Zaterdag
ATC-ATC-ATC
Ligging terreinen
Kunnen voetballers ook tennissen? Ja natuur
lijk, op de drie meest prachtige gravelbanen
van ATC, gesitueerd bij de ingang van ons
sportpark Goed Genoeg.
Ook u of met uw team, of met partner kun
nen lid worden van deze nu 29 jaar oude
tennisclub. De contributie bedraagt 270,-
en in vergelijking met andere tennisclubs in
Buitenveldert en omgeving, kan er relatief
veel getennist worden. Immers ATC is een
kleine, hechte club alwaar het tijdens de
toernooien en de competitie, maar ook door
de week, goed toeven is. Het seizoen begint
1 april a.s. (geen grap!)
Voor meer informatie kunt u terecht bij
Ronald Koster, voorzitter ATC (06-
53166640), Michael Aarts (020-3680515) of
Sebo Woldringh, secretaris ATC (06-
28201844)
ATC-ATC-ATC-ATC-ATC-ATC-ATC
Aalsmeer, Aalsmeer, Sportpark Hornmeer,
Dreef, 0297-326380
Abcoude, Abcoude, Sportpark Hollandse
Kade, Nieuwe Amsterdamseweg, 0294-
283984
AFC '34, Alkmaar, Gemeentelijk Sportpark
Robonsbosweg, 072-5120159
Ajax, Ouderkerk a/d Amstel, Sportpark De
Toekomst, Burg. Stramanweg, 020-3119107
of 3119103
Amstelland, Amsterdam, Sportpark Strand-
vliet, Zwartelaantje, 020-6965551
Amstelveen/Heemraad, Amstelveen, Sport-
laan, 020-6452443
AMVJ, Amsterdam, Sportpark 't Loopveld,
Kalfjeslaan, 020-6457248
Blauw Wit, Amsterdam, Sportpark Sloten,
Sloterweg, 020-6171944
CTO'70, Ouderkerk a/d Amstel, Sportpark
De Toekomst, Burg. Stramanweg, 020-
6966020
DCG, Amsterdam-West, Sportpark Ook-
meer, Troelstralaan, 020-6139209
DCO. Haarlem, Schalkwijk, Sportpark DCO,
Tennispad, 023-5366432 of 5361266
De Dijk, Amsterdam-Schellingwoude,
Schellingwouderdijk 220, 020-6920920
De Tweede Jeugd, Haarlem, v.d. Aartsport
park, v.d. Aartweg, 023-5375732
DWV, Amsterdam-Noord, Sportpark Elzen
hagen, J.H. Hisgenpad, 020-6369195
Geinburgia, Amsterdam Z-O, Sportcomplex
B. de Vries, Seizoenenhof, tel.
Germaan De, Amsterdam, Sportpark De
Eendracht, Bok de Korverweg, 020-6137323
IVV, Landsmeer, Sportpark De Breek,
Sportlaan, 020-4821937 of 4826188
Kadoelen, Amsterdam-Noord, Sportpark
Kadoelen, Ijdoornlaan, 020-6316673
KDO, De Kwakel, Sportpark KDO, Vuurlijn
51,0297-564538
Koninklijke HFC, Haarlem, Spanjaardslaan
(ingang Emauslaan), 023-5287085
Legmeervogels, Uithoorn, Sportpark Rand-
hoom, Legmeer, Randweg/Noordammerweg,
0297-563681
Meer De, Amsterdam-Oost, Sportpark Drie
burg, Kruislaan bij Weesperzijde, 020-
6947472
NEA, Ouderkerk a/d Amstel, Complex
N.E.A., Jan Persijnstraat, 020-4963502
Oriënt, Amsterdam-Noord, Sportpark De
Weeren, Volendammerweg, 020-6325558
OSDO, Ouderkerk a/d Amstel, Wethouder
Koolhaasweg, 020-4964977
Osdorp Sport, Amsterdam, Sportpark Slo
ten, Sloterweg, 020-6173330
Pancratius, Badhoevedorp, Sportpark
Schuilhoeve, Wijnmalenstraat/Lindbergh-
straat, 020-6593507
RKAVIC, Amstelveen, Sportpark Escapade,
Escapade 5, 020-4961737
Roda '23, Amstelveen, Sportpark Boven
kerk, Noorddammerweg, 020-6451835
SDW, Amsterdam-West, Sportpark Spie
ringhom, Seineweg, 020-6882127
SDZ, Amsterdam, Transformatorweg 020-
6821819
Sporting Martinus, Amstelveen, Sportpark
Overburg, Amsterdamseweg 251, 020-
6413882
TOB, Amsterdam, Sportpark Melkweg,
Meteorenweg, 020-6312992
Voorland, Amsterdam-Oost, Sportpark
Voorland, Middenweg, 020-6926855
Waterwijk, Almere, Sportpark Rie Masten
broek, Mosweg, 036-5343678
WGW, Den Helder, Sportcomplex de Dog
ger, IJsselmeerstraat 2, 0223-637062
Umuiden, IJmuiden, Sportpark Schoonen-
berg, van Thernaatlaan, 0255-517170
Zaterdag 1
Za 4/3: AFC 1-Zandvoort 1, Aanvang: 14.30
uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: Veld 2
Za 11/3: AFC 1-Vlug Vaardig 1, Aan
vang: 14.30 uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: G.
Smith Veld 2
Dirk Jan Bakker, David Benninga, Elton van
Bosse, Jerry Bouterse, Johan Dol, Dennis
van Ham, Mare de Hond, Brian Koster,
Marcel Koster, Nicky den Ouden, Maurice
Ouderland, Rene Panhuis, Rogier Raat,
Thomas Rijsman, Mike Riksen, Jack
Stenzier, Koen Straver, George The en Peter
van der Waart.
Leider: Roy van Dijk (023-5248924)
Afschrijven Peter van der Waart (023-
5401081).
Zaterdag 2
Za 4/3: AFC 2-WVHEDW 2, Aanvang:
14.30 uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: R. Bakker
Veld
Za 11/3: WVHEDW 2-AFC 2, Aanvang:
12.00 uur, Bijeen: 10.45 uur Sch: P.A. van
Welie Veld 1
Otto Ambagtsheer, Steve Bierman, Joris
Christiaans, Barry v/d Glas, Jasper Groot
huis, Bruno Dury, Benno Honsdrecht, Mein-
dert Huisman, Jorg Lammers, Jacques Leijs-
senaar, Rob Leijssenaar, John Luske, Robert
Mulder, Rico Overhaart, Roger Ritz, Joris
Scheepers, Rutger Snow, Michiel Temminck,
Han Trimbach, Riens van der Waals en Sebo
Woldringh.
Afschrijven Sebo Woldringh 020-6768617
of 6666656.
Zaterdag 3
Za 4/3: AFC 3-AMVJ 3, Aanvang: 14.30
uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: S. Kloos Veld 4
Za 11/3: AMVJ 3-AFC 3, Aanvang: 14.30
uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: J.M. Damen
Veld 3
Tommy Assel, H. Burgstra, H. Dekkers, P.
Kuin, H. Kwekkeboom, M. Nooter, R. Os
kam, A. Polman, R. Pförtner, B. Polder, P.
Rehman, B. Reker, A. Roosen, P. Trauschke,
T. Vesterbohm, M. Voskuilen, D. van
Voorst, D. van Vugt, G. de Wilde, W. de
Witt.
Afschrijven bij Hans Dekkers 6925801/06-
26124781 ofMaarten Nooter 7701123.
Zaterdag 4
Za4/3: AFC 4 vrij
Za 11/3: AFC 4-OSV 3, Aanvang: 14.30 uur,
Bijeen: 13.30 uur, Sch: M. van Wetering
Veld 5
Thijs Berntsen, Hugo van Calker, Thomas
Creemers, P. v/d Dungen, E. Euwes, Brian
van Gelder, R. Heertje, M. de Hond, Jean
Paul Krak, Raoul Krak, Axel Lemmens, G.
Patinama, S. Patinama, R. Roeden, E.
Schreuder Goedheijt, M. Sjiew a Joen, Anton
Jan Thijssen, W. Zoethout, E. Sajet.
Afschrijven bij Jean Paul Krak 6108865 of
5705137.
Zaterdag 5
Za 4/3: AFC 5 vrij
Za 11/3: AFC 5-Kismet'82 3, Aanvang:
14.30 uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: L.W. ten
Berge Veld 3
R. Akkerman, G. Albers, A. Anderiesen, A.
van Broeckhuysen, R. Gullit, R. van Does
burg, H. Drenkelford, T. Egbers, B. Frank
fort, M. Gosler, R. Groenteman, L. Hekster,
N. Hekster, D. Huisman, H. Hulst, R. Koster,
E. Meijer, R. Overweg, A. Peters, B. de
Rooy, R. Stefels, A. van Stek, H. de Wit, C.
Thomas.
Afschrijven bij Dick Huisman 6418133 of
06-54650321.
Zaterdag 6
Za 4/3: AFC 6-Waterwijk 3, Aanvang: 14.30
uur, Bijeen: 13.30 uur, Sch: J.W. Vlug
Veld 3
Za 11/3: Waterwijk 3-AFC 6, Aanvang:
15.00 uur, Bijeen: 14.00 uur, Sch: N.N. Veld
2
Jouko van Aggelen, Bob Arends, Martijn
Arends, Simon Banham, Robbert Driessen,
Michiel Folkers, Camiel Huisman, Wouter
Huyg, Menno van Lacum, Mare Lammers,
Frank Langenreis, R. Lesteluhu, Boaz Meij
er, Paul Oldenziel, Han Poppema, Leon van
Rijswijk, Ties Top en Dirk-Jan van de Werf
horst.
Afschrijven bij Camiel Huisman 4004305
of 076-5291780.
Zaterdag 7
Za 4/3: AFC 7 vrij
Za 11/3: AFC 7-RKAVIC 5, Aanvang: 12.30
uur, Bijeen: 11.30 uur, Sch: P. Brans Veld 3
K. van Aalst, Y. Cyklyk, W. van Dantzig, N.
Groenewegen, H. Hamersma, L. den Hartog,
F. Heise, A. van Helden, O. Hoogendijk, W.
Klooster, H. Koenders, A. van Leeuwen, R.
Lobatto, R. Lobatto, M. Mattens, J. van Tiel,