- y tri verhaal niet vergeten wordt: 'mondje dicht' op het veld en 'mondje open' (tijdig afmel den!) als je verhinderd of gebleseerd bent. John Hyatt Baker, Kasper van Beek, Dick Bouw man, Airto Burke, David Cairo, Kay Cou- wenberg, Stephano Faerber, Mervin Joping, Jurre van Kesteren, Laurens Ligthart, Ashar Medina, Paul Overste, Danny Pinto, Yordi Plevier, Youssef Saigh, Ruben Zwart. Leiders: Dhr. van Beek (6763404), en dhr. van Kesteren (4537273), en dhr. Bouman (6842317). B5 W. Agbo, David Blok, Dave de Winther, Sammy Commandeur, Mo Coppes, Tycho Erdman, Cong Feng, Vincent Heit, Rik van der Hoven, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Jonathan de Lieme, Alex Markus, Erik Mey er, Sven Meuleman, Suria Steijlen, S. Bay- kal, Kyoma Veldhuis. Leiders: Dhr. Blok (0297-530124) en Dhr. Meuleman (6732030) B6 Koen Bos, Fernando Fernandez, Olaf den Hartigh, Erez Herman, Sjors Kaaks, Cilian King, Thijs Koster, Liran Kronenburg, Oli ver Masson, Flip Nieuwenhuys, Alexander Peters, Christian Roos, Melle Schellekens, Seth van Straten, Sam Wennekendonk, Tijs de Bont. Leider: Dhr. v. Straten (6429168) Cl selectie: Jesse Annoh-Wijnaar, Mohammed Attaibi, Tomas Bleker, Darco Botic, Allon Cohen, Ben Ebu-Mordi, Tyrone de Groot, Jan Ma thijs Harderwijk, Lamin Jaiteh, Naikson Maduro, Olivier Poederbach, Sylvian Prade, Laurens Samson, Ernest Sarpong, Mark Schol, Rodney Ubbergen, Donald van de Veen, Roy Verkaik. Leider: Dhr. van Leijenhorst (6980008) C2 Jeroen Acda, Philip Blokhuizen, Nicky Guijarro, Wouter Kloes, Disire Linger, Joppe Out, Winsten Polling, Dave Rijkaard, Yacob Sason, Norbey Siepman, Floris Wagenaar. Leider: Dhr. Polling (6796288, 06- 23752328) SPORTING A'DAM CI - AFC C3 0-7 Zondag 15 oktober moesten wij tegen Spor ting A'dam spelen. Van tevoren wisten wij dat deze tegenstander niet veel voor zou stellen, maar je moet je tegenstander natuurlijk nooit onderschatten. Nadat we het sportterrein eindelijk hadden gevonden en ons hadden omgekleed konden we beginnen aan de warming-up. We merk ten al snel dat het veld niet echt super was, maar we moesten het er maar mee doen. Na een minuut te hebben gespeeld, had Benno de 0-1 al gescoord. Maar de tegenstander probeerde nog druk te zetten, maar kwam niet langs de verdediging, dat leidde tot agressie bij de tegenstander en al snel een rode kaart; 10 tegen 11 Meteen daarna scoorden we, alweer via Benno, de 0-2 en daarna de 0-3 via Ronny. Na de rust kwamen we op 0-4, opnieuw Ronny. Na een goede rush van Erik wist hij de 0-5 te scoren. Daarna ging de tegenstan der, vooral de keeper, wat harder spelen.Dat leidde tot 3 penalties, waarvan alleen Merijn gebruik wist van te maken; 0-6. Toen er opnieuw een rode kaart bij de tegen stander viel, ging de keeper zelfs meevoet- ballen, dat gaf Erik de kans om vanaf ±45 meter op doel te schieten, zo'n kans moetje Erik niet geven; eindstand 0-7. Verder wil ik Tjerk en Boyd nog bedanken voor het invallen. Volgende week DWV uit dat wordt een stuk lastiger. Sieuwerd DWV C2 - AFC C3 Alle spelers, voetbalkenners en aanverwan ten waren om 9.00 uur aanwezig bij DWV. Op die manier hadden de jongens ruim schoots de tijd de wedstrijdtactiek door te spreken en kon de rest de koffie testen (vers, had iets sterker gekund) en konden de ken ners hun discussie van de vorige week voort zetten. Op zich is dat laatste al een column op zich waard, maar het is de bedoeling dat er iets van een wedstrijdverslag op papier komt. De DWV-boys bleken een tikje groter dan de onze, zo ongeveer formaatje Erik. Dat gaf bij een aantal ouders al bezorgde blikken. Tegen alle verwachtingen in ging AFC goed van start, maar helaas, net niet. Na een minuutje of 15 kwam DWV goed op gang en scoorde vrij snel achter elkaar de 1-0 en 2-0. Onze altijd goed gemutste leider Peter en Casimir keken bij rust dan ook donker; zou een goed gesprek het tij nog keren? Na rust pakte DWV echter gelijk de draad weer op en ging gelijk weer in de aanval; met kunst en vliegwerk wist Sieuwerd de 3-0 te voorkomen. De opluchting gaf wat inspiratie: naar voren met de bal en een heerlijk balletje van Danny betekende de 2-1. De hoop op meer leek kort daarop in de grond geboord te worden, toen DWV een penalty kreeg. Weer net niet gestopt, 3-1 dus. Alle kenners en aanverwanten wisten het al: de eerste verliespot. Joey had deze geluiden kennelijk opgepikt langs de kant en toen hij er in mocht leek alsof hij het vuurtje bij zijn maatjes weer opstookte: een prachtige actie, die bij Andreas op links begon eindigde in een mooie voorzet van Thomas op Laurens: 3-2. Ploseling weer geloof bij de rest: "Kom op jongens, het kan nog". En ja hoor: een messcherpe comer van Erik draaide de goal in 3-3. Daarna reageerde Jordao nog heel attent op een verkeerde terugspeelbal, maar helaas kon DWV de 3-4 nog voorkomen. Tot het eindsignaal spannend doordat de jongens lieten zien dat terugknokken ook in hun woordenlijstje voorkomt. Casimir en Peter, alle kenners en aanverwanten toch nog een beetje vrolijk en we zien dan ook uit naar a.s. zondag tegen ZSGO/WMS; de koppen er weer bij boys, positief blijven en lekker werken, wie weet Succes, Thea V. C4 Bilal Amhouch, Jim Brakel, Daniel Dresden, Marijn ten Kroode, Tim Leeman, Thomas de Leth, Tommy Markus, Manus Polling, San- der van Rossum, Chiel Rouwendaal, Geza Weisz, Istwan Schiering, Toni Korsten. 14 Leider: Dhr. de Leth (6629585) C5 Tino de Bruyn, Sander de Haan, Sergio Kerk, David Langenberg, Niels van Lingen, Jasper Pelsma, Ronald Pieters, Mare Pullens, Jimmy Schokker, Lee Sieradzki, Jair van der Sluis, Jeroen Smits, David van Tiel, Floris Kloes. Leiders: Dhr. Smits (6796611) en Dhr. de Bruyn(6716424) C6 Thomas Abeln, Laurens Gijsen, Philip Hes, Jack Huiman Jr, Oscar Kemps, Titus Kok, Zianic Past, Laurens van Rooij, Reinier van Rooij, Richard Root, Victor Schiering, Alex van Stokkum, Elbert Waller, Carl Wobma, Nathan Hilf, Kay Depeweg. Leider: Dhr. v. Rooij (6460952) Cl Adi Barsoum, Mordechai Biallosterski, Barry Groenteman, Boris Guntenaar, Daniel Haven, Berend Holtkamp, Mario Kalter, Stein Reurs, Jesse Rommerts, Jeffrey Schaap, Boy Schaper, Jason Semeins, Victor Versteegh, Thomas Wiewel, Thomas Wis- sink, Robbin Wielinga. Leider: Dhr. Biallosterski (0172-438937) Dl selectie: Aswad Agard, Tim Croke, Bandy Jacobs, Anthony Koswal, Gideon Muller, Jesse Saastamoinen, Jeffrey Sam-Sin, Joey Sin- gels, Orville Struiken, Takaki Tedo, Tjerk Veltman, Fabian Wells, Boyd Zandwijken, Trainer/Coach: Jan Verhagen (6951656), Casimir Westerveld (6769969) leider: Wim Muller (0365337505) D2 Herman Duba Moran, Marcel Dury, Felix van Es, Xaverio Esajas, Mike Hollander, Ramon Kloosterman, Anthony de Leeuw, Philip Meijer, Orgin Senel, David Weinstein, Wim Ostendorp, Michael Parsser, Peter Verhagen, Cees Willems, Daniel van Zweden Trainer/Coach: Jan Verhagen (6951656), Casimir Westerveld (6769969) leiders: John Parsser (contactpersoon 6440029), Rien Hollander, Bruno Dury D3 Sean Bains, Patrick den Boer, Jassir Boun- naanaa, Joop Canes, Hatim El-Abassi, Jeroen Halsema, Rik Jongeneelen, Maxime Klompmaker, Darryl van Mieghem, Owuraku, Chevello de Rijp, Alexander Roos, Robin Telkamp, Milan de Wijs Trainer/Coach: Rinus van Leyenhorst (6980008)leider Roy Halsema (6710655) D4 Youri Bottse, Johan Castillo, Daan Delsing, Issam Darib, Wout Koch, Julian Kuin, Olivier Lodder, Charley van der Meijden, Nittin Pabbi, Mitchell Ramsahai, Gregory Rochat, Jaap van Schaik, Demi Schoute, Joakim Smit, Nigel Zurburg Trainer Coach: Hugo Hoogeveen (6680050)

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 14