ABC Cup Toernooi De jeugd van AFC Grote opkomst. Het traditionele ABC-Cup toernooi aan het eind van dit voetbalseizoen kende op 31 mei j.l. een ongekend grote opkomst. Liefst zes tien zaterdag- en zondagteams namen in de eerste plaats deel voor de gezelligheid en genoten na afloop van een drankje en een hapje. Tegen middernacht pas trok het laatste team de deur van ons clubhuis achter zich dicht. Namens de organisatie meldde George Versteeg zich als eerste in het clubhuis om de vroegste deelnemers te registreren. Samen met Marcel Koster werden alle deelnemers na inschrijving voorzien van een eet- en con sumptiebon en een premium t-shirt als herin nering aan de abc-cup 2000. Onder 'vader lijk' toezicht van Henk v.d. Jagt gaf de bin nenkomst voor alle spelers direct iets vertrou welijks. De velden en kleedkamers waren onder leiding van de zeer betrokken Pim v.d. Meent en zijn staf optimaal geprepareerd en berekend op een volle bak. Dank voor zijn adviezen en bijdragen. Een goed uitgewerkt programma van het organisatieteam met Fred ten Neijenhuis, Eric Hoegee, Sebo Woldringh en ondergetekende zorgde voor een vlot ver loop van het wedstrijdschema. Stipt op tijd kon worden afgetrapt onder leiding van Lex Roos, Machiel v.d. Woude, Ap Springer en de veertien jarige Tino de Bruyn. Over halve veldjes verdeeld over ons eerste en derde veld probeerden de teams van zaterdag 2 t/m 7 en de veteranen samen met de zondag elftallen 3 t/m 12 te gaan voor de winst. De vertrouwde sixes-variant stond garant snelle balcirculaties en gevarieerd positiespel. Opmerkelijk was de fitheid van het veteranenteam onder leiding van Hans Coorengel. De hoogste score van de dag (7-0 winst op zaterdag 5) werd behaald door Efraim Blog en zijn zondag-12. De fina le tussen zondag 3 en 5 werd nipt met 1-0 gewonnen door het derde. Daarna spoedde iedereen zich naar boven om ontvangen te worden door de gastvrije en opgewekte Netty v.d. Meent en haar brigade. Zij mochten zich verheugen in een volle zaal, van podium tot bestuurskamer gevuld met meer dan 150 aanwezigen. Er moesten zelfs stoelen uit de bestuurskamer worden gehaald. Het hoogtepunt van de avond vorm de de prijsuitreiking door Fred ten Nijenhuis samen met Eric Hoegee, die de winnaars beloonden met de abc-beker en bruisende champagne-brut. De nummer twee ging met een lekkere eau de toilettes, met dank aan de firma Kappé, aan tafel, waar het bier rijkelijk vloeide bij een bord saté/frites/salade. Het was gezellig en sportief. Het was Goed Genoeg. Met dank aan allen die op geheel eigenwijze hun steentje hebben bijgedragen voor een geslaagde afsluiting van het seizoen 1999/2000. En met een record opkomst, die eens te meer bewijst dat we een hechte club zijn! Tot volgend seizoen. Frans Jüch A3 (aangevuld met B-spelers): Kampioen van het Seizoen 1999 - 2000 De C-2, een korte terugblik over 1999-2000 Het seizoen 1999 - 2000 is ten einde. Het werd voor de C-2 afgesloten met een toernooi dat werd gespeeld bij Argon in Mijdrecht. Een teleurstellend seizoen als je naar de plaats op de ranglijst kijkt waar de C-2 is geëindigd. In de eerste plaats teleurstellend voor de jongens, maar ook voor de trainer en de leider. Ook teleurstellend voor de ouders die zich van dit seizoen natuurlijk ook meer hadden voorgesteld. Enkele ouders kregen aan het begin van het seizoen bovendien de teleurstelling te verwerken toen zij te horen kregen dat hun zoon "slechts" in de C-2 zou voetballen deze teleurstelling zijn deze ouders, geloof ik, niet te boven gekomen) en vervolgens de mindere resultaten. En toch zijn er meerdere wedstrijden gespeeld waarin gewoon goed werd gevoetbald, waarin ieder een zijn taak uitstekend uitvoerde en waarin iedereen zich voor de volle 100% voor een goed resultaat inzette. Omdat we gewoon de fysieke kracht en snelheid te kort kwamen, werden ook de wedstrijden veelal verloren. En op zich is dat absoluut geen schande. Langdurige blessures van enkele jongens heb ben de resultaten ook niet positief beïnvloed. Het is jammer dat deze groep niet langer bij elkaar kan blijven, want zowel Casimir als ik zijn ervan overtuigd dat deze jongens, na meerdere jaren met elkaar gevoetbald te heb ben een goed op elkaar ingespeeld en fysiek sterk goed voetballend elftal zou zijn.De teleurstellende resultaten zijn gelukkig niet van invloed geweest op de onderlinge ver standhouding tussen de jongens en ook de relatie tussen de jongens en de trainer/leider is het hele seizoen goed geweest! Mede namens Casimir wil ik dan ook ieder een van de C-2 bedanken voor de positieve wijze waarop het afgelopen seizoen is samen gewerkt. Wij wensen jullie en je ouders/ver zorgers een fantastische vakantie toe en voor het komende seizoen veel voetbalsucces. Casimir Westerveld en Peter Buijs. Van links naar rechts bovenste rij: J. Koomen (leider), Y.Gudde, T. v. Leeuwen, N. Kronenburg, N. Koomen, M. Lens, T. Caspers. Van links naar rechts middelste rij: M. Mohammed, J. Diepeveen, R. Lighthart, W. Diepeveen (leider), S. Babel, M. Moreno, M. Bruystens Van links naar rechts voorste rij: T. Diouf, R. Arrindel, L. Reyes, S. Bruy stens, G. Hellings, D. Westerhof, M. Goudriaan, D. Bakker trainer-coach

Schakels (clubbladen) | 2000 | | pagina 20