AFC Jeugd Even voorstellen AFC Herfst 3 daagse Van de medische commissie Gevonden: verloren spullen Resultaten AFC 11: C. Blog, E. Blog (020-6429020), A. Eitje, E. Eitje, M. de Hond, D. Kornmehl, M, Lobatto, R. Mazor, D. Pekel, J. Salomon, R. Salomon, J. Samson, D. Sanders, R. Schuitevoerder, M. Tuinman (15) AFC 12: M. v.d. Bogaart, F. Dankaart. M. van Dooren, M. v. Driest (020-6849940), M. Eggenkamp, M. Flam, A. Griede, E. Hoegee, F. Jtich, J. Jtinge, R. Mathijse, L. Meijaard, G. Schipper, G. Schrijver, J. Strijker, K. Zentveld (16) AFC 13: R. Berghuis, D. de Boer. P. v.d. Brink, D. v.d. Heuvel, M. v.d. Linde, R. van Maanen, P. de Meijer, N. Oosterbroek, J. van Schaaik, G. v.d. Sluis, R. Steenbrink. F. Tromp. J. Wackie Eysten 020-4220121/06-51521024, D. Swart (14). Ontbrekende namen Spelers die zich afvragen waarom hun naam ontbreekt in bovenstaande opgave kunnen bellen met Frans Jüch (020-6415902). Beste jongens, leiders, (assistent) trainers en ouders. Mijn eerste kennismaking met AFC was in augustus 1993. tijdens de allereerste voetbal training van mijn zoon Ronald onder leiding van Heini Otto. Een fotograaf van het Parool was aanwezig en de volgende dag stond er een geweldige foto van Heini. met z'n AFC pupillen in de krant. Gisteren stond ik in alle vroegte langs de lijn bij Turkiyemspor, in de striemende regen, uiteraard zonder fotograaf, maar nog wel met een aantal jongens uit die tijd en ook nog steeds met een groot aantal enthousiaste ouders. Ook ik ben als enthousi aste ouder terechtgekomen bij de jeugdcom missie van AFC en dan moet je verder kun nen denken en kijken dat alleen maar aan het team van je eigen kind. Het afgelopen jaar begon voor mij met het uitdelen van crois sants bij de allereerste Champions League wedstrijd van hele verlegen FO'tjes en het jaar eindigde met een toernooi in Denemar ken van B-junioren, brutale pubers, die weer op een hele andere manier benaderd moeten worden. De grote jeugdafdeling van AFC is het paradepaardje van de club. Immers de AFC jeugd en de enthousiaste AFC ouders (het kader) zorgen er voor dat de cultuur en de identiteit van de klub voor de toekomst bewaard wordt. Echter, een blik bij de opstel lingen die nu helemaal achterin de Schakel staan) maakt duidelijk dat het verloop bij de AFC jeugd hoog is, en dat begint bij de C- junioren. Ik heb grote bewondering voor de jongens, die op de fiets springen om te trai nen, terwijl er nog een hoop huiswerk thuis ligt. Op zondagochtend vroeg de wekker zet ten, terwijl je vriendje van school nog in z'n nest ligt. De ouders zijn er niet altijd meer bij, en ook de omstandigheden waaronder getraind en gespeeld moet worden vind je af en toe balen. De weg naar de Jeugdcommis sie is er ook voor jongens van jullie leeftijd, en niet alleen voor leiders of "lastige ou ders". Ben je niet tevreden, laat het weten, desnoods met een mailtje of met een groepje uit je team, of van een aantal teams. Kom met een voorstel of een plan, bij veel vereni gingen zijn tegenwoordig spelersra den... misschien een idee voor de lefgozers onder jullie. Of wat dachten jullie van een AFC website voor en door de jeugd. Op dit moment heb ik even weinig tijd, maar ik zou het heel leuk vinden als ik jullie daarbij zou kunnen helpen. Ik vergelijk AFC altijd met een grote scho lengemeenschap. Ik hoop dat elke jeugdspe ler bij AFC op zijn niveau kan leren en zijn eindexamen haalt. Ik wens jullie veel sportief succes toe en ik reken eropBLIJVEN BALLEN! Marjan Stoop (stooi)m@xs4all.nl) In de herfstvakantie op dinsdag 24 oktober, woensdag 25 oktober en donderdag 26 okto ber wordt weer de traditionele Herfst 3 daag se gehouden. Bij dit grote evenement krijgen de jeugdspelers een groot aantal trainings- vormen en spelvormen aangeboden. Alle spelers moeten zich via hun leider aangemeld hebben. Voor de begeleiding van dit evene ment kunnen we nog enthousiaste ouders, broers, andere familieleden, vrienden, trai ners, leiders, A- en B-junioren, seniorenspe lers en zelfs veteranenspelers gebruiken om dit evenement tot een succes te maken. Graag opgeven via de leider of aanmelden bij Jan Koomen tel. 6443831 Gezien het grote aantal jeugdleden is de vol gende verdeling gemaakt. Programma C2 t/m C7 en de Dl, D2 Donderdag 26 oktober van 10.00 - 15.30 uur verzamelen om 9.30 uur Voetbalclinic, een circuit van allerlei voet balvaardigheden met medewerking van jeugdtrainers, le elftal spelers en een special guest! D3 t/m D10, El t/m Ell en de F1 t/m F7 dinsdag 24 oktober van 10.00 - 15.30 uur, verzamelen om 9.30 uur 's morgens allerlei trainingsvormen en 's middags een 4:4 toer nooi woensdag 25 oktober van 10.00 - 12.30 uur, verzamelen om 9.30 uur allerlei trainings vormen en een penaltycompetitie. Spelers Champions League en World Cup Woensdag 25 oktober van 13.00- 15.30 uur, verzamelen om 12.30 uur Allerlei trainingsvormen en spelvormen De medische commissie ziet de jeugd en haar opvoeding als bron voor het A.F.C. van mor gen. In dit verband wil de commissie nog dit winterseizoen voor alle jeugdleiders een E.H.B.S. cursus starten. Eerste Hulp Bij Sportongevallen, geeft naar onze mening een bijdrage tot vermindering van te langdurig inactiviteit juist van de niet standaard elftal len. Dus minder voetbal plezier, maar tevens van het leiderschap uitgaande preventieve invloed! De medische commissie denkt aan vier win teravonden van 19.30 uur tot 22.00 uur voor zeker een afgevaardigde van elk jeugdelftal, of andere geïnteresseerden. Het is hierbij niet de bedoeling op te leiden tot het landelijk EHBO diploma, maar meer praktijk gerichte stof aan te bieden. Geef U zo snel mogelijk op bij de jeugd commissie of jeugdcoördinator. Woensdag middag spreekuur. Naast het bestaande maandagavond inloopspreekuur, zal Ko Grosze Nipper, ver zorger van ons eerste elftal, iedere woens dagmiddag van 16.00 tot 18.00 uur een jeugdspreekuur verzorgen. Hier kun je terecht met allerlei blessureleed, maar Ko verzorgt ook diverse sportmassages. Ko is voor afspraken bereikbaar op 06 22544077. Vorige week is op ons sportpark door iemand laten staan: een sportfiets. merk Giant Squad, nagenoeg nieuw, waarde 900,- Veel gevonden voorwerpen (gemiddelde nieuwwaarde per week een kleine 600,-) worden niet opgehaald. Mist niemand iets? Indien iets is blijven liggen, kan hierover met de administratie contact worden opgenomen. Uw groundsman De resultaten voor de niet selectie elftallen zijn de laatste paar weken goed te noemen. De B5 is een verhaal apart. Die jongens den ken nog steeds dat zij aan het korfballen zijn. Vorige week met 8-7 gewonnen en afgelopen zondag met 9-4. Prima ga zo door. Ook de B6 weet eindelijk weer eens wat pun ten pakken betekent. De eerste 2 wedstrijden werden dik verloren en er zijn met name op het coaching vlak grote veranderingen aan gebracht. Ondergetekende heeft zich er vori ge week niet mee bemoeid mijn zoon die geblesseerd was nam de coaching over en prompt werd er na goed voetbal een prima 3- 3 gelijk spel geboekt. Deze week heb ik maar zijn tactiek het beroemde en beruchte wir war systeem overgenomen en ja hoor met 4-2 gewonnen. De A3 heeft keurig 2 keer gewonnen en de geblesseerde spelers komen langzaam maar zeker terug en ben ik ervan overtuigd dat zij een leuk en goed seizoen zullen krijgen. Scheidsrechters: 14/10 Al B. v. Diemen aangewezen 14/10 Cl J.R. Bruineberg aangewezen 15/10 A2 C. R.M. Koopman aangewezen 15/10 B2 G. Bronsvoort aangewezen 15/10 B3 L. Pullens aangewezen 15/10 B4 Hr. van Beek 15/10 B6 Hr. Kroonenburg 15/10 C2 Hr. A. Springer 22/10 B2 D. Verburg aangewezen 22/10 B3 J.G. Franken aangewezen 22/10 B4 Hr. A. Springer 12

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 12