D pupillen B5 W. Agbo, David Blok, Dave de Winther, Sammy Commandeur, Mo Coppes, T. Erd- man, Cong Feng, Vincent Heit, Rik van der Hoven, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Jonathan de Lieme, Alex Markus, Sven Meuleman, Pascal Putter, Suria Steijlen. B6 Koen Bos, F. Fernandez, Olaf den Hartigh, Erez Herman, Sjors Kaaks, Cilian King, Thijs Koster, Liran Kronenburg, Oliver Masson, Flip Nieuwenhuys, Alexander Pe ters, Christian Roos, Melle Schellekens, Seth van Straten, Sam Wennekendonk. C1/C2 junioren selectie Jesse Annoh-Wijnaar, Mohammed Attaibi, Thomas Bleker, Philip Blokhuizen, Darco Botic, Allon Cohen, Tyrone de Groot, Nicky Guijarro, Jan Mathijs Harderwijk, Lamin Jaiteh, Wouter Kloes, Linger D, Naikson Maduro, Joppe Out, Olivier Poederbach, Winsten Polling, Maurits Pompeo, Sylvian Prade, Dave Rijkaard, Laurens Samson, Ernest Sarpong, Yacob Sason, Laurens Schmidt, Mark Schol, Norbey Siepman, Rodney Ubbergen, Donald van de Veen, Roy Verkaik, Floris Wagenaar. C3 selectie Jeroen Acda, Sam Bakker, Toninho Berkleef, Lucas Bouwman, Joost Delsing, Ben Ebu- Morbi, Andreas Ewart, Merijn Halsema, Dannny Hijzelendoorn, Joey van Leijenhorst, Roelfsema, Siewerd Teerink, Thomas Weyl, C4 Bilal Amhouch, Jim Brakel, Daniel Dresden, Jardao de Fretes, Tom van Kampen, Floris Kloes, Thomas de Leth, Tommy Markus, Benno Nihom, Manus Polling, hiel Rouwen daal, Istvan Schiering, Erik Verhagen, Geza Weisz, Marijn ten Kroode C5 Tino de Bruyn, Kay Depeweg, Sander de Haan, Kerk S, David Langenberg, Niels van Lingen, Jasper Pelsma, Ronald Pieters, Marc Pullens, Sander van Rossum, Jimmy Schok ker, Lee Sieradzki, Jair van der Sluis, Jeroen Smits, David van Tiel. C6 Laurens Gijsen, Philip Hes, Jack Huiman Jr, Oscar Kemps, Titus Kok, Zianic Past, Lau rens van Rooij, Reinier van Rooij, Richard Root, Victor Schiering, Alex van Stokkum, Elbert Waller, Carl Wobma, Nathan Hilf. C7 M. Biallostersk, Groenteman B, Boris Guntenaar, Daniel Haven, Berend Holtkamp, Mario Kalter, Tim Leeman, Erik Meyer, Stein Reurs, Jesse Rommerts, Jeffrey Schaap, Boy Schaper, Jason Semeins, Robbin Wieiinga, T. Wiewel, Thomas Wissink. MEDEDELINGEN: Onderstaand de voorlopige indeling van de D-Pupillen. Tot aan de Herfstvakantie zal de indeling voorlopig blijven, en daarna zal de indeling definitief worden. Ten aanzien van de D1/D2 selectie, en de D3/D5 selectie, wordt door de trainers bekend gemaakt, wie in welk team speelt. Leidersbespreking: Op maandag 28/8 as. om 20.00 uur op AFC, is er ter voorbereiding op het nieuwe seizoen, een overleg met de leiders van de D-pupillen. Bij verhindering gaarne dit doorgeven aan Jan Koomen (6443831) Voorlopige D1/D2 selectie: (zie bovenstaande mededelingen) za.02.09: AFC Dl - DSS Dl, (beker), aan vang: 11.00 uur, bijeen: 10.15 uur za.02.09: AFC D2 - A'veen/H'raad D2, (beker), aanvang: 11.00 uur, bijeen: 10.15 uur di.05.09: ZRC/Herenmarkt Dl - AFC Dl, (beker), aanvang: 19.00 uur, bijeen: 18.00 uur di.05.09: Voorland D2 - AFC D2, (beker), aanvang: 19.00 uur, bijeen: 18.00 uur za.09.09: AFC D2 - DCG D2, (beker), aan vang: 11.00 uur, bijeen: 10.15 uur wo.13.09: AFC Dl - Schoten Dl, (beker) aanvang: 19.00 uur, bijeen: 18.15 uur Aswat Agard, Tim Croke, Herman Duba Moran, Marcel Dury, Felix van Es, Xaverio Esajas, Mike Hollander, Bandy Jacobs, Ramon Kloosterman, Anthony Koswal, Anthony de Leeuw, Philip Meijer, Gideon Muller, Wim Ostendorp, Michael Parsser, Jesse Saastamoinen, Jeffrey Sam-Sin, Orgin Senel, Joey Singels, Orville Struiken, Takaki Tedo, Tjerk Veltman, David Weinstein, Fabian Wells, Cees Willems, Boyd Zandwij ken, Daniel van Zweden Trainers/Coaches: Jan Verhagen (6951656) en Casimir Wester- veld (6769969) Voorlopige D3/D5 selectie: (zie bovenstaande mededelingen) Sean Bains, Christian Baker, Patrick den Boer, Jassir Bounnaanaa, Joop Canes, Max Dekker, Hatim El-Abassi, Coen Gulcher, Jeroen Halsema, Bob Hamersma, Mitchell Hulsthoff, Jordi Inden, Essam Jansen, Rik Jongeneelen, Elja Klein Essink, Benjamin Kool, Darryl van Mieghem, Owuraku, Ca- mille Pietrzak, Chevello de Rijp, Alexander Roos, Bart Sandberg, Enzo Steenhuis, Robin Telkamp, Jonathan Tugendhaft, Jelte Velink Milan de Wijs Trainer/Coach: Rinus van Leyenhorst (6980008) Voorlopige D4: (zie bovenstaande mededelingen) Youri Bottse, Johan Castillo, Issam Darib, Daan Delsing, Wout Koch, Julian Kuin, Olivier Lodder, Charley van der Meijden, Nittin Pabbi, Thomas Paschenegger, Mitchell Ramsahai, Gregory Rochat, Demi Schoute, Jeroen Smit, Peter Verhagen, Nigel Zurburg Leider: Hans Zurburg (6955141) Voorlopige D6: (zie bovenstaande mededelingen) Wieger d' Arnoud Gerkens, Mark Bary, Addy Barsoum, Omri de Boers, Nikolai Goetheer, Ferdinand Grapperhaus, Floris van Halm, Gilles van Kesteren, Jarno Michielsen, Jacob Nijsen, Milan Ramer, Lorian Rotstein, Ruben Rouwendaal, Jaap van Schaik, Brett Schiebergen, Rutger Teulings, Tim Wieiinga Leider: Ferdinand Grapperhaus (6701420) Voorlopige D7: (zie bovenstaande mededelingen) Tim van Galen, Ejal Hilf, Joost Huisman, Daniel de Leau, Pieter Lubbers, Jeroen de Melsen, Danilo van Oort, Alexander van Os, Dylan Price, Tom Sijtsma, Geert Streur, Victor van Veghcel, Xander Waller, Yoris de Wit, Ikalev Yildiz Leider: Jan van Galen (6463310) en Musa Yildiz (6476747) Voorlopige D8: (zie bovenstaande mededelingen) Martin Bishoff, Stefan Bos, Sander van Dam, Tycho de Haan, Jeffrey Heus, Floris Heyne, Daniel Juliard, Marco Keissen, Willem Klinkenberg, Ruben Moses, Wout van der Veer, Bart Vromans, Joren Wiewel, Don Yoon-Ju Leider: Peter Keissen (6796524) en Rob Vromans (4417647) Voorlopige D9: (zie bovenstaande mededelingen) Thomas Born, Casper Brakel, Sam Drentje, Patrick Ebu-Mordi, Varen van de Ende, Ernst Gerolt, Mark van Gerwen, Emmet King, Max Magielsen, Thomas Meijaard, Alexander Nedeljkovic, Yanon Pleum, A Scholte, M Uilenbroek, K van Veen Leider: E-l 1-tal (D10), E2 selectie Dirk de Meijer, Yanick Meyer, Robert Wevers, Maxim Singels, Dominic Grot, Raffy Koopmans, Davy van het Schip, Kai Bottse, Floris Admiraal, Alex Dury, Vincent Weijl, Tom v.d. Meer, Milan Weerwind, Nigel Briton, Ercin Senel, Robert Jan Mole naar, Arne Bartelsman, Jullien Ubbergen, Fedor de Fretes, Marcus de Oude, Justin Sporkslede, Gautam Kumar, Edmar Dermijn. El, E3 selectie Maarten van Dunnee, Thomas Visser, David de Munnik, Daan Brinkman, Mitchell te Vrede, Dusco Hiensch, Justin Swart, Maxi me Stefels, Rio Biltoo, R. De Graaf, Thijs Vernooy, Tim van Hasselt, Allon Leons, Joey Andela Victor Rekelhof, Allon Worms, Bryan Inden, Floris de Lugt. E4 Julian Schild, Stefan Tijssen, Raoul Kan-Me, Raoul Bohne, Alexander Hes, Randell Smit, Nicky Heeremans, Baby Chatziliontos, Tim van Wees, Nicky Rijkaard. E5 David Groenteman, Felix van Litsenburg, Jesse Hendriks, Benjamin de Lieme, Michael Haven, Carlo Bohle, Roemer Weerkamp, Philip Galavazi, Bas Ris, Vito Hattem. 13

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 13