In Memoriam Ledenlijst AFC website geheel vernieuwd AFC' s "Bij zonderheden In Memoriam Frans van Dijk Kandidaat leden: D A Sars, 11-03-1979, Jong-Sen, Golf stroom 202, 1271 CT Huizen, 0612154009, lidnr. 6428. E A Hartog, 24-12-1969, Sen, Keizersgracht 65A, 1015 CE Amsterdam, 0653649233, lid nr. 6429. O A Owuraku, 04-01-1989, D-jun, Hendrik Godfroidhof 21, 1106 WS Amsterdam. 6097811, lidnr. 6430. H Verhagen, 17-11-1964, Sen, Groenhof 31. 1352 AC Almere, 036-5314666, lidnr. 6431. Adreswijzigingen: R P Gehring (1820), Zwanenburgwal 240, 1011 JH Amsterdam. H Haverkamp (9681), Surinameplein 56, 1058 GS Amsterdam, 6188797. P B Schaper (4385), 3e Hugo de Grootstraat 7, 1052 LJ Amsterdam. P Galavazi (5882), Catharina van Rennes- straat 24, 1077 KX Amsterdam. Bedankt als lid/donateur: Y Ruis (2982), J A de Pooter (4801 Nieuwe KNVB nummers: N v.d.Klaauw (6426) FTZT88B Het Bestuur geeft met leedwezen kennis van het overlijden van de heer Frans van Dijk lid en AFC-Ridder, alsmede lid van de Zilve ren Ploeg. Namens de vereniging betuigen wij onze op rechte deelneming aan de naaste familie. Dick van der Klaauw - voorzitter Kees Gehring - sekretaris Op 26 november jl. overleed na een kort ziekbed ons lid Frans van Dijk. Frans werd evenals zijn broer Jan uiteraard door vader Frans sr. (jarenlang betrokken bij het jeugd voetbal en tevens oprichter van de VBC- Vrienden Biljart Club) op jonge leeftijd lid gemaakt van onze vereniging. Frans speelde in de hogere jeugdteams om daarna als senior een aantal jaren als speler van het 3e en 4e elftal voor AFC uit te komen. In 1943 koos Frans definitief voor de roeisport en werd hij lid van de roeivereniging de Hoop, bij welke vereniging hij vele jaren actief was als be stuurslid en in andere functies. Voor deze activiteiten werd hij dan ook bij deze vereni ging benoemd tot erelid. In 1971 werd Frans benoemd tot AFC-Ridder. Frans was altijd aanwezig bij de thuiswed strijden van het eerste elftal en sedert een aantal jaren als grootvader aanwezig bij de wedstrijden van zijn kleinzoons. Vele AFC- ers bewaren een prettige herinnering aan Frans. Namens de AFC wensen wij zijn familie alle sterkte om zijn heengaan te kunnen verwer ken. Johan de Bie Sinds een paar dagen beschikt AFC over een geheel vernieuwde website en is onder de zelfde naam als voorheen te bereiken, nl. www.afc-amsterdam.nl De indeling is zeer overzichtelijk. De knop penbalk omvat de sites: 'nieuws' met actuele informatie, 'zondag 1', waarin het meest recente gebeu ren van onze A-selectie staat, 'teams' omvattend alle teams van AFC. Ie der team heeft nu zijn eigen pagina. Hier op kan een teamfoto en verslagen van wed strijden geplaatst worden. Bij zondag 1 staan de verslagen van eerdere wedstrijden van dit seizoen vermeld. 'schakel' met alle Schakels van het huidige seizoen. In het algemeen is de tweewekelijk se Schakel al dinsdagnamiddag te lezen, 'programma' waar men het wedstrijd programma voor deze week kan zien, ver deeld in thuis- en uitwedstrijden 'volgende week' geeft een overzicht van de wedstrijden na deze week, eveneens verdeeld in thuis- en uitwedstrijden. 'terrein' spreekt voor zichzelf. Echter on deraan kan men doorklikken naar 'clubs in de regio'. Hier ziet men de terreinligging en telefoonnummer staan. de knoppen 'bestuur' en 'adressen' spreken voor zich. 'links' omvat algemene voetbalsites (zeer interessant om hier eens naar te kijken) en clubs uit de regio. Van hieruit kan men door klikken naar verenigen die eveneens een website hebben. Verder nog de knoppen: 'sponsors', 'histo rie' en 'reageer'. Als niet alle knoppen zichtbaar op uw scherm zijn, dient u de instelling van uw computer te wijzigen. Soms moet u een beetje geduld hebben voor dat een AFC pagina op uw scherm ver schijnt. Meestal komt dit door traagheid van uw provider (op dat moment veel telefoon verkeer). Neem dus de tijd! Een enkel team heeft al een foto en verslagen op zijn site staan (bv. El en D7). Wil men ook wereldwijd te zien zijn dan kan dat na tuurlijk. Voorwaarde is wel dat alles per e- mail aangeleverd wordt. Zoals reeds in de vorige Schakel door onze redacteur Machiel van der Woude vermeld was onze eerste elftalspeler Glenn Zeelig zo ongelukkig tijdens de WK-zaalvoetbal in Guatamala een ernstige blessure aan zijn knie op te lopen. Namens de AFC wensen wij hem van harte een spoedig herstel en ho pen hem snel weer op het veld te mogen zien. De VBC (Vrienden Biljart Club) hield recent haar jaarlijkse algemene vergadering. Vol gens de mij bereikte berichten is het een suc cesvolle vergadering geweest en werd het zitting hebbende bestuur weer herkozen. Dit bestuur bestaat uit Willem de Jong, voorzit ter, Ben Heesen, secretaris en Hans Honsd- recht, penningmeester. Namens de club wensen wij de VBC een prettig en gezellig biljartseizoen. Donderdag jl. organiseerde het bestuur van de supportersclub The Reds een avond voor leden van deze supportersclub, voor erele den, leden van verdienste, ridders en functio narissen van de vereniging. Als gastspreker trad op ons lid Maurice de Hond, onze nati onale goeroe op het gebied van IT, nieuwe economie en opiniepeilingen. Het was een zeer geslaagde avond waarbij ook de door AFC zeer gewaardeerde AFC-vriendelijke bedrijven en bordsponsors waren uitgeno digd. Ons lid Sebo Woldringh sr. verbleef in het ziekenhuis voor hartklachten. Gelukkig is hij inmiddels weer thuis. Namens de AFC wen sen wij hem een spoedig herstel. Ik moet U melding maken van een All Time High. Op de laatste bestuursvergadering deelde onze 2e secretaris Ger van Caspel - al jaren lang bestuurslid belast met het leden bestand - mede, dat op 1 november jl., een in de historie van AFC nieuw record van 1600 leden en donateurs is bereikt. Voorzitter van Helder van de Amstelveense omnisportclub Roda kneep zijn handen van blijdschap dicht toen hij afgelopen vrijdag avond de zo populaire Ruud Gullit zijn sportpark zag binnenkomen. Thans AFCer, Gullit kwam daar om mee te spelen in een gastteam tegen het elftal van Roda ter gele genheid van de officiële opening van het kunstgrasveld. Andere gastspelers waren o.a. Stanley Menzo. Sjaak Swart, Johnny Bosman en Johny van 't Schip. Zij deden dit belangeloos ten overstaan van - ondanks de vele regen - royaal opgekomen publiek. Overigens zal Ruud Gullit zich binnenkort weer publiekelijk vertonen. Namelijk als hij medio januari in Amstelveen de prijzen uit reikt bij de officiële huldiging van de Am stelveense sportkampioenen. Het geheel is een initiatief van de Stichting Sport Promo tie Amstelveen, waarvan een andere AFC'er, mijn tweelingbroer Hans de voorzitter is. Ons lid van verdienste Lex Rimini heeft re cent een oogoperatie ondergaan. Hij verblijft momenteel bij zijn dochter Loes en gezin in Lelystad. Namens de AFC zenden wij hem onze groeten vergezeld van onze wensen voor een spoedig herstel. Op woensdag 22 november jl. werd door de Telegraaf ruim aandacht gegeven aan de start van een nieuwe Nederlandse luchtvaart maatschappij Dutch Bird. Op de voorpagina van deze krant was een foto geplaatst van een aantal vliegers, stewards en steward essen. Stralend middelpunt op deze foto was Isabelle ten Broek, vriendin van eerste elf talspeler Robert Gehring. Ik heb het reeds

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 5