Voorlopige indeling seizoen 2000-2001 A-junioren A-selectie A-junioren B-selectie B1/B2 junioren selectie C1/C2 junioren selectie C3 selectie Dl, D2 selectie D3, D5 selectie Hans die elke wedstrijd foutloos floot en spe ciale aandacht gaf aan elke kleine jongen zowel van het eigen team als van de tegen stander bij kleine blessures. Frank, bedankt voor alle mooie verslagen die jij wekelijks schreef en Ruud bedankt voor de verzorging van speciaal onderdak als het op maandag avond regende. En niet te vergeten, alle trou we supporters die iedere wedstrijd kwamen om de ploeg aan te moedigen. Er zijn natuurlijk altijd, jammer genoeg, ouders die, ondanks de inzet van de leiding van het team, toch nog mopperen, wanneer er een wedstrijd 30 minuten later begint. Deze ouders zien niet hoeveel energie en tijd er aan de jeugd besteed wordt, omdat ze zelf zeer weinig komen kijken maar wel mopperen. Ik schrijf dit stukje als dank voor de vele fijne voetbaldagen en avonden, waar wij, als opa en oma heerlijk van hebben genoten. De klei nejongens hebben aangetoond en bewezen in de goede AFC sfeer zich te kunnen ontspan nen, plezier te hebben en vooral het "Lets Be Friends"concept in de praktijk ook uit te voe ren, dit in combinatie met goed voetbal, want 148 doelpunten voor en 14 tegen mag toch wel een voorbeeld zijn voor andere AFC elf tallen en waar Kenneth en Maarten ook echt trots op mogen zijn. De F1gefeliciteerd met je eerste "dubbel" want als je kampioen wordt van je afdeling en tevens de beker wint, dan mag je daar echt trots op zijn, want daar heeft het gehele team hard voor gewerkt. Bedankt jongens!!! Opa en Oma van Duco Het seizoen 2000-2001 gaan we in met 3 A- juniorenteams, 6 B-juniorenteams, 7 C-junio- renteams, 9 D-pupillenteams, 12 E-pupillen- teams, 7 F-pupillenteams, 12 world cup teams en 12 champions league teams. Hieronder volgt de voorlopige indeling van de selectie- groepen en de teams. De selectiespelers komen zaterdag 24 juni nog bij elkaar voor verdere informatie. Mocht je door een misverstand je naam niet terug kunnen vinden of zijn er nog vragen of opmerkingen over de indeling dan kun je kon- takt op nemen via telefoonnummer 020- 6008931/ 020-3680515 of per Email afc- jeugd@euronet.nl. Attentie bijeenkomst, met ouders, op zater dag 24 juni om 11.00 uur clubhuis AFC Tahir Akhamrane, Salah Bentohami, Quincy Berkleef, Sherman Brown, Raoel Darnoud, Marlon Faria, Tjidako Gaspers, George Rey nold, Lidiano Goedhart, Michael Goudriaan, Nordin de Groot, Jink Gude, Gregory Hirschfeld, Werner Kolf Jegny van de Kust, Thijs van Leeuwen, Reinier Meyer, Aynnil Mook, Sergio Naarden, Erik Onsia, Junny Panneflek, Papaseit Vails, Sandro Pique, Jordi Prud'homme, Rocky Schulz, Robin Stolp, Robbert Stuut, Pierre Tosch, Robert Ver- schraagen, Matthijs Visser, David Westerhof, Kevin van 't Wout. Attentie bijeenkomst, met ouders, op zater dag 24 juni om 11.00 uur clubhuis AFC Frederik Bronwasser, Frank van Brussel, Sirian Bruystens, Jordi Diepeveen, Robbert Eckhart, Mischa van Eimeren, Tony Ercoli, Houssein Eyarman, Karim Eyarman, Jerry Hollander, Nick Koomen, Kevin Krassovski, Niels Kronenburg, Mitchel Lens, Rory Light- hart, Keven Maduro, Meivin Raghoebar, Ramon Schuitevoerder, Steffan van Slooten, Karei van Vugt, Manuel Moreno. Attentie bijeenkomst, met ouders, op zater dag 24 juni om 10.30 uur clubhuis AFC Pieter Bensen, Quintin Bosnië, Orlando Brouwer, Merijn Bruystens, Furgel Cairo, Ibraim Erdogan, Vincent de Groot, Thomas Heemskerk, Robert Jan Horsmeier, Ernst Imanuel, Marvin Kempes, Sadic Kilic, Gili- ano Linger Harvey Lodik, Lucien van Loy, Mathijs Radder, Evron Richardson, Jordi Rietveld Jermain Rock, Bahir Saied, Dwayn Schet, Stanley Telman, Tom Verhagen, Rik Vermeulen, Jaouad Arsalane, Steffan Becker, Murat Guzeler, Louis Stam, Johan Voogd, Nabiel ElYaakoubi. B3 R. Franchimont, Tibo Gude, Wilco Hors meier, Charly Kamphuis, Junior Macniel, Arno Martin, Martij n Meyer, Stefan Open neer, Andrew Reep, Sander Staaks, Abel Swaan, Heitze Teerink, Teun v. Waesberge, Sherman Richardson, Shawn Campbell. B4 Kasper van Beek, Dick Bouwman, Airto Burke, David Cairo, Kay Couwenberg, Mervin Joping, Jurre van Kesteren, Laurens Ligthar, Ashar Medina, Paul Overste, Danny Pinto, Yordi Plevier, Youssef Saigh, Christian Baker. B5 W. Agbo, David Blok, Dave de Winther, Sammy Commandeur, Mo Coppes, T. Erd- man, Cong Feng, Vincent Heit, Rik van der Hoven, Daan aan de Kerk, Mischa Klerk, Jonathan de Lieme, Alex Markus, Sven Meuleman, Pascal Putter, Suria Steijlen. B6 Koen Bos, F. Fernandez, Olaf den Hartigh, Erez Herman, Sjors Kaaks, Cilian King, Thijs Koster, Liran Kronenburg, Oliver Masson, Flip Nieuwenhuys, Alexander Peters, Christian Roos, Melle Schellekens, Seth van Straten, Sam Wennekendonk. Attentie voor de bijeenkomst krijgen de spelers persoonlijk bericht Jesse Annoh-Wijnaar, Mohammed Attaibi, Thomas Bleker, Philip Blokhuizen, Darco Botic, Allon Cohen, Tyrone de Groot, Nicky Guijarro, Jan Mathijs Harderwijk, Lamin Jaiteh, Wouter Kloes, Linger D, Naikson Maduro, Joppe Out, Olivier Poederbach, Winsten Polling, Maurits Pompeo, Sylvian Prade, Dave Rijkaard, Laurens Samson, Ernest Sarpong, Yacob Sason, Laurens Schmidt, Mark Schol, Norbey Siepman, Rodney Ubbergen, Donald van de Veen, Roy Verkaik, Floris Wagenaar. Attentie bijeenkomst, met ouders, op zater dag 24 juni om 10.00 uur clubhuis AFC Jeroen Acda, Sam Bakker, Toninho Berkleef, Lucas Bouwman, Joost Delsing, Ben Ebu- Morbi, Andreas Ewart, Merijn Halsema, Dannny Hijzelendoorn, Joey van Leijenhorst, Roelfsema, Siewerd Teerink, Thomas Weyl, C4 Bilal Amhouch, Jim Brakel, Daniel Dresden, Jardao de Fretes, Tom van Kampen, Floris Kloes, Thomas de Leth, Tommy K Markus, Benno Nihom, Manus Polling, Hiel Rouwendaal, Istvan Schiering, Erik Verhagen, Geza Weisz, Marijn ten Kroode C5 Tino de Bruyn, Kay Depeweg, Sander de Haan, Kerk S, David Langenberg, Niels van Lingen, Jasper Pelsma, Ronald Pieters, Mare Pullens, Sander van Rossum, Jimmy Schok ker, Lee Sieradzki, Jair van der Sluis, Jeroen Smits, David van Tiel. C6 Laurens Gijsen, Philip Hes, Jack Huiman Jr, Oscar Kemps, Titus Kok, Zianic Past, Laurens van Rooij, Reinier van Rooij, Richard Root, Victor Schiering, Alex van K Stokkum, Elbert Waller, Carl Wobma, Nathan Hilf. C7 M. Biallostersk, Groenteman B, Boris Guntenaar, Daniel Haven, Berend Holtkamp, Mario Kalter, Tim Leeman, Erik Meyer, Stein Reurs, Jesse Rommerts, Jeffrey Schaap, Boy Schaper, Jason Semeins, Robbin Wielinga, T. Wiewel, Thomas Wissink. Attentie bijeenkomst, met ouders, op zater- dag 24 juni om 09.30 uur clubhuis AFC Aswat Agard, Takaki Tedo, Joey Singels, Orville Struiken, Anthony Koswal, Gideon Muller, Bandy Jacobs, Tjerk Veltman, Jesse h Saastamionen, Fabian Wells, Jeffrey Sam-Sin, Daniel van Zweden, Xaverio Esajas, Tim Croke, Anthony De Leeuw, Philip Meyer, Ramon Kloosterman, Mike Hollander, Boyd Zandwijken, Felix van Es Wim Ostendorf, Michael Parsser, Cees Willems, Herman Duba Moran, Marcel Dury, Orgin Senel, David Weinstein. Hatim El-Abbassi, Jonathan Tugendhaft, Owuraku, Robin Telkamp, Alexander Roos, Jssir Bounnaanaa.Sean Bains, Jeroen Halsema, Maxime Klompmaker, Milan de Wijs, Darryl van Mieghem, Chevello de Rijp, Jordi Inden, Jelte Velink, Rik Jongeneel, K Mitchell Hulsthoff, Joop Canes, Camille Pietrzak, Max Dekker, Patrick de Boer, Benjamin Kool, Bart Sandberg, Bob Hamersma, Essam Jansen, Elja Klein Essink, Enzo Steenhuis, Coen Gulcher, Christian Baker. D4 Paschenegger Thomas, Verhagen Peter, Smit Joakim, Zurburg Nigel, Kuin Julian, Bottse Youri, Darib Issam, Schoute Demi, Lodder Olivier, Rochat Gregory, Ramsahai Mitchell, Pabbi Nittin, Daan Delsing, Wout Koch, Johan Castillio, Charley vd Meijden. D6 Schiebergen Brett, van Schaik Jaap, K Michielsen Jarno, de Boers Omri Wielinga Tim, Wieger D'Arnaud Gerkens, Ramer Milan, Bary Mark, Rotstein Lorian, Grapper- haus Ferdinand, Rouwendaal Ruben, Teulings Rutger, Goetheer Nikolai, van Halm F, van Kesteren Gilles, Barsoum Addy, Jacob Nijsen, D7 Sijtsma Tom, Price Dylan, Victor van Vegchel, Hilf Ejal, Lubbers Pieter, Streur Geert, van Oort Danillo, Alexander van Os, Yildiz Ikalev, Waller Xander, van Galen Tim, 23

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 23