Voorlopige indeling
seizoen 2000-2001
A-junioren A-selectie
A-junioren B-selectie
B1/B2 junioren selectie
C1/C2 junioren selectie
C3 selectie
Dl, D2 selectie
D3, D5 selectie
Hans die elke wedstrijd foutloos floot en spe
ciale aandacht gaf aan elke kleine jongen
zowel van het eigen team als van de tegen
stander bij kleine blessures. Frank, bedankt
voor alle mooie verslagen die jij wekelijks
schreef en Ruud bedankt voor de verzorging
van speciaal onderdak als het op maandag
avond regende. En niet te vergeten, alle trou
we supporters die iedere wedstrijd kwamen
om de ploeg aan te moedigen.
Er zijn natuurlijk altijd, jammer genoeg,
ouders die, ondanks de inzet van de leiding
van het team, toch nog mopperen, wanneer er
een wedstrijd 30 minuten later begint. Deze
ouders zien niet hoeveel energie en tijd er aan
de jeugd besteed wordt, omdat ze zelf zeer
weinig komen kijken maar wel mopperen.
Ik schrijf dit stukje als dank voor de vele fijne
voetbaldagen en avonden, waar wij, als opa
en oma heerlijk van hebben genoten. De klei
nejongens hebben aangetoond en bewezen in
de goede AFC sfeer zich te kunnen ontspan
nen, plezier te hebben en vooral het "Lets Be
Friends"concept in de praktijk ook uit te voe
ren, dit in combinatie met goed voetbal, want
148 doelpunten voor en 14 tegen mag toch
wel een voorbeeld zijn voor andere AFC elf
tallen en waar Kenneth en Maarten ook echt
trots op mogen zijn.
De F1gefeliciteerd met je eerste "dubbel"
want als je kampioen wordt van je afdeling en
tevens de beker wint, dan mag je daar echt
trots op zijn, want daar heeft het gehele team
hard voor gewerkt. Bedankt jongens!!!
Opa en Oma van Duco
Het seizoen 2000-2001 gaan we in met 3 A-
juniorenteams, 6 B-juniorenteams, 7 C-junio-
renteams, 9 D-pupillenteams, 12 E-pupillen-
teams, 7 F-pupillenteams, 12 world cup teams
en 12 champions league teams. Hieronder
volgt de voorlopige indeling van de selectie-
groepen en de teams.
De selectiespelers komen zaterdag 24 juni
nog bij elkaar voor verdere informatie.
Mocht je door een misverstand je naam niet
terug kunnen vinden of zijn er nog vragen of
opmerkingen over de indeling dan kun je kon-
takt op nemen via telefoonnummer 020-
6008931/ 020-3680515 of per Email afc-
jeugd@euronet.nl.
Attentie bijeenkomst, met ouders, op zater
dag 24 juni om 11.00 uur clubhuis AFC
Tahir Akhamrane, Salah Bentohami, Quincy
Berkleef, Sherman Brown, Raoel Darnoud,
Marlon Faria, Tjidako Gaspers, George Rey
nold, Lidiano Goedhart, Michael Goudriaan,
Nordin de Groot, Jink Gude, Gregory
Hirschfeld, Werner Kolf Jegny van de Kust,
Thijs van Leeuwen, Reinier Meyer, Aynnil
Mook, Sergio Naarden, Erik Onsia, Junny
Panneflek, Papaseit Vails, Sandro Pique, Jordi
Prud'homme, Rocky Schulz, Robin Stolp,
Robbert Stuut, Pierre Tosch, Robert Ver-
schraagen, Matthijs Visser, David Westerhof,
Kevin van 't Wout.
Attentie bijeenkomst, met ouders, op zater
dag 24 juni om 11.00 uur clubhuis AFC
Frederik Bronwasser, Frank van Brussel,
Sirian Bruystens, Jordi Diepeveen, Robbert
Eckhart, Mischa van Eimeren, Tony Ercoli,
Houssein Eyarman, Karim Eyarman, Jerry
Hollander, Nick Koomen, Kevin Krassovski,
Niels Kronenburg, Mitchel Lens, Rory Light-
hart, Keven Maduro, Meivin Raghoebar,
Ramon Schuitevoerder, Steffan van Slooten,
Karei van Vugt, Manuel Moreno.
Attentie bijeenkomst, met ouders, op zater
dag 24 juni om 10.30 uur clubhuis AFC
Pieter Bensen, Quintin Bosnië, Orlando
Brouwer, Merijn Bruystens, Furgel Cairo,
Ibraim Erdogan, Vincent de Groot, Thomas
Heemskerk, Robert Jan Horsmeier, Ernst
Imanuel, Marvin Kempes, Sadic Kilic, Gili-
ano Linger Harvey Lodik, Lucien van Loy,
Mathijs Radder, Evron Richardson, Jordi
Rietveld Jermain Rock, Bahir Saied, Dwayn
Schet, Stanley Telman, Tom Verhagen, Rik
Vermeulen, Jaouad Arsalane, Steffan Becker,
Murat Guzeler, Louis Stam, Johan Voogd,
Nabiel ElYaakoubi.
B3 R. Franchimont, Tibo Gude, Wilco Hors
meier, Charly Kamphuis, Junior Macniel,
Arno Martin, Martij n Meyer, Stefan Open
neer, Andrew Reep, Sander Staaks, Abel
Swaan, Heitze Teerink, Teun v. Waesberge,
Sherman Richardson, Shawn Campbell.
B4 Kasper van Beek, Dick Bouwman, Airto
Burke, David Cairo, Kay Couwenberg,
Mervin Joping, Jurre van Kesteren, Laurens
Ligthar, Ashar Medina, Paul Overste, Danny
Pinto, Yordi Plevier, Youssef Saigh, Christian
Baker.
B5 W. Agbo, David Blok, Dave de Winther,
Sammy Commandeur, Mo Coppes, T. Erd-
man, Cong Feng, Vincent Heit, Rik van der
Hoven, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk,
Jonathan de Lieme, Alex Markus, Sven
Meuleman, Pascal Putter, Suria Steijlen.
B6 Koen Bos, F. Fernandez, Olaf den
Hartigh, Erez Herman, Sjors Kaaks, Cilian
King, Thijs Koster, Liran Kronenburg, Oliver
Masson, Flip Nieuwenhuys, Alexander
Peters, Christian Roos, Melle Schellekens,
Seth van Straten, Sam Wennekendonk.
Attentie voor de bijeenkomst krijgen de
spelers persoonlijk bericht
Jesse Annoh-Wijnaar, Mohammed Attaibi,
Thomas Bleker, Philip Blokhuizen, Darco
Botic, Allon Cohen, Tyrone de Groot, Nicky
Guijarro, Jan Mathijs Harderwijk, Lamin
Jaiteh, Wouter Kloes, Linger D, Naikson
Maduro, Joppe Out, Olivier Poederbach,
Winsten Polling, Maurits Pompeo, Sylvian
Prade, Dave Rijkaard, Laurens Samson,
Ernest Sarpong, Yacob Sason, Laurens
Schmidt, Mark Schol, Norbey Siepman,
Rodney Ubbergen, Donald van de Veen, Roy
Verkaik, Floris Wagenaar.
Attentie bijeenkomst, met ouders, op zater
dag 24 juni om 10.00 uur clubhuis AFC
Jeroen Acda, Sam Bakker, Toninho Berkleef,
Lucas Bouwman, Joost Delsing, Ben Ebu-
Morbi, Andreas Ewart, Merijn Halsema,
Dannny Hijzelendoorn, Joey van Leijenhorst,
Roelfsema, Siewerd Teerink, Thomas Weyl,
C4 Bilal Amhouch, Jim Brakel, Daniel
Dresden, Jardao de Fretes, Tom van Kampen,
Floris Kloes, Thomas de Leth, Tommy K
Markus, Benno Nihom, Manus Polling, Hiel
Rouwendaal, Istvan Schiering, Erik
Verhagen, Geza Weisz, Marijn ten Kroode
C5 Tino de Bruyn, Kay Depeweg, Sander de
Haan, Kerk S, David Langenberg, Niels van
Lingen, Jasper Pelsma, Ronald Pieters, Mare
Pullens, Sander van Rossum, Jimmy Schok
ker, Lee Sieradzki, Jair van der Sluis, Jeroen
Smits, David van Tiel.
C6 Laurens Gijsen, Philip Hes, Jack Huiman
Jr, Oscar Kemps, Titus Kok, Zianic Past,
Laurens van Rooij, Reinier van Rooij,
Richard Root, Victor Schiering, Alex van K
Stokkum, Elbert Waller, Carl Wobma, Nathan
Hilf.
C7 M. Biallostersk, Groenteman B, Boris
Guntenaar, Daniel Haven, Berend Holtkamp,
Mario Kalter, Tim Leeman, Erik Meyer, Stein
Reurs, Jesse Rommerts, Jeffrey Schaap, Boy
Schaper, Jason Semeins, Robbin Wielinga, T.
Wiewel, Thomas Wissink.
Attentie bijeenkomst, met ouders, op zater-
dag 24 juni om 09.30 uur clubhuis AFC
Aswat Agard, Takaki Tedo, Joey Singels,
Orville Struiken, Anthony Koswal, Gideon
Muller, Bandy Jacobs, Tjerk Veltman, Jesse h
Saastamionen, Fabian Wells, Jeffrey Sam-Sin,
Daniel van Zweden, Xaverio Esajas, Tim
Croke, Anthony De Leeuw, Philip Meyer,
Ramon Kloosterman, Mike Hollander, Boyd
Zandwijken, Felix van Es Wim Ostendorf,
Michael Parsser, Cees Willems, Herman
Duba Moran, Marcel Dury, Orgin Senel,
David Weinstein.
Hatim El-Abbassi, Jonathan Tugendhaft,
Owuraku, Robin Telkamp, Alexander Roos,
Jssir Bounnaanaa.Sean Bains, Jeroen
Halsema, Maxime Klompmaker, Milan de
Wijs, Darryl van Mieghem, Chevello de Rijp,
Jordi Inden, Jelte Velink, Rik Jongeneel, K
Mitchell Hulsthoff, Joop Canes, Camille
Pietrzak, Max Dekker, Patrick de Boer,
Benjamin Kool, Bart Sandberg, Bob
Hamersma, Essam Jansen, Elja Klein Essink,
Enzo Steenhuis, Coen Gulcher, Christian
Baker.
D4 Paschenegger Thomas, Verhagen Peter,
Smit Joakim, Zurburg Nigel, Kuin Julian,
Bottse Youri, Darib Issam, Schoute Demi,
Lodder Olivier, Rochat Gregory, Ramsahai
Mitchell, Pabbi Nittin, Daan Delsing, Wout
Koch, Johan Castillio, Charley vd Meijden.
D6 Schiebergen Brett, van Schaik Jaap, K
Michielsen Jarno, de Boers Omri Wielinga
Tim, Wieger D'Arnaud Gerkens, Ramer
Milan, Bary Mark, Rotstein Lorian, Grapper-
haus Ferdinand, Rouwendaal Ruben, Teulings
Rutger, Goetheer Nikolai, van Halm F, van
Kesteren Gilles, Barsoum Addy, Jacob
Nijsen,
D7 Sijtsma Tom, Price Dylan, Victor van
Vegchel, Hilf Ejal, Lubbers Pieter, Streur
Geert, van Oort Danillo, Alexander van Os,
Yildiz Ikalev, Waller Xander, van Galen Tim,
23