Leider: Dhr. Teerink (4961106) en Dhr. Kamphuis 036-5355059) B4 Hyatt Baker, Kasper van Beek, Dick Bouwman, Airto Burke, David Cairo, Kay Couwenberg, Mervin Joping, Jurre van Kesteren, Laurens Ligthart, Ashar Medina, Paul Overste, Danny Pinto, Yorden Plevier, Youssef Saigh, Ruben Zwart. Leiders: Dhr. van Beek (6763404), en dhr. van Kesteren (4537273), en dhr. Bouman (6842317). B5 W. Agbo, David Blok, Dave de Winther, Sammy Commandeur, Mo Coppes, Tycho Erdman, Cong Feng, Vincent Heit, Rik van der Hoven, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Jonathan de Lieme, Alex Markus, Erik Meyer, Sven Meuleman, Suria Steijlen, S. Baykal, Kyoma Veldhuis. Leiders: Dhr. Meuleman (6732030) B6 Koen Bos, Fernando Fernandez, Olaf den Hartigh, Erez Herman, Sjors Kaaks, Cilian King, Thijs Koster, Liran Kronenburg, Oliver Masson, Flip Nieuwenhuys, Alexander Peters, Christian Roos, Seth van Straten, Sam Wennekendonk. Leider: Dhr. v. Straten (6429168) Melle Schellekens gaarne melden bij dhr. v. Straten Cl selectie: Jesse Annoh-Wij naar, Mohammed Attaibi, Tomas Bleker, Darco Botic, Allon Cohen, Ben Ebu-Mordi, Tyrone de Groot, Jan Mathijs Harderwijk, Lamin Jaiteh, Naikson Maduro, Olivier Poederbach, Sylvian Prade, Laurens Samson, Ernest Sarpong, Mark Schol, Rodney Ubbergen, Donald van de Veen, Roy Verkaik. L-eider ClDhr. van Leijenhorst (6980008) C2 Philip Blokhuizen, Nicky Guijarro, Wouter Kloes, Disire Linger, Joppe Out, Winsten Polling, Maurits Pompeo.Dave Rijkaard, Yacob Sason, Norbey Siepman, Floris Wa gen aar. Leider C2: Dhr. Polling (6796288, 06- 23752328) C3 AFC C3 - ZSGOAVMS C3 Een voor mij vreemde start van deze och tend. Doordat ik laat was miste ik de war- ming-up over een actueel voetbal-onderwerp door de kenners en stond de C3 al op het veld. Even dacht ik dat AJAX er stond, zoveel extra spelers. Er bleek volgens de leider iets meer opgekomen te zijn dan ver wacht. De regenwolk, die ik bij aankomst al boven Goed Genoeg zag hangen besloot inmiddels naar beneden te komen en een lekker windje stak op. Sandra Heijzelen- doorn ging met haar paraplu bijna de lucht in, kortom een stormachtig scenario. Dat bleek ook op het veld het geval te zijn; het zag er ook niet naar uit dat dit een makkelij ke pot zou worden. De eerste helft werd door onze jongens tegen de wind ingespeeld. Hoge ballen hadden weinig zin: de meesten besloten halverwege weer de kant van de tegenstander op te gaan. Bij rust stond het nog 0-0. De tweede helft het veld in met een wat fanatieker AFC, vooral Merijn Halsema, die een paar extra bordjes krachtvoer gegeten scheen te hebben. De tegenstander liet het er niet bij zitten en kwam gevaarlijk dicht in de buurt van het AFC-doel. Met handen en armen verdedigen mag nou eenmaal niet en dat leverde de tegenstander een penalty op: 0-1. Inmiddels Ben vervangen door Laurens en aangemoe digd door het goede spel van de man achter hem (Merijn) kon zijn gelijkmaker niet uit blijven 1-1. Voor de anderen het teken door te gaan. Helaas werd de sfeer langs de kant zowel als op het veld er niet vriendelijker op. Doordat Erik een van zijn inmiddels ver maarde vrije trappen mocht nemen en de wind nog steeds vreemd waaide kon je op je klompen aanvoelen dat die er in zou gaan. Via een bochtje op de doellijn en nog net een teen van Laurens tegen de bal, werd de 2-1 gescoord De wedstrijd werd nog minder vriendelijk en nadat er iets meer dan alleen spelers van de tegenstander op het veld kwamen, was het (misschien toch een mi nuutje te vroeg) tijd de wedstrijd af te blazen. Volgende week Voorland, volgens zeggen schrijft Joey dan een verslagje. Succes in ieder geval. Ik wil ook de invallers nog bedanken en Tom van Kampen veel beterschap wensen. Thea V. Sc. Voorland C2- A.F.C. C3 0-5 Hoewel de uitslag anders doet vermoeden hebben we toch heel veel moeite met deze tegenstander gehad. In de eerste helft hebben we niet goed gespeeld desondanks kregen we veel kansen, maar helaas wisten wij deze kansen niet te benutten en gingen we de rust in met een 0-0 stand. In de rust heeft Casimir (onze trainer)ons de les gelezen zodat we weer met beide benen op de grond stonden. In de tweede helft hebben wij dan ook ge daan wat wij aan onze stand verplicht waren als koploper, Toninho strafte op zeer be heerste en fraaie wijze een fout af van de keeper van Voorland. Toen was de weerstand gebroken en konden wij vrij eenvoudig met goed combinatie voetbal uitlopen naar 0-5 dankzij 3 treffers van Laurens en 1 van Thomas. Joey van Leijenhorst Jeroen Acda, Sam Bakker, Toninho Berkleef, Andreas Ewart, Jardao de Fretes, Merijn Halsema, Dannny Hijzelendoorn, Joey van Leijenhorst, Ronny Roelfsema, Siewerd Teerink, Thomas Weyl, Tommy van Kampen, Benno Nihom, Erik Verhagen. Leider: Dhr. Buys (6150884) C4 Bilal Amhouch, Jim Brakel, Daniel Dresden, Marijn ten Kroode, Tim Leeman, Thomas de Leth, Tommy Markus, Manus Polling, Sander van Rossum, Chiel Rouwendaal, Geza Weisz, Istwan Schiering, Toni Korsten, Joost Delsing, Robbin Wielinga. Ixider: Dhr. de Leth (6629585) C5 Tino de Bruyn, Sander de Haan, Sergio Kerk, David Langenberg, Niels van Lingen, Jasper Pelsma, Ronald Pieters, Mare Pullens, Jimmy Schokker, Lee Sieradzki, Jair van der Sluis, Jeroen Smits, David van Tiel, Floris Kloes. Leiders: Dhr. Smits (6796611) en Dhr. de Bruyn (6716424) C6 Thomas Abeln, Laurens Gijsen, Philip Hes, Jack Huiman Jr, Oscar Kemps, Zianic Past, Laurens van Rooij, Reinier van Rooij, Richard Root, Victor Schiering, Alex van Stokkum, Elbert Waller, Carl Wobma, Nathan Hilf, Kay Depeweg. Leider: Dhr. v. Rooij (6460952) C7 Adi Barsoum, Mordechai Biallosterski, Barry Groenteman, Boris Guntenaar, Daniel Haven, Berend Holtkamp, Mario Kalter, Stijn Reurs, Jesse Rommerts, Jeffrey Schaap, Boy Schaper, Jason Semeins, Victor Versteegh, Thomas Wiewel, Thomas Wissink. Leider: Dhr. Biallosterski (0172-438937) Dl selectie: Aswad Agard, Tim Croke, Bandy Jacobs, Anthony Koswal, Gideon Muller, Jesse Saastamoinen, Jeffrey Sam-Sin, Joey Sin- gels, Orville Struiken, Takaki Tedo, Tjerk Veltman, Fabian Wells, Boyd Zandwijken, Trainer/Coach: Jan Verhagen (6951656), Casimir Westerveld (6769969) leider: Wim Muller (0365337505) D2 Herman Duba Moran, Marcel Dury, Felix van Es, Xaverio Esajas, Mike Hollander, Ramon Kloosterman, Anthony de Leeuw, Philip Meijer, Orgin Senel, David Weinstein, Wim Ostendorp, Michael Parsser, Peter Verhagen, Cees Willems, Daniel van Zwe den Trainer/Coach: Jan Verhagen (6951656), Casimir Westerveld (6769969) leiders: John Parsser (contactpersoon 6440029), Rien Hollander, Bruno Dury D3 Sean Bains, Patrick den Boer, Jassir Boun- naanaa, Joop Canes, Hatim El-Abassi, Jeroen Halsema, Rik Jongeneelen, Maxime Klompmaker, Darryl van Mieghem, Owuraku, Chevello de Rijp, Alexander Roos, Robin Telkamp, Milan de Wijs Trainer/Coach: Rinus van Leyenhorst (6980008) leider Roy Halsema (6710655) D4 Youri Bottse, Johan Castillo, Daan Delsing, Issam Darib, Wout Koch, Julian Kuin, Oliv ier Lodder, Charley van der Meijden, Nittin Pabbi, Mitchell Ramsahai, Gregory Rochat, Jaap van Schaik, Demi Schoute, Joakim Smit, Nigel Zurburg Trainer Coach: Hugo Hoogeveen (6680050) D5 Max Dekker, Coen Gulcher, Bob Hamersma, Mitchell Hulsthoff, Jordi Inden, Essam Jansen, Elja Klein Essink, Benjamin Kool, Camille Pietrzak, Bart Sandberg, Enzo Steenhuis, Jonathan Tugendhaft, Jelte Velink, Thomas Meijaard. Trainer/Coach Joris de Wijs 6791439) Ixider: Dhr. Sandberg (4417215) en dhr. Velink (6798721) D6 Wieger d'Arnoud Gerkens, Mark Bary, Omri de Boers, Nikolai Goetheer, Ferdinand Grap- perhaus, Jordan Hagenbeek, Alexander van Leeuwen, Jarno Michielsen, Jacob Nijsen, Milan Ramer, Lorian Rotstein, Ruben Rou- wendaal, Brett Schiebergen, Rutger Teu- lings, Tim Wielinga, Gilles van Kesteren. Leider: Ferdinand Grapperhaus (6701420) en de heer Nijsen (6752256) 16

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 16