Opstellingen: Al selectie Tahir Akhamrane, Salah Bentohami, Sherman Brown, Raoel Darnoud, Marlon Faria, George Reynold, Lidiano Goedhart, Nordin de Groot, Jegny van de Kust, Clinus Mook, Robin Stolp, Pierre Tosch, Robert Verschraagen, Kevin van 't Wout, Mattijs Visser. Leider AlRobert Gehring (06-54738215) Voorlopige selectie A2 Michael Goudriaan, Robbert Eckhart, Rory Lighthart, Jordi Diepeveen, David Wester hof, Junny Panneflek, Sandro P-ique, Tjidako Gaspers, Karim Eyarman, Sergio Naarden. Gregory Hirschfield, Jink Gudde, Thijs van Leeuwen, Reinier Meyer, Karei van Vugt, Robbert Stuut, Jamal Auriaghel, Jordi Prud'homme. Trainer coach: Dick Bakker (035-5269995) Leiders: W. Diepeveen (6235780) P. Gaspers (6642576) Verzamelen thuiswedstrijden 60 min. voor aanvang, uitwedstrijden 90 min. voor aanvang. Voorlopige selectie A3 Houssein Eyarman, Tim Abbenhues, Mitchel Lens, Niels Kronenburg, Steffan van Slooten, Mischa van Eimeren, Frank van Brussel, Jerry Flollander, Keven Maduro, Bilal Chadli, Rocky Schulz, Quincy Ber- kleef. Trainer: Dick Bakker (035-5269995) Ass. Trainer Jan Roelofs (035-5268501) (06- 23494256) Leider: Chris Bruystens (6121626) Verzamelen thuiswedstrijden 60 min. voor aanvang, uitwedstrijden 90 min. voor aanvang. B1/B2 selectie Jaouad Arsalane, Stephen Becker, Pieter Bensen Quintin Bosnië, Orlando Brouwer, Merijn Bruystens, Furgel Cairo, Nabiel El Yaakoubi, Ibraim Erdogan, Vincent de Groot, Murat Guzeler, Thomas Heemskerk, Ernst Imanuel, Marvin Kempes, Sadik Kilic, Gilliano Linger Harvey Lodik, Lucien van Loy, Mathijs Radder, Evron Richardson, Jordi RietveltJermaine Rock, Bahir Saied, Dwayne Schet, Louis Stam, Stanley Telman, Tom Verhagen, Rik Vermeulen, Johan Voogd, Kevin Krassovski. Leider BI: Chris Bruynstens (6121626) Leider B2: B3 Inmiddels een behoorlijke ziekenboeg, San- der herstellend van bandenproblemen. Char lie gaat weer eens op bezoek in het AMC, dit keer voor een meniscusoperatie en tot over maat van ramp Martijn die de wedstrijd tegen Blauw-Wit al kort na het begin moest verla ten met een gebroken sleutelbeen. Allen een spoedig herstel toegewenst. Dat de wedstrijd tegen Blauw Wit BI deson danks met 3-6 gewonnen werd is dan heel mooi en mogelijk een aanmoediging voor de wedstrijd tegen Fortius a.s Zondag. Succes. Babacar Diouf, Robert Franchimont, Tibo Gude, Wilco Horsmeier, Charly Kamphuis, Junior Macniel, Arno Martin, Martijn Meyer, Stefan Openneer, Andrew Reep, Sander Staaks, Abel Swaan, Heitze Teerink, Teun van Waesberge, Sherman Richardson, Shawn Campbell Leider: Dhr. Teerink (4961106) en Dhr. Kamphuis 036-5355059) B4 Hyatt Baker, Kasper van Beek, Dick Bouwman, Airto Burke, David Cairo, Kay Couwenberg, Stephano Faerber, Mervin Joping, Jurre van Kesteren, Laurens Ligthar, Ashar Medina, Paul Overste, Danny Pinto, Yordi Plevier, Youssef Saigh, Ruben Zwart. Leiders: Dhr. van Beek (6763404), en dhr. van Kesteren (4537273), en dhr. Bouman (6842317). B5 W. Agbo, David Blok, Dave de Winther, Sammy Commandeur, Mo Coppes, Tycho Erdman, Cong Feng, Vincent Heit, Rik van der Hoven, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Jonathan de Lieme, Alex Markus, Erik Meyer, Sven Meuleman, Pascal Putter, Suria Steijlen, S. Baykal. Leiders: Dhr. Blok (0297-530124) en Dhr. Meuleman (6732030) B6 Koen Bos, Fernando Fernandez, Olaf den Hartigh, Erez Herman, Sjors Kaaks, Cilian King, Thijs Koster, Liran Kronenburg, Oliver Masson, Flip Nieuwenhuys, Alexander Peters, Christian Roos, Melle Schellekens, Seth van Straten, Sam Wennekendonk, Tijs de Bont. Leider: Dhr. v. Straten (6429168) Cl selectie Jesse Annoh-Wijnaar, Mohammed Attaibi, Tomas Bleker, Darco Botic, Allon Cohen, Ben Ebu-Mordi, Tyrone de Groot, Jan Mathijs Harderwijk, Lamin Jaiteh, Naikson Maduro, Olivier Poederbach, Sylvian Prade, Laurens Samson, Ernest Sarpong, Mark Schol, Rodney Ubbergen, Donald van de Veen. Leider ClDhr. van Leijenhorst (6980008) C2 selectie Jeroen Acda, Philip Blokhuizen, Nicky Guij- arro, Wouter Kloes, Disire Linger, Joppe Out, Winsten Polling, Dave Rijkaard, Yacob Sason, Norbey Siepman, Roy Verkaik, Floris Wagenaar Leider C2: Dhr. Polling (6796288, 06- 23752328) Voorlopige C3 selectie Volewijckers Cl - AFC C3 0-22! We gingen met 14 man naar de Volewijckers want ja inderdaad Toninho was weer terug. Tevens kregen we versterking van Laurens (Welkom Laurens). Wat we deze keer voor een tegenstander kregen was afwachten, maar daar kwamen we al snel achter. Het fluitsignaal had nog niet geklonken of het was al 0-1. Nog geen minuut later was het 0-2 en dus 3 punten voor ons. We waren er achtergekomen dat de tegenstander niet veel was. Bij de rust was het inmiddels 0-11 geworden. We kregen te horen van Casimir dat we moesten blijven voetballen. Gelukkig deden we dat en was het na afloop 0-22 ge worden. Jongens laten we dit beschouwen als een verjaardagscadeau voor Tom (nog gefe liciteerd Tom) Volgende week KSJB wordt een stuk lastiger dus we zullen aan de bak moeten. Danny Danny, hartelijk bedankt voor je stukje en trouwens jij ook nog gefeliciteerd met je ver jaardag. De volgende week mag één van jouw teammaatjes aan de slag. 51505178 AFC C3 tegen KSJB Cl Deze wedstrijd zouden we echt weten hoe sterk we zijn. De eerste drie wedstrijden hadden we wel gewonnen, maar dat stelde niet zo veel voor, zo kregen Casimir en ik van enkele ouders te horen. Wat een geluk toch dat ouders precies weten hoe sterk onze tegenstanders zijn. Casimir kan daar zijn voordeel mee doen. Nee, deze wedstrijd: als we die zouden winnen dat zou pas echt goed zijn. De stemming zat er goed in; bij het ver laten van de kleedkamer lieten we onze ge bruikelijke 'strijdkreet' horen; er kon niets meer fout gaan. Ener ging ook niets meer fout. Bij de rust was de voorsprong 2 - 0. Tom en Laurence zorgden voor de doel punten; Tom op aangeven van Tomas (hij bleef hard lopen ondanks een schop tegen zijn enkel in de eerste minuut) en Laurence op aangeven van Danny. In de rust hamerde Casimir er op vooral niet te verslappen. Ron- ny zorgde voor het derde doelpunt (de keeper verslikte zich in een afstandschot). Kort daarop werd het 3 - 1 via een vrije trap. In het kwartier dat daarna nog gespeeld moest worden werd de wedstrijd er niet mooier, maar wel grimmiger op. Het bleef bij 3-1. Doodmoe liepen de jongens na afloop, een enkeling met een blauwe plek, de kleedka mer binnen. De feestvreugde van de verdien de overwinning werd nog vergroot toen Danny op een flesje en een zak chips trak teerde; hij was jarig (geweest). Vier wed strijden gespeeld en vier keer gewonnen. Te vredenjongens, een tevreden trainer en leider en tevreden ouders, wat willen we nog meer. Peter Buijs (leider C3) AFC C3 -KSJB Cl: Voor veel jongens heeft het iets heel speci aals, als je op het hoofdveld mag spelen en kennelijk werkte dat ook vandaag zeer inspi rerend voor een groot aantal van hen. De eer ste helft mocht zeker gezien worden, maar dat eerste doelpunt Terwijl het heerlijk miezerde op het veld en wij heerlijk droog zaten, kregen velen van ons toch natte handen van de spanning. De tegenstander ging er af en toe fel in en ook al gunden we AFC het goaltje wel, we moesten er toch even op wachten .Er werden dan ook heel wat mooie passes verstuurd, voordat Tom zijn beloofde goaltje weer kon maken. Terwijl de geluidsinstallatie op volle toeren getest werd gaf Danny weer een prachtige pass naar voren, die Laurens bereikte: 2-0. AFC had in deze fase van de wedstrijd het beste van het spel en stiekempjes hoopje dan op meer. Na rust werd de voorsprong door Ronny uitgebouwd met een rollertje, dat vol- 13

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 13