Blauw Wit Cl Ik had een stille hoop, dat er genoeg uitge huild zou zijn na vorige week en dat zou tegen Blauw Wit moeten blijken. In de ijzige motregen werd vervroegd op het hoofdveld aangetreden door de C3 boys. De meeste aanhang zat zo ongeveer tegen de achterkant van de tribune aangeplakt om de kou te trotseren, alhoewel je altijd ouders hebt, die zeer betrokken bij het hek blijven staan (vast een ijzeren gestel!). De eerste minuten waren veelbelovend met o.a. een prachtige voorzet van Thomas, die helaas door niemand in het doel gewerkt werd. Er volgden nog wat kansen, maar Blauw Wit was stug. Onze jongens gingen rommeliger spelen, maar bleven hard werken. In de 25ee minuut dan toch de 1-0 van Thomas, heel mooi (mag je van mij vaker doen hoor, be valt me wel!). Na de rust weer wat kansen, maar als je die mistscoort de tegenstander. Via Sieuwerd, die nog een trap tegen zijn arm kreeg (meer kreunen joh!) ging de bal met een vreemde boog de goal in. Er werd min der bewogen bij AFC, terwijl je je juist op die manier het best warm kunt houden. Bij inworpen en uittrappen boden onze boys zich te weinig aan. Toch kwamen er weer een paar geweldige kansen op voorsprong, maar op wonderbaarlijke wijze gingen ze er niet in. Jammer. Een aantal boys bleef hard wer ken, een enkeling had echt zijn dag niet en 13

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 13