Coaches en begeleiders van de F1 bedankt! FO: Veel succes volgend jaar met de World Cup! onze keeper Thijs af, maar zonder succes. Snel werd duidelijk dat dit pas echt een thril ler ging worden. Toch na 5 minuten via Rio op 1-0, maar verder kwamen er maar weinig kansen. Pancratius verdedigde uitstekend, bouwde mooi op, maar werd voortdurend goed opgevangen door ons middenveld van Thomas en David (Nick nog op vakantie, wat had jij hier ook goed kunnen helpen en de verdedigers Daan en Mitchell. Waren zij slechter en wij beter Nee, we slaagden er slechts in wat vaker op hun helft te spelen en af en toe een kansje te creëren, zij kregen die nauwelijks. Bij vlagen gingen onze combina ties wel goed, maar toch ging er ook veel niet lekker. Onze aanvallers deden hun best, Justin en Maxim vochten voor kansen en verdedig den waar nodig mee, en Duco raakte zelfs de paal. En toen, vlak voor tijd, sloeg de tegen stander toe: 1 -1 Heftig overleg over de te volgen procedure, maar dat werd in een finale 2 x5 minuten ver lengen. Niet anders dan de wedstrijd, behalve een enorme kans voor Pancratius die gelukkig recht in de handen van onze Thijs werd geschoten. Dus het vreselijkste wat er is penalties voor de beslissing. Wij scoren drie keer op rij, zij de eerste ook. De tweede werd door Thijs gemakkelijk gestopt, de derde op miraculeuze wijze. En toen schoot Justin ons met fraai gemak naar de overwinning. Dat had de scheidsrechter echter niet door, waar door alle penalties genomen zijn en wij dus met 4-3 overwinnaar zijn geworden! Een heel goed georganiseerde prijsuitreiking, een gigantische beker, een medaille voor iedereen, en de wetenschap dat we naast ongenaakbaar kampioen nu ook in de beker de beste van Amsterdam en omgeving zijn. Met winst in elke officiële wedstrijd het afge lopen jaar Wat een seizoen, tijd voor een feestje Frank de Munnik De landenfoto's van de MINI-EK kunnen tijdens de eerste thuiswedstrijd van het nieuwe seizoen bij de wedstrijdtafel worden opgehaald. OPROEP: Tijdens de MINI-EK is Bob de Vries zijn trainingsjasje merk Nike) verloren. Wil de vinder kontakt opnemen met Rene de Vries (tel: 6628628). Zaterdagochtend is een heerlijke ochtend om naar AFC te gaan om de jeugd te zien voet ballen. Tevens kun je dan zien hoeveel tijd en energie vele vaders investeren om de jeugd te leren om plezier te hebben in de sport, te leren combineren en door goed samen spel, geza menlijk zoveel mogelijk doelpunten te maken. Ik wil als opa de coaches van de Fl, Maarten en Kenneth, enorm bedanken om de jongens te leren om samen te spelen tijdens het voet ballen en discipline te hebben in het veld. Om niet alleen binnen, maar ook buiten het veld als vrienden met elkaar om te gaan is een echt AFC "Lets Be Friends"concept. De Fl is in één seizoen een echt Vrienden Team gewor den en dat is te danken aan de goede begelei ding van Kenneth en Maarten. Ook de hulp van de vaders van de zonen in het team, zoals Jeroen Post (TMF) houdt een inleiding over de EK, samen met Johny Bosman, en wordt daarbij verrast door de komst van een Belgische wielrenner, op zoek naar de Ronde Van GIRO D'ITALIA. Nederland en België worden uitgenodigd hun krachten te meten met touwtrekken. België wint, maar Nederland zou totaal winnaar van de mini-EK worden.

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 22