AFC Jeugd Opstellingen: R. Berghuis, P. v.d. Brink, T. Faber, R. Groen, E. Hartog, M. v.d. Linde, A. Nannin- ga, N. Oosterbroek, J. van Schaaik, G. v.d. Sluis, F. Tromp, J. Wackie Eysten (020- 4220121 /06-51521024), D. Swart (13). Leiders en trainers van B3 t/m B6 opgelet. Dinsdag avond 31 oktober aanvang 20.00 uur vergadering op AFC. Duur vergadering maximaal 1 uur. De B4 mag met 3 leiders komen. De coach van de maand oktober is gewor den Wim Meuleman Ik hoor U zeggen wie Wim Meuleman wie is dat. Ik kan U daarop het antwoord ook niet geven, wei spreken de resultaten van de B5 voor zich zelf. In oktober 4 gespeeld 4 ge wonnen doelsaldo 30 voor en 15 tegen.En dan zijn er nog mensen die beweren dat er tegenwoordig niet aanvallend gevoetbald wordt. Afgelopen zondag maar eens een wedstrijd van de B 5 gezien. Wel een beetje noodge dwongen daar ik voor taxi moest spelen. Ook was het elftal iets versterkt met 4 B6 spe lers. Vooral Fernando had een prima warming up. Op het laatste moment gevraagd en om dat zijn fiets stuk was gerend naar AFC. Klasse!!! Goede goals gezien van Sam en Daan en vooral opgelet hoe Wim zijn man nen coacht. Eerlijk gezegd heb ik daarvan niet veel begrepen, ook de tegenstanders niet maar wonder boven wonder zijn spelers wel. Scheidsrechters: 28/10 BI Hr v Maasdam aangewezen 29/10 A3 FTr Fleemskerk aangewezen 29/10 C3 Hr Ab Springer 29/10 C4 Hr Schiering 04/11 Al Hr de Lima Schepens aangewezen 04/11 Cl Hr vd Meulen aangewezen 05/11 A2 Hr Ley sen aangewezen 05/11 B5 Hr Ab Springer 05/11 B6 Hr Krooneburg 05/11 C2 Hr Blokhuizen 05/11 C4 Hr Schiering Al selectie: Tahir Akhamrane, Salah Bentohami, Sher man Brown, Raoel Darnoud, Marlon Faria, George Reynold, Lidiano Goedhart, Nordin de Groot, Jegny van de Kust, Clinus Mook, Robin Stolp, Pierre Tosch, Robert Ver- schraagen, Kevin van 't Wout, Matthijs Visser. Leider Al: Robert Gehring (06-54738215) A2 Michael Goudriaan, Robbert Eckhart, Rory Lighthart, Jordi Diepeveen, David Wester- hof, Junny Panneflek, Sandro Pique, Tjidako Gaspers, Karim Eyarman, Sergio Naarden, Gregory Hirschfeld, Jink Gudde, Thijs van Leeuwen, Reinier Meyer. Karei van Vugt, Robbert Stuut, Jamal Auriaghel, Jordi Prud'homme. Trainer coach: Dick Bakker (035-5269995) Leiders: W. Diepeveen (6235780) P. Gaspers (6642576) Verzamelen thuiswedstrijden 60 min. voor aanvang, uitwedstrijden 90 min. voor aan vang. A3 Houssein Eyarman, Tim Abbenhues, Mitchel Lens, Niels Kronenburg, Steffan van Slooten, Mischa van Eimeren, Frank van Brussel, Jerry Hollander, Kevin Maduro, Bilal Chadli, Rocky Schulz, Quincy Ber- kleef. Trainer: Dick Bakker (035-5269995) Ass. Trainer: Jan Roelofs (035-5268501,06- 2349426) Leider: Chris Bruystens (6121626) Verzamelen thuiswedstrijden 60 min. voor aanvang, uitwedstrijden 90 min. voor aan vang. B1/B2 selectie: Jaouad Arsalane, Stephen Becker, Pieter Bensen Quintin Bosnië, Orlando Brouwer, Merijn Bruystens, Furgel Cairo, Nabiel El Yaakoubi, Ibraim Erdogan, Vincent de Groot, Murat Guzeler, Thomas Heemskerk, Ernst Imanuel, Marvin Kempes, Sadik Kilic, Gilliano Linger Harvey Lodik, Lucien van Loy, Mathijs Radder, Evron Richardson, Jordi Rietvelt Jermaine Rock, Bahir Saied, Dwayne Schet, Louis Stam, Stanley Telman, Tom Verhagen, Rik Vermeulen, Johan Voogd, Kevin Krassovski. Leider BIChris Bruynstens (6121626) Leider B2: B3 Belevenissen van de B3 Zondag 15 oktober de moeilijke wedstrijd tegen Fortius BI. Onder aanmoedigingen van de geblesseerden, drie man sterk werd het een sportieve strijd die in een gelijk spel eindigde. Keeper Yordan verving de gebles seerde Martijn prima. Zondag 22 oktober zou op papier een makke lijke wedstrijd moeten zijn, maar het werd anders. DSS bleek een taaie tegenstander. Maar gelukkig hielp de scheidsrechter hen door Andrew voor een onduidelijke reden met rood het veld uit te sturen. De tien over gebleven AFC'ers knokten verder, en hielden de eerste helft op 0-0. Na de rust hielden de teams elkaar goed in evenwicht en leek de wedstrijd op een 0-0 te eindigen. Maar toen Stefan 1-0 maakte dachten de jongens van de B3 dat ze de wedstrijd gewonnen hadden en was de strijd verdwenen. Toen ook DSS een vrije trap binnen de 16 kreeg en op die ma nier op 1-1 kwam, was de fut eruit. Het spelen met tien man had teveel energie ge kost en de B3 verloor de wedstrijd met 1-4. Jammer. Hieruit blijkt weer eens datje voor de scheidsrechter respect moet tonen en je geen weerwoord moet geven. Als je eruit gestuurd wordt dupeer je niet alleen jezelf, maar je hele team. De volgende wedstrijd is op zaterdag 28 oktober, dus let op!! Roeland Teerink Babacar Diouf, Robert Franchimont, Tibo Gude, Wilco Horsmeier, Charly Kamphuis, Junior Macniel, Arno Martin, Martijn Meyer, Stefan Openneer, Andrew Reep, Sander Staaks, Abel Swaan, Heitze Teerink, Teun van Waesberge, Sherman Richardson, Shawn Campbell Leider: Dhr. Teerink (4961106) en Dhr. Kamphuis 036-5355059) B4: Karakter Uitslag 7-2. De eerste zes wedstrijden van het seizoen hebben een enerverend beeld geschetst van de mogelijkheden die de B4 in zich heeft. Na een relatief eenvoudige overwinning in de eerste wedstrijd werden we bij de tweede in Durgerdam geconfronteerd met ondubbel zinnige partijdigheid van de scheids. Dat kostte ons onze voorspong. Het aloude, door Hesdy in het vorige seizoen, gebezigde 'mondje dicht' waren we kennelijk vergeten. Ondanks alle hulp van de zijlijn, werd er in het veld ontzettend gekankerd op de scheids rechter wat de sfeer er bepaald niet beter op maakte.Uiteindelijk vertrokken we met een gelijkspel huiswaarts. De derde wedstrijd waren er maar liefst drie spelers zonder afmelding afwezig en hadden we ook nog twee geblesseerde spelers. We vingen de wedstrijd aan met 10 man en dankzij Joop's inspanning kregen we na verloop van tijd aanvulling. Toen hadden we echter al twee doelpunten tegen. De invaller moest de tweede helft een eigen wedstrijd spelen en zodoende begonnen we na de rust wederom met tien man. En weer vielen er twee tegen- goals! Ondanks alle tegenslag een redelijk resultaat met vijf goals tegen en drie voor! Ik vraag me af wat de uitslag geweest zou zijn als we compleet geweest waren, want er is toen goed gevoetbald. Met de vierde wed strijd van her seizoen waren we weliswaar compleet maar startten we uitermate slecht en we gingen met 2-0 achterstand de rust in. Ik heb begrepen dat jullie in de kleedkamer zelf geanaliseerd hebben wat er zoal aan schortte. In de tweede helft stonden we bin nen vijf minuten gelijk! De rest van de wed strijd was bijzonder spannend. Het viel mij op dat er, ondanks dubieuse beslissingen, niet gemopperd werd. Klasse! En het mooiste was dat jullie uiteindelijk met jullie geraffi neerde spel, bewezen nog meer karakter te bezitten door telkens goed terug te komen! Met de fantastische overwinning van 7 tegen 5 doelpunten werden de douches opgezocht. De vijfde wedstrijd kwam de tegenstander Chabab niet opdagen en tot op dit moment is onduidelijk wat hiervan de reden is geweest. Maar ook van ons team ontbraken wederom een aantal spelers aangezien ze op basis van geruchten zelf maar besloten hadden niet te komen. Met een leuke en sportieve 6 (inclu sief Willem) tegen 6 is er nog het beste van gemaakt. De laatste wedstrijd in deze reeks werd er ondanks vakanties en blessures precies met elf man aangetreden; gelukkig waren de leiders dit keer goed op de hoogte van de absenties. Zonder aantoonbare schade over leefden we het boerenkoolvoetbal van 'De Dijk'. Als de bal snel circuleerde kwam de tegenstander zelfs niet aan overtredingen toe! Dit waren de mooiste momenten van de wedstijd die jullie met een verdiend '7 voor en 2 tegen' afsloten Zoals gezegd een enerverend begin en een veelbelovend B4 mits de de moraal van dit 13

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 13