SWIFT C - 1 tegen AFC C - 3 11-02-2001 A.F.C. C5 - Serefspor Cl 4 februari D.C.G. C3 - A.F.C. C5 gepland 9 maart, 6 april. 27 april, 14 mei en 6 juni. Snel reageren is "a must". 17 feb. 17 feb. 18 feb. wezen 18 feb. 18 feb. 18 feb. 18 feb. 24 feb. 25 feb. 25 feb. 25 feb. 25 feb. 25 feb. 25 feb. Al Cl WJ Lang J.Draijer Scheidsrechters aangewezen aangewezen A2 Mw C van Gerwen aange- B2 G.Bronsvoort aangewezen B3 CA Verkerk aangewezen B4 Ab Springer C2 Hr Blockhuizen Al JP Jager aangewezen A2 AR vd Biezen aangewezen A3 HL Meskes aangewezen B5 Fred Kroonenburg B6 Fred Kroonenburg C3 Ab Springer C4 E.Schiering Trainers/leidersavond F-Pupillen (Champions League, World Cup, F1 t/m F7): Maandag 19 februari van 21.00 - 22.30 uur in het clubhuis van AFC. De Jeugdcommissie verzoekt elk team om met minimaal 1 vertegenwoor diger op deze avond aanwezig te zijn. Je team op de AFC website Verschillende teams staan al met een foto en/of verslagen op hun eigen internetpa gina van AFC. Je kunt deze gemakkelijk herkennen aan de rode kleur op de site 'teams'. Bij ieder team kan men ook bovenaan de pagina aanklikken: 'uitslagen/stand, pro gramma en alle uitslagen'. Dit zijn de officiële sites van de KNVB van jouw team. Wedstrijdverslagen: (SWIFT C - 1 tegen Siewerd 0-1) Amsterdam Zuid 28 januari 2001 Na lange tijd was het dan weer zover. Eindelijk weer voetballen; SWIFT C - 1 was de tegenstander. Het was na een pe riode van verschrikkelijk slecht weer zelfs zonnig in Amsterdam Zuid. Veel ouders aanwezig; het moest een leuke wedstrijd worden. Na een kwartier ko men we op voorsprong. Op aangeven van Jeroen weet Tom te scoren. Daarna ont spon zich een zeer spannende strijd. Er werd de eerste helft verder niet goed ge voetbald. Veel balverlies; een tegenstan der die kans op kans kreeg. We werden geholpen door een uitstekend keepende Siewerd die met enkele goede reddingen een gelijke stand wist te voorkomen. In de rust waarschuwde Casimir nog dat de tegenstander er wel een schepje bovenop zou doen en dat deden ze. De tweede helft was spannend; we stonden met onze rug tegen de muur. Drie keer trok de scheidsrechter hij had een pet op; stel je voor dat de spelers met een pet op gaan spelen!) een gele kaart voor een speler van AFC. Dat waren we niet gewend. Na een half uur in de tweede helft krijgen we, overigens terecht!een penalty tegen. Siewerd stopt ook deze inzet. SWIFT krijgt daarna nog enkele kansen maar door Siewerd gered weten we de voor sprong vast te houden. Niet goed gevoet bald, wel zeer spannend en een keeper die niet te verslaan was. Peter Buijs (leider AFC C - 3) AFC C3 - Omniworld C4 Had de C3 de vorige wedstrijd een zeer fanatieke scheidsrechter met grote longen (hij bleef blazen) en zeer goede oren (hij hoorde alle opmerkingen van de kant), dit keer bleek er geen te zijn, hoe Micha el Aarts ook zocht. Dan zit er niets an ders op dan zelf te gaan fluiten. In een soort "Frans Derksen" out-fit met iets langere pijpen gaf Michael om 11.33 uur het beginsignaal. AFC ging al vlot in de aanval en na 4 minuten kon de 1-0 al aangetekend worden door Laurens. Hij had er kennelijk heel veel zin in, want twee minuten later zorgde hij voor de 2-0 en nog een twee minuten later voor de 3- 0. De wedstrijd leek een beetje in te zak ken tot Jeroen in de 25e minuut de kans kreeg zijn eerste goaltje voor de C3 erin te knallen en dat ook deed: 4-0. Vader Acda kon zo met een tevreden gevoel vertrekken. Na de rust tegen de wind in een niet echt geïnspi reerd AFC; tijd voor wat wissels?? Tom had er in ieder geval zin in met oog op zijn gemiddelde en na 15 minuten leek hij de keeper van Omniworld te om zeilen, de laatste had kennelijk weinig trek in nog een tegengoal en besloot Tom aan zijn shirtje te trekken: penalty. Dan ny wilde die graag voor zijn rekening nemen en scoorde: 5-0. Daarna was het een hele tijd Omniworld dat de klok sloeg, maar op wonderbaarlijke wijze kregen zij de bal niet in het doel. Tot overmaat van ellende moest er na een blok van onze keeper nog een speler van het veld met een gigantisch ei op zijn knie en Erik liet zijn fysieke kracht nog eens blijken door de speler naar de kant te dragen. Diezelfde Erik kon in de der tigste minuut een bal naar voren geven die dankbaar door Tom mee richting goal genomen en afgemaakt werd: 6-0. Geen mooie wedstrijd boys, maar de score telt. De volgende wedstrijd weer oppassen geblazen, ook deze weer zonder Benno, die vanwege groeiperikelen voorlopig buitenspel" staat, (sterkte Benno) T. Verhoeven Na een zeer lange periode waarin het weer op alle mogelijke manieren had ge tracht de competitie in de war te schop pen, was het eindelijk weer mogelijk het voetbalstrijdperk te betreden. De C5 heeft een goed eerste deel van de compe titie achter de rug en bij vormbehoud be hoort wellicht een hoogste podiumplaats tot de mogelijkheden. Het is daarom des te belangrijker om ook tijdens zo'n lange periode van gebrek aan echte wedstrijden te proberen de jongens in vorm en gemo tiveerd te houden. Met behulp van de A.F.C. inventiviteit zijn bijna alle vor men uitgeprobeerd door deze C5. Trai nen op 'Oud Buitenveldert', trainen en oefenwedstrijden op B.F.C., een wed strijd tegen een club met een full-time kunstgrasveld en zelfs een 'training' op de Jaap Edenbaan behoorden tot de voorbereiding voor het vervolg van deze competitie. Zondag 28 januari was het dan zover. Thuis op Goed Genoeg in een wedstrijd tegen één van de twee nieuwkomers in onze poule in wat later achteraf een lek kere binnenkomer zou blijken. Deze te genstander viel reeds in de eerste tien minuten door de mand, want zo snel stonden we al riant voor en was het toen reeds duidelijk dat een monsterzege tot de mogelijkheden zou behoren. Wat hier na nog kwam was ontzettend fijn voor het doelsaldo, want uiteindelijk eindigde de wedstrijd in een 'niet ongelukkige' 13-0. De kop was er weer af en volhou den zou het motto kunnen zijn! Omdat K.B.V. zich had teruggetrokken uit de competitie, hadden we in principe vandaag een vrije zondag. Door de inzet van onze jeugdcoördinatoren stond er gelukkig toch een vervangende (vriend schappelijke) wedstrijd tegen onze Dl op het programma. Echter wederom door het onvoorspelbare klimaat lag heel voetballend Nederland dit weekend weer op zijn gat en was passief sporten één van de betere alternatieven om ervoor te zorgen dat de C5 in vorm bleef. Vandaag, 11 februari, was de return te gen de enige ploeg waartegen we (drie) punten hadden laten liggen in één van de eerste wedstrijden van de competitie. De herinnering aan deze -in onze ogen 'on reglementaire'- nederlaag lag nog vers in ons voetbalgeheugen. Jullie begrijpen dus dat de C5 vandaag gebrand was om revanche te nemen. Het zou een pittige wedstrijd worden, want na zelf als eerste een schitterende kans te hebben gemist, kwam D.C.G. in de eerste vijf minuten al op voorsprong. De jongens leken even uit het veld geslagen te zijn, maar hervonden zich vrij snel na dit teleurstellend begin van een wedstrijd die wellicht de spring plank naar het kampioenschap zou kun nen zijn. De eerste helft werd het mid denveld te veel overgeslagen, wat resul teerde in uit angst geboren lange ballen naar voren en snelle counters van D.C.G. Een aantal keren zorgden onze lange bal len voor mooie kansen, maar ja dan moet natuurlijk niet het doel in de weg gaan staan! Vijf minuten voor rust leek het tij te keren toen onze sterke spits, David van Tiel, er 1-1 van wist te maken. Schijn bedriegt zou je denken toen D.C.G. er één minuut voor rust er toch nog 2-1 van maakte. Met onze hoofden naar beneden 12

Schakels (clubbladen) | 2001 | | pagina 12