JPTT De B3 en B4 speelden dit weekend gelijk en wachten de B5 en B6 nog op de eerste punten. Opmerkelijk is dat de B6 2-2 en 4-4 hebben gespeeld in de tweede helft. Scheidsrechters: Al 30/9 Hr E.Jansen aangewezen A2 1/10 Hr ANJ Broodkoorn aangewezen B2 1/10 Hr G.Bronsvoort aangewezen B3 1/10 Hr AM Keek aangewezen B4 1/10 Hr van Beek Cl 30/9 Hr Doeve aangewezen C2 1/10 aanvang 09.30 uur Hr Schiering A3 8/10 Hr Ahvd Broek aangewezen BI 7/10 Hr PJ Riebel aangewezen B5 8/10 Hr Schiering B6 8/10 Hr F Kroonenburg C3 8/10 HrAb Springer Medeling leiders C-junioren. Komende 24, 25 en 26 oktober is het weer zover, de Herfst 2-daagse. Nieuw is hierbij de voetbalclinique welke we voor de C-categorie organiseren. Om de organisatie zo goed mogelijk te laten verlopen hebben we ook jullie hulp weer nodig. Hiertoe is er 2 oktober a.s. een leidersbijeenkomst om 21.00 uur in het clubhuis van AFC. Graag verzoeken wij jullie hierbij aanwezig te zijn. Bij voorbaat onze dank, De C., D., E. en F. commissarissen. Trainingen van de C4, C5, C6 en C7 In tegenstelling tot de meeste verenigingen beschikt AFC over een grote groep C- junioren. De jeugdcommissie is daar dan ook trots op en vindt dat deze groep 2 maal per week moet kunnen trainen met goede trainingsfaciliteiten. Om die goede trainingsfaciliteiten te kunnen bieden zijn wij verheugd dat het aantal trainers voor de C4, C5, C6, C7 flink is uitgebreid en dat er geschoven is met de veldindeling zodat de teams nu ook meer ruimte krijgen om te trainen. Met de trainersstaf van Hesdy Sanchez, Dirk Spits, Boy Smits, Richard v.Rooy hopen wij de spelers voldoende aandacht te geven voor een succesvol seizoen. Dreyeckland Toernooi, 10 en 11 juni 2000 Vrij dagochtend vroeg vertrokken we naar Sierentz, waar we zouden deelnemen aan het Drey eckland-toernooi Deelnemers bij ons (C3) waren: AFC Amsterdam Cl [NL] (Wij speelden dus als C1...)SC. Voorland C2 [NL], SV Die Haghe [NL], FC Neftenbach [CH], Aumund [DU], Sohnewald [DU], AS. Chelles [FR] Het toernooi begon op zaterdag 10 juni in Sierentz. De openingswedstrijd voor ons was tegen SC Voorland C2. Het was duidelijk dat we nog niet echt in vorm waren, de wedstrijd ging met 2-1 verloren. Volgende wedstrijd was tegen de andere Nederlandse tegenstander, Die Haghe. Deze wedstrijd speelden we ster ker, maar lieten kansen onbenut. Helaas be nutten zij een kans wel, 0-1 verloren Een zeer slecht begin van het toernooi, daar moesten we dus iets aan doen. De wedstrijd die we vervolgens speelden was tegen Nef tenbach. Deze wedstrijd speelden we weer vrij goed, en wonnen we (gelukkig) met 2-1 Kans op een hoge notering bij dit toernooi was er weer. Laatste wedstrijd van deze dag was tegen Sohnewall, en deze bleef bij een 0- 0. Ook in deze wedstrijd waren we sterker, maar konden dat niet in doelpunten uitdruk ken. Opvallend was dat de scheidsrechter het veld afgedragen moest worden, hij had zijn scheenbeschermers zo vast gezet dat zijn bloed niet meer goed doorstroomde... Een slecht begin van de eerste dag, toch redelijk afgesloten. De volgende dag, zondag 11 juni, Sierentz. We moesten nog 2 poulewedstrijden spelen en die koste wat kost winnen. We begonnen die dag tegen Aumand, en wonnen die wedstrijd met 2-0. Verder herin ner ik me er niet bijzonder veel van. Laatste poulewedstrijd was tegen de koploper, Chel les. Na 5 minuten was al duidelijk waarom ze koploper waren. Ze kregen duidelijk hulp van de scheidsrechters. Bryant maakte een schouderduw in het strafschopgebied, en de bal werd prompt op de stip gelegd. Protesten mochten niet helpen. Ik kreeg er een gele kaart voor Strafschop benut, 1-0 achter. We moesten echt die punten pakken dus we gingen er hard tegenaan. Een vrije trap op het midden veld. Ik nam hem, de bal kwam op de lat en in de rebound scoorde Bryant, 1-1. Bekers en plezier voor de C-junioren bij het "Dreieckland-toernooi" in Frankrijk. In de laatste minuut kwam de bal van links dacht ik op Andrew die draaide en schoot, 2- 1 Wedstrijd gewonnen, nu afwachten welke plaats we hadden in de poule. We dachten dat we om de 5e en 6e plaats moesten tegen de C2(van AFC), maar dit bleek een fout, we moesten toch om de 3e en 4e plaats. De wed strijd was tegen Seuzach. Waren we nerveus Wie zal het zeggen, we speelden minder goed dan anders. Locatie was Koetzingue i.p.v. Sierentz. De wedstrijd eindigde in een bloedeloze 0-0. Penalties moesten er worden genomen. 3 of 4 penalties waren door beide partijen goed genomen, toen miste er eentje van Seuzach. De kans om te winnen voor ons. Helaas schoot Tom van Kampen naast. Seuzach blij, voor hun nog een kans. Vol gende penaltie werd door hun gescoord. Mervin nam de volgende penalty, en helaas, op de keeper. We verloren na 6 penalties van Seuzach. Een 4e plaats als eindresultaat, toch niet slecht na het belabberde begin. Ik wil de begeleiders, trainers, ouders, C3+C4, en iedereen die mee was nog eens bedanken voor die mooie dagen in Sierentz. Jan-Matthijs Harderwijk En nog een keer: Dreyeckland-toernooi C3 en C4 in Sirentz in Frankrijk Met de olympische spelen alweer bijna ach ter de rug werpen we toch nog een blik terug naar de hoogtijdagen dat het Europees kam pioenschap voetbal plaatsvond. In die perio de werd namelijk in Sirentz in Frankrijk het Dreyeckland-toernooi gehouden waarvoor AFC's C3 en C4 waren uitgenodigd. Uiteraard was daaraan vooraf een een gigan tische organisatie van de leiders van C3 (Hesdy) en C4 (Bas) gegaan die de span ningsboog van verwachtingen tot het maxi mum had opgedreven. Maar uiteindelijk was alles rond en tijdens de laatste training rond de bosbaan had Hesdy de legendarische woorden uitgesproken dat de bus stipt op tijd zou vertrekken en dat er niet gewacht zou worden op 'te laat komers'. Jullie raden het al, de notoire telaatkomer stelde ons niet teleur! Een half uur te laat konden we vertrekken MET Hesdy! Zwaar beladen met broodjes (die Joop tot diep in de nacht had staan smeren), frisdrank, snoep, video's en muziekcasettes, enthou siaste 'profs', leiders en begeleidende ouders gaf onze chauffeur.Peter een eerste demon stratie van zijn kunnen door, acheruit lave rend, het AFC-terrein zonder schade te verla ten. Met brokken in de keel en tranen weg pinkend zwaaiden de achterblijvers ons uit. Voor we op de snelweg zaten, draaide de eerste video en daarmee was de teneur gezet. Films afgewisseld met pauzes waarin het he le repertoire voetballiedjes luidkeels werd meegebruld, deden de kilomers voortglijden. En als men even indutte zorgede Els ervoor dat de emmer drop weer rondging en werden de voetbalsongs opnieuw aangeheven. In Belgie zouden we Dick nog oppikken die daar bij wijze van training een weekje survi val achter de rug had. Peters laveerkunst kwam alweer van pas aangezien we in diver se pittoreske dorpjes verzeilden waar Dick zeker niet op ons stond te wachten. Met vereend geheugen werd hij uiteindelijk na een uur gevonden. 12 «t w-ssm

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 12