El Eentonig, maar nu weer op winst 3/3 Almere El -AFCE1 1-1, 10/3 Fortius El - AFC El 1 - 4 Krokusvakantieafvallers op de eerste maart zaterdag, en dat werd de week daarop nog veel erger. Nu twee invallers, Maxim Singels (E-l 1-tal) sterk op doel en aan het woord, en Joey Andela (E3) als onvermoeibare, goed dekkende, linksback. Daardoor kon Daan naar rechts, wat voor een echte "rechtsbener" ook wel eens leuk is, en David door naar de spits. En zo waren we toch weer een sterk team. Helaas verder een wedstrijdverhaal dat we de laatste tijd vaker hebben moeten vertellen. Sterker, een tiental kansen, achter weinig weggevend, en al snel met 0-1 voor, via dit keer een beauty van Rio die a la Van Basten met een volley binnenschoot. Een knullig "klutslobje" betekende rusten met 1-1, waar na in de tweede helft een fors offensief van onze kant op het Almere-doel werd ingezet. Veel geluk hebben we deze periode echter niet. Een ontelbaar aantal corners en een aantal goed opgezette aanvallen liet ons van alles raken; de vingertoppen van de keeper, de lat, het zijnet, een net op tijd uitgestoken voet op de doellijn etc. etc., maar niet het doelnet zelf en daar gaat het om. Goed om te zien dat grote delen van de wed strijd er weer lekker en met overzicht werd gecombineerd. Mitchell zette de lijnen uit en Thomas was weer de verbindingsman op het middenveld met veel inzet waar de spitsen van profiteerden. Jammer dat het niet meezat want een overwinning was verdiend geweest. Ook al was Almere een taaie tegenstander die, toegegeven, het verdedigen goed geor ganiseerd voor elkaar had. Vier van ons team waren er nog over bij For tius, de hele verdediging en spits Rio. Joey en Maxim er weer bij. Aangevuld met Rik de Graaf uit de E3, Ercin Senel uit het E-l 1-tal en, dat was een leuk weerzien, Robert Jan Molenaar (E2) die in het eerste F-jaar ook in het team meespeelde.Bepaald een ander be gin van de wedstrijd dit keer, we moesten tenslotte nog even aan elkaar wennen. Dat bleek, want met een snelle uitbraak stond Fortius al in de tweede minuut op 1 - 0. Langzaam maar zeker wisten we echter het overwicht te krijgen en bleven de kansen niet uit. En, heel gastvrij, lieten wij het aan de gasten over om die te benutten. De gelijkma ker kwam met een boogbal van Robert die bij een corner slim stond opgesteld. En niet veel later wist Ercin, die voortdurend gevaar in de Fortius achterhoede wist te stichten, na een prima pass van Daan, ons op voorsprong te zetten. Na de rust waren de verhoudingen duidelijk. Mitchell hield het achter dicht met David daarvoor als sterke verbindingschakel met de aanval. De kansen bleven niet uit, maar goed keeperswerk hield de spanning er nog wel even in. Opnieuw Ercin doorbrak dat en daarna, schoot Joey ons netjes naar een be slissende voorsprong. Het enkele kansje dat Fortius kreeg werd bekwaafn gekeerd door Maxim. En verder viel alleen nog op dat de jonge scheidsrechter, die het goed bedoelde maar dat niet altijd even duidelijk liet blij ken, door Fortius zelf tijdens de tweede helft werd vervangen door een oudere, goed en ferm fluitende leidsman. En dat die zo aardi ge coachende dame van Fortius, die wij ons zo goed herinnerden vanwege haar ferme stem, vandaag erg rustig was Frank de Munnik OPSTELLINGEN Al selectie: Tahir Akhamrane, Salah Bentohami, Sherman Brown, Raoel Darnoud, Marlon Faria, Reynold George, Lidiano Goedhart, Michael Goudriaan, Nordin de Groot, Jegny van de Kust, Thijs van Leeuwen, Clinus Mook, Robin Stolp, Pierre Tosch, Robert Verschraagen, Kevin van "t Wout, Matthijs Visser. Leider Al: Robert Gehring (06-54738215) A2 Robbert Eckhart, Rory Lighthart, Jordi Diepeveen, David Westerhof, Junny Panneflek, Sandro Pique, Tjidako Gaspers, Karim Eyarman, Sergio Naarden, Gregory Hirschfeld, Jink Gudde, Reinier Meyer, Karei van Vugt, Robbert Stuut, Jamal Auriaghel. Trainer coach: Dick Bakker (035-5269995) Leiders: W. Diepeveen (6235780) P. Gaspers (6642576) Verzamelen thuiswedstrijden 60 min. voor aanvang, uitwedstrijden 90 min. voor aanvang. A3 Houssein Eyarman, Tim Abbenhues, Thierno Diouff, Mitchel Lens, Niels Kronenburg, Steffan van Slooten, Mischa van Eimeren, Frank van Brussel, Jerry Hollander, Kevin Maduro, Bilal Chadli, Damian Schut. Trainer: Dick Bakker (035-5269995) Ass. Trainer: Jan Roelofs (035-5268501) (06- 2349426) Leider: Chris Bruystens (6121626) Verzamelen thuiswedstrijden 60 min. voor aanvang, uitwedstrijden 90 min. voor aanvang. B1/B2 selectie: Jaouad Arsalane, Stephen Becker, Pieter Bensen Quintin Bosnië, Orlando Brouwer, Merijn Bruystens, Furgel Cairo, Nabiel El Yaakoubi, Ibraim Erdogan, Vincent de Groot, Murat Guzeler, Thomas Heemskerk, Ernst Imanuel, Marvin Kempes, Sadik Kilic, Gilliano Linger Harvey Lodik, Lucien van Loy, Mathijs Radder, Evron Richardson, Jordi RietveltJermaine Rock, Bahir Saied, Dwayne Schet, Louis Stam, Stanley Telman, Tom Verhagen, Rik Vermeulen, Johan Voogd, Kevin Krassovski. Leider BIChris Bruystens (6121626) Leider B2: Chris Bruystens B3 Babacar Diouf, Robert Franchimont, Tibo Gude, Wilco Horsmeier, Charly Kamphuis, Junior Macniel, Arno Martin, Martijn Meyer, Stefan Openneer, Andrew Reep, Sander Staaks, Abel Swaan, Haytze Teerink, Teun van Waesberge, Sherman Richardson, Shawn Campbell Leider: Dhr. Teerink (4961106) en Dhr. Kamphuis 036-5355059) Spelers Arno Martin en Sherman Rich ardson worden verzocht contact op te nemen met Roy van Straten (tel. 6429168) B4 Hyatt Baker, Kasper van Beek, Dick Bouwman, Airto Burke, David Cairo, Kay Couwenberg, Mervin Joping, Jurre van Kesteren, Laurens Ligthart, Ashar Medina, Paul Overste, Danny Pinto, Yorden Plevier, Youssef Saigh, Ruben Zwart. Leiders: Dhr. van Beek (6763404), en dhr. van Kesteren (4537273), en dhr. Bouman (6842317). B5 W. Agbo, David Blok, Dave de Winther, Sammy Commandeur, Mo Coppes, Tycho Erdman, Cong Feng, Vincent Heit, Rik van der Hoven, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Jonathan de Lieme, Alex Markus, Erik Meyer, Sven Meuleman, Suria Steijlen, S. Baykal, Kyoma Veldhuis. Leiders: Dhr. Meuleman (6732030) B6 Koen Bos, Fernando Fernandez, Olaf den Hartigh, Erez Herman, Sjors Kaaks, Cilian King, Thijs Koster, Liran Kronenburg, Oliver Masson, Flip Nieuwenhuys, Alexander Peters, Christian Roos, Melle Schellekens, Seth van Straten, Sam Wennekendonk. Leider: Dhr. v. Straten (6429168) Cl selectie: Jesse Annoh-Wijnaar, Mohammed Attaibi, Tomas Bleker, Darco Botic, Allon Cohen, Ben Ebu-Mordi, Tyrone de Groot, Jan Mathijs Harderwijk, Lamin Jaiteh, Naikson Maduro, Olivier Poederbach, Sylvian Prade, Laurens Samson, Ernest Sarpong, Mark Schol, Rodney Ubbergen, Donald van de Veen, Roy Verkaik. Leider Cl Dhr. van Leijenhorst (6980008) C2 Philip Blokhuizen, Nicky Guijarro, Wouter Kloes, Disire Linger, Joppe Out, Winsten Polling, Maurits Pompeo, Dave Rijkaard, Yacob Sason, Norbey Siepman, Floris Wa- genaar. Leider C2: Dhr. Polling (6796288, 06- 23752328) C3 Jeroen Acda, Sam Bakker, Toninho Berkleef, Andreas Ewart, Jardao de Fretes, Merijn Halsema, Dannny Hijzelendoorn, Tommy van Kampen, Joey van Leijenhorst, Benno Nihom, Ronny Roelfsema, Laurens Schmidt, Sieuwerd Teerink, Eik Verhagen, Thomas Weyl. Leider: Dhr. Buys (6150884) C4 Bilal Amhouch, Jim Brakel, Daniel Dresden, Marijn ten Kroode, Tim Leeman, Thomas de Leth, Tommy Markus, Manus Polling, Sander van Rossum, Chiel Rouwendaal, Geza Weisz, Istwan Schiering, Toni Korsten, Joost Delsing.. Leider: Dhr. de Leth (6629585) 14

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 14