VERSLAGEN OPSTELLINGEN AFC B3 - Velsen BI Het spande erom: gaat het door of komen we voor niets. Een aantal spelers had al vernomen dat er die zondag bij AFC niet gevoetbald zou worden en bleven in bed. Gelukkig stonden er 12 man die wel heel graag wilden spelen om het (onterechte) verlies van de vorige keer tegen Velsen te wreken. Het vierde veld werd als nog afgekeurd door de scheids, maar gelukkig mochten we op het wetraveld toch aantreden. Doordat we een aantal spelers misten moesten jongens op een andere plek spelen. Dat deden ze vol overtuiging en met fris en goed voetbal wisten we Velsen onder druk te zetten. Het eerste doelpunt kwam voort uit een corner, die door Stefan in werd "gekopt" maar door de tegenstander weer uit het doel werd geschopt. Gelukkig had de scheidsrechter gezien dat die jongen achter de doellijn stond: 1-0. Na de rust kwam Velsen fel het veld op. Ze staan derde van boven, dus ze mochten deze wedstrijd niet verliezen. Ze maakten al snel de gelijkmaker. Een snelle uitbraak aan de rechterkant werd door Thijs goed afgemaakt: 2-1. Velsen kon weer gelijk maken, maar Arno en Junior vonden elkaar in een goede 1-2 en zo kon Junior de welverdiende overwinning vei ligstellen. Jongens, prima gespeeld. 3 januari spelen we bij Voorland een 7 tegen 7 toer- hbeiljij wpefeBilstglksspelers, ouders en andere supporters van de B3 prettige kerstdagen en een voorspoedig 2001. Roeland Teerink Omniworld C3 - AFC C3 Zondag 10 december kwart voor negen in de stortende regen op glimmende wegen en een zeer pijnlijke rug. Ik heb er niet zoveel zin in. Mijn zoon wel, eindelijk weer voetbal. Aan gekomen bij Omniworld ontmoeten we de vader van Anthony en ik zie hem gelijk voor de vader van een van de tegenstanders aan. Gelukkig niet zo bleek achteraf, want zijn zoon zou een dijk van een partij gaan spelen. Om tien uur stonden we langs de kant, de scheids op de middenstip en nog geen speler op het veld. Na wat ongeduldige fluitsignalen besloten de teams toch het strijdperk te be treden. Volgens de echte kenners zou AFC snel moeten scoren. Een behoorlijk offensief werd ingezet met de eerste tien minuten ze ker zes onbenutte kansen. Tot ongenoegen van invaller Olivier, die besloot de bal met een enorme poeier achter de toch al niet zo grote doelman van de tegenstander te werken: 0-1 Diezelfde Olivier tekende ook voor de 0-2 en miste op een haar na de 0-3, door zo onge veer de lat in tweeën te schieten. Terwijl ik zelf inmiddels aan een wandelstok toe was, floot de scheids voor rust. In de kantine weer amper een zitplaats te vinden en als de rest al richting veld gaat blijf ik nog even hangen; jammer, want zo mis ik de 0-3 van Laurens. Inmiddels een aantal wissels met o.a. Jeroen in zijn eerste wedstrijd voor ons (welkom). Doordat er achterin sterk verdedigd werd en ook de rest geconcentreerd bleef spelen kon de 0-4 niet uitblijven, deze werd na een mooie voorzet van rechts door Ronny inge kopt. (Hij had de hele wedstrijd al op zijn doelpuntje tegen zijn oude club lopen azen.) Tot slot mocht Laurens de 0-5 aantekenen. Vooraf zou er voor deze uitslag dik getekend zijn, maar een beetje kritisch mag wel, de score had nog groter kunnen zijn, minder slordig met de kansen dus. Verdedigend zat het goed in elkaar, mede dankzij onze inval lers. Jongens bedankt. Na de winterstop geconcentreerd en met de nodige pit verder lijkt me. Iedereen heel fijne dagen toegewenst en veel goeds voor het komende jaar. Thea. V. AFC D3, een tussenbalans Dat we het als eerstejaars D'tjes in de le klasse met veel Dl-teams in de poule niet gemakkelijk zouden krijgen, was te verwach ten. Van onze fysiek moeten we het dan ook niet hebben. Voetballende oplossingen, goed positiespel en natuurlijk inzet. Daar draait het in dit veertiental om (uiteraard niet allemaal tegelijk in het veld). En dat lukt verdomd goed. Rinus als bezielende trainer/coach weet dit team zeer goed verzorgd voetbal te laten spelen. Natuurlijk hebben we veel ta lent in de gelederen, maar het moet ook nog eens klikken tussen de jongens. Resultaat tot op heden: 6 gewonnen wedstrijden, één ge lijk en twee verloren. Die twee verloren wed strijden zit ons toch wel een beetje dwars omdat we zeer beslist niet de mindere waren. De leider van Pancratius zei zelfs dat de 3-1 eindstand in hun voordeel net zo goed an dersom had kunnen zijn. Want dat is toch wel een beetje het probleem in dit team; kan sen creëren lukt behoorlijk, maar het afma ken laat wel eens te wensen over. Omdat de 5 bovenste teams allemaal punten morsen is het zeer spannend. Momenteel staan we op de derde plaats en doen we wel degelijk mee voor het kampioenschap. Dus jongens, pro beer volgend jaar zoveel als mogelijk is alle trainingen te volgen. De resultaten kunnen dan niet uitblijven. Rest mij, mede namens Rinus, iedereen die dit team een warm hart toedraagt (en daarbuiten) een gezond en sportief 2001 toe te wensen. Roy Halsema El Winter AFC El-Fortius El 4-1 Vlak voor de winterstop werkte het weer lekker mee en zo stonden we op de 9e de cember zowaar in een prettig zonnetje tegen over Fortius. Een team dat we ons goed kon den herinneren uit vroegere competities, niet alleen vanwege de sterke tegenstand, maar vooral ook vanwege het overweldigende en vérdragende stemgeluid van hun, overigens zeer sympathieke, leidster. Dit keer met weer een andere gastkeeper, Randall Smit uit de E4, die zich zonder enige angst voor elke bal en tegenstander gooide als dat nodig was, en ons zo een aantal keren goed behoedde voor een tegentreffer. Toch, het lijkt wel een gewoonte te worden, kwa men we eerst, wat ongelukkig, via een schui ver vanaf de achterlijn op 0 - 1 achter. Maar het team bleef rustig combinerend de aanval kiezen, en verdedigend hadden we het over het algemeen goed voor elkaar. Daan liet zich door niemand verrassen, Mitchell verdeelde het spel en David en Nick wisten moeiteloos om te springen met hun taak om dan weer verdedigend en dan weer aanval lend te ondersteunen. Extra pluim verdient deze keer toch Thomas die wel heel sterk op het middenveld heerste en dat bekroonde met de 2-1 door zich zelf vrij te spelen en de bal van afstand in de verste bovenhoek te plaat sen de gelijkmaker lag er inmiddels via Du- co al in na een prachtige solo over links van Maxim Na de rust zijn we eigenlijk niet meer in ge vaar gekomen en werd het rustig uitgespeeld. Justin, die ook in de eerste helft al liet zijn weer lekker op dreef te zijn, raakte de paal en de keeper van heel dichtbij, maar draaide ook een corner er prachtig in één keer in. En na een heel goed doorzetten en knap passeren gaf Mitchell prima voor aan de alweer op scherp staande Duco. De 4 - 1 was zeker verdiend, en zo scharen we ons ook in deze nieuwe competitieronde al weer bij de kop lopers. Grote concurrent wordt de Koninklij ke HFC die ons in de eerste ronde wist te verslaan en die nu met ons zonder verlies- punten de eerste plaats deelt. Die gaan we in het nieuwe jaar dan maar eens aanpakken. Frank de Munnik Al selectie: Tahir Akhamrane, Salah Bentohami, Sherman Brown, Raoel Darnoud, Marlon Faria, Reynold George, Lidiano Goedhart, Nordin de Groot, Jegny van de Kust, Clinus Mook, Robin Stolp, Pierre Tosch, Robert Verschraagen, Kevin van 't Wout, Matthijs Visser. Leider AlRobert Gehring (06-54738215) A2 Michael Goudriaan, Robbert Eckhart, Rory Lighthart, Jordi Diepeveen, David Westerhof, Junny Panneflek, Sandro Pique, Tjidako Gaspers, Karim Eyarman, Sergio Naarden, Gregory Hirschfeld, Jink Gudde, Thijs van Leeuwen, Reinier Meyer, Karei van Vugt, Robbert Stuut, Jamal Auriaghel, Jordi Prud'homme. Traner coach: Dick Bakker (035-5269995) Leiders: W. Diepeveen (6235780) P. Gaspers (6642576) Verzamelen thuiswedstrijden 60 min. voor aanvang, uitwedstrijden 90 min. voor aanvang. A3 Houssein Eyarman, Tim Abbenhues, Mitchel Lens, Niels Kronenburg, Steffan van Slooten, Mischa van Eimeren, Frank van Brussel, Jerry Hollander, Kevin Maduro, Bilal Chadli, Rocky Schulz, Quincy Berkleef. Trainer: Dick Bakker (035-5269995) Ass. Trainer: Jan Roelofs (035-5268501) (06- 2349426) Leider: Chris Bruystens (6121626) Verzamelen thuiswedstrijden 60 min. voor aanvang, uitwedstrijden 90 min. voor aanvang. 16

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 16