o g r a m m a
P r
Zaterdag 14 oktober 2000
AFC VET vrij
14.30 uur Geuzen/Midenmeer 1 - AFC Zat 1
12.00 uur Beursbengels 2 - AFC Zat 2
12.30 uur AFC Zat 3 - AMVJ 4
14.30 uur AFC Zat 4 - Kadoelen 4
12.00 uur Geuzen/Middenmeer 4 - AFC Zat 5
14.30 uur AFC Zat 6 - Diemen 2
12.45 uur OSC 3 - AFC Zat 7
12.30 uur Deneba 2 - AFC Zat 8
14.30 uur Geuzen/Middenmeer VE3 - AFC VEI
14.30 uur AFC Al - WGW Al
12.00 uur DTS'35 BI - AFC BI
14.30 uur AFC Cl - A'veen /Heemraad Cl
11.00 uur AFC D1 Voorland D1
12.00 uur Abcoude D2 - AFC D2
1315 uur Pancratius Dl - AFC D3
12.30 uur Sloten/Rivalen Dl - AFC D4
11.00 uur AFC D5 - ZSGO/WMS Dl
12.30 uur AFC D6 - Roda'23 D3
09.30 uur AFC D7 - Sloten/Rivalen D3
09.30 uur AFC D8 - BlauwWit D4
09.30 uur De Dijk D3 - AFC D9
11.00 uur AFC D10 - Zeeburgia D5
11.00 uur AFC El -K.HFCE1
10.30 uur SDW El-AFC E2
11.30 uur Roda'23 E1 - AFC E3
10.45 uur KBV E2 - AFC E4
AFC E5 vrij.
11.00 uurNFC E2-AFC E6
12.30 uur AFC E7 - Swift E4
10.30 uur DCG E9 - AFC E8
12.30 uur AFC 9 - ZSGO/WMS E3
12.30 uur Swift E7-AFC E10
10.00 uur Sloten/Rivalen E3 - AFC El 1
10.15 uur Almere F1 - AFC F1
11.00 uur AFC F2 - B'veldert Ml 2e
11.00 uur AFC F3 - DCG F1 2e
10.45 uur Waterwijk F2 - AFC F4 2e
12.30 uur AFC F5 - WA/Spartaan F2 3e
12.30 uur AFC F6 - B'veldert M10 3e
09.30 uur OSVF3- AFC F7 3e
3e klC 136276
R2eklB 166594
R4eklC 167911
klD 168023
klE 168131
kl F 168243
kl E 168837
klD 169676
R 4'
R 4'
R 4'
R 5'
R 6'
3e kl D 153930
2e Div A 193951
2e Div A 194212
DDivB 134143
HKB 139679
le kl B 139945
le kl C 140078
2e kl. F 140817
3e kl H 141541
kl. I 141653
kl. J 142726
kl. K 142836
kl L 142946
*e kl. A 143923
kl. A143604
le kl. D 143875
2e kl. C 144147
2e kl D 1442379
2C kl. E
3e kl. G 145490
3e kl. H 145593
4e kl I 175273
4e kl. K 175817
5e kl. B 147974
5e kl. C 148081
vriendschappelijk
kl. C 148983
kl. D 149114
kl. E 149251
kl. I 150322
kl. J 150411
kl. K 150501
3
2
1
2
5
4
5
1
5
4
3
3
3
3
4
9
4
3
2
3
3
4
3
3
3
Zondag 15 oktober 2000
14.00 uur Turkiyemspor 1 - AFC Zon 1 le kl A 154192
11.00 uur DCG 2-AFC Zon 2 RHK A 155647
11.30 uur DSS 2 - AFC Zon 3 R 2e kl C 156042
11.30 uur Pancratius 2 - AFC Zon 4 R 2e kl B 172044
14.30 uur AFC Zon 5 - RAP 3 R 4e kl E 157232
14.30 uur AFC Zon 6 - DIO 3 R 5e kl D 158155
14.30 uur AFC Zon 7 - Roda'23 6 R 5e kl G 158526
14.45 uur Buitenveldert 8 - AFC Zon 8 R 6e kl G 159610
14.30 uur Overamstel 3 - AFC Zon 9 R 6e kl H 159738
14.30 uur AFC Zon 10 - OSC 2 R 6e kl I 159875
14.30 uur AFC 11 - Volewijkers 5 R 6e kl K 160108
11.30 uur AFC Zon 12-FIT 3 R 7e kl 1 161130
11.30 uur AFC Zon 13 - De Meer 8 R T kl J 161252
11.30 uur AFC A2 - Alliance'22 Al HK A 161703
12.00 uur Almere Al -AFC A3 HKB 161835
09.30 uur AFC B2 - Turkiyemspor BI HK A 137478
11.30 uur AFC B3-Fortius BI HKB 137608
09.30 uur AFC B4 - Chabab BI 2e kl C 163218
14.30 uur Hoofddorp B4 - AFC B5 3e kl C 163525
09.30 uur AFC B6- DWV B3 3e kl D 163614
09.30 uur AFC C2 - OSV Cl 1e kl A 163726
10.00 uur Sp.Amsterdam Cl-AFC C3 leklB 163816
12.00 uur Amstelland C2 - AFC C4 2e kl A 164036
09.30 uur AFC C5 - DWV C3 3e kl C 164568
09.30 uur DCG C4 - AFC C6 4e kl B 164892
10.00 uur RKDES C2 - AFC C7 4e kl D 165168
Zaterdag 21 oktober 2000
14.30 uur AFC Zon 1 - DCG Zat 1 beker poule A16
15.00 uur AFC VET - Concordia VET
14.30 uur AFC Zat 1 Vlug Vaardig 1
AFC Zat 2 R 2e kl B vrij
12.30 uur AFC Zat 3 - ZSGO/WMS 2
12.30 uur OSV 3 - AFC Zat 4
AFC Zat 5 vrij
12.00 uur St Louis 4 - AFC Zat 6 2
12.30 uur ABN/AMRO 4 - AFC Zat 7
12.30 uur AFC Zat 8 - WV/HEDW 13
14.30 uur AFC VEI - Sp.Martinus VE2
126191 1
3eklC 174397 2
R 4e kl
R4e kl
R4e kl
R4e kl
R5e kl
R6e kl
3e kl D
C 167882
D 167992
E
F 168212
E 168808
D 169645
153895
Zondag 22 oktober 2000
AFC Zon 1 le kl. A
AFC Zon 2 vrij
AFC Zon 3 vrij
AFC Zon 4 vrij
14.30 uur AFC Zon 5 - Sp.Maroc 2
14.30 uur AFC Zon 6 - De Brug 5
14.00 uur WV/HEDW 4 - AFC Zon 7
11.30 uur DCG 5-AFC Zon 8
14.30 uur AFC Zon 9 - Rap 10
11.00 uur WV/HEDW 7 - AFC Zon 10
12.00 uur NEC'75 6 - AFC Zon 11
12.00 uur WV/HEDW 8 - AFC Zon 12
11.30 uur AFC Zon 13 - WV/HEDW 9
11.30 uur DSS Al - AFC A2
09.30 uur DCG A2 - AFC A3
09.30 uur AFC B2 - Roda'23 B1
11.30 uur AFC B3(res.shirts) - DSS B1
09.30 uur AFC B4 - De Dijk B1
11.30 uur BlauwWit B2 - AFC B5
10.00 uur IVV B2-AFC B6
10.00 uur Pancratius Cl - AFC C2
10.00 uur DWV C2 - AFC C3
09.30 uur AS'80 C2 - AFC C4
12.00 uur WA/Spartaan C2 - AFC C5
09.30 uur AFC C6 - Abcoude C8
09.30 uur AFC C7 - Roda'23 C3
"Amsterdamse competitie":
zie zaterdag 21 oktober
R 4e kl. E 157196 2
R5e kl. D 158119 3
R 5e kl. G 158493 1
R 6e kl. G 159574 3
R6e kl. H 159707 4
R 6e kl. I 159835 2
R 6e kl. K 160078 2
R T kl. 1 161092
R T kl. J 161222
HK A 161663
HKB 161799
HK A 137442
HKB 137572
2e kl. C 163182
3e kl. C 163496
3e kl D 163585
le kl. A 163693
le kl. B 163786
2e kl. A 164005
3e kl. C 164535
4e kl. B 164871
4e kl. D 165133
Stand AFC 1
per 8 oktober 2000:
AFC
6
5
1
0
16
23-4
+19
Turkiyemspor
6
4
2
0
14
13-6
+7
DWV
6
3
1
2
10
10-9
+1
Nijenrodes
6
3
0
3
9
17-10
+7
KGB
6
3
0
3
9
9-11
-2
Hercules
6
2
3
1
9
8-11
-3
Stormvogels
6
2
1
3
7
14-13
1
DWS
6
1
4
1
7
7- 6
+1
EDO
6
2
1
3
7
8-13
-5
DCG
6
1
3
2
6
10-12
-2
ZAP
6
1
1
4
4
8-14
-6
Holland
6
0
1
5
1
4-22
-18
AFC
2
1
1
0
4
4-3
DCG
2
0
2
0
2
4-4
Turkiyemspor
2
0
2
0
2
3-3
DWS
3
0
2
1
2
3-4
DWV
1
0
1
0
1
1-1
8