OPSTELLINGEN moesten we de kleedkamer in. Rust. In de rust hebben Ruud en ik de jongens toch wel zeer nadrukkelijk gewezen op het feit dat een middenveld onontbeerlijk is en ze op het hart gedrukt dat als we deze pot met wedstrijdpunten wilden af sluiten, we de tweede helft uit een ander vaatje moesten gaan tappen. Gesterkt door de speech in de rust en na consumptie van de nodige energie leveranciers startten de jongens voortvarend de tweede helft. D.C.G. was aangetreden met een gewijzigde opstelling (truc van de coach wellicht?) en leek als door een bliksemschicht getroffen toen Jasper er met een mooi afstandschot 2-2 van maakte. De C5 was ontketend en stelde alles in het werk om de punten mee naar Goed Genoeg te nemen. D.C.G. was een schim geworden van het team dat ons in de eerste helft leek te gaan declasseren. Door goed samenspel en 100+ inzet van iedereen kregen we deze tegenstander steeds meer in de greep. A.F.C. bleef D.C.G. constant onder druk zetten, zodat de bal eigenlijk nog maar één kant op leek te kunnen gaan. Na weer een mooi opgezette aanval boog David van Tiel de gelijke stand om in een voorsprong. Deze zouden de jongens niet meer uit handen geven en voor de tweede keer vandaag verlieten ze met ópgeheven hoofden het veld! Prima wedstrijd gewonnen door een hecht team!! Tino, Ronald, Floris, David L., Marc, Lee, Nils, Jasper, Je roen, Sander, David v. T., Jimmy en Jair ontzettend bedankt voor deze mooie overwinning! Boy Smits Al selectie: Tahir Akhamrane, Salah Bentohami, Sherman Brown, Raoel Darnoud, Marlon Faria, Reynold George, Lidiano Goedhart, Michael Goudriaan, Nordin de Groot, Jegny van de Kust, Thijs van Leeuwen, Clinus Mook, Robin Stolp, Pierre Tosch, Robert Verschraagen, Kevin van 't Wout, Matthijs Visser. Leider AlRobert Gehring (06- 54738215) A2 Robbert Eckhart, Rory Lighthart, Jordi Diepeveen, David Westerhof, Junny Panneflek, Sandro Pique, Tjidako Gaspers, Karim Eyarman, Sergio Naarden, Gregory Flirschfeld, Jink Gudde, Reinier Meyer, Karei van Vugt, Robbert Stuut, Jamal Auriaghel. Traner coach: Dick Bakker (035- 5269995) Leiders: W. Diepeveen (6235780) P. Gaspers (6642576) Verzamelen thuiswedstrijden 60 min. voor aanvang, uitwedstrijden 90 min. voor aanvang. A3 Houssein Eyarman, Tim Abbenhues, Thierno Diouff, Mitchel Lens, Niels Kronenburg, Steffan van Slooten, Mischa van Eimeren, Frank van Brussel, Jerry Hollander, Kevin Maduro, Bilal Chadli, Damian Schut. Trainer: Dick Bakker (035-5269995) Ass. Trainer: Jan Roelofs (035-5268501) (06-2349426) Leider: Chris Bruystens (6121626) Verzamelen thuiswedstrijden 60 min. voor aanvang, uitwedstrijden 90 min. voor aanvang. B1/B2 selectie: Jaouad Arsalane, Stephen Becker, Pieter Bensen Quintin Bosnië, Orlando Brouwer, Merijn Bruystens, Furgel Cairo, Nabiel El Yaakoubi, Ibraim Erdogan, Vincent de Groot, Murat Guzeler, Thomas Heemskerk, Ernst Imanuel, Marvin Kempes, Sadik Kilic, Gilliano Linger Harvey Lodik, Lucien van Loy, Mathijs Radder, Evron Richardson. Jordi RietveltJermaine Rock, Bahir Saied, Dwayne Schet, Louis Stam, Stanley Telman, Tom Verhagen, Rik Vermeulen, Johan Voogd, Kevin Krassovski. Leider B1Chris Bruystens (6121626) Leider B2: Chris Bruystens B3 Babacar Diouf, Robert Franchimont, Tibo Gude, Wilco Horsmeier, Charly Kamphuis, Junior Macniel, Arno Martin. Martijn Meyer, Stefan Openneer, Andrew Reep, Sander Staaks, Abel Swaan, Haytze Teerink, Teun van Waesberge, Sherman Richardson, Shawn Campbell Leider: Dhr. Teerink (4961106) en Dhr. Kamphuis 036-5355059) B4 Hyatt Baker, Kasper van Beek, Dick Bouwman, Airto Burke, David Cairo, Kay Couwenberg, Mervin Joping, Jurre van Kesteren, Laurens Ligthart, Ashar Medina, Paul Overste, Danny Pinto, Yorden Plevier, Youssef Saigh, Ruben Zwart. Leiders: Dhr. van Beek (6763404), en dhr. van Kesteren (4537273), en dhr. Bouman (6842317). B5 W. Agbo, David Blok, Dave de Winther, Sammy Commandeur, Mo Coppes, Tycho Erdman, Cong Feng, Vincent Heit, Rik van der Hoven, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Jonathan de Lieme, Alex Markus, Erik Meyer, Sven Meuleman, Suria Steijlen, S. Baykal, Kyoma Veldhuis. Leiders: Dhr. Meuleman (6732030) B6 Koen Bos, Fernando Fernandez, Olaf den Hartigh, Erez Herman, Sjors Kaaks. Cilian King, Thijs Koster, Liran Kronenburg, Oliver Masson, Flip Nieuwenhuys, Alexander Peters, Christian Roos, Melle Schellekens, Seth van Straten, Sam Wennekendonk. Leider: Dhr. v. Straten (6429168) Cl selectie: Jesse Annoh-Wijnaar, Mohammed Attaibi, Tomas Bleker, Darco Botic, Allon Cohen, Ben Ebu-Mordi, Tyrone de Groot, Jan Mathijs Harderwijk, Lamin Jaiteh, Naikson Maduro, Olivier Poederbach, Sylvian Prade, Laurens Samson, Ernest Sarpong, Mark Schol, Rodney Ubbergen, Donald van de Veen, Roy Verkaik. Leider Cl: Dhr. van Leijenhorst (6980008) C2 Philip Blokhuizen, Nicky Guijarro, Wouter Kloes, Disire Linger, Joppe Out, Winsten Polling, Maurits Pompeo, Dave Rijkaard, Yacob Sason, Norbey Siepman, Floris Wagenaar. Leider C2: Dhr. Polling (6796288, 06- 23752328) C3 Jeroen Acda, Sam Bakker, Toninho Berkleef, Andreas Ewart, Jardao de Fretes, Merijn Halsema, Dannny Hijzelendoorn, Tommy van Kampen, Joey van Leijenhorst, Benno Nihom, Ronny Roelfsema. Laurens Schmidt, Sieuwerd Teerink, Eik Verhagen, Thomas Weyl. Leider: Dhr. Buys (6150884) C4 Bilal Amhouch, Jim Brakel, Daniel Dresden, Marijn ten Kroode, Tim Leeman, Thomas de Leth, Tommy Markus, Manus Polling, Sander van Rossum, Chiel Rouwendaal, Geza Weisz, Istwan Schiering, Toni Korsten, Joost Delsing.. Leider: Dhr. de Leth (6629585) 13

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 13