Trainingstijden
seizoen 2000-2001
E-ll-tal (D10), E2 selectie
El, E3 selectie
World Cup
Champions League
de Wit Yoris Melsen Jeroen, Huisman Joost,
de Leau Daniel.
D8 Juliard Daniel, Heus Jeffrey, Vromans
Bart, Moses Ruben, Keissen Marco, Bos
Stefan, van der Veer Wout Klinkenberg
Willem, Bishoff Martin, Wiewei Joren, van
Dam Sander Ju Yoon Don, Tycho de Haan,
Heyne Floris,
D9 Born Thomas, Uilenbroek M, van Ger-
wen Mark, King Emmet, Varen van den Ende,
Ebu-Mordi Patrick, Magielsen Max, Veen K F
;van, Scholte A D, Brakel Casper, Gerolt
Ernst, Drentje Sam, Nedeljkovic Alexander,
Yaron Ploum, Thomas Meijaard.
Dirk de Meijer, Yanick Meyer, Robert
Wevers, Maxim Singels, Dominic Grot, Raffy
Koopmans, Davy van het Schip, Kai Bottse,
'Floris Admiraal, Alex Dury, Vincent Weijl,
Tom v.d. Meer, Milan Weerwind, Nigel
Briton, Ercin Senel, Robert Jan Molenaar,
Ame Bartelsman, Jullien Ubbergen, Fedor de
Fretes, Marcus de Oude, Justin Sporkslede,
Gautam Kumar, Edmar Dermijn.
Maarten van Dunnee, Thomas Visser, David
de Munnik, Daan Brinkman, Mitchell te
Vrede, Dusco Hiensch, Justin Swart, Maxime
Stefels, Rio Biltoo, R. De Graaf, Thijs
Vernooy, Tim van Hasselt, Allon Leons, Joey
Andela Victor Rekelhof, Allon Worms,
Bryan Inden, Floris de Lugt.
E4 Julian Schild, Stefan Tijssen, Raoul Kan-
Me, Raoul Bohne, Alexander Hes, Randell
Smit, Nicky Heeremans, Baby Chatziliontos,
Tim van Wees, Nicky Rijkaard.
E5 David Groenteman, Felix van Litsenburg,
Jesse Hendriks, Benjamin de Lieme, Michael
Haven, Carlo Bohle, Roemer Weerkamp,
Philip Galavazi, Bas Ris, Vito Hattem.
E6 Mathijs Loriaux, Sil Scholte, Stefan
Frijns, Ruben Treurniet, Timothy van
Zadelhoff, Giliam Adams, Ruben van Wijnen,
Rafael Stoffels, Youri Bolsius, Daan van den
Hoven.
E7 Max Rooyens, Abel Malschaert, Sam
Massar, Milan van Tiel, T. Torcoli, Tim
Davidson, Jason Abeln, Henk Fakkeldij, Lars
Steunebrink, Merlijn Out.
E8 Sake van der Wall, Hein van der Wall,
Thomas van Geuns, Aendano Vera, David
Teixeira, Smits, Mark van Teunenbroek,
Jeroen Sombeek-Eigenbrood, D Bos, Jaap
van den Biesen.
E9 Daniel Herter, Sam Cohen, Julius van't
Hek, Timothy Curry, Boris Steenhuis, Justin
Monpellier, Raffy Wallheimer, Martijn
Wulffele, Willem Herter, Arthur Stam.
E10 Bart Penris, David Linszen, Tom
Hofland, Mitchell Marchi, Oscar Sanders,
Nijsen, Joop Dedem, Sem Stapel, Jasper
Oldenhof, Quinten van der Post
Ell Duco Ferwerda, Daan de Jong, L. van
den Biesen, Kers van Denderen, K. Mulder,
Tobias Brils, Mitchell Webbers, I.
Westerborg, S. Leeman, Pieter de Meijer,
Sander den Tombe, Victor Rooze, Timothy
Vos.
Fl, F2 selectie
Camiel Kesser, Floris Dokkum, Tom
Huisman, Wolf de Wijs, Clay Bobeldijk,
Ousama Ariani, Darren van Mourik, Timothy
Wells, E. van der Wall, Jonathan Allick, Jim
Bakker, Philip van Ham, Laurens van Os,
Jeremy Parsser, D. Bisterbosch, D Lam, Ch
Roosblad, Bas Couturier, Blue ter Burg.
F3 van Hilten M, Koswal M, Dwinger J,
Grapperhaus V, Boerstra M, Joiink A, Kok S
L S, Besier J P. Groeneveld S, van der Horst
A JC.
F4 Klos O, Lam T, van der Post Ch, Otsen M,
Roobeek T, Smid P O, Struiken F, van der Ven
F, Zurburg D, Zwart A M.
F5 Voet A, Grass Vergara A, Mustamu D L,
Beumer G T, Kooi Th, den Boert J, Brouwer
P, de Metz J, ter Wee C, Daan Rutte.
F6 de Graaf M, Ruys R, Sarra M, Kramer O,
Rotstein D, Schloss J, Rettich B, Piek M A,
Camphuijsen R, Sebastiaan Antni.
F7 van Litsenburg H, Singh A, Duiykersloot
D, Eisma A, van der Straeten M, Heilbron M,
Oostlander T, Staal D, Bakker B Westerhof
W S.
Jong O De, Plieger L, Hesse S, van Wijnen A,
Geeraedts, Moszkowicz N, Dekker K, Russell
T, Sombeek R W H, Dekker R, de Vries D T,
Storosum B, Lamraoui M, de Vries B A
Lange B, Oranje R, Kolthek J, Jesse S J,
Tugendhaft B J, Schewitz K, de Lind C, Janus
H, Schoffelmeer F, Stoffer S, Didovic A, van
der Kolk D, ten Nijenhuis D, v.d. Meer Jesse,
van der Horst D, Hofland D, van Doesburg
M.Thomas D, J R B van Teunenbroek, T
Tjong Joe, K Borren, L J Huyser, D E Kuyt, P
N v Eendenburg, F N B Blankstein, D
Erisman, M D van Dalen, L B Ackermans, R
van Roon, J J W Lijppens, E A Doyer, I Filali,
D M Markx.Elkan Frank, Russel Fellinga,
Willem van Leuven, Ruben Hekster,
PK.Boas.
Verbeek S, Joiink L, Teixeira C, van den
Brink W, Hekster P, Peschar J, Singels D,
Lam D, T F T Veen, A A H Delsing, M F
Harig D J van Paridon, F J Beumer, O
Schiering, R L G Kuyper, E Spanjaard, D van
Wijnen, M Coenen, L P Thörig, F S van
Dunné, B H W Lijppens, B S v d Driesschen,
R Egger, J J Weinstein, D E Jacobus, Y D
Pappie, J Winkel, R S Kleinherenbrink, A G
Gülcher, S Afzal, M L Groenteman, N Frese,
B A Wesdorp, C Scholten, M B van der Hart,
R Ammerlaan, R Iwan, J C Ramaer, S van
Gelder, J N Hall, M M Ackermans, J J Ham,
J vd Klugt, M S Postmes, S D S Webbers, S R
Oberman, H A Markx, Sebastiaan Marielli,
Nick Daniel Ho Sam Sooy, 1. Rettich, M.
Worms.
24
trainingen A- junioren teams
A- en B- sel. Informatie over voorbereiding
en trainingstijden volgen op de bijeenkomst
op zaterdag 24 juni om 11.00 uur clubhuis
AFC
trainingen B- junioren teams
BI, B2 sel. Informatie over voorbereiding en
trainingstijden volgen op de bijeenkomst op
zaterdag 24 juni om 10.30 uur clubhuis AFC
B3 t/m B6 dinsdag 17.30-18.30, donderdag
17.30-18.30 de eerste training op dinsdag 5
september
trainingen C- junioren teams
C1/C2/C3 Informatie over voorbereiding en
trainingstijden volgen op de bijeenkomst.
C4 woensdag 17.30-18.30 uur, vrijdag 16.30-
17.30 uur, de eerste training op woensdag 6
september
C5 woensdag 16.30-17.30 uur, vrijdag 16.30-
17.30 uur, de eerste training op woensdag 6
september
C6,C7 woensdag 16.30-17.30 uur, vrijdag
17.30-18.30 uur, de eerste training op woens
dag 6 september
trainingen D- pupillen teams
D1/D2 sel. Informatie over voorbereiding en
trainingstijden volgen op de bijeenkomst op
zaterdag 24 juni om 09.30 uur clubhuis AFC
D3, D5 maandag 17.30-18.30 uur, woens
dag 17.30-18.30 uur, de eerste training op
maandag 21 augustus
D4, D6t/mD9 dinsdag 16.30-17.30 uur, don
derdag 16.30-17.30 uur, de eerste training op
dinsdag 5 september
trainingen E- pupillen teams
E-ll-tal, E2 maandag 16.30-17.30 uur,
woensdag 15.30-16.30 uur, de eerste training
op maandag 21 augustus
El, E3 maandag 16.30-17.30 uur, woensdag
15.30-16.30 uur, de eerste training op maan
dag 21 augustus
E4, E5 woensdag 15.30-16.30 uur, de eerste
training op woensdag 6 september 2000
E6,E7,E8 woensdag 15.00-16.00 uur, de eer
ste training op woensdag 6 september 2000
E9,E10,E11 woensdag 14.30-15.30 uur, de
eerste training op woensdag 6 september
2000
trainingen F- pupillen teams
F1,(F2) maandag 16.30-17.30 uur, woens
dag 15.30-16.30 uur, de eerste training op
maandag 21 augustus
F2, F3, F4 woensdag 14.00-15.00 uur, de eer
ste training op woensdag 6 september 2000
F5, F6, F7 woensdag 13.30-14.30 uur, de eer
ste training op woensdag 6 september 2000
de F"le jaars" pupillen spelen
in de World Cup
trainingen woensdag 14.30 - 15.30 uur
wedstrijden zaterdag 10.00 - 10.45 uur
eerste training woensdag 6 september 2000
de F"0e jaars"pupillen spelen
in de champions league
trainingen woensdag 13.30 - 14.30 uur
wedstrijden zaterdag 09.15 - 09.45 uur
eerste training woensdag 6 september 2000