Na de pauze legt Bob Neseker een verklaring af waarin hij aangeeft dat de penning meesters en de kascommissie het met elkaar eens zijn geworden. Hans Mulder meldt de vergadering dat de kascommissie haar werkzaamheden zo snel mogelijk zal afronden. Vervolgens adviseert hij de ledenvergadering om het bestuur voorlopig te dechargeren voor het gevoerde financiële beleid. 9. Verkiezing van het bestuur. Alle bestuursleden stellen zich herkiesbaar en er zijn geen tegenkandidaten binnengekomen, zodat het bestuur voor het seizoen 2000 - 2001 als volgt is samen gesteld: voorzitter: Dick van der Klaauw secretaris: Kees Gehring penningmeester: Bob Neseker vice-voorzitter: Machiel van der Woude 2e secretaris: Ger van Caspel 2e penningmeester: Edwin Geluk commissaris jeugdzaken: Ad Westerhof commissaris: Johan de Bie commissaris: Amel Vroege De voorzitter deelt mede dat het bestuur voornemens is om in de loop van het seizoen het bestuur met één of twee personen uit te breiden. Uiteraard zal dit pas gebeuren nadat de leden hierover via de Schakel zijn geïnformeerd. De voorzitter dankt vervolgens zijn collega bestuursleden voor de door hen geleverde arbeid en feliciteert zijn collegae met hun herbenoeming. 10. Wijziging Huishoudelijk Reglement. Deze wijziging is gepubliceerd in Schakel 18 d.d. 14 juni 2000. Han Trimbach wil de tekst '31 december' wijzigen in '31 december van het lopende seizoen Het bestuur is akkoord. Fred ten Nijenhuis vraagt waarom er voor de inning van de contributies nog geen gebruik wordt gemaakt van een incassoprocedure en stelt voor desnoods de incassoprocedure alleen te gebruiken voor nieuwe leden. Edwin Geluk antwoordt dat je nieuwe leden niet kunt dwingen een machtiging te tekenen. Dick van der Klaauw constateert dat er verder geen opmerkingen zijn, zodat de wijziging is aangenomen. 11. Contributie seizoen 2000 - 2001. Het bestuur stelt voor de contributies voor het seizoen 2000 - 2001 te verhogen. oud nieuw Senioren 450,- 490,— Senioren 18 - 23 jaar 350,- 385,- Senioren boven 60 jaar 300,- 320,- jeugdleden 325,- 350,- Donateurs worden verzocht minimaal 190,- te betalen (was 175,-). Entreegeld seniorleden 50,- en jeugdleden 25,-. Bij contributie betaling na 1 oktober zal er een boete van 75,- worden geheven. Nieuwe leden zijn eerst speelgerechtigd na betaling van verschuldigde contributie en entreegeld. Meindert en Dick Huisman willen weten wat de redenen van het bestuur zijn geweest om de contributies te verhogen. Dick van der Klaauw antwoordt dat de contributie de laatste 3 jaren niet is verhoogd en dat de kosten wel zijn toegenomen. Verder is met het oog op alle ontwikkelingen rond de Zuidas extra eigen vermogen nodig. Hans Geusebroek verwondert zich erover dat ook niet-spelende leden een zo hoge contributie moeten betalen. In zijn antwoord geeft Dick van der Klaauw aan dat veel niet- spelende AFC-ers geen probleem hebben met deze hoge contributie en dat bovendien de club deze contributies hard nodig heeft. Dick van der Klaauw neemt een voorstel van Erik Hoegee over om eerst de begroting voor het boekjaar 2000 - 2001 vast te stellen en pas daarna aan de ledenvergadering toe stemming te vragen voor de contributie verhoging. 12. Vaststelling begroting boekjaar 2000 - 2001. Alvorens over te gaan tot de behandeling van de begroting memoreert de voorzitter de plannen van de KNVB. In de najaarsvergadering van de KNVB wor den zoals het er nu uitziet de amateurbepa lingen afgeschaft, omdat de KNVB van mening is dat de bestaande vergoedings regeling voor amateurs verder uitgebreid dient te worden. Het bestuur van AFC wil met ingang van het nieuwe seizoen voor spelers van de A- selectie een onkostenvergoeding invoeren van 2000,-- per speler per jaar. Deze door AFC beschikbaar gestelde vergoeding is voor de spelers een aanvulling op gemaakte kosten en misschien net genoeg om spelers voor AFC te behouden of aan te trekken. Fred ten Nijenhuis vraagt aan Dick van der Klaauw of de verhoging van de contributie te maken heeft met het betalen van de onkostenvergoeding. De voorzitter benadrukt dat er absoluut geen sprake is van een verband. Rob Duis steunt het bestuur in zijn plannen om onze le elftal spelers een onkostenvergoeding te gaan betalen. Meindert Huisman zet vraagtekens bij de reservering interieur nieuwe clubhuis. De vergadering gaat akkoord met de opgestelde begroting. Vervolgens wordt de contributieverhoging in stemming gebracht. Met 4 stemmen tegen gaat de ledenvergadering akkoord met de voorgestelde contributieverhoging. 13. Verkiezing Technische Commissie. De zitting hebbende leden Ad Westerhof en Fred Laarhoven worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Jack van Gelder die reeds in februari j.l. was uitgetreden, is niet herkiesbaar. Kees Gehring wordt gekozen als lid van de TC. 14. Verkiezing Elftalcommissie A. De zitting hebbende leden Fred Laarhoven, Henk van der Jagt en Chris Dekker worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Meindert Huisman en Jacques van der Glas vragen zich af of de samenstelling van deze commissie voor slechts het 2e, 3e en 4e elftal niet erg zwaar is. Kees Gehring legt uit waarom het bestuur van mening is dat deze samenstelling toch noodzakelijk is. 15. Verkiezing Elftalcommissie B. De zitting hebbende leden Frans Jüch, Erik Hoegee, Jos Willems en Maarten van Driest worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Jan Pieter Ellerbroek is niet herkiesbaar. 16. Verkiezing Elftalcommissie C. De zitting hebbende leden Roy van Dijk, Sebo Woldringh, Michael Gosler en Benno Honsdrecht worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 17. Verkiezing Jeugdcommissie. De zitting hebbende leden Ad Westerhof, Marjan Stoop, Jan Benoni, Jan Koomen, Michael Tugendhaft, Cees Jochems, Lex Koekoek, Mario Singels en Roy van Straten worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. Dick Huisman, Gerard de Winther en Derrick Grot zijn niet herkiesbaar en als nieuw commissielid wordt Nicky Hekster gekozen. Dick van der Klaauw spreekt nog een bijzonder woord van dank uit naar Marjan Stoop, die in het afgelopen verenigingsjaar zeer veel werkzaamheden voor de vereniging heeft verricht. 18. Verkiezing Veteranencommissie. De zitting hebbende leden Ernst Huisman, Paul Koster, Bas Rachman en Jan Hein Lans worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 19. Verkiezing Commissie Medische Zaken. De zitting hebbende leden Wim Crouwel, Reinier van Dantzig en Ruben van Coevorden worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 20. Verkiezing Strafcommissie. De zitting hebbende leden Ernst Seunke, Ron Limburg, Hans de Wijs en plv. lid Bas Rachman worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 21. Verkiezing Commissie van Beroep. De zitting hebbende leden Fred Laarhoven, Frans Jüch, Roy van Dijk en Cees Jochems worden onder dankzegging voor de verrichte werkzaamheden herkozen. 22. Verkiezing Kascommissie. Zitting hebben Hans Mulder (t/m 2000), Ron Limburg (t/m 2001) en Peter Roosenschoon (t/m 2002). Plaatsvervangende leden zijn Hans de Wijs en Rik de Boer. Hans Mulder treedt statutair af en is niet herkiesbaar en ook Hans de Wijs stelt zich niet herkiesbaar.

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 6