Medische verzorging jeugdspelers Regelmatig merken de trainers en leiders dat spelers door blijven trainen en spelen met een blessure. Andere spelers blijven daaren tegen weken lang weg, zonder dat er bij de trainers en leiders een duidelijk beeld van de blessure is. De jeugdcommissie vindt dat geen goede zaak, vandaar dat de medische verzorging bij AFC nu verder uitgebreid is. Iedere speler die geblesseerd is kan zich melden op de volgende dagen: maandag 19.00-20.00 uur bij Wim Crou- wel, v. Neijenrodeweg 915, Buitenveldert tel. 020-6440070 De spelers die in het weekend een blessure opgelopen hebben melden zich bij Fysio- praktijk Wim Crouwel. Er wordt dan beke ken of de blessure ernstig is en er wordt advies gegeven hoe te handelen, woensdag 16.00-18.00 uur bij AFC in de fysioruimte tegenover kleedkamer 2 Is het jeugdspreekuur verzorgd door Ko Grosze Nipper, verzorger van ons eerste elftal. Hier kun je terecht met allerlei blessu releed, maar Ko verzorgt ook diverse sport massages. Ko is bereikbaar op 06 22544077. vrijdag 17.00-19.00 uur bij AFC in de fysioruimte tegenover kleedkamer 2 Speciaal bedoeld voor de selectiespelers. Op vrijdagavond trainen de hoogste selectie teams. De spelers die fit zijn trainen met de groep mee en de spelers die last hebben van een blessure melden zich bij de fysioruimte en krijgen eventueel een aangepaste trai ningsprogramma. Extra trainingsmogelijkheden Als de trainingsvelden bij AFC afgekeurd zijn dan kan er van 1 november tot 1 maart getraind worden op het kunstgrasveld van BFC aan de van Heenvlietlaan of op het gravelveld van Luto aan de Boelelaan bij de oude velden van sc Buitenveldert. De spelers verzamelen altijd eerst bij AFC, omkleden bij AFC en gaan dan onder bege leiding naar BFC (denk aan de gevaarlijk oversteek bij de Boelelaan en A.J.Ernststraat) Het kunstgras alleen betreden met kunst- gras/gravelschoenen. Pupillen kunnen even tueel met voetbalschoenen met meerdere noppen (12 of meer). Streng verboden voor voetbalschoenen met 6 (afschroefbare) noppen. Op dinsdag en donderdagavond na 18.00 uur kunnen we niet terecht bij BFC maar dan kunnen we uitwijken naar het gravel van Luto. Het informatie afgelastnummer 020-6444350 wordt ook gebruikt om kenbaar te maken of er en waar er getraind kan worden. Prrogramma bij algehele afkeuring van district West 2 Tijdens de wintermaanden waarbij veel afgelaste wedstrijden kunnen voorkomen wordt er gezocht naar alternatieven om de spelers zoveel mogelijk aan het voetballen te houden. -Er zijn al contacten met verenigingen die over een kunstgrasveld beschikken (o.a. s.c.Abcoude, s.c. Voorland, Ajax) om vriend schappelijke wedstrijden af te spreken. -Er zijn mogelijkheden om zaalruimte te huren voor zaalvoetbal activiteiten. -Het kunstgras van BFC kan gebruikt worden voor trainingsdoeleinden -Ieder team kan zelf op zoek naar andere activiteiten o.a. bos, strand,etc. Via de leider of de trainer worden de spelers op de hoogte gebracht welke activiteit bij algehele afgelasting plaats zal vinden. Een rondje langs de velden Zaterdag 4/11. Het had zo mooi kunnen zijn. De Al tegen Roda'46 Al. Voor de wedstrijd zat de stem ming er goed in. Een spektakel zou het wor den.Ik zit er nog steeds op te wachten. Zo slecht heb ik onze Al dit jaar nog niet ge- zien.Wij waren net sinterklaas. De ene na de andere goal werd weggegeven en op een zeker moment stonden wij 4-0 achter. Niet genoeg inzet en het liep voor geen meter. Uiteindelijk met 5-3 verloren. Het was niet goed en dan te weten dat onze Al fantastisch kan voetballen. Jongens zorg er voor dat dit niet meer voorkomt. 3 belangrijke punten onnodig weggeven. Zondag 5/11. Om half tien de B6 gezien. Goed was het niet maar wel met 9-1 gewonnen. Om half twaalf de B3 gezien. Een hele leuke wedstrijd met een terechte 3-3 uitslag. Een sterk debuut van Tijs de Bont. De kenners zagen direkt dat Tijs een gedegen opleiding bij de B6 heeft genoten. Goed keepers werk van Philip Blokhuizen (C2) Philip bedankt en 2 doelpunten van Arno Martin. De toe schouwers genoten. Goed voetbal veel inzet en sportief. Wat wil je nog meer!!! Tegelijkertijd speelde de A2 een wedstrijd die met 4-3 werd verloren tegen koploper Hoofddorp. De stemming buiten het veld bij onze bezoekers was beneden aller peil. Scheldpartijen etc. Waar is men mee bezig. Daarna snel 4 spelers naar Heemstede ge bracht om er voor te zorgen dat de A3 ge noeg spelers had. Het heeft niet mogen baten. Ik kon dus niet naar het eerste kijken. Je moet wat voor je club over hebben Scheidrechters: 11/11 BI Hr. Boot aangewezen 12/11 A3 Mv Pullens aangewezen 12/11 B4 Hr van Beek 12/11 C2 Hr Blokhuizen 12/11 C3 Hr Springer 18/11 Al Hr de Witte aangewezen 18/11 Cl Hr Holtrop aangewezen 19/11 A2 wordt aangewezen 19/11 B3 Hr Out aangewezen 19/11 B6 Hr Kroonenburg 19/11 C4 Hr Springer Ziekenboeg Wij hebben veel lang geblesseerde spelers bij A en B, en we hopen je weer snel op de voetbalvelden te zien.Het zou trouwens leuk zijn als jullie de thuiswedstrijden van je team gaan bezoeken. Je blijft er dan lekker bij. Ik hoop dat ik iedereen noem. Wanneer ik er 1 vergeet laat het mij dan weten. Dave de Winther, Charley Kamphuis, Sander Staaks, Martijn Meyer, Robert Franchimont, Moo Coppes, Quincy Berkleef. Robert Schulz, Kevin van het Wout. Leiders D, E en F opgelet: Maandag 20 november is er een leidersver gadering voor D, E en F, aanvang 20.30 uur, op Goed Genoeg. Herindeling E- en F-teams. Vanaf komend weekend zijn de teams van E en F door de KNVB opnieuw ingedeeld in de competitie! Lees Herindeling van Jeugdelf- tallen voor meer informatie. Fiets Onze groundsman Hans Tier deelde mee, dat iemand zijn fiets een week geleden heeft laten staan. Deze was niet op slot. Mist niemand zijn fiets? Opstellingen Al selectie: Tahir Akhamrane, Salah Bentohami, Sherman Brown, Raoel Darnoud, Marlon Faria, Reynold George, Lidiano Goedhart, Nordin de Groot, Jegny van de Kust, Clinus Mook, Robin Stolp, Pierre Tosch, Robert Verschraagen, Kevin van 't Wout, Matthijs Visser. Leider AlRobert Gehring (06-54738215) A2 Michael Goudriaan, Robbert Eckhart, Rory Lighthart, Jordi Diepeveen, David Westerhof, Junny Panneflek, Sandro Pique, Tjidako Gaspers, Karim Eyarman, Sergio Naarden, Gregory Hirschfeld, Jink Gudde, Thijs van Leeuwen, Reinier Meyer, Karei van Vugt, Robbert Stuut, Jamal Auriaghel, Jordi Prud'homme. Traner coach: Dick Bakker (035-5269995) Leiders: W. Diepeveen (6235780) P. Gaspers (6642576). A3 Houssein Eyarman, Tim Abbenhues, Mitchel Lens, Niels Kronenburg, Steffan van Slooten, Mischa van Eimeren, Frank van Brussel, Jerry Hollander, Kevin Maduro, Bilal Chadli, Rocky Schulz, Quincy Berkleef. Trainer: Dick Bakker (035-5269995) Ass. Trainer: Jan Roelofs (035-5268501) (06- 2349426) Leider: Chris Bruystens (6121626) B1/B2 selectie: Jaouad Arsalane, Stephen Becker, Pieter Bensen Quintin Bosnië, Orlando Brouwer, Merijn Bruystens, Furgel Cairo, Nabiel El Yaakoubi, Ibraim Erdogan, Vincent de Groot, Murat Guzeler, Thomas Heemskerk, Ernst Imanuel, Marvin Kempes, Sadik Kilic, Gilliano Linger Harvey Lodik, Lucien van Loy, Mathijs Radder, Evron Richardson, Jordi Rietvelt Jermaine Rock, Bahir Saied, Dwayne Schet, Louis Stam, Stanley Telman, Tom Verhagen, Rik Vermeulen, Johan Voogd, Kevin Krassovski. Leider B1Chris Bruynstens (6121626) Leider B2: B3 Babacar Diouf, Robert Franchimont, Tibo Gude, Wilco Horsmeier, Charly Kamphuis, Junior Macniel, Arno Martin, Martijn Meyer, Stefan Openneer, Andrew Reep, Sander Staaks, Abel Swaan, Heitze Teerink, Teun van Waesberge, Sherman Richardson, Shawn Campbell 15

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 15