AFC Jeugd MEDEDELINGEN Je team op de AFC website Verschillende teams staan al met een foto en/of verslagen op hun eigen internetpagina van AFC. Je kunt deze gemakkelijk herken nen aan de rode kleur op de site 'teams'. Bij ieder team kan men ook bovenaan de pa gina aanklikken: 'uitslagen/stand, program ma en alle uitslagen'. Dit zijn de officiële sites van de KNVB van jouw team. Volgende Schakel De eerste Schakel in het nieuwe jaar ver schijnt op donderdag 25 januari. Je kunt echter al dinsdagavond (23 januari) de Schakel op www.afc-amsterdam.nl lezen. Het laatste nieuws is steeds te vinden op de site 'nieuws'. Bespreking technische staf Jeugd AFC Alle jeugdtrainers, technische begeleiding jeugd en jeugdcommissieleden worden uit genodigd voor een bespreking op maandag 15 januari van 21.00 uur tot 22.30 uur. AFC Jaardiner voor A- en B-junioren op vrijdag 19 januari, aanvang 19.00 uur, einde 23.00 uur. Plaats: AFC clubhuis. Het diner wordt afgesloten met een verras- sing.Kledingvoorschrift: Tenue de ville. (in dien je niet weet wat hiermee bedoeld wordt, neem dan gerust contact op met Roy van Straten, tel. 020-4421583). Doen hoor! Zondagochtend 10 uur. Schitterend weer, zon, een blauwe hemel en ik zit achter mijn computer om maar iets op te schrijven in plaats van te genieten van de prestaties van onze jeugd. Eigenlijk weet ik niet waarover ik iets zinnigs kan schrijven maar wie weet krijg ik nog inspiratie. Zoals wij allen weten is er niet veel gevoet bald in de maanden november en december. Toch moeten wij een coach/leider van de maanden november/december benoemen. Volgens een uit Amerika overgenomen telsysteem is unaniem ondergetekende, de coach/leider van de maanden november/december geworden. De enige ploeg die eventueel ook in aanmerking voor die prestieuse titel zou komen was de B2, echter wat de B6 heeft gepresteerd is ongeëvenaard. Na een dramatisch begin 9-4 en 8-3 verloren heeft de B6 op de derde wedstrijd na die gelijk werd gespeeld alles gewonnen en staan zij nu trots tweede. Tot mijn niet geringe verbazing is dit gebeurd met goed voetbal. De meeste jongens spelen zo'n 6 jaar samen en dit jaar hebben wij voor het eerst combinaties gezien over en nu niet schrikken 10 of meer schijven. Normaal gesproken is 3 schijven een top prestatie. Ook wordt zo nu en dan geluisterd naar de aanwijzingen van de trainer of leider of ouders en worden de vleugels gebruikt wat meestal het vervelende resultaat met zich mee brengt dat er dan gescoord wordt.Dit moet natuurlijk niet te vaak gebeuren want dan gaat de lol er snel af. De Al heeft een zeer vervelende affaire meegemaakt bij UW. De KNVB heeft AFC en UW beiden schuldig verklaard aan de vechtpartij en aan de staking van de wed strijd. Volgens ons niet terecht, maar wij hebben wel 3 punten in mindering gekregen. Onze grensrechter werd in elkaar geslagen, uitgescholden etc. Jammer dat dit allemaal op een voetbalveld tegenwoordig gebeurt. Qua prestaties doet de A 1 het goed en heb ben zij nog alle kans eerste te worden. De A2 zit heel hoog ingedeeld en heeft het niet makkelijk. De A3 heeft het zwaar. Dit komt ook door de vele blessures. Na de winterstop zijn wij overtuigd dat het beter zal gaan. De BI heeft onnodig punten verloren maar draait wel in de top mee. De B2 draait de laatste weken goed en heb ik hoop op een hoge klassering De B3 zit ook in de hoofdklasse en presteren naar mijn mening bijzonder goed. Het is heel zwaar voor ze maar ook dankzij de voortref felijke leider staan ze keurig in de midden maat. De B4 is een bijzonder elftal. Men heeft net zo veel leiders als spelers. Ze doen het aardig en staan keurig in het midden. De B5 is na de top prestaties in oktober iets teruggevallen. Wel staan ook zij keurig tweede. Knap hoor Over de B6 is meer dan genoeg geschreven Ik wens iedereen prettige feestdagen en een gelukkig nieuwjaar. Roy van Straten Standen Op de laatste pagina's van deze Schakel vindt je de standen van alle AFC teams. Dit overzicht is samengesteld door onze AFC statisticus Chris Schröder en zijn up-to-date bijgewerkt. Wekelijks kun je ook de stand zien op je AFC site bij het betreffende team (bovenaan de pagina aan te klikken) Scheidsrechters: J.A. van Gerven, aangewezen A. van Hal, aangewezen Ab Springer E.H.M. Dorenbos, aangewezen R.P. Castel, aangewezen T.E.Out, aangewezen F. Kronenberg E. Schiering W. v. Veluw, aangewezen A. van Hal, aangewezen v. Straten/Nieuwenhuis F. Kronenberg Ab Springer E. Schiering A. van Hal, aangewezen J.G.Franken aangewezen O.R. Albaisa Alken, aangew. H.F.Kooring, aangewezen J. Mantels, aangewezen 06 an. Al 07 an.B2 07 an.B5 13 an. Cl 14 an. A2 14 an.B3 14 an.B6 14 an.C4 20 an. Al 21 an. A3 21 an.B5 21 an. B6 21 an.C3 21 an.C4 27 an. BI 27 an.B2 27 an.Cl 28 an A2 28 an.B3 28 jan.B4 28 jan.C2 Ab Springer Blockhuizen Sportieve prestaties D-pupillen lc helft seizoen 2000/2001: Met de kerstkalkoenen en oliebollen voor de deur, is het de hoogste tijd om de balans op te maken van de sportieve prestaties van de D-pupillen over de le helft van het seizoen. Onderstaand een kort verslag. Dl: Onder leiding van de trainer/coaches Jan Verhagen, Casimir Westerveld, en leider Wim Muller, strijdt de Dl om de le plaats met Zeeburgia. We kunnen dus nog wat ver wachten van de D1 D2: Op een 2e plaats bovenaan, contactper soon John Parsser, en de leider Rien Hollan der, gaan er alles aan doen om een eventueel kampioensschap te behalen. D3: bovenaan op de 3e plaats, trainer Rinus van Leijenhorst en leider Roy Halsema, kun nen aan het eind van de streep, met dit ta lentvolle team hoger eindigen. D4: Het team van trainer /coach Hugo Hoogeveen heeft geen succcesvolle start ge had, en staat op een 8e plaats. Hugo kennen de, zal hij er alles aan doen om hoger te ein digen. D5: Trainer Joris de Wijs, zal nog scherper gaan trainen, om de D5 van de 6e plaats naar een hogere plaats te krijgen. D6: Het team van leider Ferdinand Grapper- haus gaat na de herindeling punten pakken, en verwacht dan ook in het linker rijtje te eindigen. D7: De D7 heeft een goede seizoen start ge maakt, en staat nu ook fier bovenaan met SDW. De leiders Ed de Leau en Jan van Ga len gaan duidelijk voor het "kampioen schap". D8: Peter Keissen en Rob Vromans doen niet onder voor de D7, en staan bovenaan met Buitenveldert. D9: De D9 staat op een keurige 4e plaats, Tom en Evelien verwachten veel van dit team, en kunnen dus aan de "bak". D10: Na de herindeling is het volgens trainer Mark en leider Bernard een eenvoudige klus voor de D10 om kampioen te worden. We kunnen de beker vast oppoetsen Prettige feestdagen. Jan Koomen Standen Op de laatste pagina's van deze Schakel vindt je de standen van alle AFC teams. Dit overzicht is samengesteld door onze AFC statisticus Chris Schröder en zijn up-to-date bijgewerkt. Wekelijks kun je ook de stand zien op je AFC site bij het betreffende team (bovenaan de pagina aan te klikken) Ziekenboeg E-pupillen Jurriaan Sombeek-Eigenbrood is in het zie kenhuis opgenomen. De voltallige E-5 wenst hem veel sterkte en beterschap toe en hoopt dat hij weer snel van de partij is. 15

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 15