i 'V AFC Jeugd Min HM,, m^ry^ xnKmmzwMMmggjfr AFC 6: P. Aalbers, P. Bol, G. Buist, H. Drenth, G. Godet, O. van Grondelle (020-4004429), H. Jansen, F. Kerstens, E. van Lier, T. Lenz, N. van Meijel, B, Oudega, N. Smit, F. Wubben AFC 9: D. Boor, P. Burbidge, S. v. Essen, M. Frauenfelder, M. Jansen (06-21222746), C. Merx, D. Overgaauw, E. Spoormaker, C. Swen, V. de Wilde (10) AFC 10: A, Chardet, W. van Gent, A. de Groot, R. v.d. Heijden, J. Hilbrink, S. Koopman, B. Kuipers, S. Margetson, A. Roovers, M. de Steur, L. Stolk, I. Vermeulen, M. Thomas, J. Willems (020-6158020/06-22699377) (14) AFC 11: C. Blog, E. Blog (020-6429020), A. Eitje, E. Eitje, M. de Hond, D. Kornmehl, M. Lobatto, R. Mazor, D. Pekel, J. Salomon, R. Salomon, J. Samson, D, Sanders, R. Schuitevoerder, M. Tuinman (15) AFC 12: M. v.d. Bogaart, F. Dankaart, M. van Dooren, M. v. Driest (020-6849940), M. Eggenkamp, M. Flam, A. Griede, E. Hoegee, J. Jünge, R. Mathijse, L. Meijaard, G. Schip per, G. Schrijver, J. Strijker, K. Zentveld (15) AFC 13: R. Berghuis, P. v.d. Brink, T. Faber, R. Groen, E. Hartog, M. v.d. Linde, A. Nan- ninga, N. Oosterbroek, J. van Schaaik, G. v.d. Sluis, F. Tromp, J. Wackie Eysten (020-4220121 /06-51521024), D. Swart (13). Herindeling van Jeugdelftallen De KNVB bekijkt na de Herfstvakantie de standen van alle Jeugdteams. Blijken er grote verschillen te bestaan in de sterkte van elftal len dan worden de elftallen die er met kop en schouders bovenuit steken in een hogere klasse ingedeeld. Hetzelfde is het geval met de elftallen die veel te zwak zijn in hun afdeling. Zij worden dan in een lagere klasse ingedeeld. Door deze herindeling komt er een geheel nieuwe stand. De wedstrijden die gespeeld zijn tegen een elftal dat uit de afde ling is gehaald worden vervallen verklaard. Dit is het geval bij de A, B, C junioren en D- pupillen. De E en F Pupillen beginnen in geheel nieuwe afdelingen met 8 elftallen. Op 31 oktober waren 12 elftallen van de 67 bij de KNVB ingeschreven elftallen nog ongeslagen t.w. Senioren 1 en 3, Zaterdag 6, Junioren BI en C 3, Pupillen D 1, D 2, D 8, E 7,E 8, E 9 en E 11 AFC Herfst-3-daagse groot succes In de herfstvakantie op dinsdag 24 oktober, woensdag 25 oktober en donderdag 26 okto ber is de traditionele Herfst 3 daagse gehou den. Gezien het grote aantal jeugdleden waren de activiteiten verdeeld over 3 dagen. In totaal hebben meer dan 300 spelers aan het evenement deel genomen. Op dinsdag en woensdagochtend kwam de grootste groep; de D3 t/m D10, El t/m Ell en de F1 t/m F7. De spelers werden inge deeld in groepen die onder leiding stonden van 20 enthousiaste ouderejaars A-, B- C- en D-junioren. Vooral deze junioren willen we van harte bedanken, we hebben kunnen zien dat er genoeg trainerstalent bij onze jeugdspelers aanwezig is. De junioren wer den aangestuurd door onze jeugdtrainers en leiders. Het weer werkte niet altijd mee, bij het indelen van de teams kwam precies een flinke regenbui en sommige uitslagenlijsten waren door de regen niet meer te lezen. Maar ondanks het weer kunnen we spreken van 2 prima geslaagde dagen. Er is goed en hard getraind, de sfeer was top, de lunch en prijsuitreiking verliep ordelijk, kortom er heerste een echt goed AFC-gevoel. Het 4:4 toernooi bij de D pupillen werd gewonnen door België, bij de E-pupillen ging de gouden medaille (wat zijn ze mooi) naar a.c. Milan en bij de F-pupillen was PSV de sterkste. De penalty shoot-out competitie werd bij de D-pupillen gewonnen door Nigel Britton, bij de E-pupillen door Youry Bolsius en bij de F-pupillen door Jimmy Bakker. Zij kregen de medaille omgehangen door Jack van Gelder, die tussen de echte Cham pions League wedstrijden tijd had vrij ge maakt om de AFC jeugdspelers op deze regenachtige dag in het zonnetje te zetten. Woensdagmiddag waren de allerjongste spelers aan de beurt, de spelers uit de Cham pions League en World Cup speelde nu in de Pokémon competitie. Het werd een zeer geslaagd toernooi met goed voetbal, goed weer, leuke extra activiteiten en een sfeervol le prijsuitreiking. Alle spelers gingen dan ook na een lange middag moe maar tevreden naar huis. Sommige spelers hadden zelfs hun eerste medaille of beker gewonnen. Alle spelers kregen in ieder geval een mooie AFC pet en een Ajax-ABN-Amro poster mee. Donderdag was de voetbalclinic voor de C2, C3, C4, C5, C6 en C7-junioren en Dl en D2- pupillen Het idee van de voetbalclinic is dat in het begin van de dag de teams een wedstrijd spelen. De trainers observeren de wedstrijd en signaleren bepaalde tekortkomingen. Aan de hand van deze bevindingen vindt dan eerst een gesprek met de spelers plaats waarna met behulp van allerlei trainingsvormen aan de tekortkomingen wordt gewerkt. In totaal werden daar twee trainingen van 3 kwartier aan besteed. Aan het eind van de dag speelden de teams dan nog eens een wedstrijd. Een vol programma, onderbroken met een lunch in de achterzaal van het clubhuis. De teams stonden onder leiding van 5 toptrainers; Ton du Chatenier, Taco Visser, Ulrich Landvreugd, Robert Gehring/Joop Nieuwenhuis (die Maarten Stekelenburg prima verving). Het was al bekend dat Ton du Chatenier het eerste aan het winnen kan krijgen maar op deze dag heeft hij bewezen dat hij ook een prima jeugdtrainer van AFC kan worden. De spelers kunnen dan ook terugkijken op een zeer leerzame dag die zeker voor herhaling vatbaar is. Er werden medailles uitgedeeld aan talentvolle spelers die het meest hadden opgestoken van deze dag, de winnaars waren Thomas Weijl (C3),Thomas de Leth (C4), Barry Groente man {Cl), Tim Crooke (Dl) en Herman Duba Moran (beste keeper). Nogmaals willen we iedereen bedanken die heeft mee geholpen aan deze Herfst-3-daagse en we hopen volgend jaar weer een beroep op jullie te kunnen doen. Jan Verhagen Herfst-tweedaagse Het was weer fantastisch geregeld! Met name door de goede leiding van Jan Verhagen met zijn vrijwilligers hebben onze kinderen (D- en F-pupil) enorm genoten in de herfstvakantie van de Herfst-tweedaagse. Hieruit blijkt maar weer dat AFC uniek is in het organiseren van zo'n evenement. Namens alle kinderen, bedankt. Moeder van twee pupillen '""""'A'» i-SJUfUfm.. AFC 6 is een vriendenteam van de Hogere Hotelschool uit Den Haag, via ons lid Hans de Wijs Sr lid geworden. Zij speelden bij JAC in Den Haag. V.l.n.r. P. Aalbers, G. Godet, E. Jansen, F. Wubben, N. v. Meijel. T. Lenz, B. Drenth, B. Oudega, G. Buist, F. Kerstens, O. v. Grondelle aanvoerder 14

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 14