C3 en CA spelen toernooi in Frankrijk. Eerste punten binnen voor AFC D9! Voorlopige F5 Thom Beumer, Joray den Boer, Philip Brou wer, Aaron Grass Vergara, Thijs Kooi, Jay Metz, Daniël Mustamu, Daam Rutte, Alon Voet, Chaim ter Wee. Leiders:J. Rutten 6715390, R. Voet 6626375, M. ter Wee 6710890 Voorlopige F6 Sebastiaan Antni, Ruben Camphuijsen, Mare de Graaf, Olmo Kramer, Martijn Piek, Bo Rettich, Dylan Rotstein, Rick Ruys, Joey Schloss, Benjamin Tugendhaft. Leiders: R. Schloss 4415671, L. Kramer 6839362 Voorlopige F7 Beau Bakker, Dylan Duiykersloot, Alain Eisma, Micha Heilbron, Herbert van Litsenburg, Thomas Oostlander, Arvinder Singh, Daniel Staal, Martijn v.d. Straeten, Wessel Westerhof. Leider: R. Bakker en Zn. 6597344 0651505178 Het "Drie Landenhoek" toernooi zoals het eigenlijk heet wordt gespeeld vlak bij Mul house, het puntje Frankrijk tussen Duitsland en Zwitserland. Deelnemende ploegen in de pool waar de C4 in speelt, en ik dus, komen uit Frankrijk, Duitsland, Zwitserland en Nederland. De reis zal ik maar kort over zijn, het duurde eeuwen en het was bloedheet ook gedurende wedstrijden, of de velden die eigelijk een beetje hard warenMaar voordat ik begin nog even dit de gegrilde hmburgers die ze daar haddenik droom er soms nog van, wat lekker De eerste wedstrijd tegen een jawel neder- lands sprekende ploeg, Voorland Cl, dezelfde die met 12-0 van onze C 1 hadden verloren. De wedstrijd begon een beetje chaoties voordat iedereen z'n mannetje had gevonden. Erik Verhagen die bij ons inviel vond dat er wat moest gebeuren en hij begon aan een mooie actie, 3, 4 man voorbij en toen hij voor het doel stond met de bal aan de voet wist hij het ineens niet meer en ging daar maar liggen. De scheids floot en wees op de stip!!!! Penalty!!!!! De aanvoerder neemt bij ons de strafschoppen dus ik kwam naar voren en schoot.... Doelpunt 1-0, we konden het eigenlijk niet geloven om voor te staan tegen de Cl van Voorland. Maar die droom ging snel voorbij het werd 1-1. Nog een paar minuten en een schepje er boven op in die hitte, maar dan merkje datje tegen een Cl speelt. Uitslag 3-1 voor Voorland. Die scheidsrechters in Frankrijk zijn niet misselijk, trekken en duwen is er niet bij en als je al boos naar een tegenstander kijkt wordt er tegen je gefloten. De tweede wedstrijd is tegen een Franse ploeg. We krijgen veel kansen maar als je niet scoort kan je ook niet winnen, zoals Johan Cruyff al zei, 0-0. De derde wedstrijd gaat tegen een Zwitserse ploeg. Ze spelen als Duitsers als maar jagen, hoe houden ze het vol met die warmte. AFC heeft veel balverlies en de middenvelders lopen hun longen uit hun lijf om de bal weer terug te veroveren. Na veel krachts inspanning is het eindelijk voorbij. Weer 0-0. Nog maar twee punten uit drie wedstrijden. De vierde wedstrijd is tegen een duitse ploeg, maar dan zo eentje wat alles verliest. Wij denken er te gemakkelijk over en Derk en Mark zeggen dat we de bal maat twee maal moeten raken. Maar we luisteren niet en me nigeen gaat voor eigen succes, wat op niets uit loopt. Mark en Derk blijven schreeuwen en eindelijk valt het eerste doelpunt, dan loopt alles vanzelf en iedereen tikt weer rond. 5-0 voor de C4. De volgende dag (ja het duurde warempel twee dagen) de laatste wedstrijd tegen een Franse ploeg. Beide teams zijn aan elkaar gewaagd. We missen weer veel kansen. Maar het bevrijdende doelpunt komt nadat ik zelf op de paal schoot en Desire Linger de terugkaatsende bal beslist achter de Franse doelman plaatst. 1-0 is de eindstand. Dat betekend 8 punten uit 5 wedstrijden en een derde plaats in de pool. De C3 denkt dat ze ook derde geworden zijn en dat we tegen elkaar om de 5de en 6de plaats moeten spelen. Maar dat spektakel gaat niet door als blijkt dat een team uit hun pool toch verliest en zij tweede worden. Nu moeten wij tegen de C2 van Voorland en het wordt een saaie wedstrijd, al zeg ik hetzelf. Het blijft 0-0 Penalties moeten dan de uitslag bepalen, maar daar wil ik het verder maar niet over hebben we verliezen de "Penalties". We zijn toch mooi op een zesde plek geëin digd, zei Hesdy. Er had misschien wel wat meer ingezeten maar het was erg warm en we moesten erg aan de strenge scheidsrechters wennen. Al met al voor ons een geslaagd toernooi waar ik weer veel van geleerd heb. Ik wil graag de spelers bedanken voor hun inzet en naatuurlijk de begeleiders: Hesdy, Bas Joop, Derk, Mark Mike, de "Bus chauffeur en alle sonsors en ouders die dit hebben mogelijk gemaakt. De steun van de ouders die helemaal naar Frankrijk zijn ge reisd om ons aan te moedigen was te gek. Olivier Poederbach AFC D9 behaalde jongstleden zaterdag zijn eerste overwinning. In een van spanning zin derende wedstrijd werd het uit altijd sterke IVV D3 met 9-0 verslagen. Vanaf de eerste minuut zette het elftal van AFC tegenstander IVV D3 onder druk. Tien minuten bleek de muur die IVV D3 voor het eigen strafschop gebied had opgetrokken tegen de aanvallen van AFC bestand, toen brak het verzet. Na de 1-0 van Thomas Meijaard volgden de doel punten elkaar in rap tempo op. 2-0 opnieuw door Thomas, 3-0 door Niels, en 4-0 en 5-0 door Yarin. Gezegend met de opkomst van de voltallige spelersgroep (zestien man sterk), moesten in de tweede helft enkele wijzigingen worden aangebracht. Het elftal bleek door de wissels echter nauwelijks ver zwakt. Na de rust scoorde men lustig door. Patrick wist het net nog twee keer te treffen. De verdediging bestaande uit Ernst, Max, Varen, Alexander en Thomas kwam op geen enkel moment in de problemen. Op het mid denveld heersten Mark, Emmet, Sam, en Jas- ha, waarbij met name de laatste een uitste kende wedstrijd speelde. Voorin zorgden Niels, Yarin en Patrick voor voortdurend ge vaar en strooide Caspar met schitterende pas ses. Kortom, klasse mannen! Het voert te ver Emmett, Casper, Mark, Patrick, Thomas, Jasha, Emmet, Thomas, Alex, Coach Leen, Sam, Ernst, Niels, Aleksandar, Yarin, Max, Varen. 16

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 16